منطقه کالج آلامو

در مورد این دانشگاه

منطقه کالج آلامومنطقه کالج‌ آلامو شبکه ای از پنج کالج اجتماعی در منطقه بزرگ سن آنتونیو است که هدف آن کمک به دانش آموزان برای ساختن آینده خود است. هر یک از پنج کالج در پردیس خود مستقر هستند و حوزه‌های موضوعی مختلفی را پوشش می‌دهند، اما همه آنها با یک استراتژی و چشم‌انداز مشترک ترکیب شده‌اند.

“استراتژی راه آلامو” بر سه اولویت تمرکز دارد – موفقیت دانش آموز، رهبری و تعالی عملکرد. این استراتژی با شاخص‌های عملکردی متنوعی ترسیم می‌شود، به‌طوری‌که منطقه کالج‌های آلامو در حال اعطای 15000 مدرک و گواهینامه در سال تا سال 2022 است و در عین حال میزان رضایت بالای دانشجویان فعلی خود یعنی 95 درصد را حفظ می‌کند.

منطقه کالج‌ آلامو به جامعه‌ای متنوع در میان 98774 دانشجوی ثبت‌نام‌شده خود خدمت می‌کند، که همچنان در حال رشد است. این شامل تعداد زیادی از دانشجویان اسپانیایی تبار و بسیاری از دانشجویانی است که به دنبال تحصیل پاره وقت هستند. تمرکز بر مشارکت جامعه و احترام در تمام مؤسسات وجود دارد که در آن دانش‌آموزان در نهایت پتانسیل حرفه‌ای و مدنی خود را به دست می‌آورند و متوجه می‌شوند.

منطقه کالج‌ آلامو با سابقه‌ای در دسترس‌پذیری و مقرون‌به‌صرفه‌کردن آموزش، این امر را با طیف وسیعی از دوره‌های مدرک دو ساله در طیف گسترده‌ای از رشته‌ها در پنج موسسه خود ادامه می‌دهد. اعتبارات دانشگاهی از ناحیه کالج‌های آلامو به دانشگاه‌های چهار ساله منتقل می‌شود، به این معنی که بسیاری از دانشجویان پس از حضور در مؤسسات منطقه کالج‌های آلامو، مدرک کارشناسی خود را در یک دانشگاه چهار ساله ادامه می‌دهند.

صرف نظر از برنامه تحصیلی خاص انتخاب شده از 300 به علاوه ارائه شده، همه موسسات منطقه کالج های آلامو تلاش می کنند تا دانش آموزان را با مهارت های قابل اشتغال مجهز کنند که آنها را برای بقیه عمرشان با ترکیبی از نقاط قوت علمی، فنی و اجتماعی تجهیز کند.

چه خبر از تازه ها

دومین مرکز STEM افتتاح شد

کالج‌های شمال غربی ویستا (NVC) دومین کالج منطقه کالج‌ آلامو است که ساختمانی را برای برنامه‌های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی (STEM) افتتاح کرد. در سال 2018 کالج پالو آلتو یک مرکز 2200 فوتی را افتتاح کرد که در ساختمان موجود برازوس واقع شده است. NVC اخیراً یک ساختمان جدید به مساحت 52000 فوت مربع افتتاح کرده است که کنجکاوی، خلاقیت و همکاری را در بین دانش آموزان در زمینه های (STEM) تشویق می کند. ساختمان جدید فناوری پیشرفته، طراحی آینده و محیط طبیعی تپه تگزاس را ارائه می دهد.

رتبه بندی

سه کالج منطقه کالج آلامو در لیست بهترین کالج‌های جامعه آنلاین 2020 در تگزاس، اما راهنمای مدارس آنلاین، در رتبه ده برتر قرار دارند.

کالج سن آنتونیو رتبه هشتم، کالج پالو آلتو رتبه نهم و کالج سنت فیلیپ در رتبه دهم رتبه بندی شدند. کالج Northwest Vista در بین 20 کالج برتر جامعه آنلاین در رتبه 18 قرار گرفت. هر چهار کالج در ده کالج برتر جامعه آنلاین سازمان برای سال 2019 رتبه بندی شدند.

این دومین سالی است که راهنمای مدارس آنلاین رتبه بندی کالج های جامعه آنلاین را بر اساس ایالت منتشر می کند. هر کالج بر اساس چندین عامل مهم، از جمله نرخ حفظ و فارغ‌التحصیلی و درصد داده‌های ثبت‌نام آنلاین از سیستم یکپارچه داده‌های آموزش پس از دوره متوسطه (IPEDS) امتیاز دریافت کرد. تعداد مدارک کاردانی آنلاین ارائه شده نیز در امتیاز رتبه بندی در نظر گرفته شده است. این گروه تحقیقاتی همچنین تحقیقات دستی انجام داد تا به دانشجویان آینده نگر جزئیات بیشتری در مورد برنامه های آنلاین کالج ها ارائه دهد. برای مشاهده لیست کامل، دانش آموزان می توانند به وب سایت راهنمای مدارس آنلاین مراجعه کنند.

تاثیر اقتصادی ستایش شد

یک مطالعه تأثیر اقتصادی برای ارزیابی روشی که منطقه کالج‌ آلامو بر منطقه محلی تأثیر می‌گذارد، انجام شد. این مطالعه بر سه حوزه، یعنی دانش‌آموز، مالیات‌دهندگان و تأثیر جامعه متمرکز بود. این بازده سرمایه گذاری قابل توجهی را برای دانشجویان نشان داد، 2 میلیارد دلار درآمد به منطقه در سال مورد مطالعه اضافه کرد و از هر 35 شغل در منطقه یک شغل را پشتیبانی کرد.

مالی

هزینه زندگی در منظقه کالج آلامو چقدر است ؟

 • بیرون از پردیس : 14744 دلار
 • درون پردیس : 9807 دلار

بورسیه و فاند

هزینه زندگی در منظقه کالج آلامو چقدر است ؟دانشجویان بین المللی در منطقه کالج آلامو در مقایسه با دانشگاه های چهار ساله از صرفه جویی در هزینه های شهریه و شهریه بهره مند می شوند. در حالی که بورسیه ها محدود و رقابتی هستند، پول پس انداز شده در شهریه کمتر برای همه دانشجویان در دسترس است. تعداد محدودی بورسیه برای دانشجویان فعلی وجود دارد و دانشجویان همچنین می توانند برای کمک هزینه تحصیلی عمومی تگزاس (TPEG) درخواست دهند.

این کمک مالی بر اساس اولین خدمت است و می تواند بین 200 تا 2000 دلار در سال باشد. کمک هزینه تحصیلی عمومی تگزاس برای ارائه کمک به افرادی که نیاز مالی دارند طراحی شده است و اولویت با کسانی است که برای اولین دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد تحصیل می کنند. هر دانشجوی فعلی در کالج‌های آلامو می‌تواند درخواست دهد و در صورت نیاز مالی به اعطای کمک هزینه، نیازی به بازپرداخت پول نیست.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

نکاتی در مورد درخواست

دانشجویان بین المللی باید یک درخواست پذیرش و یک اپلیکیشن آنلاین را برای منطقه کالج‌ آلامو انتخابی خود تکمیل کنند.

کالج آلامو دانشجویان بین المللی را می پذیرد که معادل دیپلم دبیرستان را در یک کشور خارجی دریافت کرده باشند. این روند می تواند چهار تا شش هفته طول بکشد و درخواست های ناقص بررسی نخواهند شد. برای اطلاعات کامل به چک لیست زیر مراجعه کنید.

چک لیست اپلیکیشن

 • درخواست پذیرش آنلاین را تکمیل کنید
 • تکمیل و بازگرداندن فرم درخواست بین المللی I-20
 • ارائه صورت های مالی برای تامین هزینه های حضور.
 • رونوشت‌های رسمی دبیرستان و/یا کالج را ارائه دهید، یا نسخه‌های اصلی یا ترجمه‌شده توسط انجمن مترجمان آمریکا و ارزیابی شده توسط سازمانی که دستورالعمل‌های کیفیت مورد تأیید NACES را ملاقات می‌کند.
 • مهارت زبان انگلیسی را با سطح دوره ESOL اثبات کنید
 • مهارت زبان انگلیسی را با تافل (نمره 500)، iBT تافل (61)، آیلتس (5.0) یا شرکت در برنامه ESL اثبات کنید.
 • شناسه عکس را ضمیمه کنید.
 • بیانیه کامل درک.
 • هزینه پردازش 100 دلاری را به صورت آنلاین یا با چک صندوق دار یا حواله ضمیمه شده به برنامه پرداخت کنید.
 • دانشجویان انتقالی کپی ویزا، پاسپورت، I 94 و I 20 فعلی و قبلی را ارسال می کنند.

هزینه حضور در منطقه کالج‌ آلامو

هزینه های تخمینی در سال در مجموع حدود 25000 دلار آمریکا است. این مبلغ را می توان به 11258 دلار برای شهریه و هزینه، 2074 دلار برای کتاب و لوازم، 8500 دلار برای هزینه های اجاره و مسکن و 3168 دلار برای سایر هزینه های متفرقه تقسیم کرد.

اپلیکیشن ددلاین

دانشجویان بین المللی در طول ترم های پاییز و بهار پذیرفته می شوند، در حالی که دانشجویان انتقالی از سایر کالج های ایالات متحده ممکن است واجد شرایط ترم تابستان باشند. آخرین مهلت ترم های پاییز و تابستان برای دانشجویان جدیدالورود 15 اردیبهشت یا برای دانشجویان انتقالی 1 جولای است. آخرین مهلت ترم بهار برای دانشجویان جدیدالورود 15 اکتبر یا برای دانشجویان انتقالی 1 دسامبر است.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

مربیان باتجربه و مبتکر برای ارائه آموزش روشنگری به دانش آموزان در سراسر منطقه کالج آلامو کار می کنند. هر پنج مؤسسه بر اندازه کلاس های کوچک تمرکز می کنند تا سطح بالاتری از تعامل و جهت گیری شخصی بین دانشجویان و اساتید را فراهم کنند. بسیاری از رهبران صنعتی از طیف وسیعی از بخش‌های شرکتی درگیر تدریس در مؤسسات آلامو هستند و تجربیات خود را به دانش‌آموزان منتقل می‌کنند تا آنها را برای سناریوهای زندگی واقعی آماده کنند.

در مؤسسات آلامو، به ویژه در کالج سن آنتونیو، جامعه اسپانیایی اسپانیایی قابل توجهی وجود دارد، و در نتیجه، زبان انگلیسی عالی به عنوان زبان دوم شهرت دارد. این امر باعث می‌شود برنامه‌های منطقه کالج‌های آلامو در بین دانشجویان بین‌المللی محبوبیت پیدا کند، آنها می‌توانند در صورت تمایل به ادامه تحصیل، دوره‌های تحصیلی خود را با راهنمایی مناسب کارکنان قبل از رفتن به کالج‌ها و دانشگاه‌های چهار ساله تکمیل کنند.

منطقه کالج‌ آلامو همچنین کارکنان واجد شرایطی را برای کمک به خدمات دانشجویان بین‌المللی، مانند پذیرش، مشاوره مهاجرت و گزینه‌های خدمات بهداشتی دانشجویی فراهم می‌کند.

ساختار بخش

منطقه کالج‌های آلامو شامل پنج کالج معتبر مستقل در شبکه خود می‌شود، یعنی کالج شمال شرقی لیک‌ویو، کالج شمال غربی ویستا، کالج پالو آلتو، کالج سنت فیلیپ و کالج سن آنتونیو. برنامه های این پنج موسسه در یکی از شش بخش مختلف قرار می گیرند.

موسسه هنرهای خلاق و ارتباطات

مؤسسه هنرهای خلاق و ارتباطات که برای دانش آموزانی طراحی شده است که در زمینه هایی مانند هنر، ارتباطات و فناوری علاقه نشان می دهند، می تواند با تجهیز آنها به مهارت هایی مانند طراحی، اجرا، نوشتن و تولید، دانشجویان را برای مشاغل مختلف در صنایع مختلف آماده کند.

موسسه کسب و کار و کارآفرینی

این موسسه به دنبال آماده سازی دانش آموزان برای مشاغل در طیف وسیعی از بخش های مختلف، مجهز کردن آنها به مهارت های تجاری عملی است که طیف وسیعی از درها را باز می کند و خلاقیت را تشویق می کند. مشاغل آینده می توانند بر هر چیزی تمرکز کنند، از بانکداری سرمایه گذاری گرفته تا خدمات مرتبط با سفر و هر چیزی در این بین.

موسسه بهداشت و علوم زیستی منطقه کالج‌ آلامو

آموزش دانشجویان در زمینه علوم بهداشتی مانند بیوتکنولوژی، انفورماتیک سلامت، خدمات تشخیصی، خدمات پشتیبانی، خدمات درمانی و تحقیق و توسعه.

موسسه تولید و لجستیک پیشرفته

این موسسه با پوشش همه چیز از معماری و برنامه ریزی گرفته تا تولید، توزیع و تدارکات، طیف وسیعی از صنایع را پوشش می دهد و تعدادی فرصت های هیجان انگیز را ارائه می دهد.

موسسه خدمات عمومی

بر علاقه مندان به بخش خدمات عمومی، از هر چیزی گرفته تا امنیت و امنیت عمومی گرفته تا آموزش، قانون، اداره و دولت تمرکز دارد.

موسسه علم و فناوری

با بهره مندی از یک مرکز جدید پیشرفته، دانش آموزانی که در مؤسسه علم و فناوری یاد می گیرند، می توانند روی مجموعه ای از زمینه ها مانند کشاورزی، فناوری اطلاعات، علوم، مهندسی و ریاضیات تمرکز کنند.

امکانات

امکانات منطقه کالج‌ آلامو از اطراف سن آنتونیو، با پردیس‌های مستقر در سراسر شهر و مکان‌هایی در خارج از آن برای سهولت دسترسی از بسیاری از مناطق منطقه قابل دسترسی است. کالج سنت فیلیپ دارای پردیس هایی در سمت شرق و جنوب غربی سن آنتونیو است، در حالی که کالج سن آنتونیو به راحتی در مرکز شهر، درست در شمال منطقه مرکز شهر قرار دارد. کالج Northeast Lakeview یک مرکز مدرن است که در یک محیط زیبا در شمال شرقی شهر واقع شده است، در حالی که کالج Northwest Vista از یک مکان خیره کننده در کنار دریاچه در سمت غربی سن آنتونیو برخوردار است. کالج پالو آلتو در جنوب شهر واقع شده است – و هر پنج امکانات در ساختمان های مدرن مجهز به نیازهای دانشجویان هستند.

در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری زیادی بر روی امکانات کالج‌های آلامو انجام شده است و این امر در حال توسعه است. یک مرکز STEM جدید به تازگی افتتاح شده است، در حالی که یک ساختمان عملیاتی پشتیبانی منطقه ای درجه یک برای آوردن سه سایت کوچکتر به یک ساختمان چند منظوره در حال حاضر در حال ساخت است.

امکانات کالج آلامو برای دانشجویانی که در شهری هیجان انگیز مانند سن آنتونیو زندگی و تحصیل می کنند، مناسب، انعطاف پذیر و مفید است.

منبع : www.alamo.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]