دانشگاه UNCW آمریکا

دانشگاه UNCW آمریکادر مورد این دانشگاه

دانشگاه کارولینای شمالی ویلمینگتون یک موسسه آموزشی تاسیس شده است که به ادغام آموزش، تحقیق و خدمات اختصاص دارد. دانشگاه UNCW که به عنوان دانشگاه ساحلی این ایالت شناخته می شود، در ویلمینگتون، شهری ساحلی در ساحل شرقی ایالات متحده با تاریخ غنی و متنوع و همچنین زیبایی طبیعی فوق العاده واقع شده است.

پردیس دانشگاه بین ساحل رودخانه تاریخی کیپ فیر و سواحل اقیانوسی فوق‌العاده رایتسویل، کور و کارولینا قرار دارد که فرصت‌های زیادی برای کاوش و فرصت‌های زیادی برای تفریح در فضای باز به دانشجویان ارائه می‌دهد. خود شهر دارای یک ویژگی معماری متمایز است و یک مرکز رو به رشد برای گردشگری است که جاذبه‌های منحصربه‌فرد بسیاری را ارائه می‌کند و همچنین بخش فن‌آوری شکوفا و صحنه‌های هنری پر رونق جهان وطنی را ارائه می‌کند. دانشگاه UNCW که در سال 1947 تأسیس شد، به یک مؤسسه عمومی معتبر با تقریباً 18000 دانشجو تبدیل شده است.

این دانشگاه طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد و مدارک دکتری را در زمینه زیست شناسی دریایی، رهبری آموزشی، روانشناسی و پرستاری ارائه می دهد. گزینه‌هایی برای آموزش از راه دور، و برنامه‌هایی برای حرفه‌ای‌ها از جمله برنامه MBA بین‌المللی وجود دارد که ارتباط با دنیای گسترده‌تر تجارت و تجارت را فراهم می‌کند.

در دانشگاه UNCW ، اساتید و دانشجویان در تمام بخش‌ها به طور فعال در پیشبرد دانش از تحقیقات مشارکت دارند، و دانشگاه از طریق توسعه محصولات و خدمات جدید، به طور محکم با چشم‌انداز اقتصادی و فناوری منطقه یکپارچه شده است. این تلاش ها توسط کمک های مالی دولتی و خصوصی پشتیبانی می شود که از برنامه های تحقیق و نوآوری دانشگاه حمایت می کند و امکانات در سطح جهانی را ارائه می دهد.

این دانشگاه تنها برنامه لیسانس ملل را با تمرکز بر مهندسی سواحل ارائه می دهد. دانش‌آموزان UNCW از یک تجربه آکادمیک بهره می‌برند که تفکر انتقادی و تحقیق خلاق را در میان جامعه‌ای متنوع و فراگیر در یکی از در دسترس‌ترین محیط‌های طبیعی در ایالات متحده تشویق می‌کند.

رتبه بندی دانشگاه UNCW آمریکا

  • 2023 : 1201
  • 2022 : 1201
  • 2021 : 1001

چه خبر از تازه ها ؟

چه خبر از تازه ها ؟دانشگاه UNCW به طور مستمر در برنامه ها و خدمات جدید و پیشرفته سرمایه گذاری می کند. در واقع، دانشگاه در ماه سپتامبر اعلام کرد که از هدف اولیه جمع آوری کمک های مالی در بزرگترین کمپین تاریخ خود فراتر رفته و از مرز 100 میلیون دلار عبور کرده و آن هدف را مجدداً به 125 میلیون دلار رسانده است.

وجوه سرمایه‌گذاری شده توسط فارغ‌التحصیلان و اهداکنندگان به منظور ارتقای تجربه دانشگاه برای همه دانشجویان، حمایت از پروژه‌های تحقیقاتی و کمک به نوسازی امکانات موجود و ساخت امکانات جدید به طور همزمان انجام می‌شود.

یکی از نمونه‌های این سرمایه‌گذاری، افتتاح مرکز فرهنگی میراث آسیایی جدید در دانشگاه است که به حمایت از دانشجویان آسیایی، آسیایی آمریکایی و جزیره‌ای اقیانوس آرام کمک می‌کند و در پی درخواست و حمایت از انجمن دانشجویان آسیایی در این موسسه ایجاد شد.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه UNCW چقدر است ؟

متوسطه سالانه تحصیل

  • مقطع کارشناسی : 20016 دلار
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 20155 دلار

متوسط سالانه زندگی

  • زندگی بیرون از دانشگاه : 17947 دلار
  • زندگی درون دانشگاهی : 7700 دلار

بورسیه ها و فاند

دانشگاه UNCW دارای گزینه های مختلف بورسیه تحصیلی برای دانشجویان جدید و فعلی، با چندین نهاد اعطا کننده مستقل از جمله دفتر بورسیه ها و کمک های مالی، بخش های دانشگاهی، و انجمن فارغ التحصیلان می باشد .

تعداد بورسیه های موجود از سال به سال متفاوت است، اگرچه همیشه گزینه های انتخابی با شرایط شایستگی و واجد شرایط بودن بر اساس نیاز وجود دارد. علاوه بر بورسیه های مبتنی بر درخواست، دفتر پذیرش UNCW تعداد محدودی بورسیه تحصیلی مبتنی بر شایستگی را به دانشجویان جدید، مستقل از روند درخواست بورسیه اعطا می کند. اینها بسته به محتوای درخواست پذیرش دانشگاه دانشجو تعلق می گیرد و تا ژانویه برای دریافت کنندگان تأیید می شود.

از آنجایی که شهریه خارج از ایالت برای دانشجویان بین المللی در دانشگاه UNCW نسبتا پایین است، تنها گزینه های بورسیه محدودی از طریق خود دانشگاه در دسترس است. دفتر دانشجویان و دانش پژوهان بین المللی لیستی از گزینه های بورسیه بین المللی را ارائه می دهد که دانشجویانی که در UNCW از کشورهای خارج از ایالات متحده شرکت می کنند واجد شرایط هستند. کارکنان دانشگاه می توانند به دانشجویان بین المللی با درخواست ها و ارجاع به این گزینه های حمایت مالی کمک کنند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

دانشگاه UNCWUNCW از درخواست های خارج از کشور استقبال می کند و جامعه بین المللی رو به رشدی با بیش از 650 دانشجوی بین المللی از بیش از 60 کشور در محوطه دانشگاه دارد.

نیاز به مهارت زبان انگلیسی وجود دارد، زیرا تقریباً تمام کلاس ها در دانشگاه UNCW به زبان انگلیسی تدریس می شوند. پذیرش به حداقل نمره تافل 71 یا حداقل نمره آیلتس 6.0 نیاز دارد. از دیگر آزمون های ورودی قابل قبول می توان به نمره 95 در آزمون انگلیسی Duolingo (DET) یا نمره 54 در آزمون پیرسون (PTE) اشاره کرد. استثنائات معافیت وجود دارد و جزئیات مربوط به آنها را می توان در صفحه وب پذیرش دانشگاه یافت. شرایط ورود در هر بخش فارغ التحصیل متفاوت است، برای شرایط ورود به تحصیلات تکمیلی، دانشجویان تشویق می شوند از وب سایت دانشگاه بازدید کنند.

علیرغم یک سیستم پذیرش نسبتاً انتخابی، UNCW دارای اخلاق قوی از گنجاندن و تنوع است. مشارکت های متعددی با مدارس، سازمان های دولتی و غیر انتفاعی وجود دارد که فرصت هایی را برای دانش آموزان ایجاد می کند تا در دوره های کارآموزی و تجربیات تحقیقاتی شرکت کنند. این امر مسیرهایی را برای پذیرش تضمینی و همکاری با دانشگاه های سراسر جهان باز می کند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه UNCW تعهد عمیق و پایدار خود را به سفر کشف و یادگیری آشکار می کند. این دانشگاه آموزش خود را حول چهار دسته از یادگیری دانشجویان، یعنی تفکر انتقادی، تحقیق خلاق، بیان متفکرانه و شهروندی مسئولانه ساختار می دهد. اینها توسط هشت هدف آموزشی UNCW پشتیبانی می‌شوند که برای اطمینان از اینکه دانش‌آموزان دارای ساختار پشتیبانی سازمانی هستند که مطالعات خود را حول آن استوار کنند، طراحی شده‌اند.

در آغاز هر سال تحصیلی، دانش‌آموزان با مجموعه‌ای از نتایج یادگیری آشنا می‌شوند، که مشخص می‌کند چه چیزی یاد خواهند گرفت و چه مهارت‌هایی را در پایان هر سال توسعه خواهند داد. این نتایج یادگیری توسط یک برنامه ارزیابی مستمر پشتیبانی می شود، که تضمین می کند که دانش آموزان در مسیر موفقیت باقی می مانند.

تیم آکادمیک در دانشگاه UNCW در زمینه های خود بسیار واجد شرایط و با تجربه هستند، اگرچه این تعهد آنها به تشویق روش مطالعه مبتنی بر ارتباطات مؤثر در امتداد خطوط پرس و جو انتقادی است که اغلب به عنوان اهمیت کلیدی شناخته می شود. نسبت کارکنان به دانش‌آموز 17:1 است که نسبت به میانگین کشوری بهبود می‌یابد و حداقل 31.9 درصد کلاس‌ها کمتر از 20 دانش‌آموز دارند. نرخ ماندگاری در سال اول 85 درصد است که در میانگین ملی حدود 75 درصد بهبود می‌یابد و نشان می‌دهد که روش‌های یادگیری UNCW در جذب دانش‌آموزان و در مسیر موفقیت آمیز است.

مدل یادگیری کاربردی دانشگاه، ETEAL (تجربه آموزش تحول‌آفرین از طریق یادگیری کاربردی) یک رویکرد چند رشته‌ای است که فرصت‌های یادگیری تسهیل‌شده توسط اساتید و کارکنان، از جمله دوره‌های کارآموزی، برنامه‌های تحصیل در خارج از کشور و پروژه‌های مبتنی بر جامعه را در بر می‌گیرد و دانشجویان UNCW را تشویق می‌کند تا آموزش خود را فراتر از آن گسترش دهند.

ساختار بخش

دانشگاه UNCWساختار دپارتمان آکادمیک دانشگاه UNCW از پنج کالج تشکیل شده است که هر کدام در حوزه آموزشی متفاوتی تخصص دارند. اینها مدرسه بازرگانی کامرون، کالج هنر و علوم هستند. دانشکده بهداشت و خدمات انسانی؛ کالج آموزش واتسون؛ و دانشکده تحصیلات تکمیلی UNCW. کالج ها مجموعا بیش از هفتاد دوره مختلف را در طیف وسیعی از حوزه های موضوعی ارائه می دهند. دوره های کلیدی شامل دوره های کسب و کار، پرستاری، روانشناسی و زیست شناسی است و دانشگاه دارای یک جزء تحقیقاتی فعال در بسیاری از برنامه های درسی مقطع تحصیلی خود است.

این دانشگاه تاکید زیادی بر یادگیری کاربردی دارد و فرصت های زیادی را به دانشجویان خود ارائه می دهد تا تحصیلات خود را فراتر از مرزهای برنامه تحصیلی خود گسترش دهند و با درگیر شدن در تحقیق و اکتشاف خلاق، تجربه عملی در زمینه خود کسب کنند.

امکانات

پردیس مرکزی دانشگاه UNCW از طراحی معماری سبک گرجی پیروی می کند و در محوطه ای زیبا با منظره های زیبا، با مسیرهای درختکاری شده گسترده و چمن های چمن باز در سراسر آن قرار دارد. این سایت شامل سالن هاگارد، اولین ساختمان ساخته شده برای محوطه دانشگاه، و مجسمه یک Seahawk سر به فلک کشیده است. Seahawk طلسم UNCW است که توسط هنرمند محلی ویلمینگتون Dumay Gorham ساخته شده است.

مرکز تفریحی دانشجویی یک مرکز پیشرفته است که اخیراً در سال 2013 گسترش یافته است و فضا و تجهیزاتی را برای رفع نیازهای جامعه دانشجویی UNCW فراهم می کند. دانشجویان فعلی با کمک هزینه های دانشجویی، و دارای یک مرکز رقابتی جدید شنای سرپوشیده، می توانند با استفاده از کارت شناسایی دانشگاه خود به SRC دسترسی داشته باشند. این مرکز فرصت‌هایی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند تا در حین ادامه تحصیل، تناسب اندام را بهبود بخشند، فرصت‌های ورزشی و تفریحی جدیدی را تجربه کنند و یک سبک زندگی فعال و اجتماعی شکل دهند.

دوازده سالن اقامت در محوطه اصلی پردیس، و طیف گسترده ای از خدمات در فاصله پیاده روی آماده وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان می توانند با آسایش و راحتی زندگی و تحصیل کنند. امکانات موجود در محل شامل موسسات غذاخوری متعدد، کتابفروشی ها، مراکز کامپیوتری، خدمات چاپ، داروخانه، خدمات سلامت و تندرستی، مرکز مشاوره، دفتر دانشجویان و دانش پژوهان بین المللی، و بسیاری از منابع دیگر برای حمایت از جمعیت دانشجویی است. به عنوان دانشگاه ساحلی ایالت، دانشگاه UNCW همچنین یک ایستگاه تحقیقاتی و آموزشی جنگل ساحلی 108 هکتاری در شهرستان برانزویک دارد که برای گشت و گذار در دسترس است.

منبع : https://uncw.edu/

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]