موسسه فناوری فلوریدا آمریکاموسسه فناوری فلوریدا آمریکا

در مورد این دانشگاه

موسسه فناوری فلوریدا (Florida Tech) یک موسسه بین المللی شناخته شده است که انواع مدارک تحصیلی توسط اساتید برجسته صنعت را ارائه می دهد.

موسسه فناوری فلوریدا که در ابتدا به عنوان یک کالج مهندسی در سال 1958 تأسیس شد، به دلیل کیفیت فوق‌العاده در موضوعات STEM شهرت پیدا کرد و برچسب “دانشگاه STEM فلوریدا” را به خود اختصاص داد. این موسسه پژوهش محور است و دارای یک محیط یادگیری عملی و عملی است که دانش آموزان را برای مشاغل آینده آماده می کند.

فلوریدا تک به بدنه دانشجویی متنوع خود افتخار می کند، با دانشجویان بین المللی که حدود یک سوم جمعیت دانشجویی را تشکیل می دهند و بیش از 100 کشور را نمایندگی می کنند. دانشجویان بین‌المللی از طریق خدمات و رویدادهای مختلف، از جمله مشاوره، راهنمایی شغلی و جشنواره بین‌المللی اختصاصی که اهمیت تنوع فرهنگی در فلوریدا تک را نشان می‌دهد، احساس راحتی می‌کنند، که همچنین از حامیان مفتخر کمپین #YouAreWelcomeHere است.

موسسه فناوری فلوریدا به عنوان “Tier One Best University National” توسط US News & World Report رتبه بندی شده است . این به دانشجویان محیطی فوق‌العاده می‌دهد تا از زندگی خارج از تحصیل با رویدادها، بیش از 150 سازمان دانشجویی و دسترسی به خط ساحلی معروف فلوریدا لذت ببرند. تیم های ورزشی فلوریدا در بخش دوم NCAA در طیف وسیعی از ورزش ها به رقابت می پردازند.

رتبه بندی موسسه فناوری فلوریدا

رتبه بندی تایمز

  • 2023 : 1001
  • 2022 : 801
  • 2021 : 801

چه خبر از تازه هاچه خبر از تازه ها

موسسه فناوری فلوریدا به عنوان بهترین دانشگاه جهانی در سال 2020 معرفی شد

فلوریدا تک اخیراً در نسخه 2020 بهترین دانشگاه‌های جهانی اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده شناخته شده است که 1500 دانشگاه برتر جهان را بر اساس شهرت و تحقیقات آکادمیک آنها ارزیابی کرده است. تنها 249 موسسه آمریکایی در رتبه بندی نهایی قرار گرفتند.

رابرت مورس، استراتژیست ارشد داده در U.S. News & World Report خاطرنشان کرد که این رتبه بندی به منظور ادغام نیازهای دانشجویان آینده در حال گسترش است. وی خاطرنشان کرد: مؤسسات بر اساس کیفیت تحقیقات خود مورد قضاوت قرار می گیرند و این به رتبه بندی روش شناسی منحصر به فردی می دهد.

این نسخه، مؤسسات 81 کشور را ارزیابی کرد و موسسه فناوری فلوریدا رتبه دوازدهم را برای «همکاری بین‌المللی – نسبت به کشور» و همچنین رتبه 29 را برای «درصد مقالات پر استناد در میان یک درصد پر استنادها» کسب کرد. این موسسه همچنین با رتبه سوم مشترک، از بین 750 دانشگاه، برای موضوعات خاص، از جمله فیزیک (ذرات و هسته ای، ریاضی، کوانتومی، و نظری) شناخته شد. فلوریدا تک یکی از هشت دانشگاه این ایالت بود که در رتبه بندی سال 2020 قرار گرفت.

مالی

هزینه تحصیل در موسسه فناوری فلوریدا چقدر است ؟

شهریه متوسط در سال

  • مقطع کارشناسی : 40340 دلار
  • مقطع تحصیلی تکمیلی : 33960 دلار

هزینه های زندگی

  • هزینه های زندگی در خارج از محیط دانشگاه : 15052 دلار
  • هزینه های زندگی در دانشگاه : 7200 دلار

موسسه فناوری فلوریدا آمریکابورسیه و فاند

بورسیه شایستگی صندوق پانتر

اینها بورسیه های جزئی بر اساس عملکرد تحصیلی متقاضی در دبیرستان (معدل وزنی به اضافه نمرات آزمون استاندارد ارائه شده در زمان درخواست) هستند که در زمان پذیرش تعیین می شوند. بورسیه های شایستگی از دریافت کنندگان می خواهد که حداقل معدل تجمعی 2.60 را در فناوری فلوریدا برای تمدید سالانه حفظ کنند.

Undergraduate Panther Fund Merit Scholarship

این بورسیه به دانشجویان بین المللی تا سقف 12500 دلار برای شهریه، صرف نظر از نیاز مالی، اعطا می کنند. به اکثر متقاضیان فناوری فلوریدا سطحی از جوایز شایستگی ارائه می شود.

بورسیه تحصیلات تکمیلی

به دانشجویان بین المللی در طیف وسیعی از ارزش ها اعطا می شود که تا سقف 6000 دلار شهریه را بدون توجه به نیاز مالی را پوشش می دهد.

بورسیه های ورزشی

بورسیه های ورزشی موسسه فناوری فلوریدا (NCAA Division II) توسط مربیان فردی از طریق بخش دو و میدانی اعطا می شود. بورسیه های تحصیلی به ورزشکاران استثنایی در رشته های بیسبال، بسکتبال، شنا، قایقرانی و فوتبال مردان و در رشته های بسکتبال، چوگان، فوتبال، شنا و قایقرانی برای بانوان ارائه می شود.

Florida Tech Family Grants

Legacy Grant

فرزندان فارغ التحصیلان فناوری فلوریدا که در برنامه های کارشناسی تمام وقت ثبت نام می کنند، واجد شرایط دریافت کمک هزینه 2500 دلاری هستند که تا چهار سال قابل تمدید است و علاوه بر سایر بورسیه های شایستگی ارائه می شود.

Family Grant

خواهران و برادران دانشجویانی که در حال حاضر در فلوریدا تک ثبت نام کرده اند، واجد شرایط دریافت کمک هزینه 2500 دلاری هستند که تا چهار سال قابل تمدید است و علاوه بر سایر بورسیه های شایستگی، به همه دانشجویان خواهر و برادر در صورت ثبت نام در همان زمان، این کمک هزینه را دریافت می کنند.

موسسه فناوری فلوریدا آمریکاواجد شرایط بودن

شرایط ورود

برنامه آنلاین Florida Tech می تواند توسط دانشجویان بین المللی برای درخواست در هر زمان استفاده شود. شرایط پذیرش بسته به سطح و برنامه مورد علاقه دانشجو متفاوت است.

الزامات مقطع کارشناسی

دفتر پذیرش در مقطع کارشناسی مدارک زیر را برای تعیین آمادگی متقاضیان برای برنامه به دقت بررسی می کند:

  • رونوشت(های) از دبیرستان تایید شده
  • Essay
  • توصیه نامه

متقاضیان بین المللی نیازی به ارائه نمرات آزمون استاندارد (SAT یا ACT) ندارند، اما برای پذیرش و در نظر گرفتن اولویت برای بورسیه های بین المللی به شدت توصیه می شود. الزامات زبان انگلیسی نیز وجود دارد.

شرایط تحصیلات تکمیلی

در صورت تمایل به ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد در موسسه فناوری فلوریدا، دانشجویان باید دارای مدرک لیسانس (مدرک چهار ساله) در یک رشته مرتبط از یک کالج یا دانشگاه معتبر باشند. متقاضیان همچنین باید معدل تجمعی 3.0 را در مقطع کارشناسی به دست آورده باشند تا برای پذیرش در برنامه کارشناسی ارشد در فناوری فلوریدا در نظر گرفته شوند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

فلوریدا تک سازمانی است که بر ارزش گذاری و تشویق کنجکاوی فکری متمرکز است و متعهد به تعالی در آموزش و تحقیق است.

دانشکده

در حمایت از تعهد Florida Tech، اعضای هیئت علمی آن در سطح بین المللی به عنوان مربی، محقق و محقق شناخته می شوند. آنها از فناوری های نوآورانه و امکانات تحقیقاتی برای پاسخگویی به نیازهای مختلف جوامع محلی، ایالتی، ملی و بین المللی استفاده می کنند.

هیئت علمی شامل دانشمندان شناخته شده، متخصصان تجارت و فضانوردانی است که هدف آنها مشارکت دادن دانشجویان در تحقیقات هیجان انگیز است و آنها را به چالش می کشد تا توانایی ها و افق های خود را گسترش دهند.

اعضای هیئت علمی فلوریدا تک روابط پایدار با دانشجویان ایجاد می کنند و آنها را تشویق می کنند تا به پتانسیل کامل خود هم از نظر علمی و هم از نظر حرفه ای دست یابند. یادگیری یک فرآیند فعال در موسسه فناوری فلوریدا است که توسط اساتیدی که مشتاق موفقیت دانشجو هستند هدایت می شود. دانش آموزان با مهارت ها، دانش و اعتماد به نفس برای موفقیت در هر شغلی که انتخاب می کنند فارغ التحصیل می شوند.

دانشگاهیان قوی

دانشجویانی که انتخاب می کنند مدرک کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی خود را در فلوریدا تک دنبال کنند، بخشی از یک محیط دانشگاهی چالش برانگیز خواهند شد که توسط اکتشاف و نوآوری هدایت می شود.

تجربه همه جانبه

فلوریدا تک معتقد است که آموزش باید یک تجربه عملی و عمیق باشد و همه برنامه های دانشگاهی دانش آموزان را در فعالیت های آزمایشگاهی، کار میدانی و پروژه های تحقیقاتی درگیر کند.

ساختار بخش

موسسه فناوری فلوریدا تک دارای برنامه های آکادمیک است که در چهار کالج مجزا با تمرکز قوی پخش شده است.

دانشکده فنی و مهندسی

کالج مهندسی و علوم، بزرگترین کالج فلوریداتک ، برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را در زمینه های مختلف علوم کاربردی، محاسبات، آموزش، مهندسی، ریاضیات، علوم و فناوری ارائه می دهد. دانشجویان در تمام سطوح با اساتید متخصص در زمینه تحقیقات، قراردادها و پروژه های با اهمیت بین المللی همکاری می کنند.

دانشکده هوانوردی

کالج هوانوردی که به عنوان یکی از برترین برنامه های هوانوردی مبتنی بر دانشگاه در کشور شناخته می شود، به دلیل برتری در آموزش و آماده سازی متخصصان هوانوردی شهرت بین المللی به دست آورده است. حدود 400 دانشجو در برنامه های پروازی و غیر پروازی در پردیس ملبورن آن ثبت نام می کنند.

دانشکده روانشناسی و هنرهای لیبرال

کالج روانشناسی و هنرهای لیبرال مدارک لیسانس را در موضوعات مختلف ارائه می دهد، از جمله تحلیل رفتار کاربردی، روانشناسی قانونی، علوم انسانی، روزنامه نگاری چند پلتفرمی، روانشناسی و ارتباطات استراتژیک، و همچنین مدرک کارشناسی ارشد در تحلیل رفتار کاربردی، ارتباطات استراتژیک جهانی، روانشناسی صنعتی/سازمانی. ، مدیریت رفتار سازمانی، رهبری سازمانی و تحلیل رفتار حرفه ای.

کالج تجارت بیسک

کالج کسب و کار Bisk یک پایه قوی برای آماده سازی دانش آموزان برای مشاغل آینده فراهم می کند. این رشته‌های ضروری کسب‌وکار را پوشش می‌دهد و دانش‌آموزان را در کاربرد عملی کسب‌وکار درگیر می‌کند و از آنها می‌خواهد که به طور انتقادی در مورد مسائل تجاری مدرن فکر کنند. فارغ التحصیلان به خوبی آماده برای مدیریت نوآوری و تغییر، راه اندازی و رهبری کسب و کار و پاسخ موثر به چالش های تجاری جهانی هستند.

امکانات

بیش از 40 مکان پردیس در موسسه فناوری فلوریدا در دسترس است و این موسسه دارای امکانات قابل توجه بسیاری از جمله سالن‌ها، اتاق‌های کنفرانس، کلاس‌های درس، سالن‌های سخنرانی، آزمایشگاه‌های کامپیوتر، امکانات ضیافت، فضاهای ورزشی، یک مرکز هنرهای نمایشی با 500 صندلی، نمازخانه‌های بزرگ و کوچک است. ، باغ های گیاه شناسی و فضای سبز در فضای باز.

مرکز ورزش و تفریح چارلز و روث کلمنته

امکاناتی به مساحت 62000 فوت مربع که دارای سالن بدنسازی دانشگاه، سالن بدنسازی درون مدرسه ای، اتاق وزنه برداری، سالن بدنسازی گروهی، زمین راکتبال و کافه/غذاخوری است.

آمفی تئاتر در فضای باز Panthereum

آمفی‌تئاتر در فضای باز مکانی ایده‌آل برای کنسرت‌ها و اجراهای دیگر است، با یک صحنه کوچک که بر فراز چمن‌زاری سرسبز و روباز دیده می‌شود.

مرکز هنرهای نمایشی گلیسون

یک مرکز چند منظوره به سبک تئاتر که توسط یک باغ گیاه شناسی احاطه شده و برای انواع تولیدات حرفه ای و اجتماعی، و همچنین جلسات، سخنرانی ها و کنفرانس های ویدئویی در مقیاس بزرگ استفاده می شود.

محل اقامت

بیش از 27 مجتمع مسکونی در فلوریدا تک موجود است، با سالن های اقامت و اجتماعات آپارتمانی، امکانات متنوعی از جمله بیش از 70 کانال کابلی و HD، خدمات تلفن و پست صوتی، امکانات خشکشویی، اتصال اترنت و اینترنت بی سیم را ارائه می دهند.

منبع : www.fit.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]