دانشگاه کنتاکی شمالی – دانشگاه NKU آمریکا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه کنتاکی شمالیدانشگاه کنتاکی شمالی ( دانشگاه NKU ) یک موسسه عمومی بسیار مورد توجه واقع در هایلند هایتس، کنتاکی است. این دانشگاه که در سال 1968 تأسیس شد، میراث 50 ساله ارائه برنامه های درجه با کیفیت بالا را دارد و هم به دلیل عملکرد آکادمیک و هم کیفیت خروجی تحقیقاتی خود مشهور است.

NKU یک برنامه چشمگیر از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد که شامل هفت مدرسه دانشگاهی و بیش از 80 حوزه موضوعی فردی است. این دانشگاه تمرکز ویژه ای بر تحقیقات کارشناسی و یادگیری تجربی دارد، به این معنی که فارغ التحصیلان دانشگاه NKU مجموعه مهارت های همه کاره را توسعه می دهند و به خوبی برای اشتغال حرفه ای یا تحصیلات تکمیلی بیشتر آماده هستند. هر بهار، دانشگاه این رویکرد را با سازماندهی جشن تحقیقات دانشجویی تأیید می کند.

پردیس خلاقانه و مشارکتی دانشگاه در 420 هکتار زمین محوطه سازی شده، بین مرکز شهر سینسیناتی و تپه های هایلند هایتس واقع شده است. این منطقه به عنوان بسیار امن شناخته شده است و مکانی ایده آل برای زندگی و تحصیل است که فرصت های زیادی برای پیشرفت تحصیلی و شخصی ارائه می دهد.

این دانشگاه حدود 16000 دانشجو دارد که 12000 نفر آنها در مقطع کارشناسی هستند. این یک جامعه متنوع و فراگیر است، با بیش از 50 کشور در جمعیت دانشجویی. دانشگاه کنتاکی شمالی حدود 60000 فارغ التحصیل زنده دارد که در زمینه های مختلف از جمله روزنامه نگاری، ورزش، تجارت و دولت به موفقیت دست یافته اند.

چه خبر از تازه ها ؟

دانشگاه NKU مجموعه ای از سرمایه گذاری های اخیر را در امکانات پردیس خود انجام داده است تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان به ابزارها و منابع مورد نیاز برای استفاده حداکثری از آموزش عالی خود دسترسی کامل دارند. این دانشگاه به طور مداوم به دنبال راه هایی برای افزودن ارزش به تحصیلات دانشجویان خود است و اخیراً معیارهای اعطای بورسیه شایستگی بین المللی خود را اصلاح کرده است.

بورسیه ها بر اساس شایستگی تحصیلی اعطا می شوند و فرصت های عالی برای دانشجویان جاه طلب و سخت کوش هستند تا بتوانند هزینه دوره دانشگاه خود را به صورت مستقل تامین کنند و با بازپرداخت وام کمتر فارغ التحصیل شوند.

بورسیه های تحصیلی بین 3000 تا 7000 دلار در سال ارزش گذاری می شوند و در مقطع ابتدایی، انتقالی و تحصیلات تکمیلی در دسترس هستند. متقاضیان به طور خودکار برای این جوایز در نقطه پذیرش در نظر گرفته می شوند، مشروط بر اینکه تمام مدارک لازم را قبل از مهلت های ذکر شده برای ترم خود ارائه دهند. جزئیات کامل در سایت دانشگاه موجود است.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه کنتاکی شمالی چقدر است ؟

متوسط هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 20448 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 15210 دلار

هزینه زندگی متوسط سالانه

 • زندگی بیرون از دانشگاه : 12645 دلار
 • زندگی درون دانشگاهی : 6200 دلار

شهریه و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه کنتاکی شمالی چقدر است ؟هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه NKU بر اساس دوره به دوره متفاوت است و دانشجویان آینده نگر تشویق می شوند برای کسب اطلاعات کامل از صفحات مربوط به موضوع بازدید کنند. هزینه تخمینی حضور برای سال تحصیلی 2021/22 33537 دلار آمریکا است و این مبلغ شامل هزینه ها، محل اقامت، برنامه غذایی، کتاب و سایر لوازم دانشگاه می باشد.

NKU متعهد به تضمین دسترسی عادلانه به آموزش است و می داند که پرداخت هزینه تحصیل در سطح مدرک می تواند دشوار باشد. این دانشگاه برنامه ای از بورسیه ها و جوایز بورسیه برای کمک به هزینه های تحصیل دارد.

جوایز مبتنی بر شایستگی و معیار با گزینه های خاص برای متقاضیان داخلی و بین المللی موجود است. دانشجویان بین المللی سال اول با معدل 2.5 یا بالاتر نیز واجد شرایط دریافت جایزه EDGE هستند که نرخ شهریه آنها را فقط به 500 دلار بالاتر از نرخ داخلی کاهش می دهد.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در ایالت برای سال 2020-2021 9912 دلار تعیین شده است، بنابراین دریافت کننده جایزه EDGE سالانه تنها 10412 دلار پرداخت می کند.

واجد شرایط بودن

الزامات ورود

نرخ پذیرش برای پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه کنتاکی شمالی 87 درصد است که آن را به یک دانشگاه انتخابی متوسط تبدیل می کند.

به متقاضیانی که معدل دبیرستان بدون وزن 2.75 و بالاتر دارند، بدون در نظر گرفتن نمرات ACT/SAT، پذیرش در دانشگاه ارائه می شود. متقاضیانی که معدل دبیرستان بدون وزن کمتر از 2.75 دارند، باید ACT/SAT را به عنوان بخشی از پرونده ارسالی خود ارسال کنند. حداقل شرط معدل بدون وزن 2.0 برای پذیرش وجود دارد.

دانشگاه هر درخواست را به صورت فردی در نظر می گیرد و ممکن است تجربه کاری قبلی را هنگام ارائه مکان در نظر بگیرد. دوره ها به زبان انگلیسی ارائه می شوند و بنابراین حداقل استانداردی از مهارت زبان انگلیسی نیز وجود دارد که دانشجویان آینده نگر قبل از پذیرش بسیار آن را نشان می دهند. جزئیات کامل شرایط پذیرش در مقطع کارشناسی به صورت آنلاین در دسترس است.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه NKUدانشگاه NKU دارای استاندارد بالای شهریه و برنامه درسی پیشرفته و نوآورانه است. از زمان تأسیس آن در سال 1968، ده ها هزار دانشجو از سراسر جهان را با موفقیت فارغ التحصیل کرده است که تغییرات مثبت و تأثیرگذاری را در جامعه و صنعت ایجاد کرده اند.

کارکنان آموزشی نسبت به موضوع خود پرشور هستند و دانش‌آموزان از شور و شوق و تشویق آنها در کلاس‌های نسبتاً کوچک دانشگاه کنتاکی شمالی بهره می‌برند که منجر به تجربه یادگیری شخصی‌تر می‌شود.

آموزگاران بسیار واجد شرایط هستند و بسیاری از آنها تجربه کار و تدریس در خارج از کشور را دارند. دانشگاه یک محیط یادگیری متنوع و فراگیر ایجاد می کند که در آن دانشجویان از یکدیگر حمایت می کنند و در جهت اهداف آکادمیک شخصی و جاه طلبی های شغلی خود تلاش می کنند.

این دانشگاه یک پورتال یادگیری آنلاین ایجاد کرده است که از طریق آن دانشجویان می توانند به راحتی به مواد درسی دسترسی داشته باشند، با معلمان ارتباط برقرار کنند و تکالیف خود را ارسال کنند. پورتال آنلاین همچنین تعدادی از دوره های آموزش از راه دور را تسهیل می کند، که برنامه درسی NKU را از راه دور در دسترس دانش آموزان از سراسر جهان قرار می دهد.

ساختار بخش

دانشجویان در دانشگاه NKU مجموعه عظیمی از مسیرهای کارشناسی را برای انتخاب دارند، با بیش از 80 گزینه درسی که در هفت کالج دانشگاهی دانشگاه قرار دارند:

 • دانشکده علوم و هنر
 • کالج بازرگانی هایله
 • دانشکده آموزش و خدمات انسانی
 • دانشکده انفورماتیک
 • کالج حرفه های بهداشت
 • دانشکده افتخارات
 • کالج حقوق سالمون پی چیس

این دانشگاه به دلیل تمرکز بر روی گنجاندن تحقیقات در برنامه های کارشناسی خود شناخته شده است. بسیاری از دوره ها نیز با مؤلفه های عملی از جمله تجربه کاری و فرصت های تحقیقاتی اولیه و دوره های کارآموزی طراحی شده اند که دانشجویان را برای ورود به نقش های حرفه ای آماده می کند.

دانشگاه کنتاکی شمالی یک گزینه اصلی دوگانه ارائه می دهد که به دانش آموزان اجازه می دهد در هنگام انتخاب مسیر تحصیلی خود انعطاف زیادی داشته باشند. به عنوان مثال، یک دانشجو می تواند یک رشته و سه رشته یا دو رشته و یک رشته فرعی را انتخاب کند. این امر دانش آموزان را قادر می سازد تا یادگیری خود را تنظیم کنند و از منابع موجود در هر بخش نهایت استفاده را ببرند.

امکانات

امکاناتپردیس Highland Heights  دانشگاه NKU یک محیط آموزشی مستقل است که فقط در هفت مایلی جنوب شرقی مرکز شهر سینسیناتی قرار دارد، که همه چیزهایی را که دانش آموزان برای موفقیت تحصیلی در فاصله چند قدمی نیاز دارند و همچنین حمل و نقل راحت به شهر و منطقه مجاور را فراهم می کند.

پردیس شامل اتاق‌های کامپیوتری کاملاً مدرن‌سازی‌شده، انواع فضاهای مطالعه، و اتحادیه دانشجویان پرجنب‌وجوش است که رویدادها را در طول سال سازماندهی می‌کند. کتابخانه W. Frank Steely مرکز پیشرفته دانشگاه است که صدها هزار کتاب و منبع دیجیتال و همچنین مقالات و مجلات تحقیقاتی تخصصی را در خود جای داده است.

NKU دارای یک فرهنگ زندگی یونانی بزرگ و فعال است، به طوری که انجمن های برادری و انجمن های صمیمی برخی از بزرگترین و قابل مشاهده ترین گروه ها در محوطه دانشگاه هستند. زندگی یونانی دانشگاه کنتاکی شمالی بیش از 20 سازمان از جمله شورای بین برادری، شورای پانهلنیک و شورای ملی پان هلنیک را هماهنگ و مشاوره می دهد.

امکانات ورزشی فوق‌العاده‌ای برای استفاده دانش‌آموزان برای فعالیت‌های رقابتی و تفریحی وجود دارد. دانشگاه NKU دارای فرهنگ قوی دو و میدانی است و امکاناتی برای بسکتبال، فوتبال، فوتبال، بیسبال و حتی یک زمین گلف دارد.

منبع : www.nku.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]