دانشگاه ولنگونگ

دانشگاه ولنگونگ یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی است که در سال 1951 در شهر ساحلی ولنگونگ تاسیس شده است . شهر ولنگونگ در ایالت نیو سوت ولز استرالیا ، حدود 80 کیلومتری جنوب سیدنی واقع شده است . از جمله شاخص هایی که دانشگاه ولنگونگ را به مقصدی برای ادامه تحصیل علاقه مندان به تحصیل در استرالیا تبدیل کرده است می توان به تحقیقات علمی ، مهارت های عمومی و کاری دانش آموختگان و نیز حقوق دریافتی بالای فارغ التحصیلان آن اشاره کرد .

دانشگاه ولنگونگ همواره تمرکز خاصی بر پروژه ها و تحقیقات علمی داشته و در زمینه های عملکرد بسیار خوبی داشته است .

پلیمرهای هوشمند ، پردازش های استیل ، فناوری های امواج میکرو، تحقیقات زیست پزشکی ، پرتوهای فیزیک پزشکی و تحقیقات محیط زیستی .

در حال حاضر این دانشگاه دارای بیش از 8 مؤسسه تحقیقاتی می باشد . بزرگترین مرکز تحقیقاتی این رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات در نیمکره جنوبی متعلق به این موسسه است . لذا اگر قصد تحصیل در استرالیا در این رشته را دارید ، دانشگاه ولنگونگ انتخاب بسیار درستی است .

دانشگاه ولنگونگ با 60 سال سابقه برتری در آموزش و پژوهش، یکی از دانشگاه های برجسته بین المللی است . این دانشگاه در هفت زمینه مهم علمی نشان پنج ستاره گرفته است ، در حالیکه نشان پنج ستاره در هریک از این زمینه ها تنها به دانشگاهی تعلق می گیرد که در ردیف 20 درصد بالای دانشگاه های برتر استرالیا قرار داشته باشد . با داشتن یک جایگاه کاملا بین المللی ، دانشگاه ولنگونگ دوره هایی را ارائه می نماید که نه تنها در شهرهای ولنگونگ و سیدنی، بلکه در پردیس آن در دبی و همچنین از طریق مشارکت با دانشگاه خصوصی بین المللی در سنگاپور ، در مالزی و در دانشکده مدیریت سنگاپور تدریس می شود .

پردیس های دانشگاه ولنگونگ

دانشگاه ولنگونگ مرکزی علمی است که دارای چندین پردیس در ولنگونگ ، شول هیون ، پردیس نوآوری در شمال ولنگونگ ، در سیدنی و نیز یک پردیس در خارج از استرالیا در امارات متحده عربی شهر دبی می باشد .

پردیس اصلی دانشگاه ولنگونگ در 5 کیلومتری شمال مرکز شهر ولنگونگ واقع شده . این پردیس بیش از 84 هکتار مساحت ، 6 مجتمع مسکونی خوابگاهی به همراه 94 ساختمان آموزشی و اداری را داراست .

پردیس دانشگاه ولنگونگ در شهر دبی در سال 1993 تاسیس شده است . این پردیس رشته های کارشناسی ارشد گروه تجارت و اقتصاد و رشته های آموزشی زبان انگلیسی را به دانشجویان ارائه می کند .

اگر علاقه مند به تحصیل در یکی از شهرهای بزرگ و معروف استرالیا هستید ، می توانید برای دوره های آموزشی بازرگانی دانشکده بازرگانی سیدنی درخواست دهید . ای دانشکده دارای جدیدترین امکانات و تکنولوژی هاست . موقعیت مکانی آن در قلب شهر سیدنی و تنها به فاصله چند دقیقه از اسکله معروف و ساختمان اپرای سیدنی است .

دانشکده تحصیلات تکمیلی رشته بازرگانی دانشگاه ولنگونگ که دانشکده بازرگانی سیدنی نام دارد ، دوره هایی را در دو محل ارائه می نماید : یکی در در شمال ولنگونگ و دیگری پردیس نوآوری در مرکز شهر سیدنی

خدمات دانشگاه ولنگونگ

دانشگاه ولنگونگ خدمات گسترده ای به دانشجویان خارجی ارائه می نماید که کاملا مطابق با نیازهای آنهاست . علاوه بر تعداد زیادی فروشگاه های مواد خوراکی ، مراکز خدماتی از جمله بانک ، آژانس های مسافرتی ، اداره پست ، آرایشگاه و امکانات ورزشی و تفریحی این دانشگاه ، خدمات استخدامی ، آینده شغلی ، مهد کودک و خدمات مشاوره و پزشکی هم دارد . این دانشگاه دارای مهد کودک برای مراقبت از کودکان از سن 6 هفتگی تا 5 سالگی و همچنین مراقبت از دانش آموزان در ساعات قبل و بعد ازمدرسه در صبح و بعد از ظهر می باشد .

رتبه بندی دانشگاه ولنگونگ

بر اساس سیستم رتبه بندی QS ، دانشگاه ولنگونگ رتبه 15 در میان دانشگاه های استرالیا را به خود اختصاص داده و علاوه بر این ، رتبه ۲۱۸ جهانی را نیز دارا می باشد.

دانشکده های دانشگاه ولنگونگ

 • دانشکده مهندسی
 • دانشکده انفورماتیک
 • دانشکده پزشکی
 • دانشکده علوم پایه
 • دانشکده حقوق
 • دانشکده هنر
 • دانشکده علوم سلامت ، بهداشت و علوم رفتاری
 • دانشکده فراساختارهای هوشمند
 • دانشکده بازرگانی
 • دانشکده هنرهای زیبا
 • دانشکده آموزش

بورسیه های دانشگاه ولنگونگ

(Undergraduate Excellence Scholarships (UES

این کمک هزینه تحصیلی شامل 15% کاهش در هزینه های دانشگاه در طول دوره تحصیلی معمولا تا 4 سال است . این بورس تعداد مشخصی ندارد اگر معیار های بورس را داشته باشید زمانی که جهت اخذ پذیرش اقدام می کنید می توانید از این بورس بهره مند شوید .

(FACULTY MERIT SCHOLARSHIPS (FMS

این کمک هزینه تحصیلی بیشتر از 25% کاهش هزینه را برای دانشجویان بین المللی در رشته های بازرگانی ، حقوق ، علوم انسانی و هنر را به همراه دارد . برای رشته های مدیریتی و علوم تا 15% کاهش را شامل می شود .

بورس تحصیلی SYDNEY BUSINESS SCHOOL

هر سه ترم یکبار کالج بازرگانی سیدنی به دانشجویان بین المللی این بورسیه را اعطا می کند . بورس مذکور ارزش 25 درصد کسر شهریه را برای مقطع کارشناسی ارشد را داراست . اگرمعدل کل خوبی داشته باشید می توانید برای این بورس تحصیلی درخواست بدهید .

بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در دوره های کارشناسی ارشد پژوهشی و دکترا

دو بار در سال ، دانشگاه ولنگونگ تعدادی بورس تحصیلی تحقیقاتی (کارشناسی ارشد و دکترای پژوهش ) به دانشجویان پژوهش محور اهدا می کند . این بورس هزینه تحصیل را تا دو سال برای دوره ارشد تحقیقاتی و تا سه سال برای دکترا پوشش می دهد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این دانشگاه با ما تماس بگیرید .

تصاویر دانشگاه ولنگونگ

راهنمای نقشه

از این نقشه می توان به دو صورت استفاده نمود :

 1. استفاده به صورت معمول (همانطور که در سایت می بینید)
 2. مشاهده مکان مورد نظر به صورت واقعیت مجازی

در این روش کافیست به اندازه کافی روی مکان مورد نظر زوم کرده و سپس آدمک بالای قسمت زوم را برداشته و روی نقطه مورد نظر قرار دهید .

با انجام این کار شما می توانید تصاویر مکان مورد نظر خود را به صورت کاملا واقعی و سه بعدی ملاحظه کرده و به گشت و گذار در آن مکان بپردازید .

موقعیت جغرافیایی دانشگاه

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]