دانشگاه MU ( دانشگاه میلرسویل آمریکا )

در مورد این دانشگاه

دانشگاه MU ( دانشگاه میلرسویل آمریکا )دانشگاه میلرسویل ( دانشگاه MU ) که در سال 1855 تأسیس شد، همچنین به عنوان “The Ville” شناخته می شود، یک موسسه دولتی مستقر در پنسیلوانیا در ایالات متحده است. این دانشگاه که به مدت 160 سال اجرا می‌شود، طیف گسترده‌ای از برنامه‌های تخصصی در علوم، ریاضیات، علوم انسانی، علوم اجتماعی و آموزش را توسعه داده است.

دانشگاه میلرسویل در حال حاضر رتبه 97 را در دانشگاه های منطقه ای شمال 2022 (گزارش اخبار و جهان ایالات متحده) دارد. دانشگاه MU از این نظر منحصر به فرد است که منابع یک دانشگاه بزرگ را در عین داشتن یک جامعه نزدیک و حامی ارائه می دهد. همچنین به طور مکرر به عنوان یکی از امن ترین پردیس های کالج در ایالات متحده رتبه بندی می شود.

دانش‌آموزان از یادگیری در یک مکان زیبای روستایی در 250 هکتار بهره می‌برند، در حالی که در نزدیکی شهرهای بزرگ ایالات متحده مانند نیویورک، واشنگتن دی سی و فیلادلفیا هستند. دانشگاه میلرسویل همچنین از 19 ورزش دانشگاهی بین دانشگاهی حمایت می کند که بسیاری از آنها در NCAA Division II رقابت می کنند. با داشتن زمین بیسبال، زمین گلف، مرکز تناسب اندام، زمین بسکتبال و استخر شنا، دانش آموزان در انتخاب امکانات ورزشی دچار ناراحتی می شوند.

چه خبر از تازه ها ؟

دانشگاه MU در حال حاضر دانش آموزان را ملزم به تزریق واکسن کووید-19 نمی کند، اگرچه به شدت توصیه می شود. این دانشگاه بصورت حضوری فعالیت می کند و کلاس های آنلاین و ماسک در محوطه دانشگاه اختیاری است. دانشجویان می توانند آخرین قوانین کووید را در وب سایت دانشگاه بررسی کنند.

دانشگاه همچنین در حال احیای پردیس است که از طریق کمپین “ممکن را تصور کن” تامین مالی شده است. تا سپتامبر 2021، دانشگاه 81 میلیون دلار برای این پروژه جمع آوری کرده بود. دانشگاه میلرسویل همچنین بزرگترین کمک مالی تا کنون به دانشگاه را به مبلغ 1.5 میلیون دلار از Lois Morgan ’54 برای بازسازی استادیوم Biemesderfer دریافت کرد. این مکان اکنون به عنوان مجتمع ورزشی مورگان، یک مرکز ورزشی پیشرفته با اتاق‌های رختکن جدید، اتاق‌های تمرین ورزشی، جعبه مطبوعاتی جدید و تابلوی امتیازات ویدئویی شناخته می‌شود.

پروژه احیای پردیس همچنین به دنبال بهبود فضاهای فیزیکی اطراف پردیس برای افزایش تجربه دانشجویی خواهد بود. این شامل بازسازی دو حوض پردیس و به روز رسانی آزمایشگاه های شیمی است.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه میلرسویل چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل در دانشگاه MU

 • مقطع کارشناسی : 18500 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 11070 دلار

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از محوطه دانشگاه : 12600 دلار
 • هزینه زندگی درون محوطه دانشگاه : 9804 دلار

بورسیه و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه میلرسویل چقدر است ؟در دانشگاه میلرسویل ، 82 درصد از دانشجویان برای حمایت از هزینه تحصیل خود کمک مالی دریافت می کنند. دانش‌آموزان با یک سوم هزینه در مقایسه با متوسط کالج خصوصی، استاندارد آموزشی بالایی دریافت می‌کنند.

هزینه های تحصیل در دانشگاه MU بسته به مدت زمان تحصیل، زندگی دانشجو در دانشگاه یا خارج از دانشگاه و تعداد واحدهایی که دانشجو می گیرد متفاوت است. برای دانشجویان تمام وقت خارج از ایالت و بین المللی که در دانشگاه زندگی می کنند، می توانند انتظار داشته باشند که شهریه های زیر را بپردازند (قبل از جوایز):

15 واحد – 19290 دلار در سال (9645 دلار در هر ترم)

دانش‌آموزان می‌توانند با کارکنان بخش پذیرش بین‌المللی تماس بگیرند تا از آنچه در دانشگاه واجد شرایط هستند برای دریافت کمک و مشاوره در مورد تأمین مالی مطالعات خود درخواست کنند.

بورسیه های مبتنی بر شایستگی

هنگام درخواست برای دانشگاه میلرسویل ، همه دانشجویان مقطع کارشناسی به طور خودکار واجد شرایط بررسی بورسیه شایستگی هستند. این بورسیه ها به صورت خودکار پس از پذیرش اعمال می شوند و صرفا بر اساس معدل هستند. ارزش جایزه را می توان در وب سایت دانشگاه یافت، اما می تواند از 3000 تا 5000 دلار در هر سال تحصیلی متغیر باشد.

کاهش صلاحیت شهریه برای دانشجویان مقطع کارشناسی

از دانشجویانی که برای پاییز 2018 در دانشگاه MU پذیرش می‌شوند و به بعد، دانشجویان خارج از ایالت و دانشجویان بین‌المللی ممکن است پس از پذیرش در دانشگاه میلرسویل واجد شرایط کاهش شهریه خودکار شوند. هیچ فرآیند درخواست جداگانه ای لازم نیست. دانشجویان خارج از ایالت به دانشجویانی گفته می شود که در خارج از ایالت پنسیلوانیا اقامت دارند و دانشجویان بین المللی به دانشجویانی که با ویزا در ایالات متحده اقامت دارند یا قصد تحصیل در ایالات متحده با ویزای دانشجویی را دارند، تعریف می شوند. معیارهای واجد شرایط بودن و جزئیات جایزه را می توان در وب سایت دانشگاه پیدا کرد، اما دانشجویان می توانند سالانه بین 4000 تا 6000 دلار کاهش دریافت کنند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

دانش‌آموزانی که به‌عنوان دانشجوی سال اول (دانش‌آموز سال اول) مستقیماً از دبیرستان برای دانشگاه میلرسویل درخواست می‌کنند، باید یک فرم درخواست آنلاین را ارسال کنند و کپی‌هایی از ریز نمرات دبیرستان و بیانیه شخصی خود را همراه داشته باشند. نمرات SAT/ACT و رونوشت‌های رسمی نیز بسیار توصیه می‌شوند اما برای دریافت تصمیم پذیرش اجباری نیستند. در صورت پذیرش در دانشگاه MU ، رونوشت رسمی مورد نیاز خواهد بود.

در حالی که شرایط ورود با توجه به هر دوره متفاوت است، دانشگاه اغلب متقاضیانی را با میانگین B جامد و نمره SAT/ACT بالاتر از میانگین می پذیرد. این به دانشجویان نشانی از نوع استانداردی که دانشگاه ترجیح می دهد می دهد.

الزامات زبان انگلیسی

برای دانش آموزانی که انگلیسی را به عنوان زبان اول خود صحبت نمی کنند، باید یکی از شرایط زبان انگلیسی زیر را داشته باشند:

 1. تکمیل یک برنامه تحصیلی واجد شرایط مانند:
 • فارغ التحصیل شدن از دبیرستان ایالات متحده
 • تکمیل مدرک کاردانی معتبر منطقه ای
 • تکمیل یک برنامه فشرده انگلیسی مستقر در ایالات متحده (تأیید شده بر اساس مورد به مورد)
 1. دستیابی به امتیاز آزمون زبان انگلیسی (به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید)
 • به عنوان مثال، IELTS/PTE Academic/Duolingo
 1. تکمیل دوره، مدرک یا دیپلم واجد شرایط مانند:
 • دانش آموز یک سال کامل دبیرستان را در ایالات متحده گذرانده است و در یک سال زبان انگلیسی استاندارد نمره C یا بالاتر را کسب کرده است.
 • دانش آموز نمره C یا بالاتر را در زبان انگلیسی در سطح GCSE یا GCE کسب کرده است.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه میلرسویلکارکنان در دانشگاه MU از دانشگاهیان و متخصصان برجسته هستند. برنامه ها در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در دسترس هستند. بیش از 100 مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد برای انتخاب وجود دارد، و همچنین بسیاری از دوره های آنلاین برای دانشجویان از راه دور وجود دارد.

MU به دلیل تخصص خود در موضوعات هنرهای آزاد مانند روزنامه نگاری، ارتباطات و روانشناسی و همچنین شهرت قوی برای تدریس موضوعاتی مانند علوم زیست پزشکی، شیمی و پرستاری شناخته شده است.

نسبت کارکنان به استودیو در دانشگاه میلرسویل  19:1 است و 25 درصد از کل کلاس ها کمتر از 20 دانش آموز دارند. این امر باعث افزایش بحث گروهی می شود و دانشجویان از توجه منظم اساتید بهره مند می شوند.

دانش‌آموزان MU می‌توانند چندین رشته را برای یک آموزش جامع ترکیب کنند، که چندین حوزه مورد علاقه را پوشش می‌دهد. این بدان معنی است که دانش آموزان می توانند مدرک خود را مطابق با علایق و اهداف شغلی خود شکل دهند.

ساختار بخش

این دانشگاه از هفت دانشکده تشکیل شده است:

دانشکده هنر، علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه MU

این مدرسه مجهز به مدرن ترین امکانات از جمله استودیوهای هنری، اتاق های ضبط موسیقی، فضاهای اجرا، آزمایشگاه زبان، استودیو تلویزیون و غیره می باشد. هدف کلی این دوره ها آموزش دانش آموزان است که چگونه متفکران انتقادی و خلاق باشند.

کالج بازرگانی لومباردو

موضوعات محبوب در مدرسه شامل حسابداری، امور مالی، تجارت و بازاریابی است. بعلاوه، تالار بروکس قرار است به عنوان بخشی از پروژه احیای پردیس به مرکزی برای کسب و کار، نوآوری و کارآفرینی تبدیل شود.

دانشکده آموزش و خدمات انسانی

فارغ التحصیلان دانشکده آموزش و خدمات انسانی اغلب معلم، مددکار اجتماعی، روانشناس، مربی و غیره می شوند.

امکاناتدانشکده علم و صنعت دانشگاه میلرسویل

با دارا بودن مدارک دکتری 98 درصد از اعضای هیأت علمی، دانشجویان آموزش عالی و آماده برای کار در زمینه های علم و فناوری دریافت می کنند.

کالج تحصیلات تکمیلی و آموزش بزرگسالان

این کالج بیش از 50 برنامه کارشناسی ارشد در سراسر هنر و علوم، آموزش و تجارت ارائه می دهد.

همچنین کالج دانشگاهی وجود دارد که از چندین بخش مانند مشاوره تحصیلی و توسعه دانشجویی، مطالعات یکپارچه و دفتر مطالعات یادگیری تشکیل شده است. به علاوه، کالج Honors در هر ترم چند دانش آموز با استعداد را ثبت نام می کند تا برای تحصیلات تکمیلی یا دنیای حرفه ای آماده شوند.

امکانات

MU دارای پنج سالن اقامت است که در محوطه زیبای خود قرار دارد. این سالن ها ظرفیت پذیرش 2200 دانش آموز در هر سال تحصیلی را دارند. همه مسکن‌های پردیس دارای آسانسور هستند و بقیه در طبقه اول ADA قابل دسترسی هستند.

یک اتوبوس شاتل برای انتقال دانشجویان به سراسر محوطه و یک سرویس اسکورت پلیس دانشگاه وجود دارد که به ایجاد محیط امن برای دانشجویان کمک می کند.

از آنجایی که ورزش بخش بزرگی از فرهنگ دانشگاه MU است، جای تعجب نیست که امکانات ورزشی زیادی وجود دارد. اینها شامل زمین بسکتبال، سالن بدنسازی، استخر، زمین تنیس، زمین گلف، زمین بیسبال و غیره می باشد.

بعلاوه، هر کالج دارای امکانات منحصر به فرد خود است که برای هر رشته مناسب است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان قادر به اجرای نظریه هستند. به عنوان مثال، گروه شیمی دارای هشت آزمایشگاه آموزشی و اتاق ابزار در هر طبقه با تجهیزات تخصصی است.

منبع : www.millersville.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]