دانشگاه UNO ( دانشگاه نبراسکا-اوماها )

در مورد این دانشگاه

دانشگاه UNO ( دانشگاه نبراسکا-اوماها )دانشگاه نبراسکا در اوماها ( دانشگاه UNO ) به دانش‌آموزان تجربه‌ای منحصربفرد و عملی را ارائه می‌دهد که در آن در جامعه‌ای مطالعه، کار و زندگی می‌کنند که تعالی و اکتشاف را در سطح بین‌المللی ارتقا می‌دهد. UNO یک جامعه واقعاً جهانی است که بیش از 15000 دانش آموز در مجموع بیش از 70 کشور در سراسر جهان را نمایندگی می کنند.

دانشگاه UNO یک دانشگاه عمومی و شهری است که به طور کامل با میراث اوماها در هم آمیخته است و به دانشجویان خود شور و نشاط زندگی در شهرهای بزرگ را در یک جامعه نزدیک امن، مقرون به صرفه و در دسترس ارائه می دهد. این شهر در طول سال میزبان تعدادی جشنواره و رویدادهای فرهنگی است و طیف گسترده ای از رستوران ها، کافه ها، بارها و مغازه ها را برای هر سلیقه ای در خود جای داده است. علاوه بر میزبانی رویدادها و کنسرت‌های ورزشی ملی، موزه‌ها و فضاهای بیرونی متعددی برای دانش‌آموزان وجود دارد تا در اوقات تفریحی خود به کاوش بپردازند.

این دانشگاه طیف گسترده‌ای از برنامه‌های آکادمیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را در شش کالج خود ارائه می‌کند، که همگی برای کمک به دانش‌آموزان در دستیابی به موفقیت تحصیلی و شغلی آینده طراحی شده‌اند. یک هیئت علمی متخصص و توجه، یادگیری شخصی را از طریق کلاس های کوچک و امکانات پیشرفته ارائه می دهد. دانشگاه UNO دانشجویان بین المللی خود را از طریق دسترسی به منابع آموزشی استثنایی در حالی که از تنوع بدن دانشجویی خود حمایت می کند، توانمند می کند.

چه خبر از تازه ها ؟

موزه ساموئل باک: افتتاحیه بزرگ مرکز آموزشی، 2023

دانشگاه نبراسکا-اوماهادانشگاه نبراسکا در اوماها به طور مداوم در امکانات خود برای کمک به توسعه خلاق و حرفه ای دانشجویان خود سرمایه گذاری می کند. در فوریه 2023، موزه ساموئل باک: مرکز یادگیری افتتاحیه بزرگ خود را برگزار کرد. دکتر جوآن لی، صدراعظم سازمان ملل متحد، CFA توضیح داد که افتتاح موزه ساموئل باک: مرکز آموزشی “نقطه عطف مهمی” در تعهد مستمر دانشگاه به ایجاد “فضایی که مردم بتوانند با هم گرد هم آیند و از گذشته بیاموزند” بود. آینده ای قوی تر را شکل دهید.» افتتاحیه بزرگ اولین مرحله در توسعه تأسیساتی بود که به عنوان مرکز آموزش و گفتگوی بین فرهنگی عمل می کند که الهام بخش تفکر فعال و بحث های مهم پیرامون موضوعات هنر، حقوق بشر و آموزش هولوکاست است. محل برگزاری کلاس‌های درس و فضاهای جلسه است که در آن دانش‌آموزان تشویق می‌شوند تا احساس مسئولیت مدنی و آگاهی انتقادی را توسعه دهند.

پنج دانشگاه نبراسکا در پروژه‌های اوماها 1.7 میلیون دلار بودجه BHECN برای تقویت آموزش سلامت رفتاری اعطا کردند.

دانشگاه UNO فعالانه درگیر و به دنبال فرصت های تحقیقاتی جدید است. اخیرا، UNO مجموعاً 1.7 میلیون دلار بودجه برای پنج پروژه در مرکز آموزش بهداشت رفتاری خود در نبراسکا (BHECN) دریافت کرد. پنج پروژه اعطا شده از طریق قانون طرح نجات آمریکا عبارتند از:

 • پروژه REST (بازتاب و کاوش در آموزش نظارت)
 • استخدام آموزش مشاور و تجربه کارآموزی بالینی
 • آموزش بالینی پیشرفته برای مشاوران در آموزش
 • پروژه پایداری کار اجتماعی نبراسکا (BNESWS).
 • درمانگر تعبیه شده برای خدمات مشاوره و روانشناسی (CAPS)

بودجه دریافت شده برای تقویت آموزش و جذب متخصصان بهداشت رفتاری در دانشگاه استفاده خواهد شد.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه UNO چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 22358 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 16800 دلار

متوسط سالانه زندگی

 • زندگی خارج از دانشگاه : 4467 دلار
 • زندگی درون دانشگاه : 9804 دلار

بورسیه ها و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه UNO چقدر است ؟دانشجویان بین المللی در دانشگاه نبراسکا در اوماها به تعدادی بورسیه تحصیلی و گزینه های بودجه برای کمک به پرداخت هزینه تحصیل خود دسترسی دارند.

در مقطع کارشناسی، بورسیه بین المللی تعالی دانشگاهی بودجه جزئی برای هزینه های شهریه ارائه می دهد که از 3000 دلار در سال شروع می شود. کلیه دانشجویان تازه پذیرفته شده و انتقالی که به صورت تمام وقت ثبت نام می کنند، پس از پذیرش به طور خودکار برای بورس تحصیلی در نظر گرفته می شوند. این بورسیه برای مجموع پنج سال یا تا زمانی که دانشجویان مدرک کارشناسی خود را دریافت کنند قابل تمدید است.

در سطح فارغ التحصیلان، بورسیه تحصیلات تکمیلی بین المللی نیز تا حدی هزینه های شهریه را تامین می کند. از 2000 دلار در سال شروع می شود، تا سه سال برای مقاطع کارشناسی ارشد، چهار سال برای مدارک تخصصی و پنج سال برای دکترا قابل تمدید است. کلیه دانشجویان تازه پذیرفته شده و انتقالی که به صورت تمام وقت ثبت نام می کنند، پس از پذیرش به طور خودکار برای بورس تحصیلی در نظر گرفته می شوند.

در دانشگاه UNO ، فرصت های دستیاری فارغ التحصیل ممکن است در دسترس باشد. این سمت‌ها مسئولیت‌های پژوهشی یا آموزشی با یکی از اعضای هیئت علمی هستند و بسته به بخش متفاوت هستند. موقعیت ها محدود و رقابتی است. برای کسب اطلاعات بیشتر، دانشجویان باید به برنامه تحصیلات تکمیلی مورد نظر خود مراجعه کنند.

جزئیات کامل شرایط و ضوابط، و همچنین سایر فرصت‌های تأمین مالی برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را می‌توانید در راهنمای دفتر حمایت مالی و بورسیه سازمان ملل متحد بیابید.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

دانشجویان بین المللی موظفند مهارت زبان انگلیسی خود را به عنوان شرط ورود به تمام سطوح تحصیلی در دانشگاه نبراسکا در اوماها نشان دهند. شاخص های ترجیحی مهارت زبان انگلیسی در دانشگاه آیلتس، تافل، دولینگو یا PTE Academic هستند. UNO در حال حاضر IELTS Indicator، TOEFL Essentials یا TOEFL MyBest Scores را به عنوان آزمون های مهارت زبان انگلیسی نمی پذیرد.

دانشجویانی که سطح مهارت انگلیسی مورد نیاز دانشگاه UNO را ندارند، ممکن است واجد شرایط برنامه زبان انگلیسی فشرده دانشگاه (ILUNO) باشند. دانشجویان بین المللی که الزامات و ارزیابی های ILUNO را با موفقیت تکمیل می کنند، ممکن است متعاقباً واجد شرایط پذیرش در برنامه های کارشناسی باشند.

علاوه بر آزمون‌های مهارت انگلیسی، دانشجویان بین‌المللی در مقطع کارشناسی باید ریز نمرات تحصیلی و برگه‌های رسمی نمرات مدارس یا دانشگاه‌های قبلی را ارائه کنند. ریز نمرات باید به زبان اصلی و همراه با ترجمه انگلیسی تایید شده باشد.

دانشجویان فارغ التحصیل ملزم به ارائه ارزیابی رونوشت دوره به دوره از WES، ECE، Educational Perspectives یا SpanTran هستند. درخواست های اضافی و شرایط پذیرش برای برنامه خاص بسته به برنامه تحصیلات تکمیلی متفاوت است.

شرایط ورود ممکن است بسته به برنامه، رشته و نوع مدرک متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد الزامات درخواست و ورود، لطفاً کاتالوگ دانشگاه UNO را بررسی کنید.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

کیفیت تدریسدانشگاه نبراسکا در اوماها به دلیل برتری تدریس خود شناخته شده است و طیف گسترده ای از گزینه های دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد را در شش کالج دانشگاهی خود ارائه می دهد. این دانشگاه تحقیقات نوآورانه را با آموزش با کیفیت بالا ترکیب می کند تا دانشجویان را برای موفقیت تحصیلی و شغلی مادام العمر آماده کند.

دانش آموزان توسط اساتید برجسته ای که در زمینه های تحصیلی خود متخصصان شناخته شده هستند، آموزش می بینند. این دانشگاه یک تجربه آموزش عالی شخصی سازی شده با کلاس های کوچک ارائه شده در هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد را در اولویت قرار می دهد.

دانشگاه نبراسکا در اوماها که به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی دکتری معتبر کارنگی طبقه بندی شده است، در سطح ملی و بین المللی به عنوان یک محیط تحقیقاتی پر رونق برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، برنامه های دکترا و گواهینامه ها برای دانشجویان فارغ التحصیل شناخته شده است. دانشجویان مقطع کارشناسی نیز از طریق دوره های آموزشی و موقعیت های پژوهشی دانشجویی و کارآموزی فرصت شرکت در پروژه های تحقیقاتی را دارند.

ساختار بخش

دانشگاه UNO بیش از 200 رشته کارشناسی و 70 برنامه تحصیلات تکمیلی را از طریق شش کالج خود ارائه می دهد. این یک دانشگاه تحقیقاتی برجسته است و به دلیل انواع مدارک لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا در سطح جهانی شناخته شده است.

همه دوره ها به گونه ای طراحی شده اند که به دانشجویان فرصت های منحصر به فردی برای مطالعه و تحقیق در زمینه های علمی در حال رشد و حیاتی بدهند. شش کالج این دانشگاه عبارتند از:

 • کالج هنر و علوم (CAS)
 • کالج مدیریت بازرگانی (CBA)
 • دانشکده ارتباطات، هنرهای زیبا و رسانه (CFAM)
 • دانشکده آموزش، بهداشت و علوم انسانی (CEHHS)
 • دانشکده علوم و فناوری اطلاعات (IS&T)
 • دانشکده امور عمومی و خدمات اجتماعی (CPACS)

دوره های دانشگاه UNO با فرصت های توسعه نیروی کار ادغام شده در برنامه درسی، در تمام سطوح تحصیلی ساختار یافته اند. دانش آموزان از یادگیری تجربی، یادگیری خدمات، تجربه کاری و کارآموزی بهره می برند. این فرصت‌ها به آماده‌سازی دانش‌آموزان برای دنیای کار کمک می‌کند و برای اطمینان از داشتن مهارت‌های مورد نیاز برای پیگیری موفقیت شغلی آینده طراحی شده‌اند.

امکانات

دانشگاه UNOدانشگاه نبراسکا در اوماها طیف وسیعی از امکانات پیشرفته را برای دانشجویان خود فراهم می کند که در آن دانش آموزان مهارت های خود را در محیطی پیشرفته یاد می گیرند و توسعه می دهند. بیش از 180 کلاس درس، سالن و آزمایشگاه با فناوری پیشرفته در محوطه دانشگاه وجود دارد. امکانات قابل توجه شامل آزمایشگاه محاسبات بیوانفورماتیک است که به دانش آموزان یک مرکز کامپیوتری پیشرفته ارائه می دهد که ترکیبی از علوم کامپیوتر، زیست شناسی مولکولی، تحقیقات ریاضی و شیمی است. این دانشگاه همچنین خانه پلاتاریوم Mallory Kountze است که مکان ViewSpace موسسه علمی تلسکوپ فضایی است که هر روز از تصاویر فضای هابل به روز می شود.

این دانشگاه به دانشجویان خود یک انتخاب از شش تالار محل سکونت را ارائه می دهد که مجموعا گزینه های مختلفی را برای زندگی در محوطه دانشگاه، از جمله مسکن مدرن به سبک آپارتمانی، فراهم می کند. تالارهای اقامتی دانشگاه UNO به دانشجویان مسکن امن و فعال در مرکز پردیس و شهر پر جنب و جوش ارائه می دهد. از ویژگی های خوابگاه دانشجویی می توان به اتاق خواب های خصوصی، کمدهای شخصی بزرگ، سالن های مطالعه، اتاق های چند رسانه ای و امکانات خشکشویی اشاره کرد. کلیه قبوض اعم از آب و برق و اینترنت شامل هزینه مسکن می شود.

مسکن مقرون به صرفه خارج از دانشگاه نیز موجود است.

منبع : www.unomaha.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]