بورسیه های منطقه ای استرالیا برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های منطقه ای استرالیا برای دانشجویان بین المللیبورسیه های منطقه ای استرالیا : با توجه به اینکه استرالیا در بحبوحه رونق جمعیت قرار دارد و شهرهای بزرگ آن را تحت فشار فزاینده قرار می دهد ، دولت فدرال ابتکار جدیدی را اعلام کرده است که برای جذب دانشجویان و کارگران داخلی و خارجی به نواحی منطقه ای کشور طراحی شده است . هدف این سیاست نه تنها حفظ موقعیت قوی استرالیا در بازار آموزش بین المللی است، بلکه همچنین مهاجرت را با نیازهای مناطق روستایی تطبیق می دهد .

بورسیه های منطقه ای استرالیا : با وجود حدود 47000 شغل خالی در مناطق استرالیا ، دولت درهای خود را به روی مهاجران ماهر و با استعداد باز می کند تا به تقویت نیروی کار و تجهیز مناطق روستایی به منابع حیاتی کمک کند . این ابتکار بازسازی شده با هدف ایجاد انگیزه اضافی برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل ، کار و زندگی در استرالیای منطقه ای ، جایی که آنها می توانند تحصیلات یا مشاغل خود را در حالی که از یک سبک زندگی منحصر به فرد و رشک برانگیز لذت می برند، پیشرفت کنند .

این سیاست دارای تعدادی مؤلفه است که ممکن است برای دانشجویان بین المللی آینده و کارگران مهاجر ماهر مورد علاقه باشد . ما آنها را در زیر تقسیم کرده‌ایم تا مواردی را که ممکن است در دسترس شما باشد، مشخص کنیم .

ویزای جدید منطقه ای برای بورسیه های منطقه ای استرالیا

دولت استرالیا دو ویزای جدید منطقه ای را با 23000 مکان برای کارگران مهاجر ماهر معرفی کرده است . دارندگان این ویزا قبل از اینکه بتوانند برای اقامت دائم در Land Down Under درخواست دهند ، باید حداقل سه سال در استرالیا منطقه ای زندگی و کار کنند . در حالی که یک سال به دوره زندگی مورد نیاز اضافه شده است (قبلاً دو سال بود) ، مهاجران ماهری که با این ویزا در استرالیا زندگی و کار می کنند ، از طریق دسترسی به پردازش ویزای اولویت دار و مجموعه بزرگتری از مشاغل در لیست مشاغل واجد شرایط پاداش دریافت می کنند .

بورسیه های منطقه ای استرالیا جدید

بیش از 4000 بورسیه تحصیلی طی چهار سال آینده برای تشویق دانشجویان داخلی و بین المللی به تحصیل در دانشگاه های منطقه ای استرالیا اعطا خواهد شد . طبق این سیاست ، هر ساله تقریباً 1000 بورسیه تحصیلی، هر کدام به ارزش 15000 دلار ، به دانشجویان استرالیایی و بین المللی اعطا می شود . با این حال ، این بورسیه ها فقط برای دانشجویانی که برای تحصیل در دانشگاه های منطقه ای در سراسر کشور انتخاب می کنند ، در دسترس خواهد بود .

یک سال اضافی به دارندگان ویزای فارغ التحصیلی موقت اعطا می شود

بورسیه های منطقه ای استرالیا : دانشجویان بین‌المللی که تحت برنامه جدید بورسیه تحصیلی در دانشگاه‌های استرالیای منطقه ‌ای تحصیل می ‌کنند ، با دسترسی به یک سال بیشتر در ویزای فارغ‌التحصیلی موقت خود پاداش بیشتری دریافت خواهند کرد . برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ، طول کل ویزا به سه سال می رسد . برای دانشجویان دکترا ، این ویزای آنها تا پنج سال افزایش می یابد .

*دولت استرالیا منطقه ای را به عنوان تمام مناطق استرالیا به جز سیدنی ، ملبورن ، پرث ، بریزبن و ساحل طلایی تعریف می کند .

#این تغییرات پیشنهادی ویزا بر دارندگان روادید فعلی تأثیری نخواهد گذاشت و درخواست‌های ارائه شده قبل از تاریخ اجرای نوامبر 2019 طبق معمول پردازش می‌شوند . وزارت امور داخله همچنین اعلام کرده است که هیچ تاثیری بر اقامت دائم دارندگان ویزای دائم فعلی نخواهد داشت .

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]