برترین مدارس کسب و کار در انگلستان

برترین مدارس کسب و کار در انگلستاناگر یک دانشجوی مشتاق کسب و کار هستید و نگاه خود را به انگلستان به عنوان مقصد تحصیل در خارج از کشور دوخته اید، احتمالاً در مورد برترین مدارس کسب و کار در انگلستان تعجب می کنید. در این مقاله با ما همراه باشید تا با آن ها آشنا شوید.

مدرک کسب و کار و مدیریت برای بسیاری از دانشجویان بین المللی در صدر فهرست قرار دارد. داده های ما نشان می دهد که بیش از 150000 دانشجو در سال گذشته به تحصیل در این رشته ابراز علاقه کرده اند. به طور طبیعی، زمانی که در خارج از کشور تجارت می کنید، می خواهید در یکی از مدارس برتر بازرگانی تحصیل کنید. این به شما یک آموزش با کیفیت و مدرکی می دهد که درها را در سراسر جهان به روی شما باز می کند. بریتانیا به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیلی در خارج از کشور، تعدادی گزینه با کیفیت بالا را به دانشجویان تجاری آینده نگر ارائه می دهد. در این مقاله نگاهی به بهترین مدارس کسب و کار در بریتانیا و آنچه که ارائه می دهند می اندازیم.

قبل از شروع فهرستی از برترین مدارس کسب و کار در انگلستان، باید به شما اطلاع دهیم که چگونه آن را جمع آوری کرده ایم. ما از ترکیبی از جدول‌های لیگ دانشگاهی راهنمای کامل دانشگاه 2021 و رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS در سال 2021 با ارجاع خاص به رتبه‌بندی موضوعی استفاده می‌کنیم.

دانشگاه سنت اندروز

یکی از دانشگاه های برتر انگلستان و اسکاتلند، دانشگاه سنت اندروز است که بیش از 10000 دانشجو دارد که 2100 نفر از آنها در مقطع فوق لیسانس تحصیل می کنند. این دانشگاه همچنین به خاطر یک جامعه دانشجویی متنوع با دانشجویانی از بیش از 169 کشور که سنت اندروز را خانه می نامند، شهرت دارد. این موسسه که در ساحل شرقی اسکاتلند واقع شده است همچنین به دلیل سنت‌های خود و بسیاری از فعالیت‌های فوق برنامه‌ای شناخته شده است.

این دانشگاه بر اساس جدول‌های لیگ موضوعی راهنمای کامل دانشگاه 2021 به عنوان برترین مدرسه کسب‌وکار در بریتانیا رتبه‌بندی شده است و در مجموع در جدول‌های لیگ راهنمای کامل دانشگاهی در سال 2021 در جایگاه سوم قرار دارد، درست پس از دانشگاه آکسفورد و دانشگاه کمبریج. سنت اندروز همچنین بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 به راحتی در بین 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

برترین مدارس کسب و کار در انگلستان – مدرسه تجارت لندن

مدرسه کسب و کار لندن (LBS) که در پایتخت پر جنب و جوش و پر انرژی بریتانیا، لندن واقع شده است، به عنوان یکی از برترین مدارس کسب و کار در اروپا و بریتانیا از شهرت رشک برانگیزی برخوردار است. LBS توسط انجمن MBAs، Equis EFMD و AACSB معتبر است. این موسسه در سال 2019 موفق به دریافت جایزه رتبه یک برنامه دو ساله MBA در سطح جهانی توسط فوربس شد. علاوه بر این، فایننشال تایمز LBS را به دلیل برنامه کارشناسی ارشد مدیریت خود در رتبه سوم در جهان قرار داد. LBS در صدر فهرست رتبه بندی رشته های دانشگاه جهانی QS در سال 2021 برای تجارت قرار دارد و به عنوان یک متخصص در این زمینه در نظر گرفته می شود.

دانشگاه وارویک

دانشگاه وارویک که در شهر کاونتری در میانه‌ی بریتانیا واقع شده است، در رتبه‌بندی دانشگاه جهانی QS در سال 2021 در رتبه 62 قرار گرفته است و به عنوان 25 موسسه برتر برای تحصیل در زمینه کسب و کار در رتبه‌بندی موضوعی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 قرار دارد. دانشگاه همچنین برای محیط آموزشی و یادگیری خود تحسین هایی را دریافت کرده است و ده رتبه برتر را در رتبه بندی تدریس 2019 دریافت کرده است.

این دانشگاه دارای جامعه دانشجویی با بیش از 27000 دانشجو است که بیش از یک سوم آنها از سراسر جهان به نمایندگی از 150 کشور هستند. این چشم انداز بین المللی در کارکنان دانشکده نیز منعکس شده است، به طوری که بیش از 40 درصد از دانشگاهیان از خارج از کشور به دانشگاه پیوسته اند. وارویک به عنوان یکی از ده مدرسه برتر کسب و کار در بریتانیا در نظر گرفته می شود که در رتبه هفتم جدول های لیگ موضوعی راهنمای کامل دانشگاه 2021 برای تجارت و یکی از 20 مؤسسه برتر در انگلستان بر اساس جدول های لیگ راهنمای کامل دانشگاه 2021 قرار گرفته است.

دانشگاه باث

یکی دیگر از برترین مدارس کسب و کار در انگلستان ، دانشگاه باث به دلیل کیفیت مدارک مرتبط با تجارت از رتبه بالایی برخوردار است. اغلب در صدر لیست مدارس کسب و کار مورد نظر در بریتانیا قرار دارد. این موسسه دارای جامعه دانشجویی بین المللی قوی است که بیش از 30 درصد از کسانی که در آن ثبت نام کرده اند از خارج می آیند. نتایج برای فارغ التحصیلان دانشگاه نیز خوب در نظر گرفته می شود، زیرا Bath توسط راهنمای دانشگاه تایمز و ساندی تایمز گود در سال 2021 در رتبه ششم برای دانشجویان فارغ التحصیل قرار گرفته است.

جداول لیگ موضوعی راهنمای کامل دانشگاه 2021، دانشگاه را در رتبه سوم کسب و کار در بریتانیا با امتیاز کلی 97 درصد و 83 درصد برای رضایت دانشجویان رتبه بندی می کند. این دانشگاه همچنین از رتبه بندی مطلوبی در QS World University Rankings در سال 2021 برخوردار است که در آن به عنوان 200 موسسه برتر جهانی رتبه بندی شده است.

دانشگاه گلاسکو

دانشجویان چیزهای خوبی در مورد دانشگاه گلاسکو برای گفتن داشته اند، به خصوص در مورد نرخ موفقیت 95.5 درصدی اشتغال فارغ التحصیلان آن . علاوه بر این، این دانشگاه در شهر چندفرهنگی گلاسکو واقع شده است که به دلیل فعالیت های فرهنگی پر جنب و جوشی که برای دانشجویان ارائه می شود، از موزه ها گرفته تا گالری های هنری، مفتخر است. به این موارد ، رتبه بندی دانشگاه برای دوره ها و مدارک مرتبط با تجارت اضافه شده است.

دانشگاه گلاسکو بر اساس جدول‌های لیگ موضوعی راهنمای کامل دانشگاه 2021 برای کسب و کار در میان ده رتبه برتر قرار گرفته است و طبق جداول لیگ راهنمای کامل دانشگاه 2021، یکی از 20 مؤسسه برتر است که آن را به یکی از مدارس برتر برای تجارت در بریتانیا تبدیل می‌کند. این دانشگاه همچنین در سطح بین المللی خود را به عنوان 100 موسسه برتر در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 می بیند و دریافت کننده رتبه پنج ستاره توسط QS دارد.

دانشگاه استراثکلاید

یکی دیگر از برترین مدارس کسب و کار در انگلستان ، دانشگاه Strathclyde است.

این دانشگاه دو بار برنده بهترین دانشگاه آموزش عالی تایمز و دریافت کننده رتبه پنج ستاره QS برای پنج سال متوالی است. دانشجویان بین المللی، بخشی جدایی ناپذیر از 23000 گروه دانشجویی قوی هستند و از بیش از 100 کشور می آیند. دانشجویانی که به دنبال تحصیل در کسب و کار در بریتانیا هستند بدانند Strathclyde رتبه هشتم را در جدول‌های لیگ موضوعی راهنمای کامل دانشگاه 2021 اشغال کرده است. همچنین طبق جدول لیگ راهنمای کامل دانشگاه 2021، این دانشگاه یکی از 50 دانشگاه برتر انگلستان است.

دانشگاه دورهام

دانشگاه دورهام مستقر در شمال شرقی انگلستان دارای 9 رشته در 50 رشته برتر در سطح جهان است و جمعیت دانشجویی بین المللی بیش از 30 درصد از کل دانشجویان را تشکیل می دهد. دورهام که به دلیل کیفیت تدریس و تحقیق ارائه شده شناخته شده است، به عنوان ده مؤسسه برتر برای تحصیل در زمینه کسب و کار در بریتانیا توسط جدول های لیگ موضوعی راهنمای کامل دانشگاه 2021 در نظر گرفته می شود که در رتبه نهم کلی قرار گرفته است.

رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 دورهام را در رتبه 86 در سطح جهانی قرار داده است و آن را به یکی از 100 موسسه برتر در سراسر جهان تبدیل می کند. همچنین توسط رتبه بندی موضوعی دانشگاه جهانی QS در سال 2021 در یبن 200 مورد برتر برای مطالعه تجارت قرار گرفته است.

ما برخی از مجریان برجسته را در ارائه مدارک کسب و کار در بریتانیا انتخاب کرده‌ایم، با این حال، ممکن است احساس کنید که برخی از مؤسسات شناخته شده از دست رفته‌اند. با در نظر گرفتن این موضوع، برخی دیگر از  برترین مدارس کسب و کار در انگلستان بر اساس رتبه بندی موضوعی دانشگاه جهانی QS در سال 2021 عبارتند از:

البته مکان‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها کسب‌وکار در بریتانیا را تحصیل کنید، از جمله:

اکنون باید برای تحصیل تجارت در بریتانیا احساس آمادگی بیشتری کنید.

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]