دانشگاه اسکس انگلستان

در مورد این دانشگاه

دانشگاه اسکس انگلستاندانشجویان دانشگاه اسکس که در یکی از سه پردیس خوش‌آمد این دانشگاه در کولچستر، ساوتند-آن-سی و لافتون تحصیل می‌کنند، در موقعیت مناسبی برای کسب طیف وسیعی از مهارت‌ها برای کمک به آنها برای مقابله با چالش‌های تحصیلی زندگی هستند. دانشگاه دانشجویان خود را تشویق می کند تا به عنوان فردی رشد کنند، از همسالان خود بیاموزند، و همچنین برای خود فکر کنند و مستقل تر زندگی کنند.

در دانشگاه اسکس دانشجویان بین المللی با تقویم فعال رویدادها که در همان هفته اول ترم شروع می شود به گرمی استقبال می شوند. در طول سال‌های بعد، دانش‌آموزان تشویق می‌شوند تا با پشتیبانی تحصیلی، مشاوره شغلی و امکانات و تدریس با کیفیت بالا به پتانسیل‌های خود دست یابند.

به لطف موقعیت مکانی دانشگاه اسکس در حومه شرقی لندن، دانشجویان برای بازدید از شهر در اوقات فراغت خود موقعیت خوبی دارند. در همین حال، هر پردیس همه چیز مورد نیاز برای مطالعه و اوقات فراغت را دارد. طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد از علوم کامپیوتر گرفته تا پرستاری، جرم شناسی و زیست شناسی دریایی ارائه می شود.

دانش آموزان در دوره های خود با شرکت در سخنرانی ها، سمینارها و جلسات یادگیری گروهی پیشرفت می کنند. آنها همچنین به امکانات فراوانی در دانشکده های علوم انسانی، علوم و بهداشت و علوم اجتماعی دسترسی دارند.

رتبه بندی دانشگاه اسکس

رتبه بندی QS

  • 2024 : 459
  • 2023 : 465
  • 2022 : 439

رتبه بندی تایمز

  • 2023 : 301
  • 2022 : 301
  • 2021 : 301

چه خبر از تازه ها ؟

رتبه بندی دانشگاه اسکسدانشگاه اسکس یک دانشگاه پر رونق است که بسیاری از بازسازی ها و امکانات جدید اضافه شده است. برج‌ها، یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های اقامتی برای دانشجویان، در قلب پردیس کولچستر، جایی که از اوایل دهه 1960 در آن قرار داشته‌اند، قرار دارد و در حال حاضر برای به‌روز نگه‌داشتن آن‌ها برای نسل بعدی دانش‌آموزان، در حال بازسازی هستند.

مرکز آموزشی Causeway در پردیس Colchester با 15 اتاق آموزشی جدید و یک فضای سمینار انعطاف پذیر که می تواند تا 80 نفر را در خود جای دهد افتتاح شد.

در پردیس Southend، برنامه‌هایی برای افتتاح یک آزمایشگاه پرستاری جدید با فضاهای آموزشی درمانی، و همچنین یک منطقه زندگی اجتماعی، یک آزمایشگاه مهارت‌های پرستاری و هفت اتاق مشاوره برای استفاده در مطالعات در حال انجام است. این یک فضای آموزشی برای بیش از 100 دانش آموز اضافی ایجاد می کند. همزمان، بخش بهداشت دهان و دندان با اتاق‌های بازسازی‌شده و امکانات توسعه‌یافته در حال گسترش است.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه اسکس چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

  • مقطع کارشناسی : 19450 پوند
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 19500 پوند

متوسط سالانه هزینه زندگی

  • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 2247 پوند
  • هزینه زندگی درون دانشگاه : 3890 پوند

بورسیه و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه اسکس چقدر است ؟دوره های آموزشی در دانشگاه اسکس معمولا بین 16000 پوند تا 20000 پوند برای دانشجویان بین المللی هزینه دارند. ممکن است پس از بررسی مالی، هزینه ها برای هر سال تحصیل دانشگاهی افزایش یابد.

بورسیه تحصیلی موجود است. این دانشگاه یک بورسیه یاب ارائه می دهد تا دانشجویان بتوانند به اطلاعات مورد نیاز در مورد انواع بودجه موجود دسترسی داشته باشند. بورسیه‌ها ممکن است مختص بخش‌ها یا دانشکده‌های تحصیلی باشد و برخی بورسیه‌ها به طور خاص به دانشجویان اتحادیه اروپا یا بین‌المللی ارائه می‌شوند. دانشجویان همچنین ممکن است به بورسیه هایی با معیارهای واجد شرایط بودن و پذیرش متفاوت دسترسی داشته باشند.

علاوه بر هزینه های دوره سالانه، دانشجویان باید بتوانند هزینه های اقامت خود را نیز پوشش دهند. هزینه اقامت معمولا بین 4000 تا 9000 پوند در سال است. دانشجویانی که برای ویزای دانشجویی درخواست می کنند ممکن است نیاز داشته باشند که طبق قوانین مهاجرت نشان دهند که بودجه لازم برای تحصیل و محل اقامت خود را دارند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

متقاضیان دانشگاه اسکس باید شرایط ورود مرتبط با دوره و سطح تحصیل خود را داشته باشند. شرایط ورود از کشوری به کشور دیگر متفاوت است، اگرچه انتظار می‌رود که دانش‌آموزان علاوه بر نمرات تحصیلی، مهارت زبان انگلیسی را نیز داشته باشند.

دانش‌آموزان بالقوه می‌توانند به اطلاعات مورد نیاز ورود به کشور دسترسی داشته باشند، که یک نمای کلی از انتظارات تحصیلی در دانشگاه اسکس ارائه می‌دهد. برای جزئیات بیشتر، دانش آموزان باید به اطلاعات ارائه شده برای دوره تحصیلی انتخابی خود نگاه کنند.

دانش آموزانی که شرایط استاندارد ورود به مطالعه را ندارند می توانند به مسیرهای Essex دسترسی داشته باشند. مسیرهای مسیر مطالعه، مهارت های یادگیری و مطالعه ضروری را با آموزش و آموزش موضوعی خاص ارائه می دهد. دانش‌آموزانی که در یکی از این دوره‌ها موفق شوند، پس از سال پایه، جایگاه تضمینی در دوره تحصیلی انتخابی خود خواهند داشت. سال پایه شامل یک سال تحصیلی کامل است که قبل از سه سال تحصیل در مقطع کارشناسی تکمیل می شود. همه متقاضیان برای مسیر Essex از شرایط ورود آرامی بهره مند خواهند شد و علاوه بر نمرات تحصیلی، شایستگی های دیگری نیز در نظر گرفته می شوند تا بتوانند با سرعت مناسب تری به پتانسیل خود دست یابند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

گروه و دانشکدهکارکنان دانشگاه اسکس بالاترین استانداردهای شهریه و تدریس را برای دانشجویان خود فراهم می کنند. بسیاری از مدرسان نیز درگیر تحقیقات در مقیاس جهانی هستند، در حالی که دوره های با کیفیت بالا را در چارچوب دانشگاه ارائه می دهند. این موسسه اغلب از نظر کیفیت توسط تیم های نظارتی خارجی، از جمله تنظیم کننده های مستقل ارزیابی می شود.

در طول یک دوره، کارکنان آموزشی پشتیبانی و بازخورد مداوم ارائه می دهند. ارائه آنلاین دوره های آموزشی دسترسی آسان به بررسی به موقع تمام کارهای نوشته شده را تضمین می کند، در حالی که سخنرانی ها به صورت دیجیتال ضبط و ضبط می شوند تا بتوان آنها را پخش کرد.

همه دوره ها و ماژول ها به صورت سالانه بررسی می شوند، با گزینه ای برای به روز رسانی سالانه. این تضمین می کند که هر دوره مرتبط و به روز است تا دانش آموزان در حال یادگیری آخرین اطلاعات هستند و دوره ها قدیمی نمی شوند. دانش‌آموزان همچنین این فرصت را دارند که در کنار تحصیلات خود کار کنند، از جمله اینکه اگر از مزایای آن بهره‌مند شوند، از طریق کارآموزی یاد بگیرند.

امکانات

در طول مدت تحصیل در دانشگاه اسکس، دانشجویان به امکانات آموزشی و تفریحی پیشرفته دسترسی دارند. هر پردیس مجهز به سالن های سخنرانی، فضاهای سمینار و مناطق مطالعاتی مشترک است. دانشجویان می توانند از سینمای پردیس، سالن بدنسازی، استودیوها، سوئیت های ویرایش، کتابخانه ها و فضای سبز استفاده کنند.

پردیس کولچستر بزرگترین پردیس اسکس است. این پردیس به خاطر فضاهای سبز محوطه‌سازی‌شده‌اش معروف است، اما به کلوپ شبانه، تئاتر، سینما، سالن بدنسازی، رستوران‌ها، کافه‌ها، مغازه‌ها و یک آرایشگاه نیز مجهز است.

پردیس Southend موقعیتی در کنار دریا با غذاخوری ها، فضاهای مطالعه متنوع، کتابخانه بزرگ و دسترسی آسان به فروشگاه های محلی و امکانات تفریحی ارائه می دهد. پردیس Loughton، به طور خاص برای دانش آموزان مدرسه بازیگری East 15، نزدیک به Epping Forest است و برای فعالیت در فضای باز ایده آل است. دانش آموزان همچنین می توانند در عرض 30 دقیقه با وسایل نقلیه عمومی به لندن دسترسی داشته باشند. امکانات برای دانشجویان در پردیس Loughton شامل تئاتر، استودیو و فضاهای تمرین است.

پردیس های دانشگاه اسکس شامل فضایی برای تأمل آرام، مدیتیشن و عبادت است. دانشجویان همچنین به گزینه های اقامتی متنوعی دسترسی دارند.

پشتیبانی دانشجویی

دانشگاه اسکساز لحظه ای که یک دانشجوی جدید وارد اسکس می شود، آنها به تمام امکانات دانشگاه در پردیس انتخابی خود دسترسی خواهند داشت. از دانش‌آموزان دعوت می‌شود تا به فعالیت‌های هفته خوش‌آمدگویی بپیوندند، همراه با برنامه‌ای گسترده از رویدادها که به آنها کمک می‌کند تا در زندگی دانشجویی مستقر شوند. همچنین می‌توان دانشجویان بین‌المللی را از فرودگاه جمع‌آوری کرد و با مربی دانشگاه به محوطه دانشگاه برد.

در طول مدت تحصیل در دانشگاه اسکس، از دانشجویان حمایت می شود تا مهارت هایی را توسعه دهند که می تواند اشتغال پذیری آنها را افزایش دهد. در مرکز رشد استعدادها، دانش‌آموزان می‌توانند در کارگاه‌هایی شرکت کنند تا به آنها در درخواست کار و رسیدن به اهداف شغلی آینده خود کمک کنند. دانش‌آموزان همچنین می‌توانند به توصیه‌های شغلی مداوم، از جمله پشتیبانی برای درخواست مجوز کار و ویزا دسترسی داشته باشند.

اتحادیه دانشجویان یک تقویم پر از رویدادها و فعالیت ها را برای یک تجربه کامل دانشجویی فراهم می کند. همچنین از طریق دفتر مشاوره SU برای مسائل مربوط به سلامت روان، نگرانی های امتحان، مشکلات محل اقامت یا نگرانی های مالی پشتیبانی می شود.

همه دانشجویان دانشگاه اسکس معلم خصوصی خود را دارند. برای حمایت تحصیلی، یک معلم خصوصی باید اولین نقطه تماس دانشجو باشد. بسیاری از دانش‌آموزان نیز انتخاب می‌کنند که به آنها یک مربی اختصاص داده شود، که دانش‌آموز قبلی یا قبلی با دیدگاه و تجربه خاص خود باشد.

منبع : www.essex.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]