دانشگاه HCC

در مورد این دانشگاه

دانشگاه HCCکالج اجتماعی هیلزبورو ( دانشگاه HCC ) در شهر ساحلی پر جنب و جوش تامپا، فلوریدا، و اطراف شهرستان هیلزبورو واقع شده است. منطقه خلیج تامپا که به‌خاطر تابش آفتاب در تمام طول سال شناخته می‌شود، خانه برخی از بهترین سواحل جهان، صحنه‌های فرهنگی پر جنب و جوش، انواع ورزش‌ها و فرصت‌های عالی آموزش عالی است.

دانشگاه HCC یک کالج عمومی معمولی نیست – ویژگی های مختلفی را ارائه می دهد که به ارتقای تجربه دانشجویی کمک می کند. اینها شامل برنامه Honors، انتخاب گسترده ای از گزینه های مدرک کاردانی، مرکز آموزش بین المللی است که خدمات اختصاصی را به دانشجویانی که از خارج از کشور می آیند ارائه می دهد و موارد دیگر.

این کالج به دانشجویان کمک می کند تا به طور یکپارچه به دانشگاه های چهار ساله منتقل شوند. اگر دانش آموزی بخواهد در یک کالج انتخابی چهار ساله، یک موسسه هنرهای لیبرال، یک دانشگاه دارای رتبه ملی یا یک مدرسه Ivy League شرکت کند، HCC به آنها کمک می کند تا به آنجا برسند.

برخلاف اکثر کالج های محلی، دانشگاه HCC مسکن دانشجویی در محوطه دانشگاه ارائه می دهد. آپارتمان های دانشجویی هاکس لندینگ مسکن دانشجویی لوکس را ارائه می دهد که در بزرگترین محوطه کالج واقع شده است. علاوه بر این، تمام پردیس های پنج گانه HCC در نزدیکی طیف وسیعی از امکانات رفاهی قرار گرفته اند و یک تجربه دانشجویی ایده آل را ایجاد می کنند.

چه خبر از تازه ها ؟

HCC یک کالج هیجان انگیز است که به طور مداوم در حال توسعه است و فرصت های تعامل هیجان انگیزی را برای دانشجویان خود ارائه می دهد. به دانشجویان احتمالی توصیه می‌شود که نگاهی به وب‌سایت کالج بیندازند تا در مورد نحوه نمایندگی دانش‌آموزان از کالج در جوایز ملی، رویدادهای ورزشی و موارد دیگر مطالعه کنند.

ساختمان بهداشت متفقین

ساختمان جدید سلامت Kiran and Pallavai Patel Allied Health که در پاییز 2019 افتتاح شد، یک مرکز آموزشی و یادگیری پیشرفته برای برنامه‌های علوم بهداشتی است. این ساختمان چهار طبقه برنامه های دانشگاه HCC در پرستاری، مراقبت های تنفسی، رادیولوژی، خدمات فوریت های پزشکی، علوم آزمایشگاهی پزشکی و غیره را در خود جای داده است. این مرکز دارای جدیدترین فناوری برای یادگیری عملی، از جمله بیماران شبیه به زندگی و یک بال واقع گرایانه اورژانس است.

مسابقه گسترش

انتخاب برنامه های تحصیلی موجود در HCC همیشه در حال گسترش است، زیرا کالج گزینه های جدیدی را برای ارائه آموزش عالی بررسی می کند. جدیدترین گواهینامه ماساژ درمانی است که از آگوست 2023 در پردیس براندون به دانشجویان ارائه می شود.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه HCC چقدر است ؟

متوسط ​​سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 9120 دلار

متوسط ​​سالانه هزینه زندگی

 • زندگی بیرون از پردیس دانشگاه : 4467 دلار
 • زندگی درون دانشگاهی : 9804 دلار

بورسیه و فاند

گزینه مقرون به صرفه

HCC یکی از پایین ترین نرخ های شهریه را در ایالات متحده دارد. برنامه های HCC به دانشجویان بین المللی اجازه می دهد تا مدرک کاردانی را بدون متحمل شدن هزینه های اضافی مرتبط با دانشگاه ها کسب کنند. سپس می توانند به یک موسسه چهار ساله منتقل شوند و مدرک کارشناسی خود را تکمیل کنند. این یک گزینه بسیار مقرون به صرفه تر از پرداخت هزینه برای یک مدرک کالج یا دانشگاه چهار ساله است.

بورسیه های بین المللی

دانشجویان بین المللی قادر به دریافت کمک های مالی مبتنی بر نیاز و دولتی نیستند. با این حال، کالج مقداری بودجه برای حمایت از دانشجویان واجد شرایط دارد. اکثر این بورسیه ها پس از ثبت نام دانشجویان در دانشگاه HCC اعطا می شوند. بورسیه های موجود عبارتند از:

 • بورس تحصیلی بین المللی دانشجویی – برای کمک به دانشجویان اختصاصی F-1 به اهداف خود.
 • برنامه افتخارات HCC – بورسیه های مختلف برای دانش آموزان استثنایی.
 • بورسیه های بنیاد HCC – دانشجویان بین المللی می توانند برای جایزه ای که برتری علمی را به رسمیت می شناسد، درخواست دهند.
 • انجمن افتخاری فی تتا کاپا – بورسیه های تحصیلی برای پاداش عملکرد تحصیلی در دسترس هستند.
 • بورسیه تحصیلی دانشجویی بین المللی فلوریدا – جوایز سالانه 2000 دلار برای دانشجویان بین المللی واجد شرایط در دسترس است.

معافیت از شهریه

دانشجویان بین المللی دارای ویزای F-1 نیز ممکن است واجد شرایط معافیت شهریه از طریق موسسات پیوند فلوریدا باشند، بسته به کشور مبدأ آنها.

هر موسسه فرآیند درخواست، مهلت و معیارهای خاص خود را برای انتخاب دانشجویان برای این جوایز دارد. دانشجویان می توانند هر ترم برای معافیت از شهریه تا زمانی که فارغ التحصیل شوند درخواست دهند.

این شامل دانشجویانی از برزیل، کانادا، کارائیب، چین، کاستاریکا، اروپای شرقی، فرانسه، اسرائیل، ژاپن، مکزیک و غرب آفریقا می شود.

واجد شرایط بودن دانشگاه HCC

شرایط ورود

دانشجویانی که در حال حاضر در خارج از ایالات متحده اقامت دارند و برای ویزای دانشجویی جدید و اولیه F-1 درخواست می کنند، باید درخواست دانشجویی بین المللی را تکمیل کنند.

اثبات حمایت مالی

متقاضیان باید یک سند مالی/نامه بانکی فعلی برای اثبات حمایت مالی ارسال کنند. این مدرک باید به زبان انگلیسی، روی سربرگ رسمی موسسه باشد و نام متقاضی یا اسپانسر را داشته باشد. برای یک سال تحصیل در HCC باید حداقل 25274 دلار آمریکا را نشان دهد.

Transcripts

متقاضیان باید مدرکی مبنی بر یکی از موارد زیر ارائه دهند:

 • گواهی معادل دبیرستان (GED)
 • کاردانی یا بالاتر
 • دیپلم استاندارد دبیرستان

برخی از دانش‌آموزانی که از دبیرستانی خارج از ایالات متحده فارغ‌التحصیل شده‌اند، نیاز به ریز نمرات، گواهی‌های فارغ‌التحصیلی و/یا نتایج امتحان دارند که توسط آژانس مورد تایید NACES ارزیابی شود تا معادل بودن با دیپلم دبیرستان ایالات متحده را ثابت کند (در صورت عدم وجود ریز نمرات، ترجمه تایید شده لازم است. به انگلیسی).

در غیر این صورت، برای فهرستی از کشورهایی که از شرط ارزیابی رونوشت دبیرستان معاف هستند، به الزامات بین المللی مدارس متوسطه برای پذیرش مراجعه کنید.

اگر متقاضی در دانشگاه یا کالج خارج از ایالات متحده تحصیل کرده باشد، باید ارزشیابی دوره به دوره و ترجمه (اگر به زبان انگلیسی نباشد) را در مهلت درخواست ارسال کند.

تسلط به زبان انگلیسی

دانشجویان بین المللی (ویزای F-1) که زبان مادری آنها انگلیسی نیست و کشور تابعیت آنها در لیست معافیت مهارت زبان انگلیسی نیست، باید صلاحیت زبان انگلیسی را برای دریافت پذیرش در کالج نشان دهند.

راه‌های زیادی برای برآورده کردن الزامات زبان انگلیسی وجود دارد، از جمله حداقل نمره تافل 61 (iBT)، یا حداقل نمره باند 5.5 در آزمون آیلتس، یا 95+ در آزمون انگلیسی Duolingo.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه HCC بیش از 2200 استاد و کارمند دارد. معلمان و کارکنان پشتیبانی برای کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف خود اختصاص داده شده اند. دانشجویان بین‌المللی در کلاس‌های کوچکی یاد می‌گیرند که میانگین نسبت دانشجو به استاد 21:1 است. این اندازه کلاس کوچک شاید بهترین ویژگی HCC باشد که فرصت‌های بی‌نظیری برای تعامل و یادگیری دانش‌آموزان فراهم می‌کند.

در HCC، اساتید بر تدریس متمرکز هستند و هر یک از دانشجویان خود را به عنوان فردی می شناسند. دانش آموزان فرصت های مکرری برای مشارکت و مشارکت در کلاس دارند. دانشکده همچنین ساعات اداری را در محوطه دانشگاه و آنلاین ارائه می دهد که به دانشجویان اجازه می دهد در برقراری ارتباط با اساتید خود انعطاف پذیری داشته باشند.

برنامه افتخارات HCC

برنامه دکتر لیدیا آر. دانیل Honors در HCC برای ترویج یک برنامه تحصیلی دقیق برای دانش آموزان با استعداد و با انگیزه استثنایی طراحی شده است، بدون هزینه اضافی. کلاس های Honors محدود به 15 دانش آموز است و به دانش آموزان این امکان را می دهد تا با اساتید و همکلاسی های خود ارتباط برقرار کنند. اعضای هیئت علمی Honors برای تدریس این دوره ها با دقت انتخاب شده اند. بسیاری از برنامه های کالج جزو بهترین های ایالت هستند و همه آنها کاملاً معتبر هستند.

برنامه Honors همچنین کارکنان مشاوره اختصاصی را برای دانش آموزان در برنامه فراهم می کند. این مشاوران می توانند به دانشجویان کمک کنند تا در کلاس های Honors ثبت نام کنند و به آنها کمک کنند تا یک برنامه رقابتی برای یک دانشگاه انتقالی نخبگان ایجاد کنند.

امکانات و پردیس ها

دانشگاه HCC دارای پنج پردیس در خلیج تامپا است:

پردیس دیل مابری

پردیس شاخص HCC که تقریباً همه برنامه ها را ارائه می دهد. متخصص در علوم پرستاری و بهداشت، علوم کامپیوتر، هنرهای آشپزی و غیره. مسکن دانشجویی و دفتر بین المللی هر دو در این پردیس قرار دارند.

پردیس براندون

برای مناطقی مانند فناوری مهندسی، آبزی پروری و بیوتکنولوژی.

پردیس Ybor City

این پردیس با استقبال از صحنه هنری غنی، دارای برنامه‌های اجرایی قوی و هنرهای تجسمی است که با گالری‌های هنری، تئاترهای صحنه و آزمایشگاه‌های هنرهای سنتی و گرافیک تکمیل می‌شود.

پردیس پلنت سیتی

این پردیس محل بسیاری از مسیرهای طبیعت گردی و برنامه های معتبر مانند کشاورزی، علوم محیطی و فناوری دامپزشکی است.

پردیس Southshore

با تمرکز افتخار بر پایداری، این پردیس برنامه هایی مانند تجارت، آموزش، پرستاری و خدمات فوریت های پزشکی را نیز پوشش می دهد.

زندگی در پردیس در دانشگاه HCC بسیار پر جنب و جوش است و دانشجویان می توانند از برنامه ها و فعالیت های متنوعی لذت ببرند. اینها شامل کلاس های درس و فناوری های مدرن، گزینه های غذاخوری، کتابفروشی ها، فضاهای هنری، اتاق های استراحت و امکانات ورزشی است. باشگاه‌ها و گروه‌های زیادی وجود دارد که دانشجویان می‌توانند در هر پردیس به آنها بپیوندند تا اطمینان حاصل کنند که در طول مدتی که در HCC هستند، زندگی دانشجویی فعالی دارند.

محل اقامت

HCC مسکن در محوطه دانشگاه را در آپارتمان های دانشجویی Hawks Landing، واقع در پردیس Dale Mabry ارائه می دهد. اقامتگاه ها زندگی مقرون به صرفه با هزینه های همه جانبه را در مکانی ایده آل، با فضایی لذت بخش و سرگرم کننده ارائه می دهند.

در هر آپارتمان، هر دانشجو دارای اتاق خواب خصوصی و حمام اختصاصی خود است.

فضاهای نشیمن مشترک شامل آشپزخانه کاملاً مجهز و ماشین لباسشویی و خشک کن است. هم اینترنت و هم آب و برق شامل اجاره ماهانه می شود. هاوکز لندینگ دستیاران مقیم دانشجو را برای ارتقای کیفیت زندگی دانش آموزان فراهم می کند و خدمات امنیتی 24 ساعته وجود دارد.

مرکز پشتیبانی دانشجویان برای آموزش بین المللی (CIE)

مرکز آموزش بین‌المللی (CIE) دفتر بین‌المللی اختصاصی دانشگاه HCC است که در آن تمام ابتکارات جهانی مدیریت می‌شود. CIE از دانشجویان بین المللی از پذیرش تا فارغ التحصیلی پشتیبانی می کند و در هر مرحله از راه کمک می کند. وقتی دانش‌آموزان به HCC می‌رسند، در جایی شرکت می‌کنند که با مشاوران CIE ملاقات می‌کنند. آنها در مورد مهاجرت، ویزا، ثبت نام دوره، بیمه درمانی و سایر موارد یاد می گیرند. این کمک می کند تا تجربه دانشجویی آنها در ایالات متحده تا حد امکان روان باشد.

CIE برای دانشجویان بین المللی یک “یک مرحله ای” در نظر گرفته می شود. به جای نیاز به حضور در مناطق مختلف برای دریافت کمک در مورد پذیرش، مهاجرت، مسائل تحصیلی و موارد دیگر، دانش‌آموزان می‌توانند تمام پاسخ‌های مورد نیاز خود را در یک مکان دریافت کنند، و رسیدگی به مشکلات را در یک مرحله بسیار آسان‌تر می‌کند.

خدمات کالج

سایر خدمات پشتیبانی کالج عبارتند از:

 • مراکز موفقیت تحصیلی (تدریس، مرکز نویسندگی)
 • کتابخانه ها
 • دفتر مشاوره
 • مراکز منابع شغلی
 • خدمات معلولیت دانش آموزی
 • انجمن دولت دانشجویی

منبع : www.hccfl.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]