دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle آمریکا

دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle آمریکادر مورد این دانشگاه

دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle یک موسسه برتر با شهرت برنده جوایز به عنوان ارائه دهنده پیشرو در آموزش عالی و آموزش فنی است.

این دانشکده که در سال 1926 به عنوان مدرسه خلبانان و مکانیک پرواز تأسیس شد، یکی از اولین مدارس هوانوردی در جهان است که 23 سال پس از پرواز اولین هواپیمای موفق تأسیس شد.

این دانشگاه با حدود 100 سال میراث، در خط مقدم نقاط عطف هوانوردی پیشگام بوده است. امروزه، مجموعه ای جامع از برنامه های دانشگاهی در هوانوردی، مهندسی، هوافضا، امنیت سایبری، تجارت جهانی و فراتر از آن ارائه می کند.

دو پردیس مسکونی دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle در ایالات متحده دارای یک جامعه کوهستانی باشکوه در آریزونا و یک محیط ساحلی تماشایی در فلوریدا هستند، در حالی که پردیس جهانی شامل بیش از 115 مکان وابسته جهانی و یک پردیس دیجیتال گسترده برای دانشجویان آموزش از راه دور است.

دانشجویان آینده نگر به یک جامعه جهانی می‌پیوندند که توسط دانشکده‌های آزمایش‌شده صنعت تدریس می‌شود که چشم‌انداز فعلی را برای همه دوره‌هایی که تدریس می‌کنند به ارمغان می‌آورد. دانشجویان همچنین به شبکه فارغ التحصیلان متشکل از 150000 متخصص در طیف گسترده ای از زمینه ها متصل هستند. دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle که یک رهبر جهانی در هوانوردی، هوافضا و STEM است، رهبران صنعت و کاشفان آینده را آموزش می‌دهد.

این دانشگاه بیش از 100 برنامه مختلف در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و همچنین موقعیت های تحقیقاتی و برنامه های صدور گواهی را برای توسعه حرفه ای مستمر ارائه می دهد.

طبق گزارش US News & World Report، پردیس آریزونا در میان نوآورانه‌ترین مدارس، شماره یک و برنامه مهندسی هوافضا آن در ایالات متحده رتبه دوم را دارد. پردیس فلوریدا دومین دانشگاه در میان نوآورانه‌ترین مدارس است و در بین 10 دانشگاه برتر برای برنامه‌های مهندسی هوافضا، هوانوردی و فضانوردی قرار دارد. پردیس جهانی این دانشگاه در رده بهترین برنامه های کارشناسی آنلاین رتبه دوم کشور را دارد و به مدت 10 سال متوالی در رتبه پنج برتر قرار گرفته است.

چه خبر از تازه ها ؟

چه خبر از تازه ها ؟دانش‌آموزان دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle از برنامه‌های حرفه‌محور بهره می‌برند و در خط مقدم موضوعاتی که مطالعه می‌کنند کار می‌کنند، اغلب با پروژه‌هایی که درک آکادمیک را در حوزه خود ارتقا می‌دهند و نوآوری‌ها را با برنامه‌های کاربردی فوری در دنیای واقعی به دست می‌آورند، تجربه کسب می‌کنند. پس از توجه به مشکلات بسیاری از دانشجویان بین المللی در غلبه بر موانع زبانی در حین یادگیری پرواز، دانشجویان کارشناسی Zihui (Amanda) Zhu و Shen-Chi (Daniel) Chiu کاری در مورد آن انجام دادند.

ژو، یک رشته مدیریت بازرگانی هوانوردی، و چیو، که در رشته هوانوردی تحصیل می کند، یک برنامه زبان و ارتباط شش هفته ای طراحی کردند تا با استفاده از آموزش واقعیت مجازی در کنترل ترافیک هوایی مدرسه، شکاف بین یادگیری کلاس درس و محیط عرشه پرواز را کاهش دهد. ATC) آزمایشگاه.

Merafelina Chotoo فارغ التحصیل مهندسی هوافضا، که اکنون در Collins Aerospace کار می کند، در حین تحصیل در EMBRY-RIDDLE چندین دوره کارآموزی کلیدی را دریافت کرد. آنها شامل یک تعاونی در بخش مهندسی قطعات در دلتا ایر لاینز بودند که او سال دوم بود که به او اجازه داد از کشورهایی مانند اسپانیا، کره جنوبی، پرو و برزیل بازدید کند.

به عنوان یک ارشد، چوتو با یکی از اعضای هیئت علمی در یک پروژه تحقیقاتی برای شرکت خودروسازی فورد کار کرد، که تجربیات مهندسی عملی زیادی برای او به ارمغان آورد.

Wanjiku Chebet Kanjumba مدرک B.S. و م.س. در مهندسی هوافضا در دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle و همچنین اولین فارغ‌التحصیل کنیایی از برنامه معتبر دانشمند- فضانوردی پروژه PoSSUM بود که مخفف علم زیرمدار قطبی در مزوسفر فوقانی است.

علاوه بر مطالعه آب و هوای جهانی از طریق این برنامه، کانجمبا همچنین شرکتی به نام Vicillion را تأسیس کرد، یک شرکت توسعه پروژه و مهندسی با تمرکز بر زنده کردن ایده های محصول نوآورانه.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

  • مقطع کارشناسی : 42479 دلار
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 32309 دلار

متوسط سالانه هزینه زندگی

  • زندگی بیرون از پردیس دانشگاه : 14310 دلار
  • زندگی درون دانشگاهی : 8760 دلار

بورسیه و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle چقدر است ؟Embry-Riddle می داند که آموزش عالی یک سرمایه گذاری است، هم در زمان و هم هزینه. این دانشگاه سخت کار می کند تا شهریه ها را رقابتی نگه دارد و شرایط مالی متفاوتی را که دانشجویان با آن روبرو هستند در نظر می گیرد.

نرخ های سال تحصیلی 2023-2024 برای مشاهده در وب سایت دانشگاه موجود است. شهریه و هزینه برای دانشجویان داخلی و بین المللی برای اکثر برنامه های ارائه شده یکسان است.

این دانشگاه تشخیص می دهد که هزینه تکمیل یک دوره تحصیلی در حین نقل مکان به یک ایالت جدید یا زندگی در یک کشور جدید می تواند عامل مهمی در انتخاب مدرسه برای دانشجویان بین المللی باشد.

هدف دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle با ارائه مجموعه ای از دستورالعمل های مفید برای کمک به دانشجویان آینده در برآورد هزینه تحصیل و ایجاد بودجه ای که متناسب با نیازهای آنها باشد، کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر، لطفا با دفتر پذیرش بین المللی برای کمک تماس بگیرید.

این دانشگاه همچنین اطلاعاتی در مورد بورسیه های موجود ارائه می دهد که دانشجویان به طور خودکار هنگام درخواست در نظر گرفته می شوند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

Embry-Riddle اهمیت آموزش عالی را درک می کند و تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که فرآیند پذیرش تا حد امکان برای هر دانشجویی که دانشگاه را در نظر می گیرد، در دسترس باشد. بخش پذیرش هر دانشجوی آینده نگر را در نظر می گیرد و می تواند هر گونه راهنمایی لازم را در طول فرآیند درخواست ارائه دهد.

دانش آموزان آینده نگر باید درخواست آنلاین دانشگاه را تکمیل کنند، که شامل ارسال ریز نمرات دبیرستان یا کالج است. نرخ پذیرش در سال 2022 برای پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle 65 درصد بود، با دانشجویان موفقی که میانگین نمره SAT بین 1040 تا 1330 یا میانگین نمره ACT بین 23 تا 29 را ارسال کردند. میانگین معدل دانشجویان پذیرفته شده حدود 3.8 بود که Embry- معمای دانشگاهی با رقابت متوسط شرایط ورود متفاوت است و دانشجویان آینده نگر تشویق می شوند تا قبل از درخواست با جزئیات برنامه مورد نظر خود آشنا شوند و به شدت تشویق می شوند که در طول فرآیند درخواست با بخش پذیرش در تماس باشند.

متقاضیان بین المللی که در دو سال گذشته از یک سیستم آموزشی انگلیسی فارغ التحصیل نشده اند یا برای آنها زبان انگلیسی زبان اول نیست، باید نمرات رسمی تافل، آیلتس، دولینگو یا کمبریج را ارائه کنند. نمره ترجیحی تافل برای پذیرش 79 (آزمون مبتنی بر اینترنت [IBT]) است. نمره ترجیحی آیلتس برای پذیرش 6.0 است. امتیاز ترجیحی Duolingo 105 است. امتیاز ترجیحی کمبریج 170 است.

هزینه درخواست غیرقابل استرداد 50 دلار برای همه دانش آموزان وجود دارد و برخی برنامه ها ممکن است به اسناد اضافی نیاز داشته باشند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه هوانوردی Embry-Riddleدانشگاه هوانوردی Embry-Riddle با 97 سال سابقه هوانوردی و ارائه آموزش های با کیفیت بالا به دانش آموزان خود، شهرت برتری را بر اساس کیفیت و تجربه کادر آموزشی ایجاد کرده است. اعضای هیئت علمی بسیار واجد شرایط هستند و اغلب در سطح بین المللی کار و تدریس کرده اند. آنها می توانند تخصص خود را به طور موثر به دانش آموزان از هر فرهنگ و پیشینه ای انتقال دهند.

این دانشگاه انواع روش های ارائه دوره را ارائه می دهد. دانش‌آموزان در پردیس‌های Embry-Riddle’s Florida و Arizona از طریق ترکیبی از کلاس‌های سنتی سنتی و حضوری و تجربه عملی با اساتید در محیط‌های کلاس و آزمایشگاه یاد می‌گیرند. همچنین برنامه‌های ترکیبی موجود است که به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد دوره‌هایی را با یک جزء آنلاین که انعطاف‌پذیری بیشتر و توانایی مدیریت زمان مطالعه را به شیوه‌ای شخصی‌تر ارائه می‌دهد، بگذرانند.

این دانشگاه دارای یک جامعه بین المللی با بیش از 20000 دانشجو است که تحصیلات خود را از راه دور از طریق پلت فرم یادگیری دیجیتال Embry-Riddle تکمیل می کنند. این مدل آموزش از راه دور به دانش‌آموزان از سراسر جهان اجازه می‌دهد تا به برنامه‌های رتبه‌بندی برتر و گزینه سفارشی کردن سفر آموزشی خود بر اساس تعهدات حرفه‌ای یا شخصی موجود دسترسی داشته باشند.

پیشرفت‌های فناوری راه را برای سیستم‌های ارتباطی جدید پیشرو هموار کرده است و شبکه جهانی مکان‌های تدریس و روش‌های ارائه دوره دانشگاه نشان‌دهنده فرهنگ نوآوری و تعهد آن به صنایعی است که در آن خدمت می‌کنند.

ساختار بخش

دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle مجموعه ای جامع از برنامه های دانشگاهی را ارائه می دهد، از موقعیت های تحقیقاتی کارشناسی تا فوق دکترا که در پردیس های مسکونی آن و بیش از 115 مکان وابسته در سراسر جهان توزیع شده است.

پردیس فلوریدا یک محیط ساحلی دیدنی با بیش از 230 روز آفتابی در سال، مکانی عالی برای دانشجویان هوانوردی و هوافضا است. این پردیس که در کنار فرودگاه بین المللی ساحل دیتونا قرار دارد، یک مرکز پیشرو برای تولید هوانوردی است و میزبان یک پارک تحقیقاتی نوآوری پیشرفته است که ارتباطات قوی با صنایع پرواز فنی داخلی و جهانی ارائه می دهد. پردیس فلوریدا که در نزدیکی دروازه جهان به فضا قرار دارد، بهترین انتخاب برای هر کسی است که علاقه مند به سفر فضایی است.

پردیس دانشگاه آریزونا به ارتفاع یک مایل در جامعه کوهستانی باشکوه پرسکات، آریزونا واقع شده است. این پردیس خانه اولین کالج امنیت و اطلاعات کشور است که دارای برنامه های فنی رقابتی و دوره های مطالعات امنیتی و اطلاعاتی جهانی است. با بیش از 270 روز آفتابی در سال، آب و هوای پردیس از آب و هوای فصلی عالی برای پرواز برخوردار است.

علاوه بر این، Embry-Riddle دارای مراکز پردیس در سنگاپور و برزیل است که هر دو به پیشرفت آموزش هوانوردی در آسیا و آمریکای جنوبی اختصاص دارند.

امکانات

امکاناتدانشگاه هوانوردی Embry-Riddle یک رهبر جهانی در پیشرفت آموزش هوانوردی و هوافضا است. به عنوان نهادی که با نوآوری تعریف شده است، این دانشگاه از رویکردهای پژوهش محور، فناوری پیشرفته و همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی برای پیشبرد صنایعی که در آن خدمت می کند، استفاده می کند.

این دانشگاه سرمایه گذاری زیادی در آزمایشگاه ها و امکانات تحقیقاتی در فلوریدا و آریزونا انجام می دهد. این آزمایشگاه‌ها و امکانات برای پیشرفت تحقیقات صنعت بسیار مهم هستند و با شناخته شدن فن‌آوری‌ها و روش‌های جدید، به‌طور مداوم در حال به‌روزرسانی و ارتقا هستند.

امکاناتی که این دانشگاه به ویژه برای آنها شناخته شده است عبارتند از:

آزمایشگاه بررسی سانحه هواپیمای اس. هری رابرتسون (آزمایشگاه سقوط)

آزمایشگاه Crash در پردیس آریزونا جامع ترین مرکز در نوع خود و تنها مرکز آموزش بررسی تصادفات کاملاً مبتنی بر سناریو موجود در آمریکای شمالی است. هر یک از سایت ها شامل بازسازی یک سانحه واقعی هواپیما می شود و یک پلت فرم آموزشی را فراهم می کند که تا حد امکان به واقعیت نزدیک است.

مرکز تحقیقات پرواز عقاب (EFRC)

EFRC مرکز اصلی تحقیقات هوانوردی در پردیس فلوریدا است. این مرکز امکانات در سطح جهانی را برای تحقیقات تحلیلی و فنی و تیمی از هماهنگ‌کنندگان که کار را با جامعه تحقیقاتی گسترده‌تر مرتبط می‌کنند، فراهم می‌کند. برنامه های تحقیقاتی بلندمدت دانشگاه در EFRC تدوین شده است و همچنین به عنوان مخزن اطلاعات و موضوع عمل می کند.

منبع : erau.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]