دانشگاه SIUE آمریکا

دانشگاه SIUE آمریکادر مورد این دانشگاه

دانشگاه ایلینوی جنوبی ادواردزویل ( دانشگاه SIUE ) یک موسسه دولتی و ملی شناخته شده است که برنامه های آموزشی با کیفیت بالا و فرصت های بورس تحصیلی عالی را به دانشجویان ارائه می دهد. SIUE توسط کمیسیون آموزش عالی کارنگی به عنوان یک دانشگاه دکترا/حرفه ای طبقه بندی شده است و سهم آن در تحقیقات را به رسمیت می شناسد.

دانشگاه SIUE دارای یک پردیس 2660 هکتاری در محیطی خیره کننده، مشرف به زیبایی طبیعی دره رودخانه می سی سی پی است و در بین کالج های برتر آمریکا (مجله فوربس) رتبه بندی شده است. دانشجویان به تجهیزات و امکانات پیشرفته در ساختمان های مهندسی، هنر و طراحی و علوم جدید با تمرکز بر آزمایشگاه های تحقیقاتی و فضاهای طراحی دسترسی دارند.

بدنه دانشجویی دانشگاه SIUE شامل نمایندگی بیش از 60 کشور در میان جمعیتی نزدیک به 13000 دانشجو است. آنها در یکی از امن‌ترین و خوش‌آمدترین پردیس‌های آمریکا تحصیل می‌کنند و این شانس را دارند که با بیش از 250 سازمان دانشجویی درگیر شوند. SIUE جایزه تعالی آموزش عالی در تنوع (HEED) 2022 را از مجله INSIGHT Into Diversity دریافت کرد. جایزه HEED تنها افتخار ملی است که کالج ها و دانشگاه های ایالات متحده را به رسمیت می شناسد که تعهد برجسته به تنوع و گنجاندن در سراسر دانشگاه های خود را نشان می دهند.

در فاصله کوتاهی از کلان شهر سنت لوئیس، دانشجویان می توانند به فرصت های شغلی مختلف، کارآموزی و کار تمام وقت با شرکت های بزرگ بین المللی دسترسی داشته باشند. خدمات حرفه ای اختصاصی تضمین می کند که دانش آموزان در بهترین موقعیت برای استفاده از این فرصت ها هستند. تقریباً 90٪ از دانشجویان بین المللی که از دانشگاه SIUE فارغ التحصیل می شوند و برای برنامه آموزش عملی اختیاری (OPT) درخواست می دهند، موقعیت شغلی موقت را در یک شرکت در ایالات متحده تضمین می کنند.

SIUE شهریه های پایینی را ارائه می دهد که در بازار آموزش ایالات متحده بسیار رقابتی است. این با تعهد به ارائه تحصیلات برجسته به دانشجویان متنوع خود جبران می شود، با بیش از 148 میلیون دلار بورسیه تحصیلی در هر سال، از جمله بسیاری از فرصت های بورسیه و دستیار برای دانشجویان بین المللی.

تیم‌های ورزشی دانشگاهی متعددی این دانشگاه را در سطح بخش 1 NCAA نشان می‌دهند و این مدرسه در بین موسسات دولتی ایالات متحده برای فارغ‌التحصیلان ورزشکاران دانشجو در رتبه سیزدهم قرار دارد.

پذیرش ها

دانشجویان از طریق یک فرآیند آنلاین ساده برای دانشگاه SIUE درخواست می دهند و تمام اسناد پشتیبانی را در پورتال برنامه آپلود می کنند. اسناد غیر رسمی را می توان برای تصمیم گیری سریع دانش آموزان بارگذاری کرد. پس از تایید دانشجو برای پذیرش، مدارک تحصیلی رسمی مورد نیاز است. پشتیبانی در طول فرآیند از طریق تلفن، ایمیل، چت وب یا یک جلسه مجازی با نماینده پذیرش در دسترس است.

اپلیکیشن چک لیست:

 • اطلاعات و الزامات برنامه را بررسی کنید
 • درخواست آنلاین را تکمیل کنید و هزینه درخواست 40 دلاری را بپردازید
 • رونوشت(های) را از هر مدرسه ای که در دفتر پذیرش SIUE حضور دارد ارائه دهید
 • نمره مهارت زبان انگلیسی آیلتس یا تافل را به SIUE ارسال کنید
 • در صورت نیاز ، نمرات GRE GMAT را ارسال کنید (سطح کارشناسی ارشد)
 • سایر مدارک مورد نیاز برنامه دانشگاهی مانند اظهارات شخصی، رزومه / CV و توصیه نامه (سطح فوق لیسانس) را ارسال کنید.

الزامات زبان انگلیسی دانشگاه SIUE

متقاضیان بین المللی باید مهارت زبان انگلیسی را نشان دهند. گزارش نمره رسمی باید مستقیماً از سرویس تست (ETS) به پذیرش SIUE ارسال شود.

تافل:

 • برنامه های کارشناسی – 72 یا بالاتر در iBT
 • برنامه های تحصیلات تکمیلی – 79 یا بالاتر در iBT

آیلتس:

 • برنامه های کارشناسی – 6.0 (بدون نمره فرعی زیر 5.5)
 • برنامه های تحصیلات تکمیلی – 6.5

Duolingo

 • برنامه های کارشناسی – 110
 • برنامه های تحصیلات تکمیلی – 120

چه خبر از تازه ها

دانشگاه SIUEجایزه فرصت ارتقای جغرافیایی (GEO)

دانشجویان بین المللی مقطع تحصیلات تکمیلی

دانشگاه SIUE به طور خودکار همه متقاضیان بین المللی را برای جایزه GEO بررسی می کند که باعث صرفه جویی قابل توجهی در شهریه می شود. در طول دوره دو ساله یک دانشجوی بین المللی فارغ التحصیل، آنها می توانند به طور متوسط ​​16000 دلار با جایزه GEO پس انداز کنند. این هزینه شهریه کاهش یافته ای است که به دانش آموزانی با پیشرفت تحصیلی برجسته تعلق می گیرد و برای کل دوره تحصیلی دانش آموز در دسترس است.

متقاضیان واجد شرایط باید دانشجویان دوره اول و تمام وقت باشند که بتوانند مدارک تحصیلی خود را ثابت کنند و برای برنامه کارشناسی ارشد در SIUE درخواست دهند. جایزه GEO برای هر سال از سال تحصیلی 2022-2023 8190 دلار آمریکا ارزش گذاری شده است. دانشجویان بورسیه باید دستاوردهای علمی خود را در حین برگزاری جایزه حفظ کنند و باید از خط مشی دانشگاهی مندرج در کاتالوگ فارغ التحصیلان پیروی کنند.

دانشجویان بین المللی مقطع کارشناسی

جایزه GEO منجر به صرفه جویی بیش از 48000 دلار در مقطع کارشناسی چهار ساله یک دانشجوی بین المللی می شود. مانند جایزه GEO برای دانشجویان کارشناسی ارشد، معادل آن برای دانشجویان مقطع کارشناسی بر اساس پیشرفت تحصیلی برجسته اعطا می شود. این جایزه می تواند تا هشت ترم در دانشگاه SIUE ارائه شود.

جایزه لیسانس GEO حداقل 9679 دلار برای سال تحصیلی 2022-2023 ارزش گذاری شده است. هیچ درخواست اضافی مورد نیاز نیست، دانش آموزان به طور خودکار برای این جایزه در هنگام درخواست به دانشگاه بررسی می شوند.

برنامه IEP

SIUE یک برنامه Intensive English Pathway (IEP) را ارائه می دهد که به دانش آموزان اجازه می دهد همزمان با شروع دوره های تحصیلی خود، زبان انگلیسی را برای یک، دو یا سه ترم مطالعه کنند. این مسیر راهی مقرون به صرفه برای بهبود مهارت های انگلیسی، ملاقات با دوستان جدید و یادگیری فرهنگ آمریکایی است. تکمیل موفقیت آمیز الزامات مهارت انگلیسی دانشگاه را بدون آزمون های استاندارد اضافی برآورده می کند. siue.edu/iep. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت IEP مراجعه کنید.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه SIUE چقدر است ؟

هزینه تحصیلی متوسط ​​در سال

مقطع کارشناسی : 19950 دلار

مقطع تحصیلات تکمیلی : 16223 دلار

هزینه های زندگی متوسط

 • هزینه های زندگی در خارج از محیط دانشگاه : 4467 دلار
 • هزینه های زندگی در دانشگاه : 9807 دلار

بورسیه و فاند

SIUE برنامه های تحصیلی دانشگاهی معتبر ملی و شهریه مقرون به صرفه را ارائه می دهد. بورس های تحصیلی، دستیاری فارغ التحصیلان، جوایز رقابتی فارغ التحصیلان، و هزینه کم زندگی، SIUE را به یک انتخاب مقرون به صرفه برای آموزش با کیفیت تبدیل می کند.

بورسیه های کارشناسی

همه متقاضیان بین المللی جدید به طور خودکار برای نرخ شهریه ویژه فرصت های ارتقای جغرافیایی (GEO) در نظر گرفته می شوند. جوایز GEO حداقل 9679 دلار در سال و بیش از 48000 دلار در طول دوره لیسانس چهار ساله پس انداز می کنند. دانش‌آموزان برای واجد شرایط بودن باید میانگین معدل 3.0 در مقیاس 4.0 یا میانگین “B” داشته باشند.

دانشجویان بسیار واجد شرایط دانشگاه SIUE می توانند برای بورسیه مریدین که شهریه کامل، هزینه ها، اتاق و هیئت مدیره را ارائه می دهد، درخواست دهند. این جایزه چهار سال تحصیل آکادمیک را پوشش می دهد. دانش آموزان باید معدل بالایی داشته باشند (3.5 در مقیاس 4.0) و مشخصات تکمیلی شامل رزومه یا CV و مقاله را تا 1 دسامبر برای پذیرش فقط در ترم پاییز ارسال کنند.

بورسیه های تحصیلات تکمیلی

دانشجویان بین المللی پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد به طور خودکار برای نرخ شهریه ویژه فرصت های ارتقای جغرافیایی (GEO) در نظر گرفته می شوند. برندگان فارغ التحصیل GEO حداقل 8190 دلار در سال و به طور متوسط ​​16000 دلار برای مدرک کارشناسی ارشد پس انداز می کنند. دانش‌آموزان باید میانگین تجمعی معدل 3.0 در مقیاس 4.0 یا میانگین “B” برای کل برنامه کارشناسی خود داشته باشند تا واجد شرایط شوند.

دانشجویان فارغ التحصیل بین المللی نیز می توانند برای دستیاری و جوایز تحصیلات تکمیلی به بخش دانشگاهی خود درخواست دهند. کمک هزینه تحصیلی معافیت تحصیلی و کمک هزینه ماهانه برای کمک به دانش آموزان با هزینه های زندگی خود ارائه می دهد.

دو جایزه رقابتی کمک هزینه تحصیلی فارغ التحصیلان یک سال معافیت از شهریه ارائه می کنند: جایزه دانش آموخته فارغ التحصیل (GSA) و جایزه رقابتی فارغ التحصیلان (CGA). دانش آموزان با علاقه تحقیقاتی خاص می توانند برای CGA درخواست دهند. آخرین مهلت درخواست 15 ژانویه است. دانش‌آموزان از گروهی که نماینده کمتری دارند می‌توانند تا 1 مارس برای GSA درخواست دهند. جزئیات بیشتر را می‌توانید در وب‌سایت پذیرش پیدا کنید.

گروه و دانشکده

دانشگاه SIUEکیفیت تدریس

دانشگاه SIUE به دانش آموزان یک محیط یادگیری دقیق و ارزشمند ارائه می دهد. اعضای هیئت علمی از سراسر جهان پردیس SIUE را با تنوع در اندیشه، تجارب و فرهنگ تقویت می کنند. بسیاری از اعضای هیئت علمی در سطح ملی و بین المللی شناخته شده اند.

هر سال، اعضای هیئت علمی از سازمان‌های تأمین مالی مانند مؤسسه ملی بهداشت، بنیاد ملی علوم، وزارت بهداشت و خدمات انسانی، و وزارت انرژی ایالات متحده، کمک‌های مالی و قراردادهایی برای طرح‌های تحقیقاتی، آموزشی و خدماتی دریافت می‌کنند. دانش آموزان از فرصت هایی برای کار در کنار اساتیدی که تحقیقات و فعالیت های خلاقانه پیشرو انجام می دهند، لذت می برند.

دانشکده برنامه های آکادمیک را به دانشجویان آموزش می دهد که توسط بیش از 35 آژانس معتبر است، از جمله ABET در مهندسی و علوم کامپیوتر، و AACSB International در تجارت و حسابداری.

SIUE مکانی عالی برای هر دانشجوی بین المللی است. این دانشگاه منابع و فرصت‌هایی را برای دانشجویان بین‌المللی فراهم می‌کند تا شغلی بسیار خوب داشته باشند.» وستنیور والمرا، هائیتی

ساختار بخش

گزینه های مطالعه در تعدادی از بخش ها ارائه می شود:

دانشکده علوم و هنر

مطالعات در علوم طبیعی، علوم انسانی، هنر، علوم اجتماعی و ارتباطات، هسته اصلی آموزش هنرهای لیبرال و همه یادگیری ها در دانشگاه SIUE را نشان می دهد.

دانشکده بازرگانی

دانشکده تجارت و برنامه حسابداری توسط AACSB International معتبر هستند. پرینستون ریویو به طور مداوم SIUE را به عنوان یک مدرسه تجاری برتر فهرست می کند. فارغ التحصیلان به یک شبکه تجاری گسترده دسترسی دارند.

دانشکده دندانپزشکی

دانش آموزان از آموزش های بالینی فشرده و طیف وسیعی از فرصت های مراقبت از بیمار بهره مند می شوند. برنامه بین المللی قرار دادن پیشرفته دندانپزشکان واجد شرایط را قادر می سازد تا مدرک دکترای پزشکی دندانپزشکی (DMD) را در SIUE دنبال کنند. این مدرک به دارنده اجازه می دهد تا در امتحانات مجوز شرکت کند و مجوز فعالیت در ایالات متحده را دریافت کند.

دانشکده آموزش، سلامت و رفتار انسانی

این مدرسه دانش آموزان را در طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله بهداشت عمومی، علوم ورزشی، تغذیه، فناوری آموزشی، روانشناسی، آسیب شناسی گفتار و زبان و شنوایی شناسی، مدیریت آموزشی و تدریس آماده می کند.

دانشکده مهندسی دانشگاه SIUE

این دانشکده یکی از جامع ترین و مقرون به صرفه ترین برنامه های مهندسی در منطقه را با هشت مدرک کارشناسی، پنج مدرک کارشناسی ارشد و دو برنامه دکترا ارائه می دهد که همگی در یک مرکز پیشرفته قرار دارند.

بخش های دانشگاهی

 • مهندسی عمران
 • علوم کامپیوتر
 • ساخت و ساز
 • مهندسی برق و کامپیوتر
 • مهندسی مکانیک و مکاترونیک
 • مهندسی صنایع
 • دانشکده پرستاری

دانشکده پرستاری به طور کامل توسط کمیسیون آموزش پرستاری دانشگاهی معتبر است. دانش‌آموزان در محیط‌های کلاس درس فعال، یک آزمایشگاه شبیه‌سازی با فناوری پیشرفته و طیف وسیعی از تنظیمات بالینی یاد می‌گیرند.

دانشکده داروسازی

دانش آموزان از ترکیبی منحصر به فرد از آموزش کلاس درس، تحقیق، خدمات اجتماعی و مراقبت از بیمار لذت می برند. دانش آموزان مهارت های خود را به کار می گیرند و تجربه ارزشمندی را در بیش از 200 محل شریک داروخانه به دست می آورند.

امکانات

دانشگاه SIUE امکانات مدرن، جذاب و یک محیط آموزشی عالی را ارائه می دهد. ساختمان‌های جدید مهندسی، هنر و طراحی و علوم تضمین می‌کنند که دانش‌آموزان در معرض تجهیزات پیشرفته موجود در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی و فضاهای طراحی کارمندان آینده قرار می‌گیرند.

پایداری

SIUE یکی از تنها سه مؤسسه آموزش عالی در کشور است که توسط بام‌های سبز برای شهرهای سالم و بنیاد زیرساخت سبز به عنوان مرکز منطقه‌ای عالی معماری زنده تعیین شده است. این موسسه به عنوان یک موسسه نقره ای STARS توسط انجمن پیشرفت پایداری در آموزش عالی برای موفقیت در پایداری پردیس شناخته شده است.

باغ‌های 35 هکتاری در SIUE و ذخیره‌گاه طبیعی 380 هکتاری مکان‌هایی هستند که دانشجویان و اساتید در تحقیقات ارزشمند، پروژه‌های آزمایشگاهی و تکالیف کلاسی شرکت می‌کنند.

NCERC در SIUE یک مرکز تحقیقاتی شناخته شده ملی است که به توسعه و تجاری سازی سوخت های زیستی، مواد شیمیایی ویژه و سایر ترکیبات تجدید پذیر اختصاص دارد.

امکانات تفریحی دانش آموزی

مرکز تناسب اندام دانشجویی به دانش آموزان اجازه می دهد تا خود را در سالن سرپوشیده صخره نوردی به چالش بکشند یا در استخر سرپوشیده سروصدا کنند. دانش آموزان می توانند در یکی از رویدادهای سازماندهی شده خاص شرکت کنند، در باشگاه های ورزشی و کلاس های تناسب اندام شرکت کنند یا ورزش کنند. برنامه اشتراک دوچرخه پردیس به دانشجویان، اساتید و کارکنان راهی آسان برای کشف طبیعت و مسیرهای دوچرخه سواری موجود در محوطه یا مجاور آن می دهد.

محل اقامت

دانشگاه SIUE انواع گزینه های مسکن را ارائه می دهد. دانشجویان سال اول در یکی از سه خوابگاه مقطع کارشناسی زندگی می کنند. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در آپارتمان های Evergreen Hall یا Cougar Village زندگی می کنند که مجهز به آشپزخانه هستند.

همه واحدها به طور کامل مجهز به AC، اینترنت بی سیم و جک های داده داخل اتاق برای دسترسی به شبکه پردیس رایگان هستند. هر تسهیلات دارای واحدهای زندگی قابل دسترس برای دانش آموزان دارای معلولیت است.

زندگی در محوطه دانشگاه به این معنی است که دانشجویان می توانند در میان دوستان زندگی کنند، نزدیک کلاس ها باشند، به منابع مفید دسترسی داشته باشند و احساس کنند با دانشگاه ارتباط دارند.

منبع : www.siue.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]