دانشگاه WNE ، دانشگاه وسترن نیوانگلند آمریکا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه WNEدانشگاه وسترن نیوانگلند ( دانشگاه WNE ) در سال 1919 به عنوان پردیس دانشگاه نورث ایسترن شروع به کار کرد، اما از زمان آغاز به کار آن به وضعیت دانشگاه کامل در سال 1951، پیوسته به یک موسسه خصوصی بین‌المللی مشهور تبدیل شده است که در بین 50 دانشگاه برتر رتبه‌بندی شده است.

پردیس دانشگاه WNE واقع در اسپرینگفیلد، ماساچوست، در یک منطقه تماشایی 215 هکتاری گسترده شده است و در فهرست 30 پردیس زیبا که باید در پاییز بازدید کنید، رتبه 11 را کسب کرد.

دانش آموزان به امکانات فوق العاده و پیشرفته در اطراف محوطه دانشگاه نیز دسترسی خواهند داشت. 40 میلیون دلار در مرکز علوم و داروسازی سرمایه گذاری شده است، به این معنی که شامل یک داروخانه شبیه سازی شده و آزمایشگاه ها و کلاس های علمی نوآورانه است. در طرف دیگر پردیس، کالج هنر و علوم قرار دارد که آزمایشگاه‌ها و کلاس‌های چند رسانه‌ای با فناوری پیشرفته را در خود جای داده است.

اندازه کلاس های کوچک و اساتید متخصص به این معنی است که دانشجویان توجه شخصی مورد نیاز برای موفقیت در محیط دانشگاه و همچنین اعتماد به نفس برای غوطه ور شدن خود را در جامعه دانشگاه WNE – که دارای بیش از 70 باشگاه و سازمان برای دانشجویان است، به دست می آورند.

تقریباً 98٪ از کسانی که در مؤسسه تحصیل می کنند نوعی حمایت مالی دریافت می کنند، برای دانشجویان بین المللی این معمولاً از طریق برنامه بورسیه شایستگی WNE است.

WNE تمام تلاش خود را برای حمایت از دانشجویان در دستیابی به اهداف شغلی خود انجام می دهد و بیش از 1000 سایت کارآموزی را از طریق پیوندهای صنعتی مختلف خود در سراسر جهان فراهم می کند.

نتایج فارغ التحصیلان دانشگاه WNE

دانشگاه وسترن نیوانگلنددانشگاه وسترن نیوانگلند در ماساچوست رتبه اول را کسب کرد و در آماده سازی فارغ التحصیلان برای بازار کار در بین پنج کشور برتر قرار دارد. در تحلیلی که توسط Zippia انجام شد، نرخ اشتغال دانشجویان دانشگاه وسترن نیوانگلند 95.6 درصد شناسایی شد.

US News and World Report 2019 همچنین غرب نیوانگلند را در دسته‌های «بهترین مدارس با ارزش» و «بهترین مهندسی در مقطع کارشناسی» رتبه‌بندی کرد. این را می توان از طریق موفقیت فارغ التحصیلان آن مشاهده کرد، که 90 درصد آنها شغل داشتند یا در مدت شش ماه پس از اتمام مدرک خود در حال تحصیل بودند. دانشجویان WNE در شرکت هایی مانند IBM، NFL، Samsung، Pricewaterhouse Coopers و Microsoft مشغول به کار شده اند.

مرکز توسعه شغلی از روز اول حضور در دانشگاه در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. مرکز توسعه شغلی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا رزومه‌های برجسته، مهارت‌های جستجوی کار را بسازند و به توسعه مهارت‌ها برای مصاحبه‌های شغلی و روزهای ارزیابی کمک می‌کند. این مرکز همچنین به دانشجویان کمک می کند تا دوره های کارآموزی را در بیش از 1000 سایت مشارکتی مختلف بیابند و درخواست دهند.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه WNE چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

  • مقطع کارشناسی : 43380 دلار
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 27860 دلار

متوسط سالانه هزینه زندگی

  • زندگی بیرون از پردیس دانشگاه : 14900 دلار
  • زندگی درون دانشگاهی : 9660 دلار

بورسیه و فاند

بورسیه و فاندبسته به مشخصات آکادمیک، دانشگاه تعدادی بورسیه تحصیلی و کمک های مالی مختلف را به دانشجویان ارائه می دهد که از 10000 تا 22000 دلار متغیر است. نمرات SAT برای واجد شرایط بودن برای بورسیه لازم نیست. هنگامی که یک دانشجو برای دانشگاه درخواست می دهد، به طور خودکار برای پذیرش و همچنین برای بورسیه های موجود بررسی می شود.

علاوه بر بورسیه شایستگی، یک کمک هزینه رهبری وجود دارد که تا 3000 دلار برای دانشجویان و همچنین یک بورس تحصیلی You Are Welcome Here است که می تواند بین 3000 تا 10000 دلار آمریکا ارائه دهد. یک برنامه جداگانه برای هر دوی این موارد وجود دارد که معمولاً در اواسط فوریه برای دانش آموزانی که در آگوست ثبت نام می کنند، موعد مقرر است.

دانشگاه از دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی به ازای هر نرخ اعتبار هزینه دریافت می کند، بنابراین دانشجویان تنها در حین گذراندن دوره ها هزینه دریافت می کنند و نه شهریه سالانه.

واجد شرایط بودن دانشگاه WNE

شرایط ورود

همه دانشجویان بین المللی باید یک درخواست برای پذیرش تکمیل کنند و آن را همراه با هزینه درخواست ارسال کنند. دانشگاه وسترن نیوانگلند همچنین از متقاضیان بین‌المللی می‌خواهد که مدرک مهارت انگلیسی را از طریق یک آزمون استاندارد مانند تافل یا آیلتس یا از طریق یکی از مدارس همکار زبان انگلیسی خود ارائه دهند. حداقل شرط لازم برای تافل 79 در IBT است. برای آیلتس، دانشگاه از دانشجویان مقطع کارشناسی می‌خواهد حداقل نمره 6.0 و دانشجویان کارشناسی ارشد نمره 6.5 را کسب کنند.

در مقطع کارشناسی

دانشجویان مقطع کارشناسی باید ریز نمرات رسمی دبیرستان را ارسال کنند و معدل حداقل 2.5 داشته باشند. SAT اختیاری است، بنابراین نیازی به آن نیست.

در مقطع تحصیلات تکمیلی

دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی باید تمام ریز نمرات رسمی دانشگاه را ارسال کنند و معدل حداقل 3.0 داشته باشند. دانش آموزان با معدل زیر 3.0 به صورت موردی در نظر گرفته می شوند. هر برنامه دارای الزامات اضافی مانند توصیه نامه، مقاله، نمرات GRE یا GMAT و غیره است.

گروه و دانشکده

ساختار بخش

دانشگاه WNEدانشگاه WNE برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در سراسر کالج های ذکر شده در زیر ارائه می دهد:

دانشکده علوم و هنر

کالج علوم و هنر به دانشجویان این فرصت را می دهد تا زیست شناسی و فرهنگ انسان، تاریخ و هنرهای نمایشی را کشف کنند. زمینه های تحصیلی دانشگاهی شامل ارتباطات، اقتصاد، تاریخ و علوم سیاسی، و علوم فیزیکی و زیستی است.

کالج بازرگانی

کالج تجارت توسط AACSB International معتبر است، که بالاترین اعتباری است که یک مدرسه بازرگانی می تواند در سراسر جهان به دست آورد. فقط حدود 5 درصد از مدارس کسب و کار این تشخیص را دارند. گروه های تحصیلی در این کالج شامل حسابداری و مالی، سیستم های اطلاعات کسب و کار، بازاریابی، مدیریت و مدیریت ورزشی است.

دانشکده مهندسی

کالج مهندسی به روشی عملی برای تدریس می بالد که دانش آموزان را در موقعیت های دنیای واقعی قرار می دهد و به آنها آموزش می دهد که مانند یک مهندس فکر کنند. گروه های موجود در این دانشکده شامل مهندسی زیست پزشکی، عمران و محیط زیست، برق و کامپیوتر، مهندسی صنایع و مکانیک می باشد.

دانشکده داروسازی و علوم بهداشتی دانشگاه WNE

کالج داروسازی و علوم بهداشتی برای آماده‌سازی دانشجویان برای ورود به فعالیت‌های داروسازی و بهداشت حرفه‌ای، آموزش نظری و عملی را برای نشان دادن مراقبت مطلوب از بیمار به جمعیت‌های مختلف ترکیب می‌کند. کادر آموزشی متشکل از متخصصان آموخته، پزشکان با ملاحظه و دلسوز و مربیانی است که از دانش آموزان در سفر تحصیلی آنها حمایت می کنند.

دانشکده حقوق

دانشکده حقوق کاملاً توسط انجمن وکلای آمریکا معتبر است و یکی از اعضای انجمن دانشکده های حقوق آمریکا است. دانشجویان بین المللی می توانند دکترای حقوقی WNE (JD) را دنبال کنند.

امکانات

ایمنی دانش آموز

دانشگاه WNEدانشگاه وسترن نیوانگلند تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل کند که همه دانشجویان در محوطه دانشگاه احساس امنیت و استقبال می کنند. به عنوان یک جامعه کوچک پردیس، WNE بر احترام و مدنیت نسبت به همه اعضا تأکید دارد.

این دانشگاه دارای افسران ایمنی عمومی در 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته، و همچنین 57 دوربین نظارتی، 33 تلفن اورژانس، اولین پاسخ دهندگان پزشکی، و شش تکنسین فوریت های پزشکی در محوطه دانشگاه است تا اطمینان حاصل شود که نیازهای ایمنی دانشجویان همیشه برآورده می شود. .

پلیس دانشگاه WNE دارای پرسنلی است که توسط پلیس ایالت ماساچوست آموزش دیده و واجد شرایط هستند. این شامل یک مدیر، دو ستوان، چهار گروهبان، یازده افسر پلیس و پنج اعزام کننده اورژانس است. هر افسر طبق قانون عمومی ماساچوست گواهینامه دارد و دارای اختیارات پلیسی کامل است. این دپارتمان همچنین از نیروهای امنیتی، گشت دانشجویی و کارکنان پشتیبانی اداری استفاده می کند که همگی برای ارتقای کیفیت زندگی در دانشگاه وسترن نیوانگلند همکاری می کنند.

منبع : wne.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]