چرا تحصیل در علوم زیست پزشکی در آمریکا ؟

چرا تحصیل در علوم زیست پزشکی در آمریکا ؟بدون دانشمندان زیست پزشکی ، تشخیص بیماری یا ارزیابی اثربخشی درمان مورد نیاز برای بازگشت به سلامت ممکن نخواهد بود . در هر مرحله از راه – از پیش آگهی تا بهبودی ، درک پزشکی با تحقیقات و آزمایش های علمی جامع اطلاع رسانی می شود . در نتیجه ، دانشجویان علوم زیست پزشکی در آمریکا می توانند انتظار داشته باشند که در مشاغلی در خط مقدم تحقیقات پزشکی فارغ التحصیل شوند . در این مقاله ، دانشجوی علوم زیست پزشکی ، عمر ، نگاهی به مطالعه این موضوع در ایالات متحده دارد .

علوم زیست پزشکی در آمریکا بدون شک یکی از محبوب ترین دوره هایی است که در حال حاضر در ایالات متحده برای افرادی که بیشتر به دپارتمان علوم و پزشکی علاقه دارند ارائه می شود . امروزه ، پزشکان بیماران خود را بر اساس نتایج آزمایش‌ها و تحقیقات حیاتی درمان می‌کنند که اغلب بیماری‌های جدی و بالقوه تهدیدکننده زندگی مانند سرطان ، ایدز یا دیابت را تشخیص می‌دهند .

چرا کسی باید علوم زیست پزشکی بخواند ؟

علوم زیست پزشکی در آمریکا از علم درها را به روی مشاغل بسیاری باز می کند و جنبه های مختلف پزشکی را لمس می کند. یک دانش آموز می تواند انتظارات زیر را داشته باشد :

  • اطلاعات بیشتر در مورد علل ، پیشرفت ، تشخیص و درمان بیماری .
  • توسعه مهارت های عملی برای استفاده در محیط آزمایشگاهی.
  • حرفه ای در مراقبت های بهداشتی یا سایر زمینه های مرتبط.
  • استخدام در حوزه های عمومی تر علم به عنوان مثال. در بخش های تحقیقاتی و تجاری از جمله دانشگاه ها.

با پیشرفت دوره ، تأکید فزاینده ای بر ارتباط دانش با تحقیقات علمی می شود . با در نظر گرفتن این موضوع ، همه دانشجویان این فرصت را دارند که تجربیات دست اول یک آزمایشگاه را به دست آورند ، که سپس می تواند به تخصص خود ادامه دهد .

دوره علوم زیست پزشکی در آمریکا شامل چیست ؟

این دوره چهار ساله است و دانش پایه و اساس گسترده ای را در علم و مراقبت های بهداشتی به دانش آموزان ارائه می دهد. این شامل دانش تخصصی در زمینه هایی مانند : زیست شناسی مولکولی ، ژنتیک ، بیوشیمی ، میکروبیولوژی ، فیزیولوژی ، آناتومی و بهداشت عمومی است .

دانش آموزان همچنین از مسائل اجتماعی ، حقوقی و اخلاقی پیرامون پیشرفت های تکنولوژیکی مرتبط با علوم زیست پزشکی آگاهی کسب می کنند .

بعد از فارغ التحصیلی چه اتفاقی می افتد ؟

مدرک کارشناسی در علوم زیست پزشکی در آمریکا برای آماده سازی دانشجویان برای آموزش بیشتر پس از فارغ التحصیلی در آزمایشگاه های بیمارستانی مورد تایید دولت ، همانطور که برای مجوز دولتی تکنسین های پزشکی لازم است، طراحی شده است . دوره های کارآموزی برای فارغ التحصیلان واجد شرایط در آزمایشگاه های سراسر کشور در دسترس است .

یک دانشمند بیومدیکال حرفه ای چه می کند ؟

یک دانشمند زیست پزشکی مسئول انواع آزمایشات آزمایشگاهی و تجزیه و تحلیل نمونه های انسانی برای تعیین علت دقیق بیماری ها و تأثیر روش های مختلف درمانی بر سلامت بیمار است . یک دانشمند بیومدیکال همیشه در حال تحقیق ، آزمایش و آزمایش ، مهمات را برای نبرد حرفه پزشکی در برابر بیماری فراهم می کند .

چگونه می توانید هزینه تحصیل خود را تامین کنید ؟

تنظیم بودجه خود برای تحصیل در خارج از کشور در رشته علوم زیست پزشکی در آمریکا و هر رشته دیگر اغلب مشکل سازترین بخش این فرآیند در نظر گرفته می شود ، اما تعدادی گزینه برای شما وجود دارد . مزایا و کمک‌های مالی مختلفی در سرتاسر جهان ارائه می‌شود ، به‌عنوان مثال ، این وام‌های بسیار محبوب تحصیل در خارج از کشور که به راحتی به شما کمک مالی می ‌کنند بدون اینکه حتی بخش کمک‌های مالی مدرس ه‌تان را درگیر کنند .

چرا تحصیل در آمریکا ؟

برای شروع ، بیش از 4000 دانشگاه برای انتخاب وجود دارد و با چنین تنوع بسیار زیادی ، مطمئناً برای شما مناسب خواهد بود . از نظر فرصت‌های شغلی ، حدود 90 درصد دانشجویان از کالج‌های لیسانس ارتقا می ‌یابند و افرادی که دارای مدرک تحصیلات تکمیلی آمریکایی هستند ، تقریباً 70 درصد از تأثیرگذارترین و پرسودترین موقعیت‌ها را در دولت، آژانس‌های غیرانتفاعی و شرکت‌های خصوصی در سراسر جهان دارند .

فرهنگ آمریکایی با ارزش ها و سیستم های اعتقادی تقریباً در هر بخش از جهان غنی شده است . از دیدگاه یک دانشجوی بین المللی ، این تنوع بسیار ارزشمند است . دفتر دانشجویی بین المللی نقطه شروع خوبی برای پیشنهادات دانشگاه و همچنین مرکز دانشجویی پردیس است .

ما از دانشجوی مشغول به تحصیل در رشته پزشکی در آمریکا ، از تجربه او در این مطالعه موردی پرسیدیم . همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در خارج از کشور، به وبلاگ های مختلفی که در آن دانشجویان سابق تجربیات خود را از تحصیل در آمریکا به اشتراک گذاشته اند مراجعه کنید .

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 2 Average: 5]