دانشگاه آنگلیا راسکین انگلستان

در مورد این دانشگاه

دانشگاه آنگلیا راسکین انگلستاندانشگاه آنگلیا راسکین به عنوان 350 مؤسسه برتر در جهان رتبه بندی شده است و در بین 40 دانشگاه در انگلستان قرار دارد (رتبه بندی دانشگاه های جهانی تایمز 2022) . این دانشگاه میزبان دانشجویان بیش از 185 کشور در سراسر جهان است و به خاطر جامعه چند فرهنگی خود شناخته شده است. این دانشگاه دارای دو پردیس است که یکی در کمبریج و دیگری در چلمزفورد واقع شده است .

دانشگاه آنگلیا راسکین اخیراً 100 میلیون پوند در تأسیسات خود سرمایه گذاری کرده است . این دانشگاه یکی از تنها 9 مدرسه بینایی سنجی در انگلستان را در خود جای داده است و گالری هنری عمومی خود را به نام گالری راسکین دارد . همچنین دارای یک مرکز علمی جدید ، یک کلینیک دانشکده حقوق ، دادگاه‌های قانون ساختگی ، مجموعه‌های بازی رایانه ‌ای و کتابخانه‌هایی است که 24 ساعته و با کتاب‌ها و منابع آموزشی آنلاین باز هستند .

دانشگاه آنگلیا راسکین در ارائه پشتیبانی در زمینه های مختلف برتری دارد . این شامل حمایت از معلولیت برای کسانی است که دارای شرایط سلامت روان ، شرایط پزشکی و مشکلات یادگیری هستند . سایر پشتیبانی ها از خدمات مشاوره گرفته تا یک مرکز بین المللی دوستانه که برای کمک به دانشجویان بین المللی اختصاص داده شده است .

دانشجویان همچنین می توانند هنگام تحصیل در Anglia Ruskin از خدمات شغلی ارزشمند استفاده کنند . خدمات استخدامی کمک زیادی از کمک در تهیه رزومه گرفته تا آماده سازی مصاحبه ارائه می دهد . جلسات یک به یک با مشاوران در دسترس است و بسیاری از منابع مفید را می توان به صورت آنلاین یافت .

در حالی که دانش آموزان در دانشگاه آنگلیا راسکین هستند ، می توانند در اوقات فراغت خود از یکی از بسیاری از کلوپ ها یا جوامع اجتماعی لذت ببرند . از طریق این گروه ها ، آنها می توانند دوستان جدیدی پیدا کنند ، یک مهارت جدید بیاموزند و چیزی منحصر به فرد به CV خود اضافه کنند . کلوپ ها و انجمن های پیشنهادی از کلاس رقص تا یک جامعه موسیقی جایگزین را شامل می شود .

رتبه بندی دانشگاه دانشگاه آنگلیا راسکین

 • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه Times : 301

چه خبر از تازه ها

جوایز و رتبه بندی رتبه بندی دانشگاه های جهان در سال 2022

بار دیگر ARU به عنوان یکی از 40 دانشگاه برتر انگلستان و 350 موسسه برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی تایمز در سال 2022 معرفی شده است .

برای ششمین سال متوالی ARU در رتبه بندی دانشگاه های جهانی Times Higher Education که بزرگترین و متنوع ترین رتبه بندی دانشگاه تا به امروز است ، در بین 350 موسسه برتر جهان قرار گرفته است .

ARU در رتبه بندی چشم انداز بین المللی بالاتر رفته است و اکنون در بین 1662 دانشگاه جهان در رتبه 103 قرار دارد .

ARU یکی از کارآفرین ترین دانشگاه های انگلستان است

آنگلیا راسکین و استاد پل درایور در فهرست نهایی جوایز معتبر ملی قرار دارند .

دانشگاه آنگلیا راسکین (ARU) یک فینالیست در رده دانشگاه کارآفرین برجسته جوایز سالانه مجله Times Higher Education (THE) در سال 2021 – “اسکار آموزش عالی” – با مدرس پل درایور نیز در رده نوآورترین معلم در فهرست نهایی قرار گرفته است. امسال .

ARU قبلاً عنوان دانشگاه کارآفرینی سال را در سال 2014 به دست آورده بود و در کنار پنج موسسه آموزش عالی دیگر بریتانیا برای جوایز سال 2021 که در 25 نوامبر اعلام می شود در فهرست نهایی قرار گرفته است .

ARU یکی از بهترین های جهان برای سلامتی و تندرستی است

دانشگاه آنگلیا راسکین (ARU) در رتبه‌ بندی تأثیر آموزش عالی تایمز (THE) در میان 40 مؤسسه آموزش عالی برتر جهان و دومین مؤسسه در بریتانیا به دلیل دستاوردهای خود در سلامت و رفاه قرار گرفته است . ARU به طور کلی در رتبه بندی THE Impact در بین 300 موسسه برتر جهانی فهرست شده است .

رتبه بندی برای سنجش کارایی یک موسسه در دستیابی به توسعه پایدار اجرا شد . این اهداف توسعه پایدار توسط سازمان ملل متحد در سال 2015 به عنوان یک فراخوان جهانی فوری برای اقدام به سوی آینده ای پایدارتر وضع شد .

در سال 2020 نیز ARU در بین 40 دانشگاه برتر انگلستان قرار گرفت . جدول لیگ گاردین 2021 ARU را در رتبه اول برای آموزش و علوم ورزشی قرار داد .

این دانشگاه همچنین به دلیل ارزشی که به دانشجویان از جمله حمایت از دانشجویان و نتایج فارغ التحصیل می‌افزاید ، شناخته شد . دانش‌آموزان سال آخر این موضوع را با رتبه‌بندی بالای ARU در نظرسنجی ملی دانشجویی مجدداً تکرار کرده ‌اند .

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه دانشگاه آنگلیا راسکین چقدر است ؟

 • متوسط سالانه شهریه برای تحصیل در مقطع Undergraduate : 14220 پوند
 • متوسط سالانه شهریه برای تحصیل در مقطع Postgraduate : 14020 پوند
 • متوسط سالانه هزینه زندگی : 9135 پوند
 • متوسط سالانه زندگی درون دانشگاهی : 6147 پوند

بورسیه و فاند

چندین بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در دانشگاه آنگلیا راسکین وجود دارد . این شامل :

بورسیه تعالی بین المللی – در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

دانشجویان بین المللی تشویق می شوند برای این بورسیه تحصیلی به ارزش 4000 پوند درخواست دهند . دانش آموزان باید بتوانند پیشرفت تحصیلی و فوق برنامه استثنایی را نشان دهند. وب سایت را برای مهلت های زمانی بررسی کنید .

بورسیه های بین المللی شایستگی – در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

دانشجویان واجد شرایط برای کمک به هزینه های تحصیلی خود ، جایزه ای بین 1000 تا 2000 پوند دریافت خواهند کرد . دانش آموزان ملزم به درخواست برای جایزه نیستند زیرا به طور خودکار در هنگام پذیرش در نظر گرفته می شوند .

تخفیف بین المللی پرداخت زودهنگام – کارشناسی و کارشناسی ارشد

دانشجویان واجد شرایطی که شهریه خود را زودتر پرداخت کنند ، از 400 تا 1000 پوند تخفیف زود هنگام دریافت خواهند کرد .

بورسیه های بین المللی فارغ التحصیلان – فوق لیسانس

دانشجویان واجد شرایط اگر قبلاً مدرک خود را در دانشگاه آنگلیا راسکین به پایان رسانده باشند و برای یک مدرک کارشناسی ارشد تمام وقت ، یک مدرک تحقیقاتی تمام وقت یا یک برنامه تمرین حقوقی درخواست دهند ، جایزه 3000 پوندی دریافت خواهند کرد .

شایستگی

الزامات آکادمیک ورود

برای پذیرش در دانشگاه آنگلیا راسکین ، هم دانشجویان مقطع کارشناسی و هم دانشجویان کارشناسی ارشد باید حداقل شرایط لازم را داشته باشند و شرایط آکادمیک خاص دوره و کشور را برآورده کنند .

الزامات زبان انگلیسی

برای پذیرش در مقطع کارشناسی، دانشجویان باید یکی از موارد زیر (یا معادل آن) را داشته باشند :

 • نمره آیلتس 6.0 بدون باند زیر 5.5
 • نمره کلی ETS TOEFL iBT 80، با حداقل 17 در نوشتن و شنیدن، 18 در ریدینگ و 20 در صحبت کردن
 • نمره کل Pearson PTE 57، با حداقل 51 در همه اجزا

برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد ، معمولاً دانشجویان باید یکی از موارد زیر (یا معادل آن) را برآورده کنند :

 • نمره آیلتس 6.5 بدون باند کمتر از 5.5 یا معادل آن
 • نمره کلی ETS TOEFL iBT 88، با حداقل 17 در نوشتن و شنیدن، 18 در ریدینگ و 20 در صحبت کردن
 • نمره کل پیرسون PTE 61، با حداقل 51 در همه اجزا

لطفاً صفحه الزامات ورود برای سایر آزمون های زبان انگلیسی را ببینید ، ARU به طور موقت پذیرفته می شود .

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشجویان در قلب دانشگاه قرار دارند و دانشگاه آنگلیا راسکین یک تجربه آموزشی برجسته ارائه می دهد . این دانشگاه در بین 250 رتبه برتر رتبه بندی آموزش دانشگاه تایمز در اروپا (2018) قرار گرفت . این دانشگاه در زمینه های زیر برجسته بود : امکانات آموزشی با کیفیت ، دسترسی به مواد آموزشی ، پشتیبانی از تفکر انتقادی ، و آسان کردن تماس با اساتید و دانشکده ها .

این دانشگاه بهترین یادگیری حضوری و دیجیتالی را در تمام دوره‌های خود ترکیب می‌کند، فرصت‌های مبتنی بر کار را افزایش می‌دهد و فعالیت‌هایی را ارائه می‌دهد که موفقیت تحصیلی و اشتغال‌زایی را افزایش می‌دهد .

دو نفر از دانشگاهیان ARU بورسیه تدریس ملی اعطا کردند

در آگوست 2020 ، استادان دانشگاه آنگلیا راسکین (ARU) ، دکتر بئاتریز آسودو و سیان شاو ، هر دو کمک هزینه های آموزشی ملی را از Advance HE دریافت کردند ، که بالاترین جایزه ممکن دانشگاهی است ، به منظور قدردانی از کیفیت برجسته تدریس خود .

دکتر Acevedo متعلق به دانشکده تجارت و حقوق است و با آموزش و یادگیری Anglia کار می کند تا به پشتیبانی و توسعه حرفه ای کارکنان آموزشی ARU کمک کند . او مدافع قوی ” آموزش عملی ” و استفاده از هنر در آموزش برای توانمندسازی دانش آموزان است . دکتر شاو مدیر آموزش ، یادگیری و ارزیابی در دانشکده بهداشت ، آموزش ، پزشکی و مراقبت های اجتماعی است . او علاقه خاصی به روش های آموزشی با فناوری پیشرفته دارد .

ساختار بخش

گزینه های تحصیلی در چندین دانشکده و مدرسه ارائه می شود :

دانشکده هنر ، علوم انسانی و اجتماعی

مرکز نوآوری های خلاقانه و فرهنگی ، تحقیقات این دانشکده در شش زمینه در چارچوب تعالی پژوهشی 2014 به عنوان پیشرو در جهان در نظر گرفته شد . تعامل آن با هنر و فرهنگ زندگی را غنی می کند و به اقتصاد خلاق بریتانیا کمک می کند ، به ارزش 17.3 میلیارد پوند ، و آن دانشجویان از راضی ترین دانشجویان کشور هستند .

دانشکده بهداشت ، آموزش ، پزشکی و مراقبت های اجتماعی

دانشگاه آنگلیا راسکین بزرگترین ارائه دهنده دوره های بهداشتی ، مراقبت های اجتماعی و آموزشی در شرق انگلستان است . با داشتن پرستاران ، ماماها و مددکاران اجتماعی تحصیلکرده برای بیش از 25 سال ، دوره های آن با در نظر گرفتن مشاغل دانشجویان طراحی شده است . دانش‌آموزان آن از طریق استفاده از امکانات پیشرفته‌ای که موقعیت‌های بالینی واقعی را منعکس می‌کنند ، بخش‌های بیمارستان بریتانیا و کلاس درس دوران کودکی را به طور واقعی یاد می‌گیرند . دانشکده پزشکی نیز در این دانشکده قرار دارد و پردیس چلمزفورد اولین دانشکده پزشکی در شهرستان اسکس است .

دانشکده بازرگانی و حقوق

این مدرسه طیف وسیعی از دوره های بازرگانی و حقوق در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را با استفاده از فناوری های یادگیری پیشرفته ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان یک تجربه آموزشی پویا دریافت می کنند. در رتبه دهی برتر برای رضایت دانشجویان از تدریس (راهنمای دانشگاه گاردین، 2017) ، دوره های آن به دانش آموزان کمک می کند تا پیشرفت کنند ، عادی را به چالش بکشند و نوآور باشند و به آنها اعتماد به نفس برای رسیدن به جاه طلبی های خود و آماده شدن برای حرفه خود می دهند .

دانشکده علوم و مهندسی

این دانشکده تئوری و مهارت های عملی را که دانشجویان برای یک شغل پربار نیاز دارند ترکیب می کند . در اینجا ، دانش آموزان در آخرین آزمایشگاه ها یا در سفرهای میدانی و محل کار با سازمان های پیشرو یاد خواهند گرفت .

امکانات

دانشگاه آنگلیا راسکین سرمایه گذاری زیادی در امکانات پرستاری و مراقبت های بهداشتی در پردیس های چلمزفورد و کمبریج خود انجام داده است . در اینجا ، دانش‌آموزان می ‌توانند در اتاق‌های مهارت ، سالن‌های عمل آزمایشی و بخش‌ها بیاموزند . در همین حال ، دانشجویان علوم می‌توانند از مجموعه  SuperLab، که دارای آزمایشگاه‌های علمی پیشرفته ، یک آزمایشگاه فیزیولوژی و یک آزمایشگاه تحقیقاتی دارویی است ، لذت ببرند .

دانشکده پزشکی 20 میلیون پوندی ARU به دانشجویان امکانات عالی برای تکمیل مهارت های خود ارائه می دهد ، از جمله اتاق های شبیه سازی GP ، مجموعه آناتومی و یک سالن سخنرانی به سبک هاروارد . در همین حال ، دانشجویان بینایی سنجی می توانند در کلینیک چشم دانشگاه با متخصصان واجد شرایط تحصیل کنند .

تمامی دانشکده‌های دانشگاه دارای امکانات پیشرفته از جمله SuperLabs علمی ، اتاق تجارت مالی و استودیوهای تلویزیونی هستند . مجموعه‌های بازی‌های رایانه ‌ای ، دادگاه‌های قانونی ساختگی و آزمایشگاه‌های مهارت‌های پیراپزشکی ، یادگیری را در رشته‌های مختلف افزایش می ‌دهند . مدرسه هنر کمبریج در ساختمان ویکتوریایی آجر قرمزش مجهز به استودیوهای الهام بخش و فضاهای خلاقانه است .

برای مدتی استراحت ، همه دانش‌آموزان می‌ توانند از گالری معروف راسکین لذت ببرند ، که در تمام طول سال نمایشگاه‌های رایگان برگزار می‌کند و از سالن‌های ورزشی در پردیس‌های کمبریج و چلمسفورد استفاده می‌ کنند .

منبع : aru.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 2 Average: 5]