دانشگاه فدراسیون استرالیا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه فدراسیون استرالیادانشگاه فدراسیون استرالیا برترین دانشگاه منطقه ای ویکتوریا است که عمیقاً با جوامع خود در ارتباط است و دارای میراث قوی ارائه آموزش با کیفیت بالا برای بیش از 150 سال است .

بیش از 150 برنامه در بسیاری از زمینه ها با تاکید ویژه بر یادگیری صنعت محور در دسترس است . این دانشگاه دوره‌هایی را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، همراه با برنامه‌های مسیر تخصصی برای برآورده کردن الزامات مهارت زبان انگلیسی و دوره‌های کوتاه توسعه حرفه‌ای ادامه می‌دهد .

دانشگاه فدراسیون استرالیا در بین 250 دانشگاه برتر جوان جهان ( رتبه ‌بندی دانشگاه‌های جوان تایمز 2022 ) و اولین رتبه از نظر نتایج اشتغال برای شش سال متوالی است . این دانشگاه دارای کوچکترین اندازه کلاس در منطقه است ، و در نتیجه زمان تماس بیشتری با کارکنان آموزشی متخصص دانشگاه که ارتباطاتی عالی با تجربه فراوان در خارج از کشور هستند، می شود .

استرالیا کشوری است که تنوع زیادی از تجربیات را ارائه می دهد . دانش آموزان برای کشف صدها مایل سواحل شنی و مناظر بکر خط ساحلی جنوبی استرالیا موقعیت خوبی دارند . این دانشگاه دارای یک پردیس شهری در ملبورن و همچنین دو پردیس منطقه ای در بالارات و گیپسلند است که هر کدام پذیرای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان هستند . علاوه بر این ، دومین پردیس شهری در بریزبن و ارائه دهندگان شریک در هنگ کنگ ، مالزی ، چین و سریلانکا وجود دارد . به طور کلی ، این دانشگاه از 14000 دانشجوی تمام وقت ، از جمله حدود 6500 زبان آموز بین المللی پشتیبانی می کند .

دانشگاه فدراسیون استرالیا از نظر نتایج شغلی ، ایجاد ارتباط نزدیک با متخصصان پیشرو در صنعت ، و حفظ جامعه فارغ التحصیلان فعال که می تواند فرصت هایی را برای کسانی که به فارغ التحصیلی نزدیک می شوند فراهم کند ، رتبه بالایی دارد . فارغ التحصیلان فدراسیون با مجموعه ای از دانش ، مهارت و تجربه و همچنین آمادگی و اعتماد به نفس لازم برای برتری در مشاغل جدید خود وارد نیروی کار می شوند .

محل اقامت و خوابگاه

FedLiving ، خدمات اقامتی دانشگاه فدراسیون استرالیا ، طیف وسیعی از گزینه‌های اقامتی را در پردیس‌های Ballarat ، Berwick و Gippsland با گزینه‌های مناسب برای دانشجویان در سطوح مختلف تحصیلی ارائه می‌دهد . تحقیقات دانشگاهی نشان می دهد که دانشجویانی که در اقامتگاه ها زندگی می کنند احتمال موفقیت بیشتری در تحصیل دارند .

انتخاب اقامت در محوطه دانشگاه در یکی از اقامتگاه های دانشگاه فدراسیون تصمیمی است که دانشجویان پشیمان نخواهند شد . زمان سفر کاهش می‌یابد ، گروه متنوعی از افراد برای ملاقات و دوست‌یابی وجود دارند ، و طیف وسیعی از فعالیت‌ها و حمایت‌های عالی برای کمک به اقامت دانشجویان در انتظار است . راهی برای پوشش هزینه های اجاره خود .

ساکنان می توانند به امکانات و فضاهای مختلف در اقامتگاه ها دسترسی داشته باشند و از مکان های ایده آل برای مطالعه و دسترسی به رویدادهای مسکونی که به آرامش و معاشرت کمک می کند ، لذت ببرند . سایر مزایای زندگی اقامتگاهی عبارتند از :

 • شبکه های فوری و دوستی های مادام العمر
 • فرصت های شگفت انگیز و فعالیت ها و تجربیات برنامه ریزی شده
 • پشتیبانی 24 ساعته که به دانش آموزان کمک می کند از یک زندگی متعادل لذت ببرند
 • نزدیکی به دانشگاه، برای آرامش خاطر.

گزینه های مطالعه و دانشکده ها

دانشگاه فدراسیون استرالیادانشگاه فدراسیون استرالیا دوره های متنوعی را در شش مدرسه ارائه می دهد ، در تمام سطوح تحصیلی از مدرک و دیپلم گرفته تا مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و حتی دکترا .

 • دانشکده هنر، که از پردیس‌های Mt Helen، SMB و Gippsland فعالیت می‌کند ، مدارک لازم را در زمینه هنرهای آزاد ، شامل علوم انسانی و اجتماعی ، خدمات اجتماعی ، رفاه روستایی ، و هنرهای تجسمی و نمایشی ارائه می‌دهد .
 • مدرسه آموزش در پردیس های Mt Helen، Gippsland، Berwick و Horsham، دوره هایی را با همکاری ارائه دهندگان آموزش اجتماعی و مدارس در سراسر ایالت ویکتوریا ارائه می دهد .
 • دانشکده علوم ، روانشناسی و ورزش دارای کارکنان اختصاصی است که برنامه های آموزشی نوآورانه ای را ارائه می دهند که به فارغ التحصیلان کمک می کند تا با استفاده از امکانات پیشرفته ، مهارت ها و دانش را برای ایجاد یک حرفه کسب کنند .
 • دانشکده بهداشت برای اطمینان از برنامه های مرتبط با صنعت که نیازهای دانش آموزان را برآورده می کند با بخش بهداشت همکاری می کند . بسیاری از برنامه ها شامل موقعیت های بالینی و فرصت های یادگیری است که برای دانش آموزان در موقعیت های واقعی مفید خواهد بود .
 • دانشکده مهندسی ، فناوری اطلاعات و علوم فیزیکی برنامه هایی را ارائه می دهد که در سطح بین المللی برای تولید فارغ التحصیلان آماده صنعت مجهز به مهارت های به روز شناخته شده است .
 • مدرسه بازرگانی فدراسیون به دانش آموزان خود مهارت های حیاتی مانند تفکر انتقادی ، رهبری و سازگاری را آموزش می دهد . این مدرسه برنامه های تجاری را ارائه می دهد که نیاز صنعت را برآورده می کند ، با مشارکت سازمان هایی مانند IBM® ، که نقش مهمی در راه اندازی فارغ التحصیلان برای موفقیت دارد .

دانشگاه فدراسیون استرالیا همچنین دارای یک TAFE است که به دانش‌آموزان در مهارت‌های مهم برای صنعت آموزش می‌دهد ، یک مدرسه حرفه ‌ای جهانی که از مشارکت‌های فراملی پشتیبانی می ‌کند و برنامه‌های مسیری را برای آنها فعال می ‌کند ، و یک مدرسه تحقیقاتی فارغ ‌التحصیل که به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا یک موضوع را عمیقاً بررسی کنند ، به دانش جدید کمک کنند . و با مدرک دکترا در رشته خود متخصص شوید .

نتایج فارغ التحصیلان

دانشگاه فدراسیون استرالیادانشگاه فدراسیون استرالیا از طریق برنامه مربیگری اشتغال پذیری از دانشجویانی که به دنبال استخدام پاره وقت و تمام وقت هستند ، حمایت می کند . تیم مشاغل و اشتغال به دانشجویان کمک می کند تا برای فرصت های شغلی در سطوح منطقه ای ، ملی و جهانی آماده شوند .

برنامه مربیگری اشتغال ، همراه با کمک به دانشجویان برای یافتن شغل در بازار کار رقابتی فعلی ، به دانشجویان شایسته در یافتن موقعیت های کارآموزی یا فارغ التحصیل نیز کمک می کند . تیم Careers and Employability تلاش می کند تا از طریق منابع ، فعالیت ها و یک مربی شخصی استخدامی ، دانشجویان را برای استخدام آماده کند .

تیم مشاغل و اشتغال به دانشجویان امکان دسترسی رایگان به موارد زیر را می دهد :

 • مربیگری شغلی یک به یک
 • منابع برنامه ریزی شغلی
 • فرصت های شغلی فعلی
 • مشاوره تخصصی در مورد شناسایی نقاط قوت و ایجاد مهارت های استخدامی

فارغ التحصیلان دانشگاه فدراسیون همچنین می توانند تا دو سال پس از اتمام مدرک خود به فعالیت ها ، خدمات و منابع مختلف شغلی دسترسی داشته باشند .

چه خبر از تازه ها

مسیرهای جدید در یک محیط منطقه ای

دانشگاه فدراسیون استرالیا به خاطر محیط حمایتی و فراگیر خود شناخته شده است . به همین دلیل است که اکنون طیف جدیدی از مسیرها را برای تحصیل دیپلم آموزش عالی و مدرک لیسانس ارائه می دهد و به دانش آموزان کمک می کند تا به مشاغل رویایی خود دست یابند .

اگر دانش‌آموزی شرایط آکادمیک و/ یا زبان انگلیسی را برآورده نمی‌ کند ، یک مسیر راهی عالی برای اطمینان از ورود به تحصیلات سال اول یا دوم کارشناسی خود در دانشگاه فدراسیون است .

مدارک تحصیلی عالی

مدارک تحصیلی عالی در فدراسیون به دانشجویان این امکان را می دهد که تخصص خود را از روز اول تحصیل خود انتخاب کنند و به آنها امکان می دهد برای مدرک کارشناسی خود بهتر آماده شوند . این دانشگاه رشته هایی را در زمینه بازرگانی ، مهندسی و فناوری اطلاعات ارائه می دهد .

دانشجویانی که دیپلم تحصیلات عالی خود را تکمیل می کنند ، از ورود تضمینی به سال اول یا دوم دوره کارشناسی برخوردار خواهند شد . دانش‌آموزانی که در دوره دیپلم هستند ، همان موضوعاتی را که دانشجویان سال اول دوره لیسانس می‌خوانند ، مطالعه می‌کنند ، بنابراین می‌توان مطمئن بود که تحصیلات آنها با تحصیلات کارشناسی برابر است . دانش آموزان در پایان دوره دیپلم خود مدرک تحصیلی عالی مستقل را کسب خواهند کرد .

مزایای مطالعه مسیر دانشگاه فدراسیون استرالیا

دانشگاه فدراسیون استرالیادر پردیس برجسته Mt Helen در شهر منطقه ای بالارات مطالعه کنید و در فرهنگ آموزش عالی دانشگاه غرق شوید . شما از فرصت‌های یادگیری شخصی ، پشتیبانی اضافی از زبان انگلیسی ، کلاس‌های کوچک و آموزش توسط دانشگاهیان از سراسر جهان بهره‌ مند خواهید شد .

بورسیه های Pathways

به دانشجویان بین المللی جدید حداقل 20 درصد کمک هزینه تحصیلی تضمین می شود . بورسیه های تحصیلی نیز برای خوش آمدگویی به شما در جامعه ما در دسترس است .

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه فدراسیون استرالیا

 • متوسط شهریه در سال در مقطع Undergraduate : 25940 دلار استرالیا
 • متوسط شهریه در سال در مقطع Postgraduate : 24150 دلار استرالیا
 • هزینه های زندگی : 20290 دلار استرالیا
 • هزینه های زندگی در پردیس : 10140 دلار استرالیا

بورسیه و فاندیشن

دانشگاه فدراسیون طیف وسیعی از بورس های تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد . این موارد شامل موارد زیر است :

جوایز استرالیا ( Australia Awards )

هدف این بورسیه‌های بین‌المللی ، توسعه پتانسیل رهبری دانش‌آموزان و ایجاد تغییرات پایدار با توانمندسازی شبکه‌ای از افراد با استعداد از سراسر جهان از طریق تجربه آموزشی با کیفیت بالا است .

بورسیه های مقصد استرالیا ( Destination Australia Scholarships )

طراحی شده برای حمایت از دانش آموزانی که تصمیم به زندگی و تحصیل در جوامع منطقه ای دارند .

بورسیه جهانی مبتکر دانشگاه فدراسیون استرالیا ( Federation University Australia Global Innovator Scholarship )

این به دانشجویان بین المللی که برای برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه فدراسیون درخواست می کنند ارائه می شود . این بورسیه معادل 20 درصد شهریه سالیانه دانشجو به صورت تخفیف شهریه می باشد .

بورسیه تعالی جهانی دانشگاه فدراسیون ( Federation University Australia Global Excellence Scholarship )

این را می توان به دانشجویان بین المللی با موفقیت بالا که برای برنامه های دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه با میانگین تمایز درخواست می کنند اعطا شود . معادل 25 درصد شهریه سالانه است و به صورت تخفیف شهریه ارائه می شود .

بورسیه جهانی مسیرهای دانشگاه فدراسیون استرالیا ( Federation University Australia Global Pathways Scholarship )

برای دانشجویان بین‌المللی که برای برنامه‌های مسیری مانند دیپلم یا دیپلم آموزش عالی در سال 2022 یا 2023 درخواست می‌کنند ، در دسترس است . این بورسیه معادل 20 درصد شهریه سالانه دانشجو است و به صورت تخفیف در هزینه ارائه می‌شود .

مسیر کمک هزینه تحصیلی ویکتوریا ( Pathway to Victoria Scholarship )

طراحی شده برای ارائه پشتیبانی به دانشجویان بین المللی که در حال مطالعه زبان انگلیسی ، مسیر یا برنامه های پایه قبل از ثبت نام در دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد هستند . حداکثر 2500 AUD برای هر دانش آموز در دسترس است که توسط دولت ویکتوریا تامین می شود .

بورسیه حمایت از اسکان دانشجویان بین المللی ( International Student Accommodation Support Scholarship )

منحصراً برای آن دسته از دانشجویانی که برای اقامت در دانشگاه در یکی از پردیس های ویکتوریای دانشگاه فدراسیون انتخاب می کنند .

امکانات

دانشگاه فدراسیون استرالیادانشگاه فدراسیون استرالیا مجموعه ای کامل از امکانات را برای دانش آموزان فراهم می کند تا تجربه زندگی و یادگیری خود را غنی کنند .

چه گالری‌های هنری که در آن نمایشگاه‌های دانشجویان و هنرمندان دیگر برگزار می‌شود ، مراکز معنوی برای نماز ، امکانات خدمات پزشکی حرفه‌ای با حضور پزشکان ، یا کتاب ‌فروشی‌های مجهز با قیمت‌های تخفیف‌خورده ، دانشگاه فدراسیون پاسخگوی طیف گسترده‌ای از نیازهای دانشجویان است .

دانشگاه فدراسیون استرالیا یک سرویس کتابخانه یکپارچه واحد در سراسر دانشگاه دارد . این مجموعه شامل مواد سمعی و بصری ، کتاب ها ، مجلات و سایر منابع برای دانش آموزان از جمله فضاهای کاری است . کتابخانه ‌ها همچنین دسترسی به پایگاه‌های اطلاعاتی آنلاین و اسناد متن کامل الکترونیکی را ارائه می‌دهند و آموزش اینترنت و مهارت‌های پژوهشی را ارائه می‌دهند .

UniSports ، در پردیس Mt Helen ، مرکز خدمات تفریحی و بهداشتی برای کارکنان ، دانش‌آموزان و جامعه محلی است . سالن بدنسازی کاملا مجهز و استخر سرپوشیده با هشت خط از جاذبه های محبوب در بین دانش آموزان است . عضویت های ویژه توسط یونی اسپورت و انجمن دانشجویی به دانشجویان ارائه می شود . امکانات اضافی در UniSports شامل یک سالن ورزشی چند منظوره  ، مرکز توانبخشی، سالن ژیمناستیک ، استودیوی رقص ، زمین تنیس ، زمین اسکواش و یک پیست بیضی شکل و دو و میدانی است .

منبع : federation.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]