3 بورسیه تحصیلی در استرالیا برای شروع …

3 بورسیه تحصیلی در استرالیاراهنمای ما برای 3 بورسیه تحصیلی در استرالیا برای دانشجویان بین المللی . ممکن است دور باشد ، اما استرالیا سومین نسبت دانشجویان بین المللی در جهان را دارد . با سوابق تحصیلی قوی ، مناظر خیره کننده و پنج مورد از بهترین شهرهای دانشجویی جهان ، این به سختی تعجب آور است . متأسفانه ، هزینه های تحصیل در استرالیا بسیار زیاد است و تعداد انگشت شماری از شهرهای استرالیا به طور مداوم در میان گران ترین شهرهای جهان قرار می گیرند .

با این حال ، هزاران دانشجوی بین‌المللی هنوز هم هر ساله هزینه تحصیل خود را در استرالیا تأمین می‌ کنند ، بنابراین هنوز برای شما امید وجود دارد . بگذارید سه گزینه کلیدی بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در استرالیا به شما کمک کند تا شروع کنید .

اگر برای هیچ یک از 3 بورسیه تحصیلی در استرالیا ذکر شده ایده ای ندارید ، نگران نباشید : ما پیوندها و نکات زیادی را برای هدایت شما در مسیر درست برای یافتن گزینه بودجه برای شما قرار داده ایم .

نهادهای تامین مالی

دولت استرالیا

هر ساله ، دولت استرالیا بیش از 200 میلیون دلار استرالیا به دانشجویان بین المللی بورسیه می دهد . علاوه بر جوایز خاص ایالتی ، تعدادی طرح ملی وجود دارد که به نفع دانشجویان با پیشرفت تحصیلی بالا است که برای تحصیل در یک موسسه استرالیایی پذیرفته شده اند . شما می توانید برای یک بورس تحصیلی از دولت استرالیا در وب سایت Study in Australia جستجو کنید ، یا ابزار موتور جستجوی بورسیه مفید آنها را برای جستجوی گزینه های جایگزینی که از خارج اعطا می شوند ، فرماندهی کنید .

3 بورسیه تحصیلی در استرالیا : دانشگاه میزبان

در حالی که دانشگاه های بزرگتر معمولاً گزینه های بیشتری دارند، تقریباً همه دانشگاه های استرالیا نوعی بودجه را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند. دانشگاه ها از گرانی تحصیل در استرالیا آگاه هستند و به خوبی در کمک به دانشجویان بین المللی برای ثبت نام و تکمیل برنامه های تحصیلی خود آگاه هستند .

دانشگاه میزبان شما باید همیشه اولین مقصد شما در جستجوی فاند باشد : بورسیه های تحصیلی آنها با در نظر گرفتن برنامه های تحصیلی خودشان ایجاد شده اند و بنابراین به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کنند . حتی گاهی اوقات شما می توانید همزمان با ارائه درخواست تحصیلی خود ، برای کمک مالی دانشجویان بین المللی نیز درخواست دهید

به عنوان مثال ، دانشگاه ECU دارای طیف گسترده ای از بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان از سراسر جهان است .

3 بورسیه تحصیلی در استرالیا : نهادهای تامین مالی خارجی

بسیاری از شرکت‌ها ، سازمان‌ها و نهادهای سرمایه‌گذاری خارجی نیز طیف وسیعی از برنامه‌های بورس تحصیلی را به دانشجویان در مناطق و سطوح مختلف تحصیلی ارائه می‌دهند . در حالی که این جوایز معمولاً در معیارهای انتخاب خود کاملاً خاص هستند ، یعنی به حوزه‌هایی مرتبط هستند که به بهترین وجه نشان‌دهنده کاری است که یک شرکت انجام می‌دهد ، یا به بهترین شکل اخلاق آنها را تجسم می ‌دهد ، گاهی اوقات شامل امتیازات اضافی مانند تکمیل برنامه‌های تجربه کاری یا شرکت در رویدادهای کنفرانس می‌ شوند . می توانید جوایز اعطایی خارجی را با استفاده از موتورهای جستجوی بورس تحصیلی مانند JASON (فقط بودجه تحصیلات تکمیلی) و Hobsons Course Finder جستجو کنید ، یا به سادگی یک منطقه تحصیلی یا نام شرکت را جستجو کنید و گزینه های خود را از آنجا دنبال کنید .

بورسیه ها

3 بورسیه تحصیلی در استرالیا : جوایز بورسیه تحصیلات تکمیلی Endeavour

این جایزه دولتی برای دانشجویان ارشد و دکترا در هر رشته ای تا چهار سال تحصیل در دسترس است . پس از اتمام تحصیلات خود ، می توانید یک دوره کارآموزی اضافی را در استرالیا تا 12 ماه با حداقل مدت زمان 2 ماه انجام دهید .

مبالغ به ازای هر برنامه تحصیلی تعلق می گیرد و ممکن است تا 228500 AUD برای دانشجویان دکترا و 118500 AUD برای کسانی که مدرک کارشناسی ارشد را تکمیل می کنند ارزش داشته باشد . این جایزه همچنین بیمه درمانی و مسافرتی را پوشش می دهد .

تاریخ درخواست هر سال تغییر می کند ، اما برای مثال ، در سال 2018 برنامه ها در 20 سپتامبر باز شدند و در 15 نوامبر بسته شدند .

برای واجد شرایط بودن، باید حداقل مدرک لیسانس را داشته باشید که از استاندارد علمی بالایی برخوردار باشد و برای تحصیل در یک موسسه استرالیایی پذیرفته شوید . انتخاب بسیار رقابتی است و بر اساس شایستگی علمی، قدرت سایر دستاوردها و پتانسیل رهبری کلی است .

شما باید از طریق سیستم درخواست آنلاین که در تاریخ های درخواست در دسترس خواهد بود ، درخواست دهید . دانش‌آموزان باید صفحه درخواست‌های بورس تحصیلی را نزدیک ‌تر به تاریخ درخواست سال‌های گذشته برای اطلاعات درخواستی خاص بررسی کنند .

3 بورسیه تحصیلی در استرالیا : بورسیه RSPCA استرالیا آلن وایت برای تحقیقات رفاه حیوانات

این جایزه که به نام آلن وایت، رئیس سابق سازمان رفاه حیوانات RSPCA نامگذاری شده است ، برای یک سال قابل اجرا است و در سال 2018، 9000 دلار استرالیا ارزش گذاری خواهد شد . دانشجویان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ممکن است واجد شرایط باشند .

سه جایزه در سال اعطا می شود ، و در حالی که آنها محدود به رشته های تحصیلی خاصی نیستند ، دانشجویانی که قادر به نشان دادن تعهد یا مشارکت در مسائل رفاه حیوانات هستند ، به شدت مورد حمایت قرار خواهند گرفت . این بورسیه به عنوان بودجه برای یک پروژه تحقیقاتی اصلی با تمرکز بر بهبود رفاه حیوانات در استرالیا ارائه می شود . وجوه ممکن است برای هر حوزه تحقیقاتی مورد استفاده قرار گیرد ، مشروط بر اینکه معیارهای بورس تحصیلی عمومی را داشته باشد .

دانشجویان واجد شرایط باید در یک دوره دانشگاه معتبر استرالیا و تکمیل یک پروژه تحقیقاتی مجزا که ممکن است بخشی از یک برنامه تحقیقاتی بزرگتر باشد ، پذیرفته شوند . مهمتر از همه ، شما باید نشان دهید که دوره تحقیق پیشنهادی شما مطابق با اخلاق RSPCA و سیاست های فعلی است . مهلت درخواست هر سال تغییر می کند، اما در سال 2019 27 سپتامبر خواهد بود .

برای درخواست، باید فرم درخواست بورسیه را از صفحه بورسیه RSPCA دانلود کنید . در این فرم، باید داوران دانشگاهی و یک پیشنهاد مطالعاتی مختصر را فهرست کنید که نشان می‌دهد چگونه تحقیقات شما برای بهبود رفاه حیوانات کار می ‌کند . سپس باید فرم تکمیل شده را به دفتر RSPCA استرالیا ارسال یا ایمیل کنید .

3 بورسیه تحصیلی در استرالیا : بورسیه دکتری انگور و نوشیدنی

شرکت تحقیق و توسعه انگور و نوشیدنی استرالیا (GWRDC) بودجه سخاوتمندانه ای را برای تشویق دانشجویان ممتاز ، کارشناسی ارشد و دکترا به انجام برنامه هایی در زمینه تحقیقات نوشیدنی و انگور ارائه می دهد .

مبالغ اعطایی بسته به سطح تحصیلی شما متفاوت است ، با کمک هزینه سالانه تا 35000 AUD و 10000 AUD در بودجه عملیاتی که به دانشجویان تمام وقت کارشناسی ارشد و دکترا اعطا می شود . بورسیه ها به صورت کامل یا جزئی ارائه می شوند .

انتخاب بر اساس شایستگی تحصیلی ، کالیبر رزومه شما ، قدرت پیشنهاد تحقیقاتی شما و اینکه آیا احتمال دارد پس از اتمام تحصیلات خود در صنعت شراب کار را دنبال کنید یا نه، انجام می شود .

شما باید از طریق پورتال آنلاین GWRDC اقدام کنید که ابتدا باید یک حساب کاربری برای دسترسی به آن ایجاد کنید . شما باید یک کپی تایید شده از تمام ریز نمرات دانشگاهی مرتبط ، رزومه خود و یک تاییدیه امضا شده از پشتیبانی استاد راهنما را پیوست کنید . قبل از درخواست باید یک ناظر را معرفی کنید ، اما در صورت لزوم می‌توانید پس از پذیرش تغییر دهید .

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]