دانشگاه وبستر آمریکا

دانشگاه وبستر آمریکادر مورد این دانشگاه

دانشگاه وبستر که در سال 1915 تأسیس شد، یک دانشگاه خصوصی واقع در وبستر گرووز، میسوری است که طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و یک تجربه دانشجویی فوق العاده را ارائه می دهد. با بیش از صد سال میراث در ارائه آموزش با کیفیت بالا، دانشگاه از استانداردهای آموزشی عالی حمایت می کند و برنامه درسی پیشرو و آینده نگر را اجرا می کند.

دانشگاه وبستر متشکل از پنج بخش آکادمیک است که مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی را ارائه می‌کند که شامل بسیاری از حوزه‌های موضوعی می‌شود، از جمله علوم و مراقبت‌های بهداشتی، هنرهای آزاد، آموزش معلمان، هنرهای زیبا و نمایشی، تجارت و مدیریت. دانش‌آموزان از کلاس‌های کوچک بهره می‌برند که زمان تماس با معلمان و سخنرانی‌ها را افزایش می‌دهد و شامل توجه فردی زیادی می‌شود. این دانشگاه محل زندگی حدود 10000 دانشجوی تمام وقت است که یک جامعه متنوع و نزدیک به نمایندگی از بیش از 120 کشور در سراسر جهان را تشکیل می دهند.

پردیس اصلی در حومه سرسبز سنت لوئیس واقع شده است. دارای معماری زیبای آجری، مبله با امکانات مدرن و فن آوری های آموزشی، و انواع فضاهای هدفمند برای مطالعه، معاشرت و طراوت است.

شهر سنت لوئیس با یک بخش تجاری پر جنب و جوش و به سرعت در حال رشد و یک شبکه منطقه ای بزرگ از فارغ التحصیلان وبستر متنوع و پویا است که چشم انداز غنی از فرصت های شغلی را ایجاد می کند. هزینه زندگی پایین و متوسط ​​حقوق ها بالا است، که جای تعجب ندارد که در سال 2020، سنت لوئیس در صدر فهرست لینکدین از “15 شهر برتر ایالات متحده برای راه اندازی حرفه خود” قرار گرفت.

دانشگاه وبستر یک موسسه جهانی است که دارای یک پردیس شهری اضافی در ایالات متحده برای دانشجویان بین المللی در اورلاندو، فلوریدا است. دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در هر دو پردیس ارائه می شود و برخی از دوره ها نیز به صورت آنلاین در دسترس هستند. علاوه بر این، یک شبکه گسترده از هفت پردیس بین المللی وبستر وجود دارد که در چهار قاره قرار دارد.

چه خبر از تازه ها

در جدیدترین رتبه‌بندی US News and World Report college ، دانشگاه وبستر نتایج ارزیابی عالی را در چندین معیار دریافت کرده است و جایگاه خود را به عنوان یک مؤسسه برتر غرب میانه، با چشم‌انداز جهانی فزاینده، مستحکم کرده است.

در نسخه 2021 این گزارش، دانشگاه وبستر در غرب میانه رتبه 15 و در منطقه سنت لوئیس رتبه 1 را کسب کرد، موقعیتی که اکنون برای 11 سال متوالی در اختیار دارد.

این دانشگاه همچنین به دلیل تنوع قومی و اقتصادی، مقرون به صرفه بودن، فرصت های تحصیل در خارج از کشور، منابع هیات علمی و نظامی دوستی رتبه خوبی داشت.

امسال، تنوع و فراگیری همچنان یکی از ماموریت های کلیدی دانشگاه است. در پاییز 2021، شبکه جهانی دانشگاه شامل دانشجویانی از 138 ملیت مختلف، با 80 دانشجوی جدید در پردیس Webster Groves، به نمایندگی از 35 کشور است. دانشجویان بین المللی در این دانشگاه برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ثبت نام می کنند و علاقه خاصی به برنامه های MBA، امنیت سایبری، مدیریت اطلاعات، روابط بین الملل و ارتباطات دارند.

دانشگاه وبستر در اورلاندو، فلوریدا نیز در حال ایجاد جوامع بین المللی خود با هدف ایجاد فرصت و ارتقای تنوع فرهنگی است. تقریباً 90 درصد از دانشجویان بین المللی دانشگاه از فرصت هایی برای ایجاد ارتباطات شغلی با مشاغل منطقه ای و ارائه دهندگان کار در سنت لوئیس و سایر مناطق در ایالات متحده استفاده کرده اند.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه وبستر چقدر است ؟

هزینه تحصیل در دانشگاه وبستر چقدر است ؟متوسط سالانه هزینه تحصیل ​​

  • مقطع کارشناسی : 30530 دلار
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 11060 دلار

متوسط سالانه هزینه های زندگی

  • هزینه های زندگی در خارج از محیط دانشگاه : 12200 دلار
  • هزینه های زندگی در دانشگاه : 7200 دلار

بورسیه و فاند

برای بیش از 100 سال، دانشگاه وبستر از ارزش دسترسی به آموزش دفاع کرده است، و تجربه یادگیری پیشرفته و با کیفیت خود را برای دانشجویان از همه زمینه‌های اجتماعی و اقتصادی ترویج داده است. دانشگاه پیامدهای مالی گذراندن دوره آموزش عالی را درک می کند و متعهد به ارائه گزینه های پشتیبانی منصفانه و در دسترس در هر سطح است.

دانشگاه وبستر از طریق تخصیص بودجه دانشگاه و همچنین سخاوت شبکه حامیان مالی و فارغ التحصیلان حرفه ای خود، امنیت مالی دانشجویان خود را تضمین می کند و به آنها اجازه می دهد تا بر مهمترین چیزها تمرکز کنند – کار آکادمیک و پیشرفت شخصی.

این دانشگاه دارای یک برنامه جامع از کمک های مالی، وام ها، کمک هزینه های تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی است که گروه های مختلف در جامعه دانشگاه را هدف قرار می دهد. چندین گزینه بورس تحصیلی در هر یک از گروه های زیر وجود دارد:

  • دانشجویان سال اول
  • انتقال دانش آموزان
  • دانش آموزان بین المللی
  • دانش آموزان فعلی
  • دانشجویان تحصیلات تکمیلی
  • ارتش و اولین پاسخ دهندگان

وبستر یک دانشگاه بین المللی متمرکز است و منابع قابل توجهی را برای حمایت از جامعه جهانی خود اختصاص داده است. علاوه بر برنامه های خود، تیم خدمات مالی دانشگاه همچنین می تواند به دانشجویان بین المللی کمک کند تا به دنبال فرصت های مالی از سازمان های خارجی و برنامه های کمک مالی ملی باشند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

شرایط وروددانشگاه وبستر هر سال پذیرای گروه جدیدی از دانشجویان سال اول از سراسر جهان است. این دانشگاه دارای جامعه بین المللی در حال رشدی است که برای موفقیت و تجربه زندگی در یکی از دو پردیس ایالات متحده در سنت لوئیس و اورلاندو به دانشگاه درخواست می دهند.

وبستر یک دانشگاه انتخابی متوسط ​​است، با نرخ پذیرش در سال 2020 67 درصد. شرایط پذیرش بر اساس دوره به دوره متفاوت است، با این حال دانشجویان باید یک کپی از کارنامه رسمی خود را از محل تحصیل قبلی خود ارسال کنند. کسانی که تحصیلات قبلی خود را به پایان رسانده اند باید یک کپی از مدرک دیپلم یا گواهی خود را ارسال کنند و اگر مدارک به زبان انگلیسی نیست، ترجمه حرفه ای و تحت اللفظی نیز باید همراه باشد.

متقاضیان بین المللی برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز ممکن است نیاز به ارائه مدرکی دال بر مهارت زبان انگلیسی داشته باشند. حداقل شرایط لازم برای دانشجویان مقطع کارشناسی، نمره 6.0 برای آیلتس، 550 (PBT)/80 (iBT) برای تافل، یا 53 برای آزمون پیرسون است. حداقل شرایط برای متقاضیان تحصیلات تکمیلی کمی بالاتر است، با نمرات 6.5 برای آیلتس، 575 (PBT) / 80 (iBT) برای تافل، یا 53 برای آزمون پیرسون.

دانشجویانی که الزامات زبان انگلیسی را برآورده نمی کنند، می توانند قبل از شروع مدرک خود، یک دوره انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) را مطالعه کنند تا به سطح مورد نیاز برسند.

درخواست های بین المللی را می توان به صورت آنلاین یا از طریق پست ارسال کرد و دانشجویان آینده نگر تشویق می شوند برای جزئیات کامل به وب سایت دانشگاه مراجعه کنند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه وبستر بالاترین رتبه در منطقه سنت لوئیس است و از زمان تأسیس آن در بیش از 100 سال پیش، برای برتری بین المللی و استاندارد بسیار بالای تدریس شهرت پیدا کرده است.

دانشکده تدریس توسط یک تیم بین المللی از مربیان با مهارت و تجربه بالا تشکیل شده است. بسیاری از آنها سمت های حرفه ای و آموزشی در خارج از کشور داشته اند و متخصصان ارتباطی هستند که می توانند با دانش آموزانی از هر زمینه ای ارتباط برقرار کنند. این دانشگاه همچنین دارای نسبت کارکنان به دانشجوی فوق‌العاده خوب 1:9 است که اطمینان حاصل می‌کند که دانشجویان مقدار زیادی تماس شخصی با معلمان دارند.

دانشگاه وبستر یک موسسه بین المللی متمرکز است و برنامه تحصیل در خارج از کشور در 2 درصد برتر دانشگاه های مورد بررسی در گزارش اخبار و جهان 2020 ایالات متحده، “بهترین کالج های آمریکا” رتبه بندی شده است. این رتبه بندی دوره هایی را می شناسد که شامل تعامل قابل توجه بین دانش آموز و فرهنگ و کار آکادمیک قابل توجه برای اعتبار است.

این دانشگاه از تعدادی از فن‌آوری‌های آموزشی پیشرفته و استفاده مؤثر از منابع آنلاین برای ارائه یک قالب آموزشی متنوع و تعاملی استفاده می‌کند. 100 درصد دوره ها شامل یک جزء تجربه کار عملی است که تضمین می کند فارغ التحصیلان وبستر هم دانش نظری و هم مهارت های عملی برای موفقیت دارند.

ساختار بخش

دانشگاه وبستردانشگاه وبستر متشکل از 5 مدرسه دانشگاهی است که بیش از 100 برنامه دانشگاهی با کیفیت بالا را ارائه می دهد که طیف گسترده ای از حوزه های موضوعی را در بر می گیرد.

دانشکده هنر و علوم

دانش‌آموزان توسط یک دانشکده متخصص، با تمرکز جدی بر کار تحلیلی و تجربی، اکتشافات فن‌آوری و دقت فکری تدریس می‌شوند. با بیش از 120 دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه شده، دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه انتقادی فکر کنند و دنیای اطراف خود را درک کنند. برنامه های درجه محبوب شامل بیوتکنولوژی، شیمی، علوم کامپیوتر و امنیت سایبری است.

دانشکده تجارت و فناوری جورج هربرت واکر

مدرسه کسب و کار چشمگیر دانشگاه وبستر، دانشجویان خود را برای مشاغل رقابتی در یک اقتصاد جهانی شده آماده می کند. مدرسه از رویکرد دانش آموز محور استفاده می کند و تجربه دنیای واقعی را در برنامه درسی گنجانده است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان تجربه لازم برای موفقیت را دارند. این مدرسه دوره های معتبری را در تعدادی از مسیرهای شغلی حرفه ای ارائه می دهد.

کالج هنرهای زیبا Leigh Gerdine

دانشگاه وبستر معتقد است که هنر می تواند بیانگر عمیق ترین ارزش های ما باشد و می تواند ارتباطی بین جوامع و فرهنگ ها ایجاد کند. دپارتمان ها شامل یک برنامه تئاتر ملی، مدارس موسیقی و رقص و یک آکادمی هنرهای زیبا هستند.

دانشکده ارتباطات

ارتباطات ارز آینده است، و برنامه درسی متمرکز بر آینده وبستر، عمل و نظریه را ترکیب می کند و در عین حال یک تجربه یادگیری جهانی را ترویج می کند. دانش آموزان دوره های مبتنی بر مهارت را می آموزند که منجر به مدارک تحصیلی می شود که می تواند آنها را در هر نقطه از جهان ببرد.

مدرسه آموزش و پرورش

مدرسه آموزش وبستر بیش از یک دهه است که از شورای ملی اعتباربخشی آموزش معلمان (NCATE) اعتبار دریافت کرده است. با متوسط ​​اندازه کلاس 10، دانش آموزان آموزش فشرده ای را با مقدار زیادی پشتیبانی و آمادگی برای تبدیل شدن به معلمان فردا دریافت می کنند.

امکانات

جامعه پردیس دانشگاه وبستر طیف فوق العاده ای از امکانات، خدمات و فناوری ها را در اختیار دارد. این پردیس دارای ساختمان‌های جذاب و معماری تاریخی است که با فضاهای سبز باز و مسیرهای پیاده‌روی گسترده درخت‌کاری‌شده با مناطقی که به معاشرت، سلامت و رفاه و همچنین اکتشاف خلاق اختصاص داده شده است، احاطه شده است.

این دانشگاه صحنه فرهنگی بسیار خوبی دارد، با رویدادهای موسیقی زنده، جشنواره های فیلم و حتی یک شرکت تئاتر حرفه ای در محوطه دانشگاه – The Repertory Theatre of St. Louis – که بلیط های دانشجویی با تخفیف برای اجراها صادر می کند.

این دانشگاه دارای فرهنگ ورزشی عالی است و جامعه دو و میدانی پر جنب و جوشی را پرورش می دهد که در امکانات پیشرفته تمرین می کنند. این امکانات برای همه دانشجویان، چه به دلایل رقابتی یا تفریحی، در دسترس است و دانشگاه فرصت های سلامت و تناسب اندام را برای همه ارتقا می دهد. وبستر در کنفرانس ورزشی بین دانشگاهی سنت لوئیس شرکت می کند و تیم های رقابتی در والیبال، سافت بال، فوتبال، دو و میدانی، دو و میدانی، بسکتبال، بیس بال، تنیس و تشویق کننده دارد.

این پردیس همچنین دارای محل اقامت تا 700 دانشجو، با گزینه های مسکن کاملاً مبله از جمله سالن های اجتماعی و فضاهای مطالعه است که همگی با 5 دقیقه پیاده روی تا کلاس فاصله دارند.

سرمایه‌گذاری عمده‌ای در منابع و فناوری‌های دوره‌های خاص، با تجهیزات استاندارد صنعتی در آزمایشگاه‌های علمی و مراکز بهداشتی دانشگاه انجام شده است. کتابخانه اصلی دارای تعداد زیادی کتاب، مجلات و منابع دیجیتال و همچنین صدها فضای مطالعه فردی و گروهی و پشتیبانی فناوری اطلاعات است. وای‌فای رایگان و سریع در سراسر محوطه دانشگاه، و گزینه‌های زیادی برای نوشیدنی‌ها، با کافی‌شاپ‌ها و کافه‌ها در محل وجود دارد.

منبع : www.webster.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]