دانشگاه آدلاید

تمامی اطلاعات مربوط به دانشگاه آدلاید ائم از دانشکده ها
، امکانات ، بورسیه های تحصیلی ، شرایط ورود و ..

با ما همراه باشید

بررسی اجمالی

دانشگاه آدلاید در 1٪ برترین دانشگاه های جهان رتبه بندی شده و یکی از اعضای گروه تحقیقاتی فشرده استرالیا است که یک موسسه معتبر است که برای دانشجویان مدرک شناخته شده بین المللی را به ارمغان می آورد .

با 110 پژوهشگر رادی و پنج برنده جایزه نوبل در میان فارغ التحصیلان برجسته خود ، دانشگاه آدلاید استانداردهای عالی برای تدریس را دارا می باشد . یک نسبت کارمند – دانشجوی مطلوب به این معنی است که دانشجویان بین المللی برایموفقیت به حمایت آن ها احتیاج دارند .

این دانشگاه دارای 7،385 دانشجوی بین المللی از بیش از 100 کشور مختلف است ، به این معنی که 27 درصد از دانشجویان آن از خارجی هستند .

بیش از 200 دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه آدلاید ارائه شده است ، و با امکانات پیشرفته و تکنولوژی پیشرفته در جهان ، دانشگاه آدلاید به دانشجویان فرصت های شغلی بی حد و مرزی را ارائه می دهد . مدارک تحصیلی مطابق با توصیه های اعضای کلیدی صنعت و همکاری نزدیک با دولت قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود دانشجویان برای مقابله با چالش های عمده فردا آماده هستند .

دانشگاه آدلاید به سراسر جهان متصل است . از این کار در کنار دولت ها ، کسب و کار ها و سایر دانشگاه های سراسر آسیا ، اروپا و آمریکای شمالی برای بهبود زندگی جوامع مورد نیاز استفاده می شود .

خدمات شغلی دانشگاه به دانشجویان امکان می دهد تا با کارفرمایان ارتباط برقرار کنند ، ایجاد یک رزومه قوی را پشتیبانی می کند و به آن ها کمک می کند تا برای حرفه خود آماده شوند .

در جنوب استرالیا ، آدلاید رتبه شماره پنج در فهرست اکونومیست در جهان که مربوط به قابل زندگی ترین ترین شهرهای جهان است را کسب کرده است . آدلاید با امنیت ، تمیز و درخشان است . در مقایسه با دیگر شهرهای استرالیا ، هزینه زندگی در آن معقول است . محوطه اصلی در فاصله دور از مرکز شهر است. دانش آموزان از گالری های هنری به استادیوم های ورزشی هیچ گاه دور از گستره وسیعی از تجارب فرهنگی که در آدلاید ارائه می شوند . پردیس اصلی دانشگاه کمی از مرکز شهر دور است . با وجود گالری های هنری و استادیوم های ورزشی ، دانشجویان هرگز از مجموعه گسترده ای از تجارب فرهنگی که در آدلاید ارائه می شوند دور نیستند .

میانگین هزینه های تحصیل سالانه

کارشناسی

35،980 دلار

کارشناسی ارشد

37،470 دلار

هزینه های زندگی

27،300 دلار

خوابگاه پردیس

14،508 دلار

از تازه ها چه خبر

دانشگاه آدلاید در تحریک و به چالش کشیدن پروژه های جدید درگیر شده است که با این مهم ، موضع خود را به عنوان یکی از مؤسسات پژوهشی برجسته استرالیا تأیید می کند .
11.93 میلیون دلار AUD برای تحقیقات جدید به دانشگاه آدلاید در مجموع 11.93 ملیون دلار برای دو مدرک معتبر ، 17 مدرک لیسانس استرالیایی ، 1 مرکز آموزش و تربیت صنعتی و 4 مدرک Future توسط دولت استرالیا اعطا شده است . این کمک های مالی برای تحقیقات پیشگام دانشگاه در زمینه هایی مانند کاهش انتشار گازهای گلخانه ای با تولید سوخت خورشیدی ، توسعه تکنیک های ریاضی جدید و بهبود سودآوری صنعت شراب اهدا شد .

مرکز تحقیقات تعاونی جدید در امنیت سایبری

دولت استرالیا متعهد شده است 50 میلیون دلار AUD را در یک مرکز پژوهشی تعاونی امنیت سایبری تحت نظارت صنعت (CRC) سرمایه گذاری کند . این امر به ایجاد و ارائه راه حل هایی برای اطمینان از ایمنی کسب و کار شهروندان در فضای مجازی کمک خواهد کرد . دانشگاه آدلاید در CyberCRC با محققان از 6 مدرسه و 3 دانشکده که به برنامه های تحقیق و نوآوری کمک می کنند ، شریک است .

کیفیت آموزش

دانشگاه آدلاید به عنوان یکی از اعضای معتبر گروه هشت (Go8) و به عنوان یکی از دانشگاه های پرطرفدار پژوهش شناخته می شود و ارزش های آن را در تدریس و نتایج یادگیری به ارمغان می آورد ، دانشگاه آدلاید ارزش ها و تعالی در تدریس و نتایج یادگیری خود را ارائه می دهد . سیستم گواهی کیفیت گروه هشت یک فعالیت تضمین کیفیت برای دانشگاه های برجسته تحقیقاتی استرالیا است . این فعالیت گواهی شده است که برنامه های کارشناسی دانشگاه در سراسر گروه هشت و در راستای دانشگاه های برجسته جهان قابل مقایسه است .

این دانشگاه آکادمی تحصیلات تکمیلی آدلاید را راه اندازی کرده است که مسئولیت ایجاد یک فلسفه آموزشی و برنامه درسی ، آموزش الکترونیکی و استراتژی تدریس را دارا می باشد .
این تضمین می کند که دانشگاه ارائه آموزش های با کیفیت که با انتظارات و نیازهای دانشجویان خود مطابقت دارد و به طور کامل آنها را برای تحصیلات عالی یا حرفه ای در حوزه انتخابی خود فراهم می کند .

برای بهبود نتایج یادگیری تدریس دانشگاه آدلاید موارد زیر را فراهم می آورد :

 • پشتیبانی از IT برای امکانات یادگیری و تدریس
 • تجهیزات سمعی بصری
 • برنامه های یادگیری آنلاین
 • سیستم مدیریت یادگیری

ساختار اداری (دپارتمان)

دانشگاه آدلاید یک آموزش عالی جهانی ای را ارائه می دهد که به طور کامل با انتظارات دانشجویانش مطابقت دارد . برنامه های کارشناسی ، تحصیلات تکمیلی و تحقیقاتی دانشگاه در سراسر 5 دانشکده خود قرار دارد .

دانشکده هنر

دانشکده هنر مدارکی را در زمینه های هنر ، علوم انسانی و علوم اجتماعی که جالب و چالش برانگیز هستند را ارائه می دهد . این دانشجویان را با ابزار و دانش لازم برای تأثیرگذاری واقعی بر جهان تجهیز می کند . در اینجا ، دانشجویان تشویق به فکر کردن ، تحقیق و ارتباط می شوند که در نهایت به آنها کمک می کند تا پس از فارغ التحصیلی ، شغلی حرفه ای و پرطرفدار را کسب کنند .

دانشکده فنی ، کامپیوتر و علوم ریاضی

دانشجویان از ارتباطات قوی دانشگاه با صنعت برخوردار خواهند شد که راه را برای پژوهش و مشاوره در دنیای واقعی هموار می کند . امکانات پیشرفته دانشکده و کارکنان متخصص، درهای دنیایی از فرصت ها را باز می کنند . این برنامه ها را در 7 مدرسه در زمینه هایی مانند نفت ، عمران و مهندسی ارائه می دهد .

دانشکده بهداشت و علوم پزشکی

دانشجویان می توانند از مکان منحصر به فرد ساختمان پزشکی بهداشت و پزشکی آدلاید واقع در مجاورت بیمارستان جدید سلطنتی آدلاید استفاده کنند . این دانشکده فضای تدریجی و پیشرفته را برای مدرک پزشکی و پرستاری خود ارائه می دهد . دانشجویان با دانش و مهارت ها برای ارائه بهترین مراقبت های پزشکی مجهز خواهند شد .

دانشکده حرفه ها

دانشکده به دانشجویان یک محیط آموزشی یادگیری استثنایی بر اساس نیازها و خواسته های حرفه ای که آنها می توانند داشته باشند ، ارائه می دهد . برنامه ها در چهار مدرسه – معماری ، کسب و کار ، اقتصاد و حقوق – ارائه می شوند .

دانشکده علوم

مشارکت های علمی و پژوهشی دانشکده دانشجویان را در معرض قرار گرفتن در معرض جدیدترین نوآوری های علمی قرار می دهد . این جایزه بین المللی برای برتری در زمینه هایی مانند علوم زیست پزشکی ؛ کشاورزی ، محیط زیست و علوم زمین و فوتونیک است .

شرایط ورود

نیازمندی های زبان

دانشجویان بین المللی باید بر اساس نمرات آزمون زبان خود مهارت زبان انگلیسی را نشان دهند. آزمونهای معتبر زبان انگلیسی مورد نظر دانشگاه عبارتند از :

 •  IELTS – Academic Test
 • TOEFL – internet based and paper based
 • Pearson Test of English – Academic
 • CAE
 • Successful completion of the International Baccalaureate Diploma

نیازمندی های آکادمیک

برنامه های کارشناسی

هر رشته کارشناسی دارای حداقل الزامات ورودی است که دانشجویان باید با موفقیت انجام دهند . بعضی از رشته هایی مانند موسیقی ، پزشکی ، بهداشت دهان و دندان ، معیارهای انتخاب دیگری را علاوه بر حداقل شرایط ثبت نام در نظر می گیرند .

برنامه های کارشناسی ارشد

ورود به یک دوره کارشناسی ارشد به یک مدرک کارشناسی یا یک معادل آن از یک موسسه معتبر نیاز دارد . برخی از گواهینامه های فارغ التحصیلی و دیپلم فارغ التحصیل می توانند به عنوان مقدماتی برای ورود به برنامه های کارشناسی ارشد پذیرفته شوند .

امکانات

امکانات دانشگاهی

پردیس اصلی دانشگاه ، پردیس North Terrace ، بیشترین امکانات تدریس و تحقیق دانشگاه آدلاید را دارا می باشد .

برخی از امکانات دانشگاهی و پژوهشی دانشگاه عبارتند از :

 •  آمده است که مدرسه معماری و محیط زیست بیش از 1 میلیون AUD در استودیو CAAD خود و آزمایشگاه مدل پیشرفته ای سرمایه گذاری کرده اند .
 • Adelaide Microscopy دسترسی به طیف وسیعی از ابزارهای پیشرفته را برای میکروسکوپ و میکروآنالیز فراهم می کند .
 • مرکز Adelaide Microarray یک مرکز اصلی برای خدمات میکروارگانی است. این مرکز دارای ابزار دقیق برای انجام آزمایش های Affymetrix و ریزش مو است .

کتابخانه

کتابخانه های دانشگاه دارای امکانات متنوعی برای استفاده دانشجویان از قبیل رایانه ، چاپ و فتوکپی ، فضاهای مطالعه بی سیم و آرام هستند . دانشجویان همچنین می توانند از کتاب ، فیس بوک ، اسکنرهای ریزپردازنده و اتاق های صوتی تصویری با دی وی دی و پخش کننده های ویدئویی که در صورت درخواست در دسترس آن ها قرار می گیرد ، استفاده کنند .

خوابگاه دانشجویی

دانشجویان به محدوده قابل توجهی از گزینه های اقامت دانشجویی که شامل روستایی ، اقامت دانشجویی Mattanya و خوابگاه Roseworthy Residential College می باشد دسترسی دارند .

بورسیه تحصیلی و funding

دانشگاه آدلاید یک طرح بورسیه تحصیلی سخاوتمندانه ارائه می دهد که شامل موارد زیر است :

• بورس تحصیلی عالی دانشگاه آدلاید 2018 (بین المللی)

این بورسیه تحصیلی 50٪ تخفیف در هزینه های تحصیل برای دانشجویان برجسته ای که دوره خود را در نیمسال دوم سال 2018 شروع می کنند را فراهم می کند . Applications به صورت آنلاین ارائه می شوند و اعداد به شدت محدود هستند .

• بورس تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه بین المللی آدلاید 2018 (بین المللی)

این بورس های تحصیلی 25٪ تخفیف درهزینه تحصیل برای فارغ التحصیلان دانشگاه آدلاید را که مدرک دوم یا بعدی را در نیمسال دوم 2018 شروع می کنند ، ارائه می دهد .

• بورس تحصیلی تحصیلات عالی دانشگاه آدلاید 2018

این بورسیه تحصیلی به میزان 25٪ کاهش هزینه تحصیل برای فارغ التحصیلان واجد شرایط واحدهای تحصیلات عالی استرالیا که در نیم سال دوم تحصیل در سال 2018 شروع به تحصیل می کنند ، ارائه می شود .

• بورسیه تحصیلی خانوادگی دانشگاه آدلاید 2018 (بین المللی)

این کمک هزینه تحصیلی به دانشجویانی که در حال حاضر دارای یک خانواده در آدلاید هستند و در نیمسال دوم سال 2018 ، اعطا می شود .

• بورس تحصیلی بین المللی دانشگاه آدلاید 2018

این کمک هزینه تحصیلی به میزان 15٪ کاهش هزینه تحصیل برای متقاضیانی که پیشنهاد خود را برای تحصیل در نیمسال دوم 2018 تا 15 مه ، 2018 ارسال می کنند ، اعمال می شود .

• Beacon Scholarships

دانشگاه پیشنهاد می کند گروه جدیدی از کمک هزینه های تحصیلی کامل را به مبلغ 200000 دلار افزایش دهد تا دانشجویان برجسته را برای شروع یک برنامه دکترا آماده کند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در استرالیا با ما تماس بگیرید .

تصاویر پردیس های دانشگاه آدلاید