موسسه فناوری ایلینوی ( Illinois Tech )

در مورد این دانشگاه

موسسه فناوری ایلینوی ( Illinois Tech )موسسه فناوری ایلینوی ( Illinois Tech ) مکانی هیجان انگیز و غنی برای یادگیری است. دانش‌آموزان در Illinois Tech از آموزش استثنایی، امکانات مدرن و پشتیبانی گسترده بهره می‌برند – همه چیز برای کمک به دانش‌آموزان در شکستن قالب و دستیابی به موفقیت بدون محدودیت است.

پردیس دانشگاه در شهر پر جنب و جوش شیکاگو، که دروازه ای به سوی فرصت های حرفه ای فراوان است، امن و دلپذیر است و دارای بدنه دانشجویی متنوع است. دانش‌آموزان از سراسر جهان به فناوری ایلینوی می‌آیند و فضایی گرم، دلنشین و ترکیبی جذاب از فرهنگ‌ها ایجاد می‌کنند. اقامتگاه‌های دانشجویی برنده جوایز – برخی با چشم‌اندازهای زیبا از مرکز شهر شیکاگو – شامل ساختمان‌هایی هستند که توسط معماران مشهور طراحی شده‌اند.

دانش‌آموزان تشویق می‌شوند تا خود را در Illinois Tech بیان کنند و می‌توانند از طریق برنامه انتخابی خود و همچنین از طریق فرصت‌های اضافی و منحصر به فرد این کار را انجام دهند. برنامه‌های یادگیری فعال که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا ایده‌های خود را رشد دهند، از فرصت‌ها برای دوره‌های کارآموزی و راهنمایی استفاده کنند، و پتانسیل رهبری خود را به حداکثر برسانند، محور آن‌ها هستند. برنامه منحصر به فرد Elevate ایلینوی Tech تضمین می کند که همه دانش آموزان در تجربیات عملی شرکت می کنند، راهنمایی های آکادمیک و شغلی شخصی را دریافت می کنند و برای مشاغل و فرصت های OPT/CPT فارغ التحصیل می شوند.

دانشجویان سخت کوش در فناوری ایلینویز موفق می شوند و بیش از 90 درصد از فارغ التحصیلان این دانشگاه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار شده اند یا تحصیلات تکمیلی را دنبال می کنند – که بسیاری از آنها برای مشاغل برتر جهانی کار می کنند. بسیاری از آنها کارآفرینان موفقی هستند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان فناوری ایلینوی برخی از بالاترین حقوق اولیه و میانی را در کشور دریافت می کنند. این ترکیبی از نرخ اشتغال بالا و درآمد شغلی تنها یکی از دلایلی است که Illinois Tech به طور مداوم در بین دانشگاه‌های با ارزش در کشور رتبه‌بندی می‌شود. زندگی دانشجویی نیز سرگرم‌کننده است، با فرصت‌های زیادی برای استراحت در حول و حوش مطالعه، از جمله بیش از 150 انجمن که دانشجویان می‌توانند به آنها بپیوندند. مکان‌های پاتوق اختصاصی در محوطه دانشگاه مانند The Bog به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا در زمان خود استراحت کنند و از تعادل سالم لذت ببرند.

رتبه بندی موسسه فناوری ایلینوی

رتبه بندی QS

 • 2024 : 469
 • 2023 : 443
 • 2022 : 444

نتایج فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان Illinois Tech برای آینده ای هیجان انگیز آماده شده اند. همانطور که دانشگاه می گوید، دانشجویان فارغ التحصیل می شوند که نه تنها آماده پذیرش جهان هستند، بلکه آماده تغییر آن با ادامه حرکت برای نوآوری و تعالی در رشته خود هستند.

اما این فقط در مورد پتانسیل نیست، مزایای ملموسی نیز برای تکمیل یک برنامه آکادمیک در ایلینوی فناوری وجود دارد. فارغ التحصیلان فناوری ایلینوی 92.8 درصد نرخ شغلی دارند و حقوق رقابتی دریافت می کنند (به معنای حقوق اولیه 2021: 70,444 دلار در مقطع کارشناسی و 78,633 دلار فارغ التحصیل). Illinois  رتبه اول را دارد. 3 در ایلینوی و نه. 78 در ایالات متحده برای ارزش فعلی خالص 40 ساله مدارک تحصیلی آن، به این معنی که ارزش مدرک فناوری ایلینوی در آینده اهمیت پایدار خواهد داشت (مرکز آموزش و نیروی کار).

دانشجویان فناوری ایلینویز بسیار مورد توجه هستند و فارغ التحصیلان در بسیاری از بزرگترین شرکت های جهان مشغول به کار می شوند. 20 کارفرمای برتر برای فارغ التحصیلان فناوری ایلینوی شامل بوئینگ، دیلویت، جی پی مورگان چیس و شرکت و جنرال موتورز هستند.

چه خبر از تازه ها ؟

Illinois Tech یک موسسه معاصر و هیجان انگیز است. همه چیز در دانشگاه مربوط به پیشبرد، نوآوری و کمک به نه تنها پاسخگویی به چالش های آینده، بلکه کمک به شکل دادن به آینده کلی جامعه است.

این انگیزه برای نوآوری در سرمایه گذاری مداوم در دانشگاه نیز منعکس می شود. در سپتامبر 2022، موسسه فناوری ایلینوی یک کمپین جدید برای جمع آوری کمک های مالی 1 میلیارد دلاری راه اندازی کرد. این کمپین تاریخی و تاریخی برای تقویت هر جنبه ای از دانشگاه، کمک به رشد بدنه دانشجویی، سرمایه گذاری در فناوری و اساتید و توسعه برنامه های تحقیقاتی جدید طراحی شده است.

سرمایه گذاری در فناوری ایلینوی شامل حمایت از طرح های تحقیقاتی بزرگ، مانند کمک مالی 20 میلیون دلاری به یک ائتلاف تحقیقاتی مستقر در شیکاگو است که شامل محققانی از فناوری ایلینوی است. این بودجه محققان دانشگاه را قادر می سازد تا یادگیری خود را در علم داده تسریع بخشند و نمونه ای از فرصت ها و نوآوری های مستمری است که در انتظار دانشجویان است.

Illinois Tech به دانش‌آموزان فرصت‌های به‌ظاهر بی‌پایانی ارائه می‌دهد تا نشان خود را در جهان بگذارند. به عنوان مثال، تیمی از دانشجویان رشته مالی ایلینوی به مرحله نیمه نهایی یک رقابت جهانی که به استراتژی های سرمایه گذاری نوآورانه نگاه می کند، راه یافتند. دانش‌آموزان در موسسه فناوری ایلینوی می‌توانند تحصیلات خود را اعمال کنند و از آن در مسابقات و پروژه‌های تحقیقاتی استفاده کنند و تجربیات ارزشمند خارج از کلاس را به آنها ارائه دهند که اعتبار و چشم‌انداز شغلی آنها را افزایش می‌دهد.

مالی

هزینه تحصیل در موسسه فناوری ایلینوی چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 49643 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 30816 دلار

زندگی متوسط سالانه

 • زندگی خارج از دانشگاه : 17528 دلار
 • زندگی درون دانشگاه : 9804 دلار

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

الزامات ورود به Illinois Tech را می توان به دو دسته جداگانه تقسیم کرد: الزامات آکادمیک عمومی که برای همه دانشجویان اعمال می شود و شرایط اضافی برای دانشجویان بین المللی.

الزامات عمومی فراتر از دستاوردهای تحصیلی دانش آموزان است. موسسه فناوری ایلینوی یک متقاضی خوب را فردی می داند که دارای سطح علمی بالایی باشد، اما همچنین فردی است که در جامعه خود درگیر است و ویژگی های رهبری را نشان داده است. فردی که اهداف مشخصی برای حرفه خود دارد و دیدگاهی در مورد چگونگی دستیابی به آنها دارد، مورد توجه قرار می گیرد.

دانشجویان بین المللی نیز باید سه مورد دیگر را ارائه دهند. آنها باید ثابت کنند که در زبان انگلیسی مهارت دارند، زیرا همه دوره ها به زبان انگلیسی تدریس و ارزیابی می شوند.

آنها باید یک صورت مالی ارائه دهند که ثابت کند می توانند هزینه های خود را در تمام طول دوره تحصیلی خود در دانشگاه تامین کنند.

و نیاز به ویزای دانشجویی دارند. یک تیم بین المللی مستقر در دانشگاه وجود دارد که می تواند به دانشجویانی که مایل به درخواست هستند مشاوره ارائه دهد.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

در حالی که فناوری ایلینوی تجربه ای با کیفیت بالا را در طول زندگی خود به دانش آموزان ارائه می دهد – از مسکن گرفته تا فرصت های خارج از کلاس و مربیگری – آنچه در نهایت اهمیت دارد کیفیت آموزش ارائه شده است و فناوری ایلینوی واقعاً در این زمینه برتر است.

دانش‌آموزان از اساتید استثنایی یاد می‌گیرند که برای تجربیاتشان در زمینه‌های مربوطه خود و همچنین به دلیل توانایی‌شان در برقراری ارتباط مؤثر، به‌کار گرفته شده‌اند و بهترین نتیجه را از هر دانشجو به ارمغان می‌آورند. در کلاس درس، 100 درصد دروس توسط اساتید تدریس می شود، به این معنی که دانشجویان فناوری ایلینوی به جای دستیاران تدریس، مستقیماً از اساتید خود یاد می گیرند.

Illinois Tech همچنین تعدادی برنامه یادگیری فعال اضافی را ارائه می دهد که مهارت های اصلی دانش آموزان را بیشتر توسعه می دهد. اینها شامل برنامه منحصر به فرد Elevate است که تضمین می کند که دانش آموزان در تجربیات عملی – مانند دوره های کارآموزی، مسابقات، تحقیق، مطالعه خارج از خانه و موارد دیگر- شرکت کنند و راهنمایی شخصی دریافت کنند. همه اینها برای اطمینان از فارغ التحصیلی دانشجویان آماده برای دنبال کردن فرصت های شغلی و OPT/CPT طراحی شده است.

همچنین برنامه IPRO وجود دارد که از تیم های پروژه در دنیای واقعی تقلید می کند و آکادمی رهبری برای هر دانش آموزی که آرزوی رهبری دارد. دانش‌آموزان همچنین می‌توانند از فروشگاه ایده برای زنده کردن اختراعات خود استفاده کنند، و موسسه کاپلان به همه دانشجویان امکان دسترسی به پشتیبانی و آموزش کارآفرینی را می‌دهد.

ساختار بخش

Illinois Tech از هفت کالج تشکیل شده است که هر یک به دانشجویان این فرصت را می دهد که از اساتید مشهور جهانی و در عین حال استفاده از امکانات و منابع امروزی یاد بگیرند.

هفت کالج فناوری ایلینوی عبارتند از:

 • دانشکده مهندسی Armour
 • کالج حقوق شیکاگو-کنت
 • دانشکده معماری
 • دانشکده محاسبات
 • موسسه طراحی
 • کالج علوم و ادبیات لوئیس
 • مدرسه کسب و کار استوارت

علاوه بر این، چهار موسسه مستقر در دانشگاه وجود دارد که تحقیقات پیشگامانه را انجام می دهند و برنامه های جداگانه ای را اجرا می کنند که می تواند برای دانشجویان در مسیر شغلی آنها مفید باشد. اینها هستند:

 • موسسه خانواده اد کاپلان برای نوآوری و کارآفرینی فناوری
 • موسسه ایمنی و بهداشت مواد غذایی (IFSH)
 • موسسه علوم و مهندسی زیست پزشکی پریتزکر
 • موسسه Wanger برای تحقیقات انرژی پایدار (WISER)

حمایت دانشجویی در Illinois Tech

در حالی که دانشجویان برای موفقیت خود در ایلینوی تک سخت تلاش می کنند، از حمایت فوق العاده ای نیز از دانشگاه برخوردار می شوند. به این ترتیب، تعدادی تیم پشتیبانی اختصاصی در دسترس هستند تا اطمینان حاصل شود که دانش‌آموزان می‌توانند در طول زمان خود در ایلینویز به حداکثر موفقیت دست یابند.

این شامل مرکز سلامت و تندرستی دانش‌آموزان می‌شود که طیف وسیعی از خدمات بهداشتی را برای سلامت جسمی و روانی، از جمله مشاوره و مدیریت بحران در صورت لزوم به دانشجویان ارائه می‌دهد.

مرکز بین المللی در محوطه دانشگاه به کمک به دانشجویان بین المللی برای استقرار در زندگی دانشگاهی و ارائه مشاوره در مورد مسائلی مانند ویزا اختصاص یافته است. تیم خدمات زبان انگلیسی برای دانشجویانی که نیاز به کمک بیشتری برای رفع نیازهای ارتباطی دوره های خود دارند، پشتیبانی می کند.

تیم Career Services به دانشجویان کمک می‌کند تا فرصت‌های شبکه و کارآموزی را در دوران دانشجویی پیدا کنند و پس از فارغ‌التحصیلی برای آینده خود آماده شوند. خدمات شامل پشتیبانی برای یافتن کار، کمک به دانشجویان در نوشتن رزومه و کارگاه های آموزشی در مورد مصاحبه و فرصت های شغلی است.

منبع : www.iit.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]