دانشگاه UNE

در مورد این دانشگاه

دانشگاه UNEدانشگاه نیو انگلند ( دانشگاه UNE ) یک دانشگاه دولتی جامع است که بیش از 200 رشته در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و تحقیقاتی ارائه می دهد . دانش آموزانی که در دانشگاه UNE تحصیل می کنند از تدریس در سطح جهانی و تجربه یادگیری بی نظیری بهره مند می شوند که توسط منابع پیشرفته و اندازه کلاس های کوچک پشتیبانی می شود. دانشگاه نیو انگلند اولین دانشگاه استرالیایی بود که در خارج از پایتخت تأسیس شد و تاریخچه غنی آن به دهه 1920 باز می گردد . بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه UNE به سمت های ارشد در دولت ، آموزش ، تجارت و تحقیقات در استرالیا رفته اند .

پردیس UNE’s Sydney در خیابان چرچ 211 ، پاراماتا ، سیدنی ، در فاصله کوتاهی از منطقه تجاری مرکزی واقع شده است . تردد در شهر برای دانش آموزان با یک شبکه حمل و نقل پیشرفته ، از قطار گرفته تا تاکسی ، اتوبوس و کشتی آسان است . دانش‌آموزان می‌ توانند برخی از مناظر نمادین شهر از جمله برج سیدنی ، خانه اپرای سیدنی ، پل بندرگاه ، و همچنین مقاصد محلی محبوب مانند ساحل  Bondi، Manly و کوه‌های آبی را که یک میراث جهانی است ، تجربه کنند .

دانشگاه UNE از سه دانشکده مختلف ، یعنی دانشکده علوم انسانی ، هنر ، علوم اجتماعی و آموزش تشکیل شده است . دانشکده پزشکی و بهداشت ؛ و دانشکده علوم ، کشاورزی ، بازرگانی و حقوق . دانش آموزان می توانند به طور تمام وقت در پردیس استرالیا یا آنلاین تحصیل کنند . دانش‌آموزان می ‌توانند دوره‌ها و برنامه‌هایی را انتخاب کنند که بستر مناسبی را برای مشاغل در تجارت و مراقبت‌های بهداشتی فراهم کند . اینها شامل لیسانس بازرگانی (تحلیل و انفورماتیک) است . لیسانس بازرگانی (مالی) ؛ لیسانس بازرگانی (حسابداری) ؛ و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (بین المللی) .

دانشجویان می توانند از امکانات آموزشی و تفریحی چشمگیر دانشگاه از جمله مناظر زیبا و امکانات رفاهی لذت ببرند . کتابخانه پردیس دارای منابع جامعی است . دانش آموزان به مناطق مطالعه ساکت و اتاق های آموزشی دسترسی دارند که برای جلسات و تحقیق ایده آل هستند .

چه خبر از تازه ها

برای تبدیل شدن به یک دانشگاه آنلاین عالی برای دانشجویان ، دانشگاه نیوانگلند می‌داند که به چیزی بیش از آنلاین بودن نیاز دارد . این دانشگاه تصدیق می کند که زمان و تجربه می خواهد ، و دانشگاه از دهه 1950 آموزش از راه دور را برای بزرگسالان شاغل پیشگام بوده و در طول زمان ارائه خود را کامل کرده است . این دانشگاه در تلاش است تا به دانشجویان در جهان و اقتصاد به سرعت در حال تغییر امروز کمک کند تا بتوانند خود را « مطمئن از آینده » کنند .

دانشگاه UNE خانه بیش از 18000 دانشجوی آنلاین است که بیش از 170 گزینه مطالعه آنلاین را انتخاب می کنند . دانش‌آموزان می‌توانند از پشتیبانی 24/7 معلم خصوصی استفاده کنند و در امتحانات آنلاین شرکت کنند . مطالعه آنلاین استرالیا دانشگاه نیو انگلند را به عنوان بهترین دانشگاه آنلاین در سراسر استرالیا رتبه بندی می کند .

دانشجویان بین المللی همچنین می توانند برای دریافت بورسیه تحصیلی به صورت آنلاین اقدام کنند . به دانشجویان توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورس های آنلاین به وب سایت UNE مراجعه کنند .

مکان آرمیدیل

دانشگاه UNEآرمیدیل که در 475 کیلومتری شمال غرب سیدنی در شمال تیبلندز NSW قرار دارد ، فضای شهری را در میان منظره ای روستایی متعادل می کند . این شهر یک مرکز شهری پرهیاهو با کاتالوگ چشمگیر از گالری ها ، موزه ها ، کنسرت های موسیقی و اجراهای تئاتر است . کافه‌ها و رستوران‌های فراوانی وجود دارد که بسیاری از آن‌ها بر روی مواد اولیه محلی تمرکز دارند ، همچنین پارک‌های ملی زیبا ، آبشارهای باشکوه و مسیرهای پیاده ‌روی فراوان برای سیر کردن شما از هوای کشور .

دانش‌آموزانی که در آرمیدیل زندگی می‌ کنند بهترین‌ها را در هر دو دنیا تجربه خواهند کرد ، هم زندگی منطقه‌ ای و هم شهری . دانش آموزان یک سبک زندگی متعادل فعال با غذاهای لذیذ ، بهترین امکانات ورزشی ، مراکز خرید ، تفریحات فرهنگی و همه با قیمت های مقرون به صرفه خواهند داشت .

سیدنی

دانش‌آموزان می ‌توانند از جاذبه‌های نمادین سیدنی مانند خانه اپرای سیدنی ، برج سیدنی ، پل بندرگاه سیدنی لذت ببرند و مقاصد محبوب در منطقه سیدنی از مانلی و ساحل بوندی، تا منطقه کوه‌های آبی ، یک سایت میراث جهانی را کشف کنند .

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه UNE چقدر است ؟

 • هزینه تحصیل در مقطع Undergraduate : سالانه 29130 دلار استرالیا
 • هزینه تحصیل در مقطع Vocational : سالانه 28900 دلار استرالیا
 • هزینه تحصیل در مقطع Postgraduate : سالانه 30360 دلار استرالیا
 • هزینه زندگی : سالانه 21041 دلار استرالیا
 • هزینه زندگی درون دانشگاه های : سالانه 9600 دلار استرالیا

بورسیه و فاندینگ ها

بورسیه برای دانشجویان بین المللی ( Bursaries for international students )

دانشگاه UNEبورسیه بین المللی دانشگاه UNE به دانشجویان بین المللی تمام وقت که تحصیل خود را در سال 2021 یا 2022 شروع می کنند ، کاهش شهریه سالانه آنها را ارائه می دهد . برای بهره مندی از این ، دانش آموزان می توانند در محوطه دانشگاه یا به صورت آنلاین از هر جایی که مستقر هستند مطالعه کنند . آنها همچنین می توانند پس از شروع تحصیل به صورت آنلاین ، انتقال به دانشگاه را انتخاب کنند .

بورسیه Sub-Continent شهریه های 2021-2022 را 30 درصد کاهش می دهد . برخی از گزینه های تحصیلی که برای آنها در دسترس است عبارتند از لیسانس پرستاری (ورودی فارغ التحصیل) . کارشناسی ارشد علوم داده ؛ کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ؛ کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ؛ کارشناسی ارشد علوم و مدیریت محیط زیست ؛ کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای ؛ کارشناسی ارشد مطالعات علمی ؛ و کارشناسی ارشد کشاورزی .

بورسیه تحصیلی HDR ( HDR scholarships )

دانشجویان همچنین می توانند برای بورسیه های تحصیلی تحقیقاتی درجه بالاتر (HDR) در دانشگاه درخواست دهند . همه متقاضیان باید در یک دوره تحقیقاتی درجه بالاتر ثبت نام کنند ، یا باید یک درخواست نامزدی برای دوره HDR ارسال کرده باشند .

بورسیه های اقامتی بین المللی دانشگاه UNE ( UNE international accommodation scholarships )

این پیشنهادات بورسیه ارائه می دهد :

 • هزینه های اقامت تا دو سه ماهه تحصیلی تا 11000 AUD
 • اتاق کالج مسکونی کاملا مبله
 • هزینه های آب و برق (آب، برق، گرمایش)
 • دسترسی به وای فای (اینترنت رایگان)
 • نگهبانی 24 ساعته پردیس
 • پشتیبانی دانشجویی اقامتی

واجد شرایط بودن

شرایط ورود شرایط ورود به مقطع Undergraduate

صلاحیت حداقل معادل تکمیل سال 12 در استرالیا.

شرایط ورود به مقطع Postgraduate

UNE مدارک تحصیلی معادل مدرک لیسانس چارچوب صلاحیت های استرالیا (AQF).

دانش‌آموزان می‌ توانند برای اطلاعات بیشتر به کاتالوگ دوره‌ها و واحدهای دانشگاه نیو انگلند و الزامات ورودی عمومی مراجعه کنند .

الزامات استاندارد زبان انگلیسی

 1. انگلیسی زبان اول متقاضی است. یا
 2. تکمیل رضایت بخش ، طی پنج سال پس از درخواست در دانشگاه UNE ، حداقل یک سال تحصیل تمام وقت یا معادل آن در سطح متوسطه ارشد ، پس از متوسطه یا عالی در کشوری که در آن انگلیسی زبان رسمی است .
 3. نمره قبولی یا بهتر در یک موضوع زبان انگلیسی در سطح استرالیا سال 12 یا معادل آن در خارج از کشور؛ یا
 4. نمره کلی آیلتس (آکادمیک) حداقل 6.0 بدون زیر باند کمتر از 5.5 . یا نمره تافل معادل حداقل 213 در آزمون کامپیوتری . یا حداقل 79 در آزمون مبتنی بر اینترنت با کمتر از 22 در مؤلفه کتبی . یا حداقل نمره کلی PTE Academic 57 بدون مهارت کمتر از 50
 5. تکمیل رضایت بخش برنامه EAP در مرکز زبان انگلیسی دانشگاه نیو انگلند یا معادل آن

برخی از دوره ها الزامات زبان انگلیسی بالاتری دارند .

مرکز زبان انگلیسی (ELC)

ELC برنامه های ورود مستقیم انگلیسی برای مقاصد آکادمیک را ارائه می دهد تا به دانش آموزان کمک کند برای ادامه تحصیل در دانشگاه UNE آماده شوند . معلمان ELC برای کمک به دانش آموزان در رسیدن به اهداف خود اختصاص داده شده اند و در طول تحصیل خود پشتیبانی و راهنمایی مستمر ارائه می دهند .

انگلیسی برای اهداف آکادمیک (EAP) کد دوره CRICOS: 083280M

EAP UNE در پردیس Armidale یا به صورت آنلاین ارائه می شود

دوره EAP به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های زبان انگلیسی خود را برای ورود به تحصیلات عالی در استرالیا بهبود بخشند . پس از اتمام ، دانش آموزانی که شرایط تحصیلی را برآورده می کنند ممکن است واجد شرایط ورود مستقیم به دانشگاه نیو انگلند باشند .

EAP همچنین برای هر دانش آموزی که می خواهد انگلیسی را در سطح پیشرفته یاد بگیرد مناسب است .

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه UNE با توجه به نسبت کوچک دانش آموز به معلم و دسترسی دانش آموزان به معلمان برنده جایزه خود ، کیفیت تدریس عالی را حفظ می کند . فشارسنج بین المللی دانشجویی 2017 رتبه اول UNE را برای یادگیری در استرالیا کسب کرد .

UNE با نقاط قوت در زمینه های موضوعی مانند تجارت ، فناوری اطلاعات ، کشاورزی و پرستاری ، بهترین مربیان استرالیا را به دانشجویان بین المللی خود ارائه می دهد . دانشگاهیان در دانشگاه نیو انگلند در تحقیقات فعال هستند و بسیاری از آنها متخصصان بین المللی در زمینه های خود هستند . طبق گزارش شورای تحقیقات استرالیا در سال 2018 ، تحقیقات UNE در حدود 40 زمینه در سطح استاندارد جهانی یا بالاتر از آن قرار دارد .

UNE به دلیل کیفیت تدریس و تجربه کلی دانشجویی ( پنج ستاره ) در نیو ساوت ولز توسط راهنمای دانشگاه های خوب 2021 رتبه اول را کسب کرد .

دانشگاه UNE همچنین از پنج ستاره برای میانگین حقوق اولیه سالانه خود ( که از 64700 دلار استرالیا به 66800 دلار استرالیا در سال 2020 رسید ) و نرخ اشتغال کامل خود برخوردار است .

ساختار بخش

گزینه های مطالعه در موارد زیر ارائه می شود :

دانشکده علوم انسانی، هنر، علوم اجتماعی و آموزش و پرورش

UNE دانشکده از طریق ارائه طیف وسیعی از دوره ها ، در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، از یادگیری برجسته و تجربه دانشجویی پشتیبانی می کند و فارغ التحصیلان را برای دستیابی به پتانسیل خود در یک محیط پیچیده و متغیر جهانی آماده می کند . شامل :

 • دانشکده علوم انسانی ، هنر و علوم اجتماعی
 • مدرسه آموزش و پرورش

دانشکده پزشکی و بهداشت

این دانشکده شامل :

 • دانشکده بهداشت
 • دانشکده روانشناسی
 • دانشکده پزشکی روستایی

دانشکده علوم ، کشاورزی ، بازرگانی و حقوق

این دانشکده یک همکاری نوآورانه از دانشمندان ، محققان و دانشگاهیان است که برای ارائه آموزش پیشرفته و یادگیری در دنیای واقعی طراحی شده است . بیش از 700 کارمند و دانشجوی کارشناسی ارشد با دسترسی بین المللی و همکاری های صنعتی فعال و شرکا در سراسر آسیا و آفریقا دارد . شامل :

 • دانشکده علم و صنعت
 • دانشکده محیط زیست و علوم روستایی
 • مدرسه کسب و کار UNE
 • دانشکده حقوق

پردیس و امکانات

امکانات

برخی از امکانات دانشگاه UNE عبارتند از :

 • کالج های مسکونی – دانشگاه نیو انگلند شبکه گسترده ای از هفت کالج دارد که طیف گسترده ای از گزینه های اقامتی را در محوطه دانشگاه ارائه می دهد .
 • Sport UNE – طیف وسیعی از امکانات ورزشی در محوطه دانشگاه ، از جمله کلاس های تناسب اندام گروهی را به دانش آموزان ارائه می دهد . یک باشگاه ورزشی پیشرفته ؛ استخر سرپوشیده ؛ زمین تنیس ؛ صخره نوردی داخل سالن ، فوتبال ، یوگا هاکی و بسکتبال .
 • کافه لایف – واقع در مرکز پردیس ، یک مکان عالی برای ناهار ، میان وعده یا قهوه اسپرسو در طول روز است.
 • Bistro – در قلب دانشگاه واقع شده است ، بار Strop مکانی است برای دانش آموزان که می توانند با هم بنشینند ، استخر بازی کنند یا ناهار بخورند .
 • مجموعه Booloominbah – کافه Brasserie و Courtyard در خانه تاریخی Booloominbah واقع شده است . دانش آموزان می توانند با قهوه و کیک استراحت کنند یا از غذاهای عالی برای صبحانه یا ناهار در طول سال در Booloominbah لذت ببرند .
 • Campus Essentials – یک فروشگاه خرده‌ فروشی ، روزنامه ‌فروشی و دفتر پست که به صورت یکجا جمع شده ‌اند ، Campus Essentials همه چیز مورد نیاز برای زندگی در UNE ، از جمله خرید کتاب‌های درسی را دارد .
 • Sleek Hair Studio – سالن موی منحصر به فرد دانشگاه UNE ، با تخفیف های عالی برای دانشجویان در زمینه کوتاه کردن مو ، ماساژ ، درمان های زیبایی و محصولات .
 • موزه تاریخ طبیعی – مکانی عالی برای دیدن شگفتی های دنیای طبیعی ، لذت بردن از کافه و اتاق جلسه .
 • مرکز پزشکی یو . مرکز پزشکی دانشگاه نیو انگلند در مجاورت بیمارستان عمومی آرمیدیل در ساختمان دانشکده پزشکی روستایی واقع شده است .
 • موزه آثار باستانی – این تنها موزه تاریخ باستان و باستان شناسی منطقه ای استرالیا است .

منبع : www.une.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]