دانشگاه MTSU آمریکا ( دانشگاه ایالتی تنسی میانه )

در مورد این دانشگاه

دانشگاه MTSU آمریکا ( دانشگاه ایالتی تنسی میانه )دانشگاه ایالتی تنسی میانه ( دانشگاه MTSU ) که در ابتدا در سال 1911 تأسیس شد، یک دانشگاه فوق‌العاده برای دانشجویان داخلی و بین‌المللی است، با جامعه‌ای پر رونق و وقف هم برای اشتغال و هم تجربه دانشجویی.

این دانشگاه انتخاب گسترده ای از برنامه های تحصیلی را ارائه می دهد که انتخاب های متنوعی از موضوعات را پوشش می دهد. برنامه ها برای آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت، از جمله ترکیبی از یادگیری نظری و عملی و همچنین تجربیات خارج از کلاس طراحی شده اند. در حالی که همه دوره های دانشگاه MTSU بسیار مورد توجه قرار می گیرند، این دانشگاه به ویژه برای کار خود در هوافضا، ساخت و ساز و روانشناسی صنعتی شناخته شده است.

این دانشگاه مجهز به امکانات مدرنی است که به دانشجویان محیط های یادگیری و اجتماعی مدرن و توانمند می دهد. در سال‌های اخیر بیش از 1 میلیارد دلار در ساختمان‌های دانشجویی جدید و نوسازی شده سرمایه‌گذاری شده است. علاوه بر بهترین آزمایشگاه ها و کلاس های درس، دانش آموزان از امکانات ورزشی عالی، فضاهای رویداد و موارد دیگر بهره مند می شوند.

چه خبر از تازه ها ؟

دانشگاه MTSU موسسه ای است که از ایستادن خودداری می کند. در عوض، دائماً به دنبال این است که چگونه می تواند برنامه های تحصیلی و امکانات خود را برای پاسخگویی بهتر به نیازهای دانشجویان، اساتید و بازار کار گسترده تر توسعه دهد.

به همین دلیل است که دانشگاه در سال‌های اخیر بیش از 1 میلیارد دلار برای ارتقاء محوطه دانشگاه با بازسازی و ساختمان‌های جدید هزینه کرده است که جدیدترین آنها مدرسه جدید مدیریت بتن و ساخت و ساز است، یک تسهیلات 40 میلیون دلاری که قرار است برای پاییز افتتاح شود. مصرف 2022 این تسهیلات نوآورانه، برنامه های پیشرو مدیریت صنعت بتن و مدیریت ساخت و ساز را به ارتفاعات جدیدی خواهد رساند.

این به زودی با یک ساختمان مهندسی کاربردی جدید دنبال خواهد شد، که برای کمک به پاسخگویی به تقاضای دپارتمان در حال رشد فناوری مهندسی و به‌ویژه دانشجویان برنامه مهندسی مکاترونیک در دسترس خواهد بود.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه MTSU چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

  • مقطع کارشناسی : 29946 دلار
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 18780 دلار

متوسط سالانه زندگی

  • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 18314 دلار
  • هزینه زندگی درون دانشگاه : 7086 دلار

بورسیه و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه MTSU چقدر است ؟بسیاری از برنامه های بورسیه تحصیلی مختلف در دانشگاه MTSU موجود است که بدون نگرانی بودجه مورد نیاز برای تحصیل را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. برخی از بورسیه ها بر اساس استعداد تحصیلی یا توانایی ورزشی هستند، در حالی که برخی دیگر برای دانش آموزانی که از یک پیشینه خاص یا با شرایطی که ممکن است آنها را از تحصیل در دانشگاه محروم کند، درخواست می کنند.

بورسیه ها در سطح دانشکده مدیریت می شوند و بنابراین به دانشجویان توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه های تحصیلی مرتبط با رشته تحصیلی خود، وب سایت دانشگاه را بررسی کنند. این صفحات حاوی تمام اطلاعات ضروری در مورد افرادی هستند که می توانند درخواست دهند و معیارها، از جمله مهلت های زمانی.

به دانشجویانی که مشکلات مالی دارند توصیه می شود با خدمات پشتیبانی در MTSU تماس بگیرند. آنها می‌توانند در مورد هرگونه کمک بالقوه راهنمایی کنند یا به دانش‌آموزان برای درخواست شغل انعطاف‌پذیر که متناسب با ساعات کاری دانش‌آموز است راهنمایی کنند. دانشجویان بین المللی همچنین برای کمک به درخواست بورسیه های بین المللی شایستگی از پشتیبانی خاصی برخوردار هستند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

شرایط پذیرش برای تحصیل در دانشگاه MTSU بسته به رشته تحصیلی انتخابی متفاوت خواهد بود، اما اکثر دانشجویان بین المللی باید مدرک کامل دبیرستان یا مدرک دانشگاهی از کشور مقیم را در قالب ریز نمرات ارائه دهند.

دانشجویان بین المللی نیز باید به زبان انگلیسی مسلط باشند. اگر آنها از کشوری درخواست می کنند که زبان انگلیسی آن زبان مادری نیست، باید مدرکی دال بر مهارت انگلیسی ارائه دهند. آزمون های مختلفی مانند نمره آیلتس 5.5 یا بالاتر برای پذیرش پذیرفته می شود.

دانشجویانی که برای تحصیل بین‌المللی در MTSU درخواست می‌کنند می‌توانند به صورت آنلاین و حتی بدون تمام مدارک کامل در ابتدا درخواست دهند، اگرچه قبل از پذیرش دانشجویان باید این مدارک ارائه شود. هزینه درخواست غیر قابل استرداد 30 دلار در این مرحله دریافت می شود.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

گروه و دانشکدهدانشجویانی که برای تحصیل در دانشگاه MTSU انتخاب می کنند از یک برنامه گسترده از مدارک معتبر کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برخوردار خواهند شد که همگی برای آماده سازی دانشجویان برای موفقیت در مشاغل پر تقاضا طراحی شده اند.

بسیاری از برنامه‌های مطالعاتی با همکاری شرکای صنعتی ایجاد شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که دانش‌آموزان مهارت‌ها و دانش مورد نیاز برای پر کردن شکاف‌های موجود در بازار را یاد می‌گیرند و آن‌ها را آماده می‌کند تا به سمت اشتغال معنادار قدم بردارند.

و در حالی که MTSU به طور کلی برای ارائه آموزش با کیفیت بالا شهرت بسیار خوبی دارد، که باعث شده است به ارائه‌دهنده شماره یک کارگران در منطقه نشویل تبدیل شود، برخی دوره‌ها وجود دارند که به دلیل برتری خود به رسمیت شناخته شده ملی و بین‌المللی خاصی را به دست آورده‌اند.

اینها شامل هوافضا، حسابداری، کشاورزی، صنعت ثبت، روانشناسی صنعتی/سازمانی و مدیریت صنعت بتن است.

ساختار بخش

شش کالج اصلی در دانشگاه MTSU به همراه کالج فارغ التحصیل و کالج دانشگاهی وجود دارد که مجموعه ای از گزینه های جزئی را ارائه می دهد که می تواند با هر رشته کارشناسی مرتبط شود.

کالج علوم پایه و کاربردی بسیاری از رشته های علمی، از زیست شناسی و شیمی گرفته تا علوم داده، هوافضا و فناوری مهندسی را پوشش می دهد.

کالج علوم رفتاری و بهداشتی موضوعات مختلفی را در رابطه با سلامت و تندرستی، از جمله مددکاری اجتماعی، پرستاری و علوم ورزشی، همراه با دوره های سبک زندگی مانند طراحی داخلی و بازرگانی مد ارائه می دهد.

کالج بازرگانی Jennings A. Jones به دانشجویان این فرصت را می دهد که در رشته های حسابداری، تجارت، مدیریت، املاک و مستغلات و غیره تحصیل کنند.

کالج آموزش کوچکترین کالج است که فقط چهار رشته اصلی دارد – آموزش در دوران کودکی، آموزش ابتدایی، آموزش سطح متوسط و آموزش ویژه.

کالج هنرهای لیبرال کاتالوگ متنوعی از برنامه های تحصیلی، از دوره های مختلف موسیقی گرفته تا انگلیسی، رقص، هنر، تاریخ و مطالعات مذهبی را ارائه می دهد.

در نهایت، کالج رسانه و سرگرمی دارای مدارک مختلف روزنامه نگاری و همچنین مطالعات رسانه ای، عکاسی، انیمیشن، فیلم و تولید فیلم و غیره است.

امکانات

دانشگاه MTSUدانش‌آموزان در دانشگاه MTSU از یک جامعه پر رونق از فعالیت لذت خواهند برد، با هر امکانات ضروری که در محوطه‌ای به وسعت 550 هکتار ارائه شده است. دانش‌آموزان می‌توانند در طول مدت حضور خود در دانشگاه در طیف گسترده‌ای از رویدادها شرکت کنند و فرصت‌های فراوانی را برای ملاقات با دانشجویان دیگر، یادگیری مهارت‌های جدید و معاشرت فراهم کنند. در واقع، از طریق نقطه اتصال برای دانش آموزان اجباری است که حداقل در چهار رویداد در سال اول شرکت کنند.

فرصت‌های زیادی برای تفریح نیز وجود دارد، از جمله برخی از امکانات ورزشی برجسته به همراه باشگاه‌هایی که دانش‌آموزان می‌توانند برای بهتر کردن خود یا فقط برای ملاقات با دیگران با علایق مشابه به آنها ملحق شوند.

این دانشگاه مکان‌های ناهار خوری زیادی را در سراسر محوطه دانشگاه ارائه می‌کند که هر سلیقه و نیاز غذایی را برآورده می‌کند و در عین حال برای افرادی که بودجه دانشجویی معمولی دارند مقرون به صرفه است. علاوه بر کافی‌شاپ‌ها و بازارها، زنجیره‌های محبوب شعبه‌های خاص خود را در فودکورت دانشگاه دارند.

برای هر نیاز دانشگاهی، کتابفروشی فیلیپس می تواند ارائه دهد. از کتاب های درسی مورد نیاز به عنوان مواد درسی گرفته تا لوازم التحریر و لباس های مارک دار، دانش آموزان قادر خواهند بود هر آنچه را که نیاز دارند، بردارند.

منبع : www.mtsu.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]