کالج CSN ، کالج نوادای جنوبی آمریکا

در مورد این دانشگاه

کالج CSN ، کالج نوادای جنوبی آمریکاکالج نوادای جنوبی ( کالج CSN ) بزرگترین و متنوع ترین موسسه آموزش عالی در نوادا است.

کالج CSN به دانشجویان خود یک محیط تحصیلی استثنایی در سه پردیس پویا در منطقه شهری لاس وگاس ارائه می‌دهد که هر یک دارای آزمایشگاه‌ها و کلاس‌های درس پیشرفته، اتحادیه‌های دانشجویی جدید و خدمات دانشجویی در دسترس همگان است.

دانش‌آموزان می‌توانند از طیف گسترده‌ای از برنامه‌های مدرک و مدرک بلندپروازانه انتخاب کنند که به 11 زمینه تحصیلی تقسیم شده است که برای تقویت کنجکاوی آنها و آماده کردن آنها برای مشاغل موفق طراحی شده است.

دانش آموزان می توانند در یکی از 180 مدرک کاردانی یا یکی از 11 مدرک کارشناسی آن ثبت نام کنند. همچنین انتقال به یکی از شرکای چهار ساله کالج پس از فارغ التحصیلی از کالج CSN برای ادامه تحصیل در مقطع لیسانس با انتقال اعتبار از پیش تایید شده برای دو سال اول از کالج نوادای جنوبی امکان پذیر است.

ماموریت CSN این است که اطمینان حاصل کند که هر دانش آموزی می تواند به دست آورد، موفق شود و پیشرفت کند.

دانش آموزان بخشی از یک محیط یادگیری خواهند شد که برنامه های مقرون به صرفه و با کیفیت را در یک محیط آموزشی مبتنی بر ارزش ها با فضایی برای رشد علمی و شخصی ارائه می دهد.

پردیس های CSN خانه بیش از 36000 دانشجو است که اهداف، رویاها و جاه طلبی های خود را نیز دنبال می کنند. کالج نوادای جنوبی خدمات گسترده ای را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد تا انتقال به زندگی جدید خود در لاس وگاس را آسان کند و به آنها فرصت می دهد تا روی تحصیلات خود تمرکز کنند و دوستان جدیدی پیدا کنند.

چه خبر از تازه های کالج CSN ؟

مدرک لیسانس جدید در گردشگری، کنفرانس و برنامه ریزی رویداد

جدا از مجموعه گسترده مدارک کاردانی، CSN 11 مدرک لیسانس نیز ارائه می دهد.

در اواخر سال 2020، کالج وقتی برای مدرک لیسانس جدید در گردشگری، همایش‌ها و برنامه‌ریزی رویدادها تأیید شد، یک فرد تازه وارد را به خانواده اضافه کرد و چه جایی بهتر از لاس وگاس برای تحصیل در آن؟

با هجوم انبوه گردشگران و شرکت کنندگان کنوانسیون که هر ساله از سراسر جهان بازدید می کنند، دانشجویان کالج CSN به معنای واقعی کلمه در قلب صنعت گردشگری، همایش ها و رویدادها خواهند بود و این فرصت را خواهند داشت که از بهترین های جهان بیاموزند. اولین گروه در پاییز 2021 ثبت نام می شود.

مدل 2+2 چیست؟

دانش‌آموزان در کالج نوادای جنوبی می‌توانند پس از تکمیل مدرک کاردانی دو ساله خود در CSN برای کسب مدرک کارشناسی خود به یکی از مؤسسات همکار کالج منتقل شوند.

هنگامی که دانش‌آموزان مدرک AA، AS یا AB را در CSN کسب می‌کنند، دوره‌هایی که در CSN می‌گذرانند، دو سال اول مدرک لیسانس خود را با یکی از شرکای متعدد کالج تکمیل می‌کنند.

مالی

هزینه تحصیل در کالج نوادای جنوبی چقدر است ؟

متوسط ​​سالانه هزینه تحصیل در کالج CSN

 • مقطع Undergraduate : 12200 دلار

متوسط ​​سالانه هزینه زندگی

 • زندگی بیرون از پردیس کالج : 17300 دلار
 • زندگی درون دانشگاهی : 10900 دلار

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

Degree Program

برنامه منتج به مدرک برای دانش آموزانی است که آماده گذراندن دوره های تمام وقت به زبان انگلیسی هستند که منجر به گواهی موفقیت، مدرک کاردانی یا مدرک لیسانس می شود. این برنامه هیچ جزء ESL ندارد. دانشجویان برای کسب اطلاعات بیشتر باید از الزامات مهارت زبان انگلیسی کالج استفاده کنند.

Pathway Program

برنامه مسیر کالج نوادای جنوبی یک برنامه یک ساله برای دانش آموزانی است که تسلط متوسطی به زبان انگلیسی دارند، اما هنوز قبل از اینکه برای دوره های تحصیلی تمام وقت آماده شوند، به آموزش ESL نیاز دارند. دانش آموزان یک برنامه ترکیبی از دوره های ESL پیشرفته و دوره اول کالج دارند.

برنامه ESL کالج CSN

برنامه ESL (انگلیسی به عنوان زبان دوم) یک برنامه تمام وقت برای دانش آموزانی است که مایل به یادگیری زبان انگلیسی هستند. دانش آموزان گرامر انگلیسی و همچنین مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن را با تاکید بر آمادگی برای تحصیل در کالج یا دانشگاه انگلیسی زبان مطالعه خواهند کرد. هیچ شرایط خاصی برای مهارت زبان انگلیسی وجود ندارد.

الزامات مهارت زبان

همه غیر انگلیسی زبانان* باید مدرکی دال بر یکی از موارد زیر ارائه دهند. این شرط فقط برای مقاصد پذیرش استفاده می شود، مگر اینکه ذکر شود. نمرات آزمون نمی تواند بیش از دو سال باشد.

نمرات آزمون زیر نشان دهنده حداقل نمرات برای مدرک کالج و برنامه های مسیر است:

Degree Program

 • آیلتس: 6.0
 • تافل: 61 iBT / 500 PBT*
 • Duolingo: 90

برنامه مسیر

 • آیلتس: 5.
 • تافل: 52 iBT / 470 PBT
 • Duolingo: 80

*نمرات تافل بالای 71 iBT/527 PBT امکان پذیرش مستقیم در ENG 113 را فراهم می کند.

برخی از متقاضیان کالج CSN ممکن است از ارائه آزمون زبان معاف شوند. دانش‌آموزان می‌توانند برای دریافت فهرستی از کشورهای دارای معافیت از آزمون به وب‌سایت کالج مراجعه کنند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

کالج‌های دو ساله در ایالات متحده برای کیفیت برنامه‌های تحصیلی خود از همان روال اعتبارسنجی برخوردار می‌شوند و بر اساس مجموعه معیارهایی مانند دانشگاه‌های چهار ساله مورد قضاوت قرار می‌گیرند.

دانش آموزانی که در کالج نوادای جنوبی شرکت می کنند، این فرصت را خواهند داشت تا خود را در یک محیط آموزشی غوطه ور کنند که ارزش پول و برنامه های تحصیلی با کیفیت را فراهم می کند.

در کنار این، کالج نوادای جنوبی بر حفظ یک محیط مبتنی بر ارزش برای تدریس تمرکز دارد که فضایی را برای توسعه شخصی و تحصیلی ایجاد می کند.

این کالج برای کارکنان عالی خود ارزش قائل است و گروهی از اساتید، مدرسان و معلمان آموزش دیده را که علاوه بر تخصص در زمینه تدریس، دارای تجربه قوی در دنیای واقعی هستند، دارد.

دانش‌آموزان در کالج CSN می‌توانند دستاوردهای علمی و حرفه‌ای خود را با بهره‌گیری از طیف وسیعی از خدمات آکادمیک اضافی از جمله تدریس خصوصی، کمک نوشتن، مشاوره، حسابداری، زبان، ریاضیات و کمک‌های آزمایشگاهی علوم به سطح بالاتری برسانند.

در CSN، کالج به حلقه تعالی خود می بالد که به دانشجویان خود ارائه می دهد:

 • امکانات مدرن
 • برنامه آشپزی ACE – رتبه بندی نمونه
 • اساتید با تجربه دنیای واقعی
 • فارغ التحصیلان علوم/فناوری بیشتر از هر کالج دو ساله ای در ایالات متحده است
 • کمک آموزشی و نویسندگی رایگان.

ساختار بخش

کالج جنوب نوادا طیف قابل توجهی از برنامه‌های جاه‌طلبانه و نوآورانه را ارائه می‌دهد که مدارک تحصیلی و مدرک را به دانش‌آموزان برای شروع مشاغل موفق ارائه می‌دهد.

کالج CSN در مجموع 4994 کلاس ارائه می دهد که از این تعداد 1304 کلاس به طور کامل به صورت آنلاین ارائه می شود.

این کالج از شش مدرسه و دو بخش تشکیل شده است:

 • فن آوری های پیشرفته و کاربردی
 • هنر و ادبیات
 • تجارت، هتلداری و خدمات عمومی
 • آموزش، علوم رفتاری و اجتماعی
 • علوم بهداشتی
 • علوم و ریاضیات
 • بخش نیروی کار و توسعه اقتصادی
 • مطالعات کارآموزی

این شش مدرسه و دو بخش، برنامه های متنوعی را در 11 زمینه تحصیلی ارائه می دهند:

 • طراحی هنری
 • علوم زیستی و فیزیکی
 • کسب و کار
 • محاسبات و فن آوری های مهندسی
 • تحصیلات
 • علوم بهداشتی
 • هنرهای مهمان نوازی و آشپزی
 • علوم انسانی و ارتباطات
 • صنعت، تولید، ساخت و ساز و حمل و نقل
 • امنیت عمومی
 • علوم اجتماعی و رفتاری.

امکانات کالج CSN

کتابخانه ها

هر پردیس دارای کتابخانه مخصوص به خود است. دانش‌آموزان می‌توانند یک جلسه معرفی برنامه‌ریزی کنند، کتاب‌ها، مقالات و فیلم‌ها را اجاره کنند، پایگاه‌های اطلاعاتی را مرور کنند و در کارگاه‌ها و رویدادها شرکت کنند، یا فقط در گوشه‌ای آرام استراحت کنند و تکالیف خود را انجام دهند.

اتحادیه های دانشجویی

کالج نوادای جنوبی دارای سه اتحادیه دانشجویی پیشرفته است. این اتحادیه های دانشجویی اهداف و رویدادهای زیادی را ارائه می دهند و برای همه دانشجویان CSN باز هستند. اگر دانش‌آموزان به‌دنبال غذا، قهوه، مشاوره هستند، می‌خواهند سازمان‌های دانشجویی را بررسی کنند، به خدمات داوطلبانه بپیوندند، با دوستان جدید ملاقات کنند، از مرکز چندفرهنگی دیدن کنند، با دوستان خود ملاقات کنند، تکالیف خود را انجام دهند یا فقط با هم بنشینند، اینجا جایی است که باید به آن بروید. .

تشکل های دانشجویی

با بیش از 30 سازمان دانشجویی مختلف، کالج CSN به دانشجویان خود فرصت های زیادی برای شبکه های اجتماعی و فرصت های فوق برنامه ارائه می دهد که به دانش آموزان اجازه می دهد با افراد جدید ملاقات کنند و دوست پیدا کنند.

CSN دو و میدانی

پردیس کالج نوادای جنوبی همچنین دارای چندین تیم ورزشی ورزشکار است.

سازمان بین المللی دانشجویان (ISO)

این باشگاه برنده جایزه توسط دانشجویان بین المللی برای دانشجویان بین المللی راه اندازی شد.

ISO رویدادهای اجتماعی و داوطلبانه را در هر ترم سازماندهی می کند تا دانش آموزان بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، هم اتاقی های بالقوه پیدا کنند، دوستی ایجاد کنند، گروه های مطالعاتی ایجاد کنند و موارد دیگر.

اعضای ISO همچنین در رویدادهای مرکز بین‌المللی مانند روز سفیر در هفته آموزش بین‌المللی و روز استقبال از دانشجویان جدیدالورود داوطلب می‌شوند.

ایمنی دانشجو در پردیس

کالج جنوب نوادا ایمنی دانشجویان، اساتید، کارکنان و بازدیدکنندگان خود را بالاترین اولویت می داند. پردیس ها و مراکز کالج CSN توسط دانشگاه خدمات پلیس جنوب، یک بخش پلیس جامع که توسط سیستم آموزش عالی نوادا ایجاد و اداره می شود تا از دانشجویان خود محافظت کند، محافظت می شود. افسران در تمام امکانات گشت می زنند تا اطمینان حاصل کنند که دانش آموزان می توانند بر آنچه مهم است تمرکز کنند: مطالعات خود.

کالج توصیه می کند که همه دانشجویان برنامه MobileSAFETY خود را روی تلفن خود نصب کنند تا هشدارهای ایمنی مهم را دریافت کنند و به منابع ایمنی پردیس و مخاطبین اضطراری دسترسی داشته باشند.

لاس وگاس

همانطور که در مورد بسیاری از شهرهای دیگر با وسعت مشابه است، لاس وگاس در بیشتر موارد مکانی امن برای زندگی در نظر گرفته می شود. با این حال، همیشه عاقلانه است که دانش‌آموزان مراقب محیط اطراف خود باشند، از کوچه‌های تاریک در شب پرهیز کنند، با افرادی که باعث ناراحتی آنها می‌شوند درگیر نشوند، از قسمت‌هایی از شهر که در شب با آن‌ها آشنایی ندارند دوری کنند، و با آنها همراهی کنند. از یکی دو دوست دانش‌آموزان تشویق می‌شوند تا ضمن رعایت احتیاط و عقل سلیم، از همه چیزهایی که شهر ارائه می‌کند استفاده کنند.

منبع : www.csn.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]