دانشگاه اولستر انگلستان

در مورد این دانشگاه

دانشگاه اولستر انگلستاندانشگاه اولستر بزرگترین دانشگاه ایرلند شمالی است و در چهار پردیس مجزا در شهرهای بلفاست ، کولرین ، مگی و جردنستون واقع شده است . دانشگاه اولستر همچنین دو سایت تحصیلی دیگر در شهرهای لندن و بیرمنگام دارد – این جوامع دانشگاهی با هم مجموعه‌ ای چشمگیر از دوره‌های آموزشی را به دانشجویان ارائه می‌دهند ، علاوه بر آموزش از راه دور و آنلاین .

دانشگاه اولستر شهرت زیادی برای رضایت دانشجویان و برتری تحصیلی دارد ، همانطور که جایگاه آن در بین پنج دانشگاه منتخب برای The Times و Sunday Times Good University Guide : « دانشگاه سال » نشان می ‌دهد . همچنین از نظر تجربه دانشجویی و کیفیت تدریس به بالاترین 30 موسسه در سراسر بریتانیا رسیده است. به طور کلی ، این دانشگاه اخیراً برای دستیابی به جایگاهی در بین 50 مؤسسه برتر بریتانیا به طور کلی ارتقا یافته است .

فارغ التحصیلان اولستر از یکی از بهترین نرخ های اشتغال در بریتانیا برخوردار هستند ، زیرا 94 درصد از فارغ التحصیلان شش ماه پس از خروج از دانشگاه کار یا ادامه تحصیل پیدا می کنند . اکثر برنامه های تحصیلی دارای اعتبار حرفه ای هستند و به دانش آموزان اجازه می دهد تا از طریق کارآموزی و کارآموزی تجربه دنیای واقعی کسب کنند . با پشت سر گذاشتن مرکز توسعه شغلی برنده جایزه ، دانش آموزان در دستیابی به موفقیت احساس اطمینان می کنند .

دانشگاه اولستر به سایت های پردیس با کیفیت خود که مجهز به امکانات مدرن هستند و تأثیر مثبت قابل توجهی بر شهرها و شهرهایی که در آن واقع شده اند می بالد . این دانشگاه به توسعه پردیس های خود با امکانات و ابتکارات جدید هیجان انگیز ادامه می دهد که هدف آن متحد کردن دانشجویان و جوامع میزبان آنها در پیگیری مشترک رشد و توسعه است .

دانشجویانی از سرتاسر جهان در دانشگاه اولستر تحصیل می‌کنند و این دانشگاه به جمعیت بین‌المللی متنوع و خوش‌آمدی که از آن پشتیبانی می ‌کند افتخار می ‌کند . دانشجویان از بیش از 100 کشور مختلف برای تحصیل در اولستر می آیند .

رتبه بندی دانشگاه اولستر

 • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه QS : 601
 • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه Times : 601

چه خبر از تازه ها

دانشگاه اولستر اذعان دارد که در حالی که زندگی در حال بازگشت به چیزی آشناتر برای همه است ، زندگی و تحصیل در محوطه دانشگاه هنوز هم برای برخی از جامعه دانشگاه می تواند یک تجربه اضطراب آور باشد . دانشگاه اقدامات مختلفی را انجام داده است تا اطمینان حاصل کند که محیط یادگیری و کار فضایی امن برای همه است که در آن همه احساس خوش آمد و آرامش داشته باشند . این شامل ابتکاراتی مانند آزمایش بدون علامت و حمایت از دسترسی به واکسیناسیون برای همه دانش آموزان و کارکنان است. دانشگاه متعهد است که با آخرین مقررات دولتی و دستورالعمل های بهداشت عمومی مطابق با آن ها باشد .

دانشگاه اولستر دارای یک پردیس جدید 250 میلیون پوندی در مرکز شهر بلفاست است که یکی از بزرگترین ساختمان های آموزش عالی در اروپا است . امکانات این پردیس یک محیط یادگیری ، تدریس و تحقیق پیشرو با بهترین فناوری را فراهم می کند . پردیس پرجنب ‌و جوش ، محبوب هنر، میزبان نمایش‌های مد و نمایشگاه‌های هنری مکرر است و آن را مکانی هیجان‌انگیز برای مطالعه و کار کرده است . این دانشگاه همچنین اقامتگاه های کاملاً جدید و باکیفیت را در مرکز شهر در کنار پردیس جدید ارائه می دهد .

این دانشگاه در حال حاضر بر تعدادی از پیشرفت های جدید و هیجان انگیز در تعدادی از محوطه خود نظارت می کند ، از جمله تکمیل و افتتاح قریب الوقوع پردیس جدید بلفاست . این علاوه بر انواع تحولات در سراسر کولرین ، مگی و جردنستون است . این تغییرات با هم منجر به رشد فصل جدیدی برای دانشگاه اولستر می شود که در آن دانشجویان در جلو و مرکز قرار می گیرند تا در طراحی و پیاده سازی طیف وسیعی از ابتکارات و برنامه های دانشجویی هیجان انگیز برای حمایت از آنها از طریق این تغییرات مشارکت کنند .

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه اولستر چقدر است ؟هزینه تحصیل در دانشگاه اولستر چقدر است ؟

 • متوسط سالانه هزینه تحصیل در مقطع Undergraduate : 15470 پوند
 • متوسط سالانه هزینه تحصیل در مقطع Postgraduate : 14480 پوند
 • متوسط هزینه زندگی سالانه : 4680 پوند
 • متوسط هزینه زندگی سالانه درون دانشگاهی : 3640 پوند

بورسیه و فاندینگ

برخی از بورسیه های ارائه شده در دانشگاه اولستر در زیر ذکر شده است :

بورسیه های دانشگاهی

 • بورسیه تحصیلی 2000 پوندی به تمام دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تعلق می گیرد . این توسط اولستر برای حمایت از دانش آموزان در تحصیلشان طراحی شده است .
 • اولستر همچنین هر ساله طیف گسترده ای از اقامت و بورسیه های منطقه ای را ارائه می دهد .

بورسیه های کارشناسی

بورسیه علوم دارویی بارنت

دانشکده داروسازی و علوم دارویی بورسیه علوم دارویی بارنت را برای دانشجویان با یک پیشنهاد مشروط تایید شده برای برنامه کارشناسی ارشد در علوم دارویی ارائه می دهد . این کمک هزینه تحصیلی برای پوشش کل مبلغ شهریه دانش پژوهان با باقی مانده وجوهی که مستقیماً برای حمایت از هزینه های زندگی به دانش پژوه پرداخت می شود، استفاده می شود .

بورسیه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه اولستر

بورسیه های تحصیلات تکمیلی بین المللی به دانشجویان واجد شرایط با پرداخت هزینه کامل تعلق می گیرد .

بورسیه برای دانشجویانی که واجد شرایط هستند در دسترس است .

واجد شرایط بودن

الزامات ورود

دانشگاه اولستربرای متقاضیانی که زبان اصلی آنها انگلیسی نیست ، باید شواهدی ارائه شود که نشان دهد استانداردهای مناسبی از صلاحیت زبان انگلیسی را برای دوره ای که برای آن درخواست می کنند ، دارند . هر متقاضی باید یک آزمون تکمیل شده مهارت زبان انگلیسی را تکمیل و ارسال کند، که تاریخ آن در مدت دو سال از تاریخ پیشنهادی شروع تحصیلات است .

به منظور تضمین یک مکان در اکثر دوره های آموزشی در دانشگاه اولستر ، موارد زیر مورد نیاز است :

 • حداقل نمره آزمون آیلتس 6.0 (بدون هیچ گروهی که کمتر از 5.5 نمره داشته باشد)
 • اگر مهارت زبان انگلیسی متقاضی حداقل شرایط را برآورده نمی کند ، مرکز آموزش زبان انگلیسی دانشگاه انواع دوره های زبان انگلیسی را ارائه می دهد که همگی برای تجهیز زبان آموزان بین المللی به مهارت های زبانی مورد نیاز برای تحصیل دانشگاهی در اولستر طراحی شده اند .
 • این دانشگاه همچنین از آزمون زبان انگلیسی خود پشتیبانی می کند که برای متقاضیانی که باید توانایی های زبان انگلیسی خود را برای درخواست نشان دهند در دسترس است . برای رزرو ، دانشجویان می توانند ایمیل و شناسه دانشجویی خود را ارائه دهند .

دانشجویان دانشگاه اولستر می توانند مستقیماً به صورت رایگان از طریق اینترنت یا از طریق UCAS درخواست دهند . اگر دانشجویان مستقیماً برای دانشگاه درخواست دهند ، معمولاً ظرف 48 ساعت پیشنهاد دوره دریافت می کنند .

دانشجویان کارشناسی ارشد نیز می توانند مستقیماً به صورت آنلاین درخواست دهند . در این درخواست آنلاین ، متقاضیان تحصیلات تکمیلی باید مدارک کلیدی مانند ریز نمرات تحصیلی در سطح دانشگاه و یک بیانیه شخصی که دلایل خود را برای درخواست توضیح دهد ، بارگذاری کنند . هیچ هزینه درخواستی در ارتباط با این وجود ندارد . ممکن است شرایط ورودی خاص دوره دیگری نیز وجود داشته باشد که باید در نظر گرفته شود .

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه اولستر برای تدریس و تحقیق شهرت بسیار خوبی پیدا کرده است . این دانشگاه بر اساس قدرت پژوهشی در 25 درصد دانشگاه های برتر انگلستان برای تحقیقات پیشرو در جهان قرار دارد .

این دانشگاه همواره دانشجویان خود را برای ایفای نقش های پیشرو در جامعه آماده کرده است و محیط آموزشی مراقبتی و حمایتی را ارائه می دهد . مدارس منفرد اولستر در رشته های خود برای تدریس یا تحقیق به رسمیت شناخته می شوند .

دانشگاه بر مشارکت و موفقیت دانشجویان تاکید دارد . تعالی در تدریس در دانشگاه اولستر تضمین می کند که دانش آموزان یک تجربه یادگیری با کیفیت بالا ، چالش برانگیز و با ارزش را به دست آورند .

هدف از تدریس در اولستر کمک به دانش آموزان برای توسعه مهارت های زیر است :

 • دستیابی به موفقیت در حرفه یا تلاش های کارآفرینی انتخاب شده خود ؛
 • به عنوان شهروندان جهانی مسئول زندگی کنید و به طور معناداری به جوامع حرفه ای و جامعه کمک کنید .
 • شخصا خود را با تغییر وفق دهید .

اقدامات در اولستر برای دستیابی به تعالی تدریس عبارتند از:

 • ارائه برنامه های درسی که در کنار صنعت توسعه می یابد .
 • فراهم کردن فرصت ها از طریق فناوری های نوظهور برای تکمیل شیوه های تدریس و یادگیری .
 • حمایت و توسعه کارکنان برای ارائه برتری در آموزش و یادگیری .

ساختار بخش

دانشگاه اولستر دوره های مختلفی را از طریق چهار دانشکده خود ارائه می دهد :

هنر ، علوم انسانی و اجتماعی

یک دانشکده تحقیقات فشرده ، متشکل از محققان برجسته جهان ، دوره ها و تحقیقات را در طیف گسترده ای از رشته های هنر و علوم انسانی ارائه می دهد . دانشکده تاکید زیادی بر اعتباربخشی حرفه ای، یادگیری مبتنی بر کار و قابلیت استخدام دارد .

این دانشکده به موارد زیر متذکر می شود :

 • رتبه اول در بریتانیا برای تأثیر تحقیق در حقوق (REF 2014)
 • سومین در بریتانیا برای تحقیقات هنر و طراحی (REF 2014)

محاسبات، مهندسی و محیط ساخته شده

دانشکده محاسبات ، مهندسی و محیط ساخته شده ، متشکل از چهار دانشکده ، دوره‌هایی با اطلاعات صنعتی و حرفه ‌ای در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می‌دهد .

این دانشکده به دلیل مشارکت های صنعتی قوی خود در زمینه تحقیق و تدریس شناخته شده است و فرصت های شغلی عالی را برای فارغ التحصیلان خود به ارمغان می آورد . اکثر دوره ها دارای یک سال استخدام هستند و فارغ التحصیلان یک دیپلم اضافی دریافت می کنند که به آنها کمک می کند تا موقعیت های حرفه ای پیدا کنند .

علوم زندگی و سلامت در دانشگاه اولستر

این دانشکده یک ارائه دهنده پیشرو در آموزش های مرتبط با سلامت است که نزدیک به 6500 دانشجو دارد و طیف گسترده ای از مدرک معتبر و برنامه های تحقیقاتی را در هفت رشته ارائه می دهد .

از دستاوردهای قابل توجه دانشکده می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • رتبه بندی به عنوان برترین دانشگاه انگلستان برای تحصیل داروسازی برای سال سوم (راهنمای دانشگاه گاردین 2017)
 • رتبه اول در انگلستان برای بینایی سنجی، چشم پزشکی و ارتوپتیک (راهنمای دانشگاه کامل، 2020)
 • در میان پنج دانشگاه برتر انگلستان برای پرستاری و 50 دانشگاه برتر جهان (رده بندی جهانی QS 2017)

مدرسه کسب و کار

مدرسه کسب و کارمدرسه کسب و کار دانشگاه اولستر (UUBS) بخشی است که علاوه بر دانشجویانی که در لندن یا بیرمنگام تحصیل می کنند ، دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را به دانشجویان سراسر ایرلند شمالی ارائه می دهد . این مدرسه دارای ارتباط انحصاری با مدرسه بازرگانی هاروارد و کالج بابسون در بوستون است که آن را برای فارغ التحصیلان ارزشمند می کند .

امکانات

دانشگاه اولستر دارای چهار پردیس با گزینه های اقامتی متنوع ، امکانات ورزشی و تناسب اندام و گزینه های غذاخوری است .

محل اقامت

اتاق دانشجویی در مرکز شهر بلفاست یک توسعه جدید ، با کیفیت بالا و مدرن با طیف وسیعی از امکانات عمومی در یک محیط امن و مطمئن است .

دهکده Dalriada و The Courtyard آپارتمان هایی با امکانات مدرن در پردیس Jordanstown ارائه می دهند . آنها اتاق های اختصاصی و مکان های بزرگ برای استراحت دانش آموزان دارند .

پنج انتخاب محل اقامت در پردیس Coleraine گزینه های مسکن متنوعی را در محوطه و نزدیک محوطه دانشگاه ارائه می دهند .

پردیس Magee دارای محل اقامت Coppin House در نزدیکی و اتاق های بسیار مقرون به صرفه در Duncreggan Village است .

اقامت در اولستر برای دانشجویان بین المللی تضمین شده است . یک تور 360 درجه از محل اقامت دانشجویی دانشگاه در تمام پردیس ها داشته باشید .

امکانات ورزشی دانشگاه اولستر

پردیس‌های اولستر دارای استودیوهای تناسب اندام پیشرفته ، مراکز ورزشی جدید ، امکانات چند ورزشی سرپوشیده و بیرونی و کارکنان ورزشی آموزش دیده هستند .

کتابخانه ها

هر پردیس فضاهای آموزشی مدرن ارائه می دهد که خدمات و منابع کتابخانه ای یکپارچه ، فضاهای مطالعه راحت و محاسبات دانشجویی با ساعات کاری سخاوتمندانه را ارائه می دهد .

همه پردیس ها دارای فضاهای آموزشی ، مراکز آموزشی ، سوئیت های کامپیوتری و دسترسی به رستوران ها ، کافه ها ، بانک ها و کافی شاپ ها هستند .

منبع : www.ulster.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]