دانشگاه سیدنی

دانشگاه سیدنی یکی از 0.3٪ از برترین دانشگاه های سراسر جهان است که به شناسایی بین المللی نوآوری و تحقیق در استرالیا می پردازد . ”

سنت های چالشی برای بیش از 160 سال

خانه به 52،000 + دانشجو

فارغ التحصیلان از سراسر جهان : 270،000

باشگاه های دانشجویی و اجتماعات : 200+ از جمله 43 باشگاه ورزشی

در مورد دانشگاه

ما با تولید رهبران جامعه زندگی را بهتر می کنیم …

دانشگاه سیدنی به مدت بیش از 160 سال سنت را به چالش کشیده است . تفکر پیشرفته ، شکستن قرارداد ، به چالش کشیدن وضعیت موجود و بهبود جهان اطراف ما در DNA ما است .

مکان

شهر چند فرهنگی ما یک محل عالی برای دانشجویان است . آب و هوا و نشانه های خیره کننده سیدنی ، همراه با شهرت و رتبه بندی جهانی ، فقط بعضی از دلایلی است که دانشجویان بین المللی به دانشگاه سیدنی می روند .

پردیس ها

پردیس های دانشگاه ما با استقبال از صحنه های اجتماعی ، با باشگاه ها ، جوامع ، مکان های سرگرمی و امکانات ورزشی همه آماده اند تا شما از سرگرمی ها و علاقه مندی های خود لذت ببرید . ما همچنین رویدادهای گوناگونی را برای کمک به شما در ایجاد ارتباط با دوستان جدید ارائه می کنیم .

چرا اینجا مطالعه کنی؟

ما در بین 0.3٪ ابرترین دانشگاه ها در سراسر جهان قرار داریم و این امر حاکی از آن است که نوآوری و تحقیقات استرالیا در مرحله بین المللی به رسمیت شناخته شده است .

دانشکده ها

ما طیف وسیعی از برنامه های آکادمیک هر یک از دانشگاه در استرالیا را ارائه می دهیم که هشت رشته در بین 20 تای برتر خود بر اساس رتبه بندی جهانی QS قرار گرفته اند .

معلمان ، محققان و متفکران ما مسیر راه حل هایی را برای مسائل پیچیده جهانی که بر سلامت ، محیط ، تکنولوژی و فرهنگ ما تاثیر می گذارد ، پوشش می دهند .

در سراسر 16 دانشکده، تیم های تحقیقاتی در زمینه ایجاد سوخت های پاک ، اینترنت سریعتر، درمان بیماری مزمن و شیوه های زندگی پایدار تر کار می کنند .

ما 75 مرکز تحقیقاتی ، 12 مرکز ارزیابی ARC ، 15 مرکز تحقیقات تعاونی و بالاتر از استاندارد جهانی را برای 75 درصد از تقریبا 100 زمینه دانشگاهی رتبه بندی کرده ایم .

در مدارس و رشته های ما کاوش کنید و کشف کنید که چرا ما به طور مداوم در میان سه دانشگاه برتر در استرالیا توسط رتبه بندی دانشگاه QS جهانی قرار می گیریم .

محل اقامت

در دانشگاه سیدنی گزینه های محل اقامت هم در داخل و هم در خارج از دانشگاه وجود دارد . اگر میخواهید به یک کالج مسکونی بپیوندید یا یک خانه مشترک خارج از محوطه دانشگاه را انتخاب کنید ، ما میتوانیم راهنمایی ارائه دهیم .

گفته های دانشجویان

Julian Day کارشناسی ارشد هنرهای زیبا

” درست در قلب سیدنی، شما خیلی نزدیک به همه چیز هستید : کافه های Glebe ، مغازه های نیوتن . احساس واقعی انرژی و زندگی وجود دارد. ”

رتبه بندی جهانی

رتبه جهانی ما منعکس کننده اعتبار ما برای رهبری جهانی در تحقیقات و آموزش است .

رتبه بندی جهانی دانشگاه بر اساس موضوع 2016 QS

ما در ميان مؤسسات نخبگان جهان رتبه بندي شديم ، با 41 مورد از 42 موضوع ، رتبه اي را در بین 100 رتبه برتر جهان در رتبه بندي جهاني دانشگاه های QS به دست آورده ایم .

تعداد سی و دو موضوع ( Subject ) ما در بالای 50 رتبه جهانی قرار داشتند که 9 عدد در 20 رده برتر قرار داشتند .

رتبه بندی جهانی فارغ التحصیلان دانشگاهی QS 2016

دانشگاه سیدنی بالاترین رتبه در لیست دانشگاه های استرالیا را در رتبه بندی اشتغال به تحصیل فارغ التحصیلان QS در سال 2016 را به خود اختصاص داد و در رتبه 14 در در بین 15 دانشگاه برتر جهان قرار گرفت .

نه فقط روشن … اما زیبا

ما فقط به خاطر پیشرفت تحصیلی رتبه بندی نمی شویم ؛ مرکز اصلی Camperdown / Darlington ما به طور مرتب به عنوان یکی از زیباترین ها در جهان شناخته شده است .

روزنامه دیلی تلگراف بریتانیا به ما شماره 10 را در فهرست زیباترین دانشگاه ها اختصاص داده است و در نشریه “هافینگتون پست” در رتبه نهم قرار گرفته ایم .

دانشکده ها و مدارس

ما گزینه های تحصیلی متعددی را در دانشکده ها و مدارس ما ارائه می دهیم …

کشاورزی و محیط زیست

در دانشکده کشاورزی و محیط زیست (FAE) ، شما تجربه خود را از تحقیقات منجر به آموزش فوق العاده ارزشمند ما را پیدا می کنید . همانطور که ما دائما از فارغ التحصیلان ما و از صنعت می شنویم ، مدارک تحصیلی از FAE گذرنامه شما به یک فرد و شغل فوق العاده حرفه ای است .

معماری ، طراحی و برنامه ریزی

ما 1300 دانشجوی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و پژوهشی در دانشکده داریم و سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر دانشجو آموزشی دریافت می کند که از بالاترین کیفیت برخوردار است .

دانشکده هنر و علوم اجتماعی

دانشکده هنر و علوم اجتماعی قدیمی ترین دانشکده استرالیا است و دارای یک جامعه دانشگاهی متشکل از محققان برجسته و جامعه ای از بیش از 10،000 دانشجو از سراسر استرالیا و جهان است . ما برترین دانشگاه در استرالیا و 30 امین دانشگاه در جهان در زمینه هنر و علوم انسانی در آخرین رتبه بندی تایمز می باشیم .

مدرسه بیزینس سیدنی

ما تنها مدرسه بیزینس استرالیا هستیم که به عضویت در CEMS درآمده ایم – اتحاد جهانی در مدیریت آموزش مدیریت ، علاوه بر اعتبار نامه بین المللی از AACSB و EQUIS . فارغ التحصیلان ما در میان سطوح بالای رهبران بیزینس در استرالیا و جهان هستند .

دانشکده دندانپزشکی

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه سیدنی ، به عنوان اولین دانشکده دندانپزشکی استرالیا ، بیش از 100 سال تمرینات دندانپزشکی را آموزش داده است . تمرکز ویژه ما بر روی اولویت های در حال ظهور بیماری های مزمن و پیری است .

دانشکده آموزش و پرورش و کار اجتماعی

دانشکده آموزش و پرورش و کارهای اجتماعی برنامه های تحصیلی مختلفی را برای دانشجو ارائه می دهد .

دانشکده مهندسی و فناوری اطلاعات

دانشگاه سیدنی در رتبه 30 در جهان از نظر مهندسی و فناوری قرار دارد . مدارک تحصیلی ما توسط سازمان های حرفه ای مورد تایید قرار می گیرد و شما با شرایط تحصیلی جهانی شناخته خواهید شد و کارفرمایان در سراسر جهان به شدت به دنبال شما می باشند .

دانشکده علوم بهداشتی

شبکه ما بیش از 26،000 فارغ التحصیل در سراسر جهان پراکنده کرده است . فارغ التحصیلان ما مدیران شرکت های دولتی و بیمارستان ها ، موسسین و مدیران موسسات غیر انتفاعی ، مقامات دولتی ، رؤسای انجمن های حرفه ای هستند و مهمتر از همه ، فارغ التحصیلان ما متخصصان بالینی و محققان برتر در سراسر جهان هستند .

دانشکده حقوق سیدنی

ما 11 مدرک قانونی را در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال 2016 رتبه بندی کرده ایم . عملکرد تحقیقاتی دانشگاه سیدنی در قانون بالاترین امتیاز ممکن را از 5 در پیشرفت اخیر در تحقیقات استرالیا دریافت کرد .

دانشکده پزشکی سیدنی

دانشکده پزشکی سیدنی به عنوان یکی از موسسات آموزشی و تحقیقاتی در منطقه آسیا اقیانوس آرام ، فرصت های بی نظیری برای مطالعه پزشکی در استرالیا ارائه می دهد . فارغ التحصیلان ما نقش های پیشرو در زمینه های بهداشت در سراسر جهان را بازی می کنند .

مدرسه پرستاری سیدنی

کیفیت استثنایی برنامه های ما بر اساس شواهدی است که توسط محققان خانه ما ساخته شده است .

دانشکده داروسازی

دانشکده به عنوان یکی از مراکز پیشرو در امر آموزش داروسازی در استرالیا شناخته شده است و از شهرت و جایگاه برجسته ملی و بین المللی برای تحقیق و نوآوری برخوردار است . تدریس نوآورانه ، برنامه ریزی های بالینی و تجربی و برنامه های مهارت های کسب و کار، دانشجویان ما را با یک مدرک داروسازی جامع و حرفه ای مرتبط با کارفرمایان تقسیم می کنند .

دانشکده علوم

دانشکده علوم دانشگاه سیدنی نقش مهمی در توانایی استرالیا برای رقابت علمی در مرحله جهانی دارد .

کالج هنر

کالج هنر سیدنی (SCA) به بسیاری از هنرمندان معاصر استرالیا آموزش داده است . شهرت ما برای برتری بر پایه ی موفق بودن دانشجویان و فارغ التحصیلان ما است . با این وجود ، ما نمی توانیم به پیشرفت های گذشته خود پایبند باشیم ، اما ما همچنان به تغییر و نوآوری در ادامه مسیر خود برای آماده سازی دانشجویان برای موفقیت های آینده ادامه می دهیم .

دانشکده دامپزشکی

دانشکده دامپزشکی تعدادی از برنامه های تحصیلات تکمیلی و دوره های کارشناسی ارشد را ارائه می دهد . به طور سنتی ، توانایی دانشکده در آموزش تحقیقاتی قرار گرفته است که دانشجویان فرصت تحقیق در زمینه های مختلفی از رشته های پیش دبستانی ، پاراکلینیکی و بالینی را دارند . دوره کارشناسی ارشد که دانشجویان را قادر می سازد دانش جدید در محل کار را در زمان واقعی اعمال کنند ، قدرت فزاینده دانشکده است .

پردیس ها

از درون شهر سیدنی گرفته تا Great Barrier Reef ، معلمان ، محققان و دانشجویان ما در سراسر استرالیا وجود دارند .

Cumberland Campus

واقع در Lidcombe ، قلب سیدنی ، sprawling greater west ، پردیس کامبرلند در دانشکده علوم بهداشت قرار دارد . امکانات پردیس شامل کتابخانه بزرگ علوم بهداشتی ، آزمایشگاه های تخصصی ، کلینیک های بهداشتی و مرکز ورزشی پیشرفته است .

Camden Campus

دانشجویان و محققان علوم و دانشوران کشاورزی دامپزشکی می توانند به یک شبکه گسترده از مزارع و واحدهای تحقیقاتی در پردیس کامدن دسترسی پیدا کنند که فقط در فاصله دو ساعتی شهر سیدنی واقع شده است .

Mallett Street Campus

واقع در Camperdown فقط یک پیاده روی کوتاه از Camperdown / Darlington Campus ، Mallett Street Campus خانه مدرسه پرستاری سیدنی ؛ موسسه تحقیقات مغز و ذهن و مرکز تحقیقات بالینی NHMRC است .

Rozelle (کالج هنر سیدنی)

کالج هنرهای تجسمی ما در مجتمع Rozelle campus واقع شده است ، مجموعه ای زیبا از ساختمان های ماسه ای که روی زمین های بزرگ و سبز در نزدیکی بندرگاه نصب شده اند .

استودیوها برای ساخت هنر معاصر در محدوده وسیعی از رسانه ها از جمله سرامیک ، فیلم ، هنر دیجیتال ، جواهرات و طراحی شی ، نقاشی ، رسانه های چاپی ، رسانه های عکس و مجسمه سازی ، ساخته شده اند .

Sydney Medical School Campuses and Teaching Hospitals

علاوه بر ساختمان ادوارد فورد در پردیس اصلی ، دانشکده پزشکی سیدنی دارای کارکنان در بیمارستان های آموزشی مختلف و کلینیک های تخصصی در سراسر NSW است.

دانشکده بهداشت روستایی در مدرسه پزشکی سیدنی دو بیمارستان آموزش و پرورش و مشارکت بسیاری با کلینیک ها و مراکز بهداشتی منطقه ای را مدیریت می کند .

Surry Hills Campus

پردیس Surry Hills محل دفاتر اصلی دانشکده دندانپزشکی ، کتابخانه دندانپزشکی و امکانات سمنی و تفریحی و امکانات بالینی گسترده بیمارستان دندانپزشکی سیدنی است .

133 Castlereagh Street, CBD

مدرسه کسب و کار دانشگاه سیدنی و دانشکده حقوق سیدنی، برخی از کلاس ها را در اینجا اجرا می کنند .

کنسرواتوار موسیقی سیدنی

واقع در باغ گیاه شناسی سلطنتی در نزدیکی اپرای سیدنی ، “The Con” یک مدرسه موسیقی جهانی است که دارای پنج سالن کنسرت ، استودیوهای ضبط و فضاهای عملکردی با آخرین تکنولوژی آکوستیک است .

ایستگاه تحقیقاتی One Tree Island

دانشکده علوم ما تحت نظارت تنها ایستگاه تحقیقاتی در جهان که دارای مجوز برای تسهیل آموزش و پژوهش در مورد ریف صخره های بزرگ است که در فهرست میراث جهانی قرار دارد . این سایت چهار هکتار از انتهای جنوبی صخره را پوشش می دهد و تقریبا به طور کامل بری از تخریب یا نفوذ انسان محسوب می شود . ایستگاه تحقیقاتی به پیشرفت در تغییرات آب و هوایی ، زمین شناسی و مشاهده دریایی کمک کرده است .

زندگی دانشجویی

درک کنید که چرا تجربه دانشجویان ما در استرالیا بهترین است .

زندگی بیش از آنچه که در کلاس درس وجود دارد ، اتفاق می افتد . بیشتر فرصت خود را با درگیر شدن در فرهنگ پردیس دانشگاه ، ارتباط با دیگران و پیدا کردن پشتیبانی برای کمک به شما برای موفقیت صرف کنید .

نمایندگی دانشجویی

بدانید که سازمانهای دانشجویی به دنبال شما هستند . جمعیت دانشجویی ضربان قلب دانشگاه است . ما بیش از 50،000 دانشجو از بیش از 145 کشور داریم .

ما متعهد به ارائه تجربه زندگی در حال تغییر هستیم و این شامل ارائه راهنمایی به شما در مسیر انجام کارها می شود .

دانشجوی لیسانس

شورای نمایندگی دانشجویان (SRC) بدنه دانشجویی است که نشان دهنده حقوق و منافع 32000 دانشجوی کارشناسی می باشد .

دانشجویان تحصیلات تکمیلی

نمایندگی تحصیلات تکمیلی دانشگاه سیدنی (SUPRA) ، به دنبال تحصیلات تکمیلی و تحقیقاتی است .

(University of Sydney Union (USU

با دانشجویان دیگر ارتباط برقرار کنید و از زندگی دانشگاهی بیشتر بیاموزید . USU فرصت های داوطلبانه رهبری دانشجویان را برای کمک به دانشجویان برای به دست آوردن نوع مهارت هایی که کارفرمایان به دنبال آن هستند ، ارائه می دهد .

باشگاه ها و انجمن ها

با حمایت USU ، دانشجویان مجاز به حضور در باشگاه های مورد علاقه شان هستند . و اگرچنین باشگاه یا انجمنی وجود نداشته باشند خود می توانند آن را راه اندازی کنند !

ورزش و تناسب اندام

این که آیا شما برای مدال طلا تمرین می کنید یا به دنبال یک کلاس اسپین ، رقص یا کلاس پیلاتس هستید، Sydney Uni Sport & Fitness (SUSF) برنامه ها و گزینه های عضویت را برای همه ارائه می دهد .

سلامت و موفقیت

تحصیل می تواند چالش برانگیز باشد ، بنابراین برای ما مهم است که شما به کمک ، مشاوره و مراقبت عالی دسترسی پیدا کنید ، چه یک فیزیوتراپیست باشد چه یک مشاور .

زندگی مسکونی

چه شما ترجیح بدهید به راحتی به صورت درون دانشگاهی زندگی کنید و بخشی از کالج باش