دانشگاه پیس آمریکا

دانشگاه پیس آمریکادر مورد این دانشگاه

دانشگاه پیس یک دانشگاه خصوصی مستقر و مشهور در نیویورک است. پیس که در 9 درصد برتر کالج های خصوصی ایالات متحده برای بازگشت سرمایه در شهریه قرار دارد، نه تنها ارزش استثنایی را ارائه می دهد، بلکه فرصتی برای تغییر زندگی دانش آموزان از نظر آکادمیک، حرفه ای و اجتماعی-اقتصادی ارائه می دهد.

دانشگاه پیس دارای شش مدرسه و کالج است:

 • کالج حرفه های بهداشت
 • کالج هنر و علوم دایسون
 • دانشکده حقوق الیزابت هاوب
 • دانشکده تجارت لوبین
 • دانشکده آموزش
 • دانشکده علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی سیدنبرگ

که انواع مختلفی از دوره ها را ارائه می دهند. دوره های کسب و کار، مراقبت های بهداشتی، علوم کامپیوتر، علوم انسانی، آموزش، علوم، حقوق، هنرهای زیبا و نمایشی و غیره.

دانشگاه پیس با پردیس هایی در شهر نیویورک و شهرستان وستچستر نیویورک، برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را به نزدیک به 13000 دانشجو (تقریباً 8000 دانشجوی کارشناسی و 5000 تحصیلات تکمیلی) ارائه می دهد. با بیش از 50 آزمایشگاه پیشرفته، مؤسسه، کلینیک و امکانات آموزشی، دانشجویان فرصتی بی نظیر برای یادگیری عملی دارند.

دانشگاه پیس همچنین میزبان یکی از بزرگترین برنامه های کارآموزی در نیویورک است. در سال تحصیلی گذشته دانشجویان در نزدیک به 9000 دوره کارآموزی، بالینی، تعاونی و تجربیات میدانی شرکت کردند. با کیفیت تدریس عالی، امکانات برجسته و فرصت های کارآموزی شگفت انگیز، به دانش آموزان هر ابزاری برای موفقیت در پیس داده می شود. و آنها این کار را انجام می دهند – فارغ التحصیلان دانشگاه با نرخی 20 درصد بالاتر از میانگین ملی ایالات متحده استخدام می شوند.

دانشگاه یک مؤسسه متنوع با دانشجویانی از سراسر جهان است، و خدمات پشتیبانی زیادی برای کمک به جهت‌یابی و هرگونه نگرانی یا مشکلی که دانشجویان ممکن است داشته باشند، وجود دارد و آنها را آزاد می‌گذارد تا روی تحصیلات خود تمرکز کنند.

چه خبر از تازه ها

دانشگاه پیس یک موسسه دائما در حال توسعه است که به شدت در رویدادهای محلی و ملی درگیر است. دانشجویان می توانند با مراجعه به بخش اخبار وب سایت دانشگاه به راحتی از آخرین پیشرفت ها مطلع شوند.

پیس به توسعه برنامه های جدید ادامه می دهد تا جهان در حال تغییر را به بهترین شکل منعکس کند. یکی از نمونه‌های جدیدی که در سال 2022 آغاز شد، برنامه Esports دانشگاه بود که به دانشجویان اجازه می‌دهد دانشگاه را در رویدادهای بازی رقابتی نمایندگی کنند.

دانش‌آموزان پیس همچنین به‌طور مرتب آثار خود را در رویدادهایی مانند نمایشگاه‌های جدید در گالری هنری منهتن پایین دانشگاه یا نمایش فیلم‌های مستند در مرکز فیلم جیکوب برنز به نمایش می‌گذارند.

دانشجویان همچنین می توانند در صفحات خبری دانشگاه، از جمله داستان های موفقیت فارغ التحصیلان، آخرین فعالیت های خیریه، نمایه های دانشجویی و موارد دیگر را مطالعه کنند.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه پیس چقدراست ؟

هزینه تحصیل در دانشگاه پیس چقدراست ؟شهریه متوسط در سال

 • مقطع کارشناسی : 49550 دلار
 • مقطع تحصیلی تکمیلی : 32210 دلار

هزینه های زندگی

 • هزینه های زندگی در خارج از محیط دانشگاه : 22850 دلار
 • هزینه های زندگی در دانشگاه : 19200 دلار

بورسیه و فاند

برای کمک به هزینه تحصیل، تعدادی بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد که برای سال اول درخواست می دهند یا برای ادامه تحصیل به دانشگاه منتقل می شوند. این بورسیه ها دانشجویانی را که قول علمی نشان می دهند در اولویت قرار می دهند.

بورسیه های مبتنی بر شایستگی نیز برای دانشجویان بین المللی تحصیلات تکمیلی که برتری علمی را نشان می دهند در دسترس است. این شامل حفظ استانداردهای تحصیلی بالا و نمرات معدل قوی است.

دانشجویان تشویق می شوند تا از برآوردگر بورسیه شایستگی در وب سایت دانشگاه استفاده کنند تا بر اساس دستاوردهای تحصیلی خود، میزان بودجه ممکن در دسترس آنها را دریابند. دانشجویان برای واجد شرایط بودن برای بورسیه های شایستگی نیازی به ارسال یا تکمیل درخواست رایگان برای کمک دانشجویی فدرال (FAFSA) ندارند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود به دانشگاه پیس

مقطع کارشناسی

 • یک اپلیکیشن تکمیل شده
 • یک فتوکپی از صفحه هویت پاسپورت معتبر
 • دو توصیه نامه
 • یک مقاله / بیانیه شخصی، تقریباً 250 تا 650 کلمه در طول
 • نمرات مهارت زبان انگلیسی: به عنوان مثال، آیلتس
 • ریز نمرات رسمی از دبیرستان یا دانشگاه
 • هزینه درخواست

دانشجویان انتقالی باید همه موارد فوق از جمله توضیحات دوره یا برنامه درسی را ارائه دهند.

مقطع تحصیلات تکمیلی

 • درخواست آنلاین تکمیل شده است
 • دو توصیه نامه (سه مورد برای PsyD در روانشناسی بالینی کودک مدرسه، دکترا در مشاوره سلامت روان، MSEd در روانشناسی مدرسه، و MSEd در روانشناسی مدرسه دو زبانه مورد نیاز است)
 • CV یا رزومه ای که حداقل پنج سال سابقه استخدامی و هرگونه فعالیت غیردرسی مهم جامعه، حرفه ای یا کالج را شرح می دهد.
 • یک بیانیه شخصی
 • تمام رونوشت های رسمی
 • نمرات مهارت زبان انگلیسی: به عنوان مثال، آیلتس
 • GMAT یا GRE (دانشجویان تحصیلات تکمیلی)
 • هزینه درخواست

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

گروه و دانشکدهاعضای هیئت علمی دانشگاه پیس متخصصان پیشرو هستند. در نتیجه، دانشی که آنها به کلاس می آورند، دست اول، بلافاصله قابل اجرا و در خط مقدم این زمینه است. نسبت استاد به دانشجو در Pace 14:1 است و میانگین اندازه کلاس فقط 20 است، که تضمین می کند که دانشجویان توجه و حمایت مورد نیاز خود را جلب می کنند.

از طریق همگرایی دانشگاهیان همهجانبه، یادگیری تجربی و مشاوره اختصاصی، پیس به دانش آموزان توانمند می شود و بر جوامع تأثیر مثبت می گذارد. با تأکید بر یادگیری تجربی از جمله تحقیقات، بالینی، مشارکت مدنی، تحصیل در خارج از کشور و دوره های کارآموزی، دانشجویان بهترین شانس برای موفقیت در رشته های خود را دارند.

نتایج برای خود صحبت می کنند، با رتبه بندی دانشگاه در 9 درصد برتر کالج های خصوصی ایالات متحده که بهترین بازده سرمایه گذاری در شهریه را ارائه می دهند (Payscale.com).

ساختار بخش

دانشگاه پیس شامل شش مدرسه است که در سه پردیس آن واقع شده است. دانشکده ها و مدارس عبارتند از:

کالج حرفه های بهداشت

کالج حرفه های بهداشت طیفی از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل آینده که در نقش های تحقیقاتی مبتنی بر سلامت یا در عمل مراقبت های بهداشتی کار می کنند، طراحی شده اند.

کالج هنر و علوم دایسون

کالج هنر و علوم Dyson برنامه هایی را ارائه می دهد که شامل هنرها و علوم انسانی، علوم طبیعی، علوم اجتماعی و علوم پیش حرفه ای (شامل پیش پزشکی و پیش قانون) و همچنین دوره های متعددی است که الزامات برنامه درسی اصلی را برآورده می کند.

مدرسه حقوق الیزابت هاوب

طبق US News and World Report، دانشکده حقوق Pace در رتبه اول حقوق محیط زیست در ایالات متحده قرار دارد. برنامه درسی و برنامه های دانشگاهی ترکیبی تا حد زیادی استراتژیک ترین برنامه هایی هستند که نیازهای صنعت را برآورده می کنند. دانش‌آموزان مهارت‌ها و تجربه‌ای را به دست می‌آورند تا در زمینه‌های مختلف وکلای مؤثری شوند.

دانشکده تجارت لوبین

مدرسه لوبین که در سطح ملی در آموزش کسب و کار رتبه بندی شده است، یادگیری مبتنی بر تجربه را برای دانش آموزان خود فراهم می کند که تئوری کسب و کار را با تجربه عملی ترکیب می کند تا فارغ التحصیلان را برای مشاغل موفق در محیط کسب و کار جهانی آماده کند.

مدرسه آموزش و پرورش

مدرسه آموزش، دانش آموزان را نه تنها برای برآورده کردن الزامات گواهینامه تدریس، بلکه به عنوان عامل تغییر متعهد به موفقیت دانش آموزان و یادگیری مادام العمر آماده می کند.

دانشکده علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی سیدنبرگ

مدرسه سیدنبرگ یکی از اولین مدارس جامع محاسبات و سیستم‌های اطلاعاتی در کشور است که همچنان در خط مقدم این عرصه باقی مانده و دانش‌آموزان را برای کار حرفه‌ای، تحقیق و مشارکت مادام‌العمر در عصر اطلاعات جدید و پویا آماده می‌کند.

امکانات

دانشگاه پیس امکانات عالی را برای اطمینان از اینکه دانش آموزان تجربه کلی عالی دارند ارائه می دهد:

مسکن پردیس

در شهر نیویورک، پیس سالن‌های مسکونی متنوعی را در شعاع پنج بلوکی پردیس پرهیاهوی خود ارائه می‌کند. در Pleasantville، مسکن مسکونی در محوطه 200 هکتاری قرار دارد. فارغ از دانشگاه، دانشجویان می توانند مسکن مناسب را متناسب با نیازها و علایق خود بیابند. برنامه مسکونی پیس برای ایجاد محیطی حمایتی برای زندگی، یادگیری و دستیابی به موفقیت تحصیلی برای دانش آموزان طراحی شده است.

ورزشکاری

موجود در پردیس Westchester، Pace Athletics طیف گسترده ای از ورزش ها را ارائه می دهد که دانش آموزان می توانند در آن شرکت کنند. دانشگاه پیس یک دانشگاه بخش دوم NCAA است و ورزشکاران را در سراسر جهان جذب می کند. علاوه بر برنامه ورزش دانشگاهی، پیس انواع ورزش های باشگاهی را برای دانش آموزان در تمام پردیس ها ارائه می دهد.

غذاخوری پردیس

خدمات ناهار خوری پیس به دانشجویان راحتی مکان‌های مختلف و انتخاب‌های غذاخوری سالم را در پردیس‌های شهر نیویورک، Pleasantville و White Plains (مدرسه حقوق) ارائه می‌دهد.

کتابخانه

دانشگاه پیس دارای کتابخانه های متعددی است که منابع عالی را برای دانشجویان ارائه می دهد، از جمله بیش از 120 پایگاه داده تحقیقاتی (که می توان از راه دور نیز به آنها دسترسی داشت).

منبع : www.pace.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]