بهترین دانشگاه های دندانپزشکی انگلستان

بهترین دانشگاه های دندانپزشکی انگلستانآیا به تحصیل دندانپزشکی در انگلستان فکر می کنید؟ شما در جای مناسب هستید ما نگاهی دقیق به بهترین دانشگاه های دندانپزشکی انگلستان انداخته ایم که می‌توانید برای مدرک دندان‌پزشکی در بریتانیا تحصیل کنید.

با تقاضای جهانی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی، از جمله دندانپزشکان، تعجب آور نیست که دانشجویان بین المللی به تحصیل در رشته دندانپزشکی کشیده شوند. مدرک دندانپزشکی گزینه های شغلی خوب و برخی از زمینه های تخصصی جالب را فراهم می کند. اگر یک دانشجوی دندانپزشکی مشتاق هستید، احتمالاً به دنبال مدرک معتبر جهانی و با کیفیت بالا از یک موسسه با رتبه برتر هستید. این چیزی است که هنگام تحصیل در انگلستان ارائه می شود. ما توجه خود را بر بهترین دانشگاه های دندانپزشکی انگلستان   متمرکز می کنیم.

دانشگاه گلاسکو

بیمارستان و دانشکده دندانپزشکی گلاسکو در دانشگاه گلاسکو به عنوان برترین موسسه برای تحصیل در مقطع لیسانس دندانپزشکی در بریتانیا از شهرت بالایی برخوردار است. این دانشکده از زمان تاسیس خود در سال 1879 در خط مقدم مطالعات دندانپزشکی بوده است و سالانه حدود 400 دانشجو در رشته دندانپزشکی تحصیل می کنند. جداول لیگ راهنمای کامل دانشگاه 2022 دانشگاه را در رتبه اول برای دندانپزشکی در بریتانیا قرار می دهد. این رتبه بندی شماره یک نیز توسط The Times و Sunday Times Good University Guide 2021 تایید شده است.

این دانشگاه مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته دندانپزشکی را ارائه می دهد. این دانشگاه مدرک کارشناسی ارشد را شامل تخصص در اندودنتیکس، جراحی دهان و فک و صورت و علوم دهان و دندان تدریس می کند . مدارک تحقیقاتی در سطح دکترا، از جمله در علوم دهان و دندان و بهداشت دهان و دندان جامعه ارائه می شود.

دانشگاه گلاسکو همچنین در سطح بین‌المللی با کسب پنج ستاره QS و در رتبه‌بندی 100 دانشگاه برتر جهان بر اساس رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS در سال 2022 شناخته می‌شود. به طور مشابه، این دانشگاه در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی آموزش عالی تایمز در سال 2022 در بین 100 دانشگاه برتر جهان قرار گرفت.

بهترین دانشگاه های دندانپزشکی انگلستان  – دانشگاه منچستر

دانشکده زیست شناسی، پزشکی و بهداشت در دانشگاه منچستر دارای رتبه شماره دو دندانپزشکی در کل انگلستان بر اساس جدول های لیگ راهنمای کامل دانشگاه 2022 است. این دانشگاه همچنین از رتبه 10 دانشگاه برتر در انگلستان برای دندانپزشکی برخوردار است. رتبه بندی دانشگاه های جهانی Times Higher Education 2022. علاوه بر این، این دانشگاه به راحتی در بین 100 دانشگاه برتر جهان برای این موضوع قرار دارد.

این دانشگاه لیسانس دندانپزشکی و لیسانس علوم بهداشت دهان و دندان را در مقطع کارشناسی ارائه می دهد. چندین برنامه تحصیلی کارشناسی ارشد نیز وجود دارد که عبارتند از:

  • بهداشت عمومی دندان
  • دندانپزشکی ترمیمی
  • ریشه دندان
  • دندانپزشکی کودکان
  • جراحی فک و صورت

برای دانش‌آموزانی که می‌خواهند مدرک دکترا را دنبال کنند، این مدرسه دارای مدارک در زمینه‌های متمرکز یا تحقیقاتی است که شامل موارد زیر است:

  • ارتودنسی
  • پروتزهای دندانی
  • دندانپزشکی بالینی
  • علوم بهداشتی دندان

بهترین دانشگاه های دندانپزشکی انگلستان – دانشگاه نیوکاسل

دانشگاه نیوکاسل در بین پنج رتبه برتر دندانپزشکی در انگلستان در جدول کامل لیگ راهنمای دانشگاه 2022 قرار دارد . تأیید دیگر، جایگاهی در رتبه 25 امین دانشگاه برتر برای این موضوع در رتبه بندی دانشگاه های جهانی تایمز در سال 2022 است. در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2021 این دانشگاه در بین 10 دانشگاه برتر انگلستان و به عنوان یک صد دانشگاه برتر جهانی رتبه بندی شده است.

این دانشگاه بیش از 125 سال تجربه تدریس و تحقیق در این زمینه دارد. به این یک جزء بالینی فعال اضافه شده است که در برنامه دانشگاهی ادغام شده و در عین حال خدماتی را به جامعه محلی ارائه می دهد. دانشگاه نیوکاسل دارای امکانات چشمگیری است که به دندانپزشکی اختصاص داده شده است که شامل یک آزمایشگاه اختصاصی علوم دهان و یک آزمایشگاه برای علم مواد دندانی است.

این دانشگاه مدرک BDS را در سطح کارشناسی با تمرکز بر مهارت های بالینی کلیدی به عنوان پایه مطالعه با پیشرفت به سمت آموزش های عملی پیشرفته ارائه می دهد. علاوه بر این، یک پیشنهاد متنوع برای تحصیلات تکمیلی، با تخصص هایی از جمله دندانپزشکی ایمپلنت بالینی و دندانپزشکی ترمیمی وجود دارد.

بهترین دانشگاه های دندانپزشکی انگلستان – دانشگاه بریستول

دانشگاه بریستول یکی از اعضای شناخته شده و بسیار معتبر گروه دانشگاه های راسل است. این دانشگاه به عنوان 10 موسسه برتر دندانپزشکی در بریتانیا و در مجموع در 20 موسسه برتر توسط جداول لیگ راهنمای کامل دانشگاه 2022 رتبه بندی شده است. این موسسه همچنین در رتبه بندی دانشگاه های جهانی Times Higher Education در سال 2022 در بین 100 موسسه برتر رتبه بندی شده است.

دانشکده دندانپزشکی بریستول بخشی از دانشکده علوم بهداشت در دانشگاه بریستول است. این دانشکده همچنین به طور کامل در بیمارستان دندانپزشکی دانشگاه بریستول ادغام شده است و از آغاز قرن بیستم به آموزش دندانپزشکان پرداخته است. در سال 2019، مدرسه یک برنامه جدید و پیشرفته BDS و یک مدرک کارشناسی در بهداشت و درمان دندان معرفی کرد. در این دانشگاه برنامه های تحصیلات تکمیلی در سطح گواهی، کارشناسی ارشد و دکترا، از جمله DDS (دکتر جراحی دندان) ارتودنسی در جراحی دندان ارائه می شود.

بهترین دانشگاه های دندانپزشکی انگلستان – دانشگاه شفیلد

دانشگاه شفیلد به دلیل برنامه های دندانپزشکی خود از رتبه بالایی برخوردار است و در رتبه هفتم در بریتانیا توسط جداول لیگ راهنمای کامل دانشگاه 2022 قرار گرفته است. این موسسه همچنین یکی از اعضای گروه راسل است که دانشجویان بین المللی بسیار به دنبال آن هستند. این اعتبار در رتبه بندی دانشگاه توسط Times Higher Education World Rankings در سال 2022 در بین 150 دانشگاه برتر جهان و در رتبه 100 دانشگاه برتر جهان توسط رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2022 منعکس شده است.

دانشکده دندانپزشکی بالینی در دانشگاه طیف وسیعی از رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد و برنامه های توسعه حرفه ای مداوم را ارائه می دهد. مدارک تحصیلی شامل لیسانس در علوم و فناوری زیست دندانپزشکی و دیپلم آموزش عالی در بهداشت دندان و درمان دندان می باشد. این دانشکده همچنین به دلیل تحقیقات خود در زمینه بهداشت دهان و دندان و دندانپزشکی پایدار بسیار مورد توجه است.

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]