موسسه فناوری نیوجرسی آمریکاموسسه فناوری نیوجرسی آمریکا

در مورد این دانشگاه

موسسه فناوری نیوجرسی ( دانشگاه NJIT ) به عنوان پیشرو در صنعت، دانشجویان را برای مشاغل در بازار فناوری در حال تغییر آماده می کند. با ارائه امکانات پیشرفته، ارتباطات صنعتی و شهرت برجسته، هدف آن تجهیز دانش آموزان به مهارت ها و دانش برای پیشگام بودن در بخش خود است و دانشگاه شماره یک ایالات متحده برای تحرک اقتصادی رو به رشد (Forbes) است.

دانشگاه NJIT واقع در منطقه پر جنب و جوش مرکز شهر نیوآرک، تنها 20 دقیقه با منهتن و مناظر الهام بخش و مشهور جهان نیویورک سیتی فاصله دارد.

NJIT هر ساله 170 میلیون دلار برای فعالیت های تحقیقاتی هزینه می کند و به دلیل توانایی های خود در این زمینه مشهور است. با توجه به بودجه چشمگیر و تعهد به تحقیق در موسسه فناوری نیوجرسی ، اکنون دارای طبقه بندی R1 Carnegie برای دانشگاه تحقیقاتی است. این دانشگاه به طور هوشمندانه در تعدادی از مراکز تحقیقاتی پیشرفته در پنج گروه تحقیقاتی با اهمیت بالا سرمایه گذاری می کند:

 • علوم زیستی و مهندسی زیستی
 • علم داده و مدیریت
 • محیط زیست و پایداری
 • علم و مهندسی مواد
 • رباتیک و هوش ماشینی

یک سرویس توسعه شغلی اختصاصی چشم انداز روشنی از چگونگی آماده سازی دانش آموزان برای مشاغل پس از فارغ التحصیلی ارائه می دهد. مشاوران شغلی فعالانه از دانش آموزان حمایت می کنند و به مهارت های مصاحبه و مشاوره در مورد فرصت های تجربه کاری در بخش های دولتی و خصوصی کمک می کنند.

پردیس NJIT در ده سال گذشته با ادامه رشد دانشگاه دو برابر شده است. تالارهای اقامتی جدید و یک مرکز جدید پردیس بزرگ معرفی شده است. دو و میدانی یکی دیگر از بخش های اصلی دانشگاه NJIT است که دارای چندین تیم ورزشی NCAA Division One و امکانات برجسته است. با یک سالن تئاتر 425 صندلی، که همچنین دارای دو نمایش دانشجویی در سال برای علاقمندان به هنر است، واقعاً چیزی برای همه وجود دارد که با زندگی غیردرسی فعال در پردیس شلوغ NJIT درگیر شوند.

رتبه بندی موسسه فناوری نیوجرسیرتبه بندی موسسه فناوری نیوجرسی

رتبه بندی QS

 • 2023 : 651
 • 2022 : 701
 • 2021 : 751

رتبه بندی تایمز

 • 2023 : 601
 • 2022 : 501
 • 2021 : 501

چه خبر از تازه ها

دانشگاه NJIT به 100 رتبه برتر در رتبه بندی کالج خبری ایالات متحده در سال 2020 می رسد

موسسه فناوری نیوجرسی (NJIT) طی دو سال گذشته نزدیک به 50 پله صعود کرده و در رتبه 97 آمریکا قرار گرفته است. NJIT اکنون در گزارش سالانه US News and World به 100 دانشگاه ملی برتر برای سال 2020 ملحق شده است که کالج ها و دانشگاه ها را در سراسر کشور ارزیابی می کند. کارکنان با انعکاس استانداردهای آموزشی چشمگیر مؤسسات، برای بهبود تجربه علمی و اجتماعی دانشجویانی که در NJIT تحصیل می کنند، سخت کار کرده اند.

US News and World Report رتبه‌بندی‌های خود را بر اساس جنبه‌های مختلف مهم، از جمله نتایج، منابع هیئت علمی، منابع مالی، برتری دانشجویان، نظرات کارشناسان و ارائه‌دهندگان فارغ‌التحصیلان تعیین می‌کند. NJIT افزایش چشمگیری در نرخ های حفظ و فارغ التحصیلی دانشجویان داشته است. درخواست های دانشجویی از 4300 در سال 2013 به بیش از 9000 در سال 2019 رسیده است. این تا حدی به دلیل سرمایه گذاری های هنگفتی است که در کادر آموزشی و تحقیقات انجام شده است. در سال‌های اخیر، 150 عضو هیئت علمی جدید استخدام شده‌اند تا تعداد کلاس‌های صمیمی‌تر 20 یا کمتر را تسهیل کنند تا از زمان بهینه تماس دانشجو با معلم اطمینان حاصل شود.

سالانه بیش از 170 میلیون دلار برای فعالیت های تحقیقاتی در NJIT هزینه می شود که به نیوجرسی رتبه R1 در تحقیقات توسط طبقه بندی کارنگی اعطا می کند. این بالاترین امتیاز ممکن است.

جوئل بلوم، رئیس دانشگاه NJIT ، در مورد موفقیت موسسه گفت: «ما اکنون برای تحقیقات توسط طبقه‌بندی کارنگی رتبه R1 را دریافت می‌کنیم. فوربس ما را در رتبه اول کشور برای تحرک اقتصادی رو به بالا دانش آموزان از پایین ترین براکت های درآمد خانواده قرار می دهد. Payscale.com NJIT را در بین بیش از 4000 دانشگاه رتبه 43 را برای درآمدهای میان دوره ای فارغ التحصیلان ما قرار می دهد.

دانشگاه NJITمالی

هزینه تحصیل در موسسه فناوری نیوجرسی چقدر است ؟

شهریه متوسط در سال

 • مقطع کارشناسی : 32528 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 33318 دلار

هزینه های زندگی

 • هزینه های زندگی در خارج از محیط دانشگاه : 15000 دلار
 • هزینه های زندگی در دانشگاه : 9480 دلار

بورسیه ها و بودجه

تامین مالی یک برنامه منجر به مدرک می تواند برای دانشجویان بین المللی یک نگرانی باشد، و دانشگاه NJIT بسته های مالی مختلف را برای تضمین امنیت مالی جامعه دانشجویی خود ارائه می دهد. تعدادی وام خصوصی و بورسیه تحصیلی برای دانشجویان با شرایط مختلف واجد شرایط بودن در دسترس است، از جمله بسیاری از آنها برای دانشجویان بین المللی در دسترس است.

موسسات وام دهنده، مانند بانک ها و آژانس های خصوصی می توانند وام هایی را با نرخ های بهره رقابتی ارائه دهند، و هر دانشجوی بین المللی در صورتی که یک شهروند واجد شرایط ایالات متحده یا مقیم دائمی را به عنوان یک امضاکننده مشترک ارائه دهد، می تواند به این وام ها دسترسی داشته باشد.

منابع مالی خارجی اضافی را می توان از طریق پورتال آنلاین NJIT’s Scholarship Universe، یک ابزار آنلاین که برای ارتباط دانشجویان با گزینه های بورسیه تحصیلی مرتبط و بررسی شده بر اساس معیارهای فردی ایجاد شده است، تامین کرد. Scholarship Universe یک نمایه شامل اطلاعات شخصی و نیازهای خاص و الزامات واجد شرایط بودن ایجاد می کند، که یک موتور تطبیقی تطبیقی از آن برای پیشنهاد لیست سفارشی فرصت های بورسیه استفاده می کند.

موسسه فناوری نیوجرسی جوایز بورسیه را برای کاهش نیاز به کمک های مالی بیشتر ارائه می دهد. اینها شامل بورسیه بین المللی ریاست جمهوری است، یک جایزه منهای هزینه اضافی خارج از ایالت، که دانش آموزان باید با پذیرش درخواست دهند تا در نظر گرفته شوند. همچنین بورسیه کالج افتخاری آلبرت دورمن وجود دارد که به طور انحصاری برای اعضای کالج افتخاری آلبرت دورمن در دسترس است.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

دانشگاه NJIT دارای طیف وسیعی از الزامات ورودی برای دانشجویان بین المللی است که بر اساس کل سوابق تحصیلی آنها با تمرکز ویژه بر نمرات ریاضی، علوم و انگلیسی در نظر گرفته می شود.

شرایط پذیرش:

بالاترین نمرات به دست آمده در SAT یا ACT توسط NJIT با استفاده از ترکیب “ریاضی + خواندن انتقادی” با میانگین مورد انتظار 1190 در SAT در نظر گرفته می شود. به کسانی که نمرات کمتر از 1100 دارند توصیه می شود که دوباره امتحان بدهند و به دنبال نمره بالاتر باشند.

برای دانشجویان بین المللی که اهل یک کشور انگلیسی زبان نیستند، اثبات مهارت از طریق آزمون تافل، با حداقل نمره 79 (آزمون مبتنی بر اینترنت)، 213 (آزمون مبتنی بر کامپیوتر) یا 550 (مقاله) مهم است. آزمون مبتنی بر). حداقل نمره 6.0 در نمره آیلتس نیز امکان در نظر گرفتن پذیرش را فراهم می کند و افراد غیر بومی نیز باید در هنگام ورود به محوطه دانشگاه در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی شرکت کنند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس در موسسه فناوری نیوجرسی

با تمرکز بر ایجاد پیشگامان آینده، اعضای هیئت علمی در NJIT به دنبال تشویق خلاقیت هستند و به دانش آموزان مهارت های لازم برای دستیابی به این هدف را می دهند. مدیر ارشد آکادمیک، پروست، نقش فعالی در نظارت بر دانشگاه NJIT و حصول اطمینان از رعایت استانداردهای آموزشی بالا ایفا می کند.

نیوجرسی آموزش عالی را در دوره های مختلف در رشته های مختلف به دانش آموزان ارائه می دهد. کارکنان آموزشی بسیار ماهر، با تجربه و با رهبری پژوهشی، یک هیئت علمی الهام بخش در NJIT ایجاد کرده اند. استادان از تعدادی تکنیک های آموزشی جذاب و نوآورانه برای به ارمغان آوردن بهترین نتیجه از دانشجویان استفاده می کنند. برنامه های NJIT به طور خاص نه تنها برای غوطه ور کردن دانش آموزان در رشته تحصیلی انتخابی خود، بلکه برای تجهیز آنها برای موفقیت در آینده طراحی شده است.

برنامه ها توسط کارکنان به دنبال یک برنامه ساختاریافته و استراتژیک برای بهینه سازی کیفیت شهریه و آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت شغلی ارائه می شود. تعالی تدریس هر ساله با مجموعه‌ای از جوایز به رسمیت شناخته می‌شود و از کسانی که برای کمک به دانش‌آموزان NJIT در رسیدن به اهداف خود فراتر می‌روند، تمجید می‌شود.

ساختار بخش

نیوجرسی با هدف سرمایه گذاری فراتر از حوزه های معمول مطالعه، ترکیبی چشمگیر از آموزش فنی با بحث لیبرال ایجاد کرده است. این امکان یادگیری بین رشته ای را در تقاطع رشته ها فراهم می کند. در NJIT، 11400 دانشجو از بیش از 70 کشور مختلف در طیف وسیعی از برنامه های تحصیلی ثبت نام می کنند. به طور مداوم فرصت های آموزشی جدید برای پاسخگویی به تقاضاهای در حال تغییر دانش آموزان توسعه می یابد. دانشگاه NJIT شش مدرسه و کالج را ارائه می دهد که دانشجویان بین المللی می توانند در آنها ثبت نام کنند:

کالج مهندسی نیوآرک

این کالج طیف وسیعی از موضوعات را در طیف گسترده ای از مناطق ارائه می دهد. اینها شامل انتخاب هایی مانند مهندسی زیست پزشکی، حمل و نقل و مهندسی داروسازی است.

دانشکده علوم و هنرهای لیبرال موسسه فناوری نیوجرسی

برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد، و همچنین برنامه های آموزش معلمان، در شش بخش اصلی دانشگاهی، از جمله علوم زیستی، علوم انسانی و فیزیک ارائه می شود.

دانشکده مدیریت مارتین تاچمن

این مدرسه دوره های کارشناسی را در تعدادی از تخصص های مختلف کسب و کار و همچنین انواع گزینه های MBA ارائه می دهد. این مدرسه که توسط AACSB بین‌المللی معتبر است، مدرک دکترای مشهوری در علوم داده‌های تجاری ارائه می‌دهد.

کالج افتخاری آلبرت دورمن

کالج آلبرت دورمن برنامه های افتخاری چالش برانگیز و انواع مشارکت های درجه شتاب را ارائه می دهد. در صورتی که دانشجویان بتوانند برتری علمی را نشان دهند، پذیرش می شوند.

کالج محاسباتی یانگ وو

طیف گسترده ای از دوره ها برای مطالعه در دسترس هستند، از بیوانفورماتیک گرفته تا امنیت سایبری. دانش آموزان این فرصت را دارند که در یک مرکز پیشرفته تحصیل کنند. برای به دست آوردن بینش نسبت به دنیای محاسبات رقابتی، برنامه های تعاونی با همکاری کارشناسان صنعت برای دانش آموزان ایجاد شده است.

Robert and Barbara A. Hillier College of Architecture and Design

دانشجویان این فرصت را دارند که برنامه های مرتبط با معماری و طراحی از جمله طراحی صنعتی و سیستم های شهری را دنبال کنند.

امکانات

دانشگاه NJIT برای دانشجویان بین المللی از مزایای تحصیل در محیطی زیبا با طیف گسترده ای از امکانات عالی هم برای مطالعه و هم برای اوقات فراغت استفاده می کند.

مرکز جدید پردیس طیف وسیعی از فضاهای هدفمند طراحی شده را برای کار، طراوت، معاشرت و تفریح ارائه می دهد. سایر امکانات عبارتند از:

کتابخانه ها

این پردیس توسط دو کتابخانه، کتابخانه ون هوتن و کتابخانه معماری باربارا و لئونارد لیتمن ارائه می شود. هر ساختمان یک مرکز تحقیقاتی پیشرفته است که به طور کامل با مواد مرجع، نشریات، پایگاه های اطلاعاتی، اینترنت بی سیم سریع تجهیز شده و توسط کارکنان آگاه و مفید خدمات رسانی می شود.

تفریح

همه می توانند در موسسه فناوری نیوجرسی ورزش شرکت کنند. ورزش‌های دانشگاهی، باشگاهی و درون مدرسه‌ای مانند فوتبال، بیسبال، بسکتبال، والیبال و جودو باز هستند، بنابراین فضایی برای مشارکت برای همه و امکانات ورزشی عالی برای استفاده وجود دارد.

این امکانات شامل مرکز ورزشی Zoom Fleisher با یک سالن بدنسازی، مرکز تناسب اندام، استخر، مرکز سلامت و زمین های راکتبال است. تیم‌های فوتبال مردان و زنان بخش 1 NCAA در زمین لوبتکین که اخیراً بازسازی شده است، بازی می‌کنند، که به عنوان مکانی برای کلاس‌های تربیت بدنی و ورزش‌های درون مدرسه‌ای شناخته می‌شود. درست در کنار مرکز پردیس، سبزی آرام است که اغلب برای بازی هایی مانند فریزبی استفاده می شود.

برای دانش‌آموزانی که به ورزش‌های لیگ حرفه‌ای علاقه دارند، استادیوم MetLife، خانه غول‌های نیویورک و نیویورک جتس، کمتر از 15 مایل از محوطه دانشگاه فاصله دارد. اگر لیگ برتر فوتبال علاقه‌مند است، دانش‌آموزان می‌توانند از استادیوم ردبول، خانه NJ Red Bulls، که فقط 3 مایل از محوطه دانشگاه فاصله دارد، دیدن کنند.

تئاتر

یک تئاتر جیم وایز با 425 صندلی، نیازهای بیشتر دانشجویان هنری را برآورده می‌کند و هر سال میزبان دو نمایش دانشجویی است. بورسیه تحصیلی جیم وایز برای کسانی که در این تولیدات شرکت می کنند وجود دارد، که شامل بسیاری از دانشجویانی است که در رشته تئاتر در رشته علوم انسانی در دسترس هستند.

منبع : www.njit.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]