دانشگاه کاتولیک استرالیا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه کاتولیک استرالیادانشگاه کاتولیک استرالیا ( دانشگاه ACU ) یک مؤسسه پویا است که به دلیل کیفیت تدریس و تحقیق ، حضور سریع ملی و بین‌المللی و مأموریت توانمندسازی دانش‌آموزان با مهارت‌هایی برای تأثیرگذاری مثبت بر جهان مشهور است .

دانشگاه کاتولیک استرالیا در 10 دانشگاه برتر کاتولیک در جهان ( رتبه بندی دانشگاه های جهانی 2022 ) و 80 دانشگاه برتر در منطقه آسیا-اقیانوسیه ( رتبه بندی دانشگاه های آسیا و اقیانوسیه تایمز 2020 ) رتبه بندی شده است . این دانشگاه همچنین در دو درصد برتر دانشگاه‌های جهان ( رتبه ‌بندی دانشگاه جهانی 2022 ) و 50 دانشگاه برتر جوان ( رتبه ‌بندی دانشگاه جوان 2021 ) قرار دارد .

دانشگاه ACU با پردیس هایی در سراسر استرالیا در بالارات ، بریزبن ، کانبرا ، ملبورن و سیدنی ( بلک تاون ، سیدنی شمالی و استراتفیلد ) ، و یک پردیس بین المللی در رم ، ایتالیا ، دانشجویان خود را در مرکز شبکه ای پر جنب و جوش از محققان ، مشارکت ها و فرصت ها قرار می دهد .

دانش آموزان در ACU در یک محیط حمایتی رشد می کنند که تئوری یادگیری را با جنبه های عملی کار ترکیب می کند . دانشگاه کاتولیک استرالیا به طور فعال با شرکای صنعتی درگیر است تا فرصت های زیادی را برای مشاغل حرفه ای ، تجربه کاری و خدمات اجتماعی معنی دار به دانش آموزان بدهد .

ACU شماره یک برای استخدام فارغ التحصیلان در استرالیا (GOS-L 2021) است که نشان دهنده تعهد آن به آماده سازی دانشجویان برای زندگی پس از دانشگاه است . این مورد به شدت مورد توجه دانشجویان قرار می گیرد ، که دانشگاه را به دلیل تعامل با زبان آموز ، توسعه مهارت ها و منابع یادگیری پنج ستاره می دهند (Good Universities Guide 2022) .

تحقیقات در  ACU، که توسط Excellence in Research for Australia (ERA) ارزیابی شده است ، همچنین در تعداد قابل توجهی از زمینه ها بالاتر از سطح جهانی رتبه بندی شده است .

دانشگاه ACU به ارائه محیطی دلپذیر و فراگیر برای همه افتخار می کند . پردیس های چندفرهنگی آن منعکس کننده یک جامعه دانشجویی متنوع است و فعالیت های فوق برنامه مختلفی را ارائه می دهد و تجربه آموزش عالی جامع و تاثیرگذار را برای دانش آموزان فراهم می کند .

رتبه بندی دانشگاه کاتولیک استرالیا

 • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان QS : 801
 • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان Times : 251

مسیرهای ورود به دانشگاه ACU

ACU طیف وسیعی از مسیرها را برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارائه می دهد ، مناسب برای دانشجویانی که شرایط ورود مستقیم برای تحصیل در دانشگاه کاتولیک استرالیا را ندارند .

مطالعات بنیادی

دانشگاه کاتولیک استرالیااین یک برنامه ساختاریافته برای دانشجویانی است که مدرک تحصیلی معادل سال 12 استرالیا ندارند . این برنامه دانش و مهارت های آکادمیک را برای حمایت از دانشجویان برای انتقال هموار به سال اول تحصیل در مقطع کارشناسی توسعه می دهد .

برنامه آمادگی دوره سوم

این برای دانشجویانی طراحی شده است که می خواهند در مقطع کارشناسی در رشته علوم بهداشتی تحصیل کنند اما شرایط ورود مستقیم به زبان انگلیسی یا دانشگاهی را ندارند . این دانش‌آموزان را با مهارت‌های مؤثر زبان انگلیسی ، مهارت‌های آکادمیک و دانش خاص رشته ‌ای مجهز می ‌کند تا به برنامه کارشناسی علوم بهداشتی نامزدی خود منتقل شوند .

برنامه های دیپلم

اینها بر توسعه دانش و مهارت های آکادمیک مورد نیاز برای یک رشته خاص تمرکز دارند . دانش‌آموزان همان مفاهیمی را که در مقطع کارشناسی سال اول تحصیل می ‌کنند ، با پشتیبانی آکادمیک اضافه شده برای تسهیل یادگیری فعال و اعتماد به نفس یاد می‌گیرند . با تکمیل یک دیپلم ، دانش آموزان یک مسیر مستقیم به سال دوم مدرک لیسانس مرتبط خود در دانشگاه کاتولیک استرالیا پیدا می کنند .

ELICOS

دوره های زبان انگلیسی دانشگاه ACU از طریق مرکز زبان انگلیسی ACU ارائه می شود . این دوره ها به دانش آموزان در مسیر رسیدن به مدرک ACU کمک می کند ، آنها را برای صحبت به زبان انگلیسی در محل کار آماده می کند و به آنها کمک می کند تا در امتحانات آیلتس خود موفق شوند .

دوره ها شامل :

 • انگلیسی برای مقاصد آکادمیک
 • انگلیسی عمومی
 • انگلیسی برای محل کار
 • آمادگی آزمون آیلتس
 • تمرکز رایتینگ آیلتس
 • آیلتس آنلاین

مرکز زبان انگلیسی ACU در پردیس های ACU بریزبن ، ملبورن و شمال سیدنی مستقر است . مرکز زبان انگلیسی ACU توسط آژانس استانداردهای کیفیت آموزش عالی دولت استرالیا (TEQSA) معتبر است ، کیفیتی که توسط NEAS تضمین شده است ، و یکی از اعضای انجمن های حرفه ای اوج است : انگلیسی استرالیا و مراکز انگلیسی دانشگاهی استرالیا (UECA) .

نحوه اپلای

دانشگاه ACUدانشجویان می توانند برای تحصیل در دانشگاه کاتولیک استرالیا ( دانشگاه ACU ) از طریق موارد زیر اقدام کنند :

 • با استفاده از سیستم درخواست آنلاین ACU
 • تماس با یک نماینده آموزش مجاز در کشورشان

دانشجویان همچنین می ‌توانند با تیم پشتیبانی دانشجویان بین‌المللی برای هرگونه سؤال در مورد ارسال درخواست تماس بگیرند .

مدارک تایید شده

دانش ‌آموزان باید کپی‌ های تایید شده از تمام مدارک لازم برای درخواست خود را جمع‌آوری کنند . این اسناد عبارتند از :

 • مدارک تسلط به زبان انگلیسی
 • گذرنامه
 • مدارک تحصیلی (گواهینامه پایان کار و ریز نمرات)
 • هر مدرک دیگری که از درخواست دانشجو پشتیبانی می کند ، از جمله مدارک ثبت نام حرفه ای ، سابقه کار ، و همچنین نامه های مرجع مرتبط با دوره های تحصیلی آنها

کپی های تایید شده ، فتوکپی از اسناد اصلی هستند که به عنوان کپی واقعی تایید شده اند .

چه خبر از تازه ها

ACU Blacktown

پردیس ACU Blacktown در مارس 2021 افتتاح شد . این پردیس که در قلب غرب سیدنی واقع شده است ، طیف وسیعی از مسیرها ، برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد . دانش‌آموزان پردیس بلک ‌تاون از پیوندهای دانشگاه کاتولیک استرالیا با سازمان‌های همکار محلی بهره می‌برند ، که فرصت‌هایی را برای مشارکت در یادگیری یکپارچه کار از طریق دوره‌های کارآموزی و قرار دادن عملی فراهم می ‌کند .

پردیس بلک ‌تاون دارای فضاهای دانشجویی فراگیر مانند مناطق استراحت و مطالعه ، فضاهای همکاری ، کتابخانه ، کلیسای کوچک ، منطقه استراحت و فضای امن فرهنگی مردم بومی و جزیره‌نشین تنگه تورس است . از سال 2022 ، دانش‌آموزان به امکانات آموزشی و آموزشی از جمله آزمایشگاه‌های پرستاری ، بخش‌های شبیه‌ سازی تخت ، دادگاه آزمایشی و آزمایشگاه‌های علمی دسترسی خواهند داشت .

رتبه بندی تاثیر

دانشگاه ACU در میان 51 تا 100 دانشگاه برتر در رتبه ‌بندی تأثیر آموزش عالی تایمز در سال 2021 قرار دارد . این رتبه‌ بندی تأثیر دانشگاه را بر جامعه ، مطابق با موفقیت آن در تحقق اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDGs) اندازه ‌گیری می ‌کند . ACU به دلیل برتری خود در SDG های زیر مورد توجه قرار گرفت :

 • سلامت و تندرستی خوب : رتبه دوم در سطح جهان، رتبه اول در استرالیا
 • آموزش با کیفیت : رتبه 73 در سطح جهان، رتبه 7 در استرالیا
 • برابری جنسیتی : بیست و ششمین در جهان، دهم در استرالیا
 • کار مناسب و رشد اقتصادی : هفدهمین در جهان، هفتم در استرالیا
 • صلح ، عدالت و نهادهای قوی : شصت و هفتمین در جهان، هفتمین در استرالیا

رتبه بندی علمی دانشگاه های جهان (ARWU) رتبه بندی موضوعی

دانشگاه کاتولیک استرالیادانشگاه کاتولیک استرالیا برای موضوعات زیر در رتبه بندی موضوعی ARWU 2021 مورد توجه قرار گرفت :

 • پرستاری : 18
 • آموزش و پرورش : 46
 • روانشناسی : رتبه بندی باند 101-150
 • قانون : 151-200 رتبه جدید
 • مطالعات هتلداری و گردشگری : 201-300
 • طب بالینی : 301-400
 • بهداشت عمومی : 401-500

امور مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه کاتولیک استرالیا چقدر است ؟

 • متوسط هزینه تحصیل در مقطع Undergraduate : 27520 دلار استرالیا در سال
 • متوسط هزینه تحصیل در مقطع Vocational: 26780 دلار استرالیا در سال
 • متوسط هزینه تحصیل در مقطع Postgraduate: 26780 دلار استرالیا در سال
 • متوسط هزینه زندگی : 17290 دلار استرالیا در سال
 • متوسط هزینه زندگی در پردیس : 11700 دلار استرالیا در سال

بورسیه و فاندیشن

طیف وسیعی از بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در دانشگاه کاتولیک استرالیا (ACU) وجود دارد . برخی از بورس های تحصیلی محبوب بین المللی شامل موارد زیر است :

بورسیه دانشجویی بین المللی ACU ( ACU International Student Scholarship )

بورسیه های دانشجویی بین المللی دانشگاه ACU به دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اعطا می شود که تحصیلات خود را در دانشگاه آغاز کرده و در مطالعات قبلی خود شایستگی علمی عالی را نشان داده اند . متقاضیانی که موفق می شوند، 50 درصد از هزینه های تمام وقت برای حداقل مدت دوره خود ( شامل  RPL/Credit ) معافیت از شهریه دریافت خواهند کرد .

بورسیه تعالی جهانی ( Global Excellence Scholarship )

با توجه به موفقیت ACU در رتبه‌ بندی جهانی ، مدرسه بازرگانی پیتر فابر بورسیه ‌هایی به ارزش 5000 دلار استرالیا ( یک معافیت شهریه تا سقف 2500 دلار استرالیا در هر ترم ) به دانشجویان دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه‌های تجاری و فناوری اطلاعات اعطا می‌ کند .

دانشجویان در صورت گذراندن حداقل سه موضوع در هر ترم ، واجد شرایط دریافت بورسیه تعالی جهانی خواهند بود .

دانشجویان می توانند برای مشاهده بیشتر بورسیه های ارائه شده به وب سایت دانشگاه مراجعه کنند .

واجد شرایط بودن

شرایط و الزامات ورود

تمام دوره ها و ارزیابی های ارائه شده در دانشگاه کاتولیک استرالیا (ACU) به زبان انگلیسی ارائه می شود . برای دانشجویان الزامی است که مهارت زبان انگلیسی خود را به دانشگاه نشان دهند تا از تحصیل خود نهایت استفاده را ببرند .

اگر زبان انگلیسی زبان اول دانش‌آموزان باشد ، باید آخرین سال تحصیلی خود در استرالیا (سال دوازدهم) یا مدرکی معادل آن را گذرانده باشند .

اگر زبان انگلیسی زبان اول دانش ‌آموز نیست ، باید مهارت خود را با شواهدی از جمله ارزیاب ی، مدرک یا آزمون اخیر نشان دهند . این ارزیابی ، صلاحیت یا نتیجه آزمون باید ظرف دو سال قبل از شروع تحصیل در دانشگاه ACU تکمیل شود .

الزامات مهارت زبان انگلیسی

دانشگاه ACUدانشجویانی که مایل به درخواست برای پذیرش از ACU هستند می توانند ارزیابی های مهارت زبان انگلیسی زیر را انجام دهند :

 • آزمون زبان انگلیسی ACU
 • سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS)
 • آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL)
 • آزمون انگلیسی پیرسون (PTE)
 • انگلیسی پیشرفته کمبریج (CAE)

گروه و دانشکده

ساختار بخش

دانشگاه کاتولیک استرالیا (ACU) گزینه های تحصیلی مختلفی را در چهار دانشکده خود ارائه می دهد :

دانشکده تعلیم و تربیت و هنر

دانشکده آموزش و هنر ACU شامل مدرسه ملی هنر و مدرسه ملی آموزش است . این دانشکده یک تولید کننده مهم معلمان جدید در استرالیا است و دانشجویانی را جذب می کند که به دنبال رسیدگی به مسائل پیچیده در زمینه هایی مانند آموزش ، کار جوانان ، مطالعات جهانی ، رسانه ، ارتباطات و طراحی هستند .

دانشکده علوم بهداشت

دانشکده علوم بهداشت یکی از تولیدکنندگان پیشرو پرستاران ، ماماها و پیراپزشکان در استرالیا است . متشکل از سه دانشکده – بهداشت ، رفتار و علوم بهداشتی ، و پرستاری ، مامایی و پیراپزشکی – این دانشکده بر تعالی ، نوآوری و تأثیر جامعه تمرکز دارد .

دانشکده حقوق و تجارت

دانشکده حقوق و تجارت با تأکید بر وظایف اجتماعی ، اخلاقی و همچنین زیست محیطی در سیستم های حقوقی و تجاری ، موفقیت پایدار را با لمس انسانی جشن می گیرد . دانشکده حقوق توماس مور و دانشکده بازرگانی پیتر فابر دروسی از جمله حسابداری ، امور مالی ، منابع انسانی ، حقوق و بازاریابی ارائه می دهند .

دانشکده الهیات و فلسفه

دانشکده الهیات و فلسفه دانشگاه کاتولیک استرالیا در زمینه الهیات و مطالعات دینی و همچنین الهیات رتبه جهانی دارد. دانش آموزان یاد می گیرند که مهارت های جدید را با احساس اخلاق و عطش حقیقت و دانش ترکیب کنند . این دانشکده محل دانشکده الهیات و دانشکده فلسفه است و خدمات مشاوره حرفه ای را به سازمان های مختلف کاتولیک ارائه می دهد .

منبع : www.acu.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]