بریستول، دانشگاه غرب انگلستان ( دانشگاه UWE بریستول)

در مورد این دانشگاه

بریستول، دانشگاه غرب انگلستان ( دانشگاه UWE بریستول)بریستول، دانشگاه غرب انگلستان در سه پردیس در شهر بریستول مستقر است. شهری مهیج و متنوع، با جمعیت دانشجویی زیاد، مکانی هیجان انگیز برای زندگی و تحصیل است. دانشگاه UWE بریستول همچنین یک مرکز صنعتی با فرصت های زیادی برای شبکه سازی و استخدام فارغ التحصیلان در آستانه خود است.

دانشگاه UWE بریستول شهرت بسیار خوبی دارد که در سال های اخیر رشد کرده است. در جدول لیگ نگهبان در سال 2023 از بین 121 موسسه بریتانیا در رتبه 24 قرار دارد. در شش سال گذشته بیش از 300 میلیون پوند در امکانات پردیس سرمایه گذاری شده است.

بریستول، دانشگاه غرب انگلستان در بین کارفرمایان شهرت بسیار خوبی دارد، به طوری که 91 درصد از فارغ التحصیلان آن 15 ماه پس از فارغ التحصیلی در حال کار یا ادامه تحصیل هستند (نتایج نظرسنجی نتایج فارغ التحصیلان منتشر شده توسط آژانس آمار آموزش عالی (HESA) 2022).

جامعه پردیس قوی دانشگاه UWE بریستول خانه بیش از 160 باشگاه ورزشی و انجمن است که در اطراف ساختمان جدید اتحادیه دانشجویان متمرکز است، که در قلب زندگی پردیس قرار دارد. دانشجویان بین المللی با برنامه هایی که به آنها کمک می کند تا در آنها مستقر شوند، از جمله جهت گیری، سفرهای یک روزه و رویدادها در طول سال احساس راحتی کنند. این دانشگاه از جامعه بین المللی خود پشتیبانی عالی ارائه می دهد و به عنوان دانشگاه بین المللی سال 2022 واتونی نامزد شد.

رتبه بندی بریستول، دانشگاه غرب انگلستان

رتبه بندی QS

 • 2024 : 741
 • 2023 : 801
 • 2022 : 801

رتبه بندی دانشگاه UWE بریستول در تایمز

 • 2023 : 401
 • 2022 : 401
 • 2021 : 401

چه خبر از تازه ها ؟

رشد و پیشرفت دانشگاه

رتبه بندی بریستول، دانشگاه غرب انگلستانبریستول، دانشگاه غرب انگلستان به طور مداوم در حال بهبود پیشنهادات خود به دانشجویان، هم از نظر تدریس و دوره ها و هم از نظر محیط دانشگاه است، با بیش از 300 میلیون پوند پوند در شش سال گذشته در تسهیلات سرمایه گذاری شده است، از جمله:

7 میلیون پوند توسعه مجدد آزمایشگاه های علمی دانشگاه، برای تحقیقات دانشجویی و تدریس در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد.

سرمایه گذاری 55 میلیون پوندی دانشگاه UWE بریستول در ساختمان مدرسه تجاری جدید، که به 5500 دانش آموز فرصت کسب تجربه عملی و کار در یک فضای مشترک را ارائه می دهد.

سرمایه‌گذاری 5 میلیون پوندی در یک مرکز جدید بینایی‌سنجی و مهارت‌های بالینی، که فضای یادگیری عملی را برای اپتومتریست‌های کارآموز، پیراپزشکی و کاردرمانی فراهم می‌کند.

بیش از 10 میلیون پوند سرمایه گذاری در پردیس شهری دانشگاه، که منابع پیشرفته را برای استودیوهای فیلم برنده جوایز آن به ارمغان می آورد.

یک ساختمان جدید مهندسی چند میلیون پوندی.

خوابگاه دانشجویی جدید در پردیس فرنچای برای بیش از 2200 دانشجو ساخته می شود و 900 اتاق اول از سپتامبر 2023 در دسترس است.

مالی

هزینه تحصیل در بریستول، دانشگاه غرب انگلستان

متوسط سالانه هزینه تحصیل در دانشگاه UWE بریستول

 • مقطع کارشناسی : 14000 پوند
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 13710 پوند

متوسط سالانه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 5140 پوند
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 4560 پوند

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

هزینه تحصیل در بریستول، دانشگاه غرب انگلستانشرایط ورودی به دانشگاه UWE بریستول بسته به اینکه دانشجو از کجا درخواست می دهد و برای چه دوره ای درخواست می کند متفاوت است. برخی از دستورالعمل های کلی برای درخواست در سراسر دانشگاه وجود دارد، از جمله الزامات زبان انگلیسی:

کارشناسی

دانش آموزان به نمره آیلتس 6.0 (با 5.5 در هر جزء)، نمره تافل iBT 80 یا بالاتر (شامل حداقل 17 در Listening و Writing، 18 در Reading و 20 در Speaking)، یک CPE یا CAE در کمبریج نیاز دارند. نمره C اگر قبل از 2015 گرفته شود یا در کل 169 (با حداقل 162 در هر مهارت) اگر بعد از 2015 یا نمره پیرسون 50 (با حداقل 51 در هر جزء).

تحصیلات تکمیلی بریستول، دانشگاه غرب انگلستان

دانش آموزان به نمره آیلتس 6.5 (با 5.5 در هر جزء)، نمره تافل iBT 90 یا بالاتر (شامل حداقل 17 در Listening و Writing، 18 در Reading و 20 در Speaking)، یک CPE یا CAE در کمبریج نیاز دارند. نمره C اگر قبل از 2015 گرفته شده باشد یا در کل 176 (با کمتر از 162 در هر مهارت) اگر بعد از سال 2015، یا نمره پیرسون 58 (با حداقل 51 در هر جزء).

تعدادی از مدارک تحصیلی دیگر نیز در نظر گرفته خواهد شد و دانشگاه UWE بریستول یک دوره زبان انگلیسی پیش از جلسه را برای دانش آموزانی که شرایط لازم را ندارند ارائه می دهد.

علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی، دانش‌آموزان باید مدارک مربوطه را نیز داشته باشند و متقاضیان باید بر اساس کشور بررسی کنند که کدام مدارک پذیرفته شده است.

دوره های مسیر

UWE Bristol با مشارکت Kaplan کار می کند تا مسیرهایی را برای برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق کالج بین المللی UWE Bristol ارائه دهد که در محوطه دانشگاه ادغام شده است.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

بریستول، دانشگاه غرب انگلستان بیش از 600 دوره را در طیف وسیعی از موضوعات، در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، حرفه ای یا دوره کوتاه ارائه می دهد و تدریس در این رشته ها عالی رتبه بندی می شود.

دانشگاهیان خبره این دانشگاه در زمینه خود پیشرو هستند و تعدادی از آنها بورسیه تدریس ملی را دریافت کرده اند تا کار خود را به رسمیت بشناسند. کارکنان آموزشی نماینده یک تیم بین المللی از دانشگاهیان با مهارت های ارتباطی عالی هستند که مشتاق موفقیت دانش آموزان خود هستند.

دانشگاه UWE بریستول علاوه بر کارکنان اختصاصی، امکانات عالی را برای حمایت از دانش آموزان در یک محیط آموزشی سازنده، از کتابخانه ها و فضاهای کاری گرفته تا آزمایشگاه های عملی، فراهم می کند. همچنین منابع آنلاین گسترده و گزینه های راهنمایی و تدریس خصوصی وجود دارد که به دانش آموزان کمک می کند تا پشتیبانی را مطابق با نیازهای تحصیلی خود تنظیم کنند.

ساختار بخش

10 مدرسه در بریستول، دانشگاه غرب انگلستان در سه کالج وجود دارد:

ساختار بخشکالج هنر، فناوری و محیط زیست

 • این کالج دارای بیش از 6000 دانشجو و 445 کارمند است.
 • دانشکده معماری و محیط زیست زمینه هایی مانند معماری، ساخت و ساز، املاک و نقشه برداری، طراحی، جغرافیا و مدیریت و برنامه ریزی محیطی را ارائه می دهد.
 • دانشکده محاسبات و فناوری‌های خلاق، حوزه‌های موضوعی مانند فناوری صوتی و موسیقی، علوم رایانه و فناوری‌های خلاقانه و ریاضیات را ارائه می‌دهد.
 • دانشکده مهندسی دانشگاه UWE بریستول دوره هایی مانند مهندسی مکانیک، مهندسی، الکترونیک، رباتیک، مهندسی هوافضا، مهندسی عمران و محیط زیست و مکاترونیک را ارائه می دهد.
 • دانشکده هنر زمینه های موضوعی مانند هنر، طراحی، نمایش و بازیگری، انگلیسی، تاریخ و نویسندگی، مد، فیلم سازی، انیمیشن، عکاسی، روزنامه نگاری و رسانه را ارائه می دهد.

کالج تجارت و حقوق

 • کالج تجارت و حقوق در ساختمانی به ارزش 55 میلیون پوند مستقر است.
 • مدرسه کسب و کار بریستول زمینه های موضوعی مانند حسابداری، امور مالی، مدیریت بازرگانی، اقتصاد و بازاریابی را ارائه می دهد.
 • دانشکده حقوق بریستول دانشجویان را برای وکالت در آینده با دوره هایی مانند حقوق اروپایی و بین المللی و تجارت و حقوق آماده می کند.

کالج بهداشت، علم و جامعه دانشگاه UWE بریستول

 • کالج بهداشت، علم و جامعه دارای بیش از 8000 دانشجو و 450 کارمند است.
 • دانشکده بهداشت و رفاه اجتماعی زمینه های موضوعی مانند حرفه های بهداشتی، پرستاری و مامایی، فیزیوتراپی، کاردرمانی و توانبخشی ورزشی، مددکاری اجتماعی، بهداشت محیطی و عمومی و موسیقی درمانی را ارائه می دهد.
 • دانشکده علوم کاربردی حوزه های موضوعی مانند علوم زیستی، علوم محیطی و علوم پزشکی قانونی را ارائه می دهد.
 • دانشکده علوم اجتماعی حوزه های موضوعی مانند فلسفه، سیاست، روابط بین الملل و روانشناسی، جامعه شناسی و جرم شناسی را ارائه می دهد.
 • مدرسه آموزش و پرورش و کودکی دوره هایی مانند دوران کودکی و آموزش ابتدایی را ارائه می دهد.

پشتیبانی دانشجویی بریستول، دانشگاه غرب انگلستان

در UWE Bristol خدمات پشتیبانی عالی از دانشجویان در دسترس است، و با اتحاد دانشجویان جدید که همه شبکه‌های پشتیبانی را گرد هم می‌آورد، دریافت کمک مورد نیاز برای دانشجویان آسان است. این دانشگاه از نظر رضایت دانشجو در جنوب غربی انگلستان رتبه هفتم را کسب کرد (نظرسنجی ملی دانشجویی 2022)، که سطح فوق العاده پشتیبانی را برجسته می کند که تجربه دانشجویی را افزایش می دهد. خدمات عبارتند از:

خدمات رفاهی

راه های مختلفی وجود دارد که دانش آموزان می توانند کمک بگیرند. دانشگاه UWE بریستول با خدمات حرفه ای در محل و همچنین مشارکت با NHS می تواند به دانش آموزان کمک کند تا مشاوره، پشتیبانی بحران، مشاوره و کمک یا حتی پشتیبانی آنلاین و متنی را دریافت کنند.

مشاوران پشتیبانی دانشجو در بریستول، دانشگاه غرب انگلستان

مشاوران پشتیبانی دانشجویی  UWE بریستول به دانشجویان کمک می‌کنند تا با مشکلات پیچیده‌ای که در حین تحصیل پیش می‌آیند، به آنها کمک کنند تا از تجربه دانشگاهی خود بیشترین بهره را ببرند. دانش‌آموزان می‌توانند در مورد همه چیز، از شرایط شخصی گرفته تا مسائل دوره و مقابله با حجم کاری، پشتیبانی دریافت کنند. دانش‌آموزان می‌توانند در صورت نیاز به صورت آنلاین و یا تلفنی نوبت بگیرند.

پشتیبانی از مطالعات بین المللی

قبل از ورود دانش آموزان، آنها قبلاً از تیم پشتیبانی دانشجویی مرکز جهانی پشتیبانی خواهند کرد که به یافتن محل اقامت و درخواست ویزا کمک می کند. در بدو ورود، گرایش دانشجویان بین المللی به اسکان دانشجویان در خانه جدیدشان کمک می کند. در طول تحصیل، دانشجویان بین المللی می توانند از سفرهای یک روزه، رویدادها، کمک و مشاوره در سازگاری با خانه جدید و تجربه تحصیلی جدید استفاده کنند.

آموزش به کمک همتایان (PAL)

این طرح حمایت از دانش آموز به دانش آموز می تواند پشتیبانی، مشاوره یا کارگاه های آموزشی متناسب و شخصی ارائه دهد. برخی از دانش آموزان ترجیح می دهند از دانش آموزان هم سن و سال خود یا دانش آموزانی که تجربیات مشابهی با آنها داشته اند کمک مورد نیاز خود را دریافت کنند. طرح PAL ارائه می دهد که و برای دانش آموزان شرکت کننده، راهی عالی برای به دست آوردن تجربیات جدید و ملاقات با افراد جدید است.

تسهیلات امکانات دانشگاهی

دانشگاه UWE بریستول عاقلانه در ارائه طیف عالی از امکانات دانشگاهی به دانشجویان خود سرمایه گذاری کرده است که فرصت هایی را برای گسترش یادگیری تئوری با تجربه عملی عملی به ارمغان می آورد. امکانات شامل محیط‌های حرفه‌ای شبیه‌سازی‌شده، مانند خانه صحنه جرم و دادگاه ساختگی، و همچنین فضاهای غنی از فناوری برای ساخت انیمیشن و بازی، آزمایشگاه‌های کاملاً مجهز و گلخانه است.

کتابخانه های بریستول، دانشگاه غرب انگلستان

در هر پردیس کتابخانه‌هایی وجود دارد که برای همه دانشجویان باز است و شامل طیف وسیعی از منابع آنلاین و چاپی است. دانش آموزان همچنین به طیف وسیعی از فضاهای مطالعه برای کار آرام و مشارکتی دسترسی دارند. کتابخانه پردیس Frenchay 24 ساعت شبانه روز و 365 روز در سال برای استفاده دانشجویان باز است.

محل اقامت در دانشگاه UWE بریستول

برای دانشجویانی که مایل به اقامت در خوابگاه های دانشگاهی هستند، طیف وسیعی از گزینه ها در سراسر دانشگاه با نرخ رقابتی موجود است. زندگی در محل اقامت پردیس می تواند راهی عالی برای ملاقات با افراد جدید و عضویت در جامعه فعال در محوطه دانشگاه باشد.

اتحادیه دانشجویان

اتحادیه دانشجویان اخیراً یک سرمایه گذاری 10 میلیون پوندی برای انتقال کل پیشنهاد به یک مکان در محوطه دانشگاه داشته است. با بار، کافه، تراس، محل ملاقات و صندلی، قلب زندگی دانشجویی در محوطه دانشگاه است. دانشجویان می توانند به یکی از بیش از 160 شبکه، انجمن و باشگاهی که به اتحادیه دانشجویان وابسته هستند، بپیوندند، مکانی عالی برای دنبال کردن علایق جدید با افراد همفکر.

امکانات ورزشی دانشگاه UWE بریستول

مرکز ورزش دارای امکانات عالی از جمله سوئیت های تناسب اندام، سالن ورزشی، زمین اسکواش، دیوار کوهنوردی و زمین های اختر است. زمین‌های چند ورزشی Hillside Gardens در سال 2018 افتتاح شد و میزبان تیم‌های فوتبال، چوگان، راگبی و فوتبال آمریکایی است.

منبع : www.uwe.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]