دانشگاه UNSW

تمامی اطلاعات مربوط به دانشگاه UNSW ائم از دانشکده ها
، امکانات ، بورسیه های تحصیلی ، شرایط ورود و ..

با ما همراه باشید

بررسی اجمالی

دانشگاه UNSW ( دانشگاه نیوسات ولز ) در سال 1949 با تمرکز روی فن آوری و علوم تاسیس شد . دانشگاه UNSW افتخار می کند که توانسته است یک تفاوت واقعی را به جامعه با تحقیقات و آموزش متخصصان برجسته اعمال کند .

دانشگاه UNSW دارای ارتباطات صنعت قوی با شرکت های سراسر جهان است . به این معنی که فارغ التحصیلان این دانشگاه در یافتن شغل ، یک قدم جلوتر از همتایان خود هستند. در واقع ، دانشگاه UNSW دارای فارغ التحصیلان بیشتری از هر دانشگاه دیگری در استرالیا است و در میان کارفرمایان برتر استرالیا دارای بالاترین میزان شهرت می باشد .

محققان مشهور جهانی در دانشگاه UNSW موفق به کسب بیشترین میزان کمک مالی شورای تحقیقات استرالیا در سال 2014 شدند و 68 میلیون دلار برای پروژه های جدید دریافت کردند . این دانشگاه یکی از بنیانگذاران گروه هشت است که دانشگاه های برتر استرالیا را به ارمغان می آورد و بخشی از شبکه معتبر دانشگاه Universitas 21 می باشد .

UNSW دارای هشت پردیس مختلف است . اکثر دانشکده ها در پردیس اصلی در سیدنی (یکی از برترین شهرهای دنیا ) قرار دارند .

همچنین در سراسر دانشگاه پیشرفت قابل توجهی در حدود 205 میلیون دلار وجود دارد که عناصر مختلف را برای ایجاد محیط آموزشی مناسب برای دانشجویان بهبود می بخشد . این شامل بازسازی 58 میلیون دلاری پردیس هنر و طراحی ، در حومه شهر پیدینگتون در شهر سیدنی است .

بیش از 50،000 دانشجوی دانشگاه UNSW از 128 کشور می آیند که بیش از 13،000 نفر از آنها در خارج از استرالیا تحصیل می کرده اند . این به این معنی است که به دانشجویان بین المللی در این دانشگاه احساس غربت دست نمی دهد .

این دانشگاه همچنین دارای یک مرکز پشتیبانی آموزشی است که می تواند به دانشجویان در زمینه عملکرد تحصیلی ، بهداشت و سلامتی ، امور مالی و موارد دیگر کمک کند .

هزینه متوسط سالانه

کارشناسی : $ 40،390

کارشناسی ارشد : 40،550 دلار

هزینه های زندگی : 26،677 دلار

خوابگاه پردیس : 20،202 دلار

چه خبر از تازه ها

توسط ARC Linkage Grant به دانشگاه UNSW تقریبا 4 میلیون دلار برای نه پروژه ، از جمله تحقیق در مورد آلودگی دریایی ، خطرات ساحلی ، آب و هوای اقیانوسی ، استفاده از آنتی بیوتیک ، سلامتی و سلامت بومیان ، اعطا شده است .

توسط Simon Birmingham وزیر آموزش فدرال ، در مجموع 9.2 میلیون دلار به دانشگاه UNSW اعطا شد . این مبلغ 43٪ کل بودجه اعطا شده به گروه هشت می باشد .

تا کنون، موفقیت دانشگاه UNSW برای دورۀ پیوند پروژه های 2017 به ترتیب به میزان 11 درصد برای 11 پروژه ارتباطی است که در مجموع هزینه آن ها 4،7 میلیون دلار است که بالاترین رتبه درگروه هشت است . این کمک های ارتباطی برای تقویت همکاری بین دانشگاه ها و صنایع مرتبط طراحی شده اند . تقریبا 30 سازمان خارجی از تحقیقات دانشگاه UNSW در جریانات مختلف صنعت پشتیبانی می کنند . این کمک به غلبه بر برخی از بزرگترین چالش های جامعه کمک می کند .

کیفیت آموزش

دانشگاه UNSW سیدنی یک نیروگاه آموزشی تدریجی و تحسین برانگیز بین المللی است که دانشجویان خود را با تجربه ی یادگیری و برنامه های آموزشی ، فعالیت های دانشجویی و خدمات آموزشی آماده می کند . دانشگاهیان آن به عنوان رهبران جهان در زمینه های خود ، با امکانات مدرن و استانداردهای تحصیلی دقیق شناخته شده اند .

دانشگاه UNSW با تمرکز منحصر به فرد در رشته های علمی ، تکنولوژیکی و حرفه ای در سال 1949 تاسیس شده است .

معلمان کلاس جهانی

آموزش بسیار تخصص UNSW است و معلمان در دانشگاه هم سخت کوش و هم پرشور هستند . دوره های UNSW از جدیدترین تکنولوژی ها برای تغییر شیوه ی یادگیری دانشجو استفاده می کنند . محیط یادگیری و تدریس دیجیتال آن ، فضاهای مجازی و دسترسی به جامعه جهانی آنلاین را با هم ادغام می کند .

تحقیقات تحسین شده بین المللی

دانشگاه UNSW دارای بزرگترین جامعه تحقیقاتی با بیش از 4300 دانش پژوه اختصاص یافته و بیش از 50 مرکز تحقیقاتی ، اجتماعی و برنامه های تاسیس شده است . UNSW در چالش های فردا سرمایه گذاری کرده است . UNSW از رهبران شناخته شده جهان در تحقیقات فتوولتائیک ، تحقیقاتی در زمینه HIV / ایدز و محاسبات کوانتومی و همچنین موارد زیر می باشد :

 •  علوم زیست پزشکی
 • آب ، آب و هوا ، محیط زیست و پایداری
 • مواد نسل بعدی و فن آوری
 • سیاست های اجتماعی ، سیاست های دولت و بهداشت
 • ICT ، رباتیک و دستگاه
 • قانون ، تجارت و اقتصاد
 • علوم پایه و فعال
 • علوم انسانی و هنرهای معاصر
 • دفاع و امنیت

اساتید و محققان دانشگاه برنده جایزه به شدت در جوایز ملی ، بین المللی و افتخارات و بورس تحصیلی حضور دارند . دانشگاه UNSW همچنان بر روی شهرت خود برای تحقیق جهانی در زمینه های حیاتی برای آینده ، با استفاده از ارتباطات نزدیک خود با صنعت تاکید دارد ، تا اطمینان حاصل کند که کار کاربرد عملی و تاثیر گذاری دارد .

ساختار دپارتمان

مدارس و دانشکده ها

دانشگاه UNSW دارای هشت دانشکده ، 47 مدرسه و 125 مرکز و موسسه است . دانشکده های آن عبارتند از :

 • Art and Design
 • Built Environment
 • Engineering
 • Medicine
 • Arts & Social Sciences
 • Business
 • Law
 • Science

UNSW معتقد است که دانشجویان مستحق تجربه دانشجویی متعادل و ارزشمند در داخل و خارج از کلاس می باشند . سه پردیس دانشگاه از فعالیتهای پررنگ یادگیری و فعالیت های اجتماعی حمایت می کنند .

Kensington campus

UNSW Kensington بزرگترین پردیس دانشگاه است و همه مواردی را که دانشجویان نیاز دارند تا وقت خود را برای تحصیل و اجتماعی شدن به حداکثر برسانند ، دارا می باشد . این پردیس دارای کافه ها ، رستوران ها ، باشگاه های تناسب اندام و زمین های ورزشی ، کتابخانه ها ، فضاهای آرام ، فضاهای باز و سوپرمارکت IGA است .

Paddington campus

Paddington campus خانه دانشکده Art and Design است . این یک مکان هیجان انگیز و تحریک کننده در داخل شهر است . در حومه مرکزی طراحی شده است و دارای موزه – گالری های استاندارد ، کارگاه های پیشرفته هنری ، استودیوهای باز ، فضاهای کاری خصوصی ، آزمایشگاه های دیجیتال ، سالن های دانشجویی و فضاهای همکاری است .

Canberra campus

Canberra campus خانه دانشکده the Australian Defence Force است . دانشجویان بین المللی می توانند تحصیلات تکمیلی را در اینجا ادامه دهند . این دانشگاه دارای یک کتابخانه بزرگ ، امکانات رایانه ای مدرن و آزمایشگاه ها ، امکانات ورزشی ، فضاهای تفریحی ، یک کتابفروشی ، یک کافه و یک آرایشگر است .

شرایط مورد نیاز برای اخذ پذیرش

مطالعات کارشناسی

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ، بیش از یک راه برای برآورده شدن نیازهای دانشگاهی وجود دارد . این نیازمندی ها شامل مطالعات دبیرستانی ، مطالعات پایه ، شناخت قبلی و انتقال دانشگاه می شود .

تحصیلات تکمیلی

برای تحصیلات تکمیلی ، دانشجویان به طور کلی نیاز به تحصیل در مقطع کارشناسی دارند .

الزامات زبان انگلیسی

اگر مدارک تحصیلی و زبان تحصیلی دانشجویان انگلیسی نباشد ، یک دانشجو باید مدارکی را برای توانایی زبان انگلیسی خود که مطابق حداقل الزامات پذیرش است ، ارائه دهد .

آزمون های زبان مورد قبول

 • IELTS Academic : با نمره میانگین 6.5 که هیچ بندی از آن کمتر از 6 نباشد
 • TOEFL Internet-based :
  1. Test (iBT) – 90 overall (min.23 in writing, 22 in reading, listening and speaking)
  2. TOEFL Paper-based Test (PBT) – 577 overall (min. 5.0 in the Test of Written English)

سایر مدارک تحصیلی

علاوه بر آزمون های زبان انگلیسی و دوره های آماده سازی زبان انگلیسی دانشگاه ، UNSW همچنین تعدادی از مدارک تحصیلی قابل قبول را به عنوان ملاقات با الزامات زبان انگلیسی پذیرفته است .

تمامی مدارک تحصیلی می بایست حداکثر 2 سال قبل از پذیرش در دانشگاه UNSW اخذ شده باشند .

بورسیه های تحصیلی و funding

طیف گسترده ای از بورسیه های تحصیلی به دانشجویانی که در دانشگاه UNSW پذیرش می شوند ، ارائه می شود .

بورسیه های Undergraduate

• Alumni Association Scholarship

This scholarship is applicable for the child or grandchild of an alumnus of UNSW currently undertaking the equivalent of high school or secondary studies.

• Humanities and Languages Equity Scholarship

این جایزه برای تشویق و حمایت از دانشجویان محروم برای اجرای برنامه های تحصیلی توسط دانشکده Humanities and Languages است .

بورسیه های (Postgraduate (coursework

• Art and Design International Coursework Scholarship

The scholarship award supports international practising artists and designers undertaking or proposing to undertake a full time Masters (coursework) degree with Art & Design.

• Juris Doctor (JD) Scholarship for International students

برای دانشجویان بین المللی که قصد پذیرش برنامه دکترای حقوق در UNSW را دارند ، این کمک هزینه تحصیلی عالی است .

• Study Abroad Scholarships

تعدادی از جوایز مالی برای تحصیل در خارج از کشور ( در قالب پرداخت هزینه ) به دانشجویان سزاواری را که به دنبال رویاهای خود هستند پرداخت می شود .

امکانات

دانشگاه UNSW سیدنی جوی را ارائه می دهد که دانشجویان فکر کنند در خانه خود هستند . سه پردیس دانشگاه آن مدرن ، به راحتی قابل تنظیم و امن هستند با بسیاری از امکانات رفاهی عمومی . دانشجویان فضاهای سبز، Wi-Fi رایگان ، مناطق مطالعه در محیط داخلی و فضای باز با رسانه های قدرتمند و موارد دیگر را پیدا خواهند کرد .

امکانات پردیس

پردیس Kensington دانشگاه UNSW دارای همه چیزهایی است که دانشجویان نیاز دارند از جمله چندین کافه و رستوران ، دو بانک ، چهار دستگاه خودپرداز، اداره پست ، سوپرمارکت ، داروخانه ، مرکز پزشکی و دندانپزشکی ، دو کتابخانه ، مرکز تناسب اندام و زمین های ورزشی .

مناطق مطالعه

دانشجویان می توانند روی تکالیف خود در یکی از آزمایشگاه های کامپیوترهای داخلی و یا مناطق مطالعاتی در فضای باز با استفاده از رسانه های برق برای شارژ دستگاه ها کار کنند و با خانواده و دوستان با Wi-Fi رایگان در سراسر محوطه دانشگاه ارتباط برقرار کنند .

باشگاه ها و اجتماعات

دانشجویان دانشگاه UNSW می توانند از بین 300 باشگاه دانشجویی و اجتماعات مختلف و در رابطه با علایق خود در زمینه های مختلف غذا ، ورزش ، مدیریت ، بحث ، حفظ محیط زیست و … انتخاب کنند و در آن ها عضو شوند .

اقامت

UNSW سیدنی بزرگترین ارائه دهنده مسکن دانشجویی در شهر سیدنی به برندگان خوابگاه های دانشجویی درون دانشگاهی و بیرون دانشگاهی است .

آپارتمان ها

آپارتمان ها برای دانشجویان مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، زوج ها و خانواده هایی با کودکان ارائه می شود . آپارتمان های موجود در داخل و خارج از دانشگاه وجود دارد و هزینه ها بسته به تعداد اتاقها و مکان متفاوت است .

باشگاه های تناسب اندام

مرکز تناسب اندام UNSW انواع امکانات تناسب اندام برای تمام سنین و توانایی ها شامل ورزش های داخل سالن ، استخر شنا و تجهیزات تناسب اندام ارائه می دهد .

کتابخانه

کتابخانه اصلی دانشگاه در Kensington واقع شده و کتابخانه UNSW Paddington در Paddington واقع شده است . آنها به طیف گسترده ای از کتاب ها ، هم به صورت چاپی و هم آنلاین در زمینه های هنر و علوم اجتماعی ، محیط زیست ، کسب و کار، مهندسی ، پزشکی و علم دسترسی دارند .

سالن دانشجویی

سالن دانشجویی 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته باز است . دانشجویان همچنین می توانند به Wi-Fi در این فضا دسترسی داشته باشند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در استرالیا و دانشگاه UNSW با ما تماس بگیرید .

تصاویر دانشگاه UNSW