بهترین دانشکده های حقوق در انگلستان

بهترین دانشکده های حقوق در انگلستانبهترین دانشکده های حقوق در انگلستان کدامند؟ در این راهنما نحوه تبدیل شدن به یک وکیل یا وکیل دادگستری، انتظارات حقوق، شرایط ورود و غیره را بررسی می کنیم.

حقوق موضوعی بسیار محبوب برای دانشجویان بین المللی است که برای تحصیل به انگلستان می آیند. دلایل زیادی وجود دارد که چرا حقوق یک مدرک مورد تقاضا است، از جمله شهرت در سطح جهانی دانشکده های حقوق در انگلستان. در این مقاله اطلاعاتی در مورد بهترین دانشکده های حقوق در انگلستان، کسب درآمد بالقوه و ایده ای کلی از آنچه از دوره حقوق در انگلستان باید انتظار داشت، خواهید یافت.

تحصیل در رشته حقوق در انگلستان چگونه است؟

اولاً، دو نوع وکیل در انگلستان وجود دارد. وکیل ( solicitor  ) یک متخصص حقوقی است که به مشتریان در مورد پرونده خود در خارج از دادگاه مشاوره می دهد و جلساتی را برای مشاوره در مورد هر پرونده تشکیل می دهد. در حالی که یک وکیل مدافع ( barrister  ) از مشتریان در داخل اتاق دادگاه حمایت می کند.

وکالت حرفه ای بسیار محترم و غالباً ارزشمند است. کسب مدرک از یک دانشکده حقوق در انگلستان ، در سطح جهان به رسمیت شناخته می شود و در صورت تمایل فرصت هایی برای کار در کشورهای دیگر را ارائه می دهد.

بهترین دانشکده های حقوق در انگلستان – چگونه یک وکیل در انگلستان شویم

روند اخذ صلاحیت به عنوان وکیل بسته به کشوری که برای تحصیل انتخاب می کنید متفاوت است. به عنوان مثال، تحصیل در رشته حقوق در ایالات متحده آمریکا در مقایسه با انگلستان فرآیند متفاوتی است.

اما اگر قلب شما معطوف به انگلستان است، در اینجا مراحلی وجود دارد که برای واجد شرایط بودن به عنوان وکیل باید دنبال کنید:

  1. مدرک کارشناسی (+ سه سال)

در مرحله اول، شما نیاز به مدرک کارشناسی دارید که می تواند در رشته حقوق (همچنین به عنوان LLB شناخته می شود) یا موضوع دیگری که انتخاب می کنید باشد. با این حال، اگر مقطع کارشناسی شما در رشته حقوق نیست، باید یک دوره یک ساله تبدیل دیپلم حقوقی (GDL) را بگذرانید.

  1. دیپلم حقوق (غیر اجباری، فقط در صورتی که مدرک لیسانس شما در رشته حقوق نباشد. +1 سال)

آشنا کردن فارغ التحصیلان غیر حقوقی در مورد مفاهیم اصلی حقوقی.

  1. دوره حقوقی (+1 سال)

یک دوره تحصیلات تکمیلی برای آماده سازی شما برای حرفه ای به عنوان وکیل است. این دوره معادل رفتن به دانشکده حقوق است. این دوره برای شروع حرفه شما به عنوان یک متخصص حقوقی در انگلستان اجباری است.

  1. تماس با آموزش حقوق

مرحله آخر مستلزم عقد قرارداد با یک موسسه حقوقی به مدت دو سال است. در طول این مدت، شما همچنین باید یک دوره مهارت های حرفه ای را که توسط شرکت تامین می شود، تکمیل کنید.

بهترین دانشکده های حقوق در انگلستان – نحوه واجد شرایط بودن به عنوان وکیل دادگستری در انگلستان

آموزش برای وکالت فقط یک فرآیند کمی متفاوت است:

  1. مدرک کارشناسی (+ سه سال)
  2. Bar Professional Training Course (+ 1 سال)

BPTC یک دوره تحصیلات تکمیلی است که شما را برای یک حرفه حرفه ای به عنوان وکیل دادگستری آماده می کند.

  1. Pupillage in Chambers (+1 سال)

یک سال در اتاق های وکلای دادگستری گذرانده اید که در آن شما یک وکیل باتجربه را تحت الشعاع قرار می دهید و از آنها در پرونده هایشان حمایت می کنید.

با این حال، این مسیر به قانون از سپتامبر 2021 با معرفی آزمون صلاحیت وکلا (SQE) تغییر کرد که همه وکلای آینده نگر باید آن را بگذرانند. این آزمون جایگزین شرط مدرک وکالت و دوره وکالت می شود. در عوض، این فرآیند شامل تکمیل دو امتحان به عنوان بخشی از SQE و به دنبال آن دو سال تجربه کاری مرتبط است.

رشته حقوق در انگلستان چقدر طول می کشد؟

به طور کلی، بسته به اینکه آیا به عنوان یک solicitor یا یک barrister هستید، ممکن است پنج تا هفت سال طول بکشد تا دوره آموزشی شما تکمیل شود. اگر نیاز به تکمیل GDL دارید، همیشه یک سال بیشتر در نظر داشته باشید .

بهترین دانشکده های حقوق در انگلستان کدامند؟

رتبه بندی دانشکده های حقوق در دانشگاه های انگلستان را بر اساس جدول لیگ راهنمای کامل دانشگاه 2021 بررسی کنید.

دانشگاه کمبریج

تعجب آور نیست که کمبریج را در صدر رتبه بندی حقوق ببینیم زیرا خود این دانشگاه شهرت جهانی دارد. در دانشکده حقوق کمبریج، بر خلاف LLB در مقطع کارشناسی، مدرک لیسانس حقوق دریافت خواهید کرد. اگرچه اعتبار با سایر دوره های حقوق در بریتانیا متفاوت است، اما هنوز یک دوره حقوقی واجد شرایط است که پس از آن نیازی به GDL ندارد.

دانشگاه آکسفورد – بهترین دانشکده های حقوق در انگلستان

یکی دیگر از مؤسسات پیشرو در سطح جهانی، دانشکده حقوق در دانشگاه آکسفورد دو گزینه برای دانشجویان حقوق ارائه می دهد. شما می توانید بین یک مدرک سه ساله یا یک مدرک چهار ساله که شامل یک سال خارج از کشور در یک کشور اروپایی است، یکی را انتخاب کنید. در حالی که استانداردها بالا هستند و دوره ها رقابتی هستند، مدرک حقوق از دانشگاه آکسفورد شما را در موقعیت عالی برای درخواست دوره های بیشتر و قراردادهای آموزشی قرار می دهد.

دانشگاه UCL

با رتبه سوم، UCL در پایتخت پر جنب و جوش لندن واقع شده است، با دسترسی آسان به دادگاه عالی و بسیاری از کتابخانه های معتبر که دانشجویان دانشگاه های لندن می توانند از آنها استفاده کنند. دانشکده حقوق دوره های مختلفی از جمله حقوق LLB به اضافه یک زبان و فرصتی برای افزایش مدرک حقوق به چهار سال برای تحصیل به مدت یک سال در یک دانشگاه شریک در استرالیا، هنگ کنگ یا سنگاپور ارائه می دهد.

کینگز کالج لندن

یکی دیگر از دانشکده های حقوق مستقر در لندن که در سال 1831 تشکیل شد و آن را به یکی از قدیمی ترین دانشکده های انگلستان تبدیل کرد. دوره های حقوقی ارائه شده شامل حقوق با مطالعات حقوقی آمریکای شمالی، حقوق با مطالعات حقوقی فراملی، حقوق با مطالعات حقوقی اروپا و چندین مورد دیگر است. استانداردهای ورودی برای این برنامه بالا هستند و الزامات سطح A*AA (یا معادل آن) است.

دانشگاه گلاسکو

دانشگاه گلاسکو مستقر در اسکاتلند در شهر پر رونق گلاسکو، در بین یک درصد برتر دانشگاه های جهان قرار دارد و یکی از اعضای گروه راسل است. موضوع حقوق از سال 1714 در دانشگاه تدریس می شود که نشان دهنده تاریخ طولانی این موضوع در این موسسه است.

از آنجایی که این دانشکده ها بهترین دانشکده های حقوق در انگلستان هستند، شرایط ورود به آن ها بالا خواهد بود. خوشبختانه، بسیاری از دانشکده‌های حقوقی معتبر دیگر وجود دارند که ممکن است برای شما مناسب‌تر باشند یا در بخش ترجیحی‌تری از بریتانیا واقع شوند:

شرایط ورود به دانشکده حقوق در انگلستان

شرایط ورود به حقوق بسته به رشته و دانشگاه متفاوت است، بنابراین مهم است که وب سایت دانشگاه را برای اطلاعات خاص بررسی کنید. با این حال، داشتن نمرات عالی، ورود به دانشکده حقوق را به ویژه برای دوره های رقابتی آسان تر می کند. این در محدوده A*AA (سطح A یا معادل) خواهد بود. در بریتانیا، نمرات نیز به امتیاز UCAS تبدیل می‌شوند، به این معنی که اگر مدرک تحصیلی دیگری مانند BTEC را مطالعه کرده‌اید، ممکن است امتیاز کلی شما به نمرات مورد نیاز شما اضافه شود.

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]