دانشگاه برونل لندن

در مورد این دانشگاه

دانشگاه برونل لندندانشگاه برونل لندن یک دانشگاه پیشرو در انگلستان است که در Uxbridge، غرب لندن واقع شده است. این موسسه در سطح جهانی مشهور است و به دلیل طیف برجسته دوره های آموزشی، چشم انداز مترقی و بین المللی و کیفیت تدریس، دانشجویانی را از بیش از 150 کشور جذب می کند.

لندن شهری بی‌رقیب برای زندگی و تحصیل دانشجویان بین‌المللی است، زیرا طیف نامحدودی از فعالیت‌ها را ارائه می‌دهد. چه جاذبه‌های معروف، غذا و نوشیدنی، سرگرمی، خرید یا فرهنگ – لندن در آستانه دانشگاه برونل است. پردیس تنها 20 دقیقه با ماشین تا فرودگاه هیترو و 40 دقیقه با مترو تا مرکز لندن فاصله دارد. در سال 2023، لندن توسط QS Best Student Cities 2023 به عنوان “بهترین شهر دانشجویی جهان” رتبه بندی شد.

این دانشگاه در اطراف پردیس واحد خود در Uxbridge متمرکز شده است، به این معنی که دانشجویان برای شرکت در کلاس ها یا ملاقات با دوستان مجبور نیستند سفر کنند. پردیس دارای امکانات و امکانات عالی است، از کتابخانه با ساعات باز 24 ساعته تا کلاس های مجهز و فضاهای مطالعه، سوئیت تناسب اندام مدرن، و مرکز دو و میدانی سرپوشیده. علاوه بر این، رستوران ها، مغازه ها، بار و کلوپ شبانه در محوطه دانشگاه، پردیس را به خودی یک مقصد تبدیل کرده است.

دانشگاه برونل سکوی راه اندازی برای هزاران شغل موفق دانشگاهی و حرفه ای است که توسط خدمات و ویژگی های دوره به دقت تنظیم شده پشتیبانی می شود. برونل با مشاوره شغلی اختصاصی، نمایشگاه های شغلی منظم و فرصت های شبکه، و همچنین نزدیکی به مراکز فناوری، مالی و تجاری در لندن، مزیتی را در بازار کار جهانی و به سرعت در حال توسعه به دانشجویان ارائه می دهد.

رتبه بندی دانشگاه برونل لندن

رتبه بندی QS

 • 2024 : 343
 • 2023 : 412
 • 2022 : 351

رتبه بندی تایمز

 • 2023 : 401
 • 2022 : 351
 • 2021 : 351

چه خبر از تازه ها ؟

رتبه بندی دانشگاه برونل لندندانشگاه برونل یک موسسه آینده نگر است که سخت کار می کند و پول قابل توجهی را سرمایه گذاری می کند تا بتواند به دانشجویان تجربه ای عالی ارائه دهد. به این ترتیب، اغلب پیشرفت‌ها و مشارکت‌های جدیدی در دانشگاه وجود دارد که به گسترش کلیات پیشنهادی آن کمک می‌کند و به همه دانشجویان ثبت‌نام شده بهترین فرصت‌ها را می‌دهد.

ساختمان Quad North برونل اکنون خانه دانشکده پزشکی برونل است که در سال 2022 افتتاح شد. این ساختمان در قلب پردیس نزدیک به تمام امکانات اصلی دانشجویی واقع شده است. ساختمان تازه بازسازی شده دارای امکانات آموزشی، آموزشی و پشتیبانی پیشرفته است:

 • مرکز آناتومی
 • دو آزمایشگاه مهارت های بالینی
 • مرکز مهارت های ارتباطی
 • دو بخش بیمارستانی شبیه سازی شده
 • فضای اجتماعی دانشجویی
 • دفتر پشتیبانی دانشجویی

دانشگاه برونل در رتبه بندی جدید دانشگاه QS اروپا در رتبه 150 از تمام دانشگاه های این قاره قرار دارد. همچنین از نظر نسبت اساتید بین‌المللی در رتبه 28 و برای تنوع دانشجویان بین‌المللی رتبه 55 را دارد که نشان‌دهنده جامعه پر جنب و جوش و استقبال برای دانشجویان از سراسر جهان است.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه برونل چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 19290 پوند
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 20630 پوند

متوسط سالانه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 2365 پوند
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 7590 پوند

بورسیه و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه برونل چقدر است ؟برونل هر ساله بیش از 100 بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. این به دانش آموزان کمک می کند تا حدی هزینه های زندگی و هزینه های خود را تامین کنند. این دانشگاه همچنین با سازمان های مختلف بورسیه مانند Chevening و The Commonwealth Scholarships همکاری می کند.

بورسیه های بین المللی در دانشگاه برونل شامل موارد زیر است :

 • بورسیه تعالی بین المللی: این بورسیه 6000 پوندی از هزینه تحصیل در سال اول تحصیل به دانشجویان اعطا می کند. دانشجویان باید برای یک برنامه تمام وقت در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد درخواست داده باشند.
 • بورسیه Postgraduate Academic Excellence : این بورسیه برای دانشجویانی است که برای دوره های تحصیلات تکمیلی در برونل ثبت نام کرده اند. این به دانشجویان با عملکرد بالا و فارغ التحصیلان برونل که مایل به ادامه تحصیلات تکمیلی هستند ارائه می شود. این بورسیه به دانشجویانی که واجد شرایط هستند، 15 درصد تخفیف می دهد. فارغ التحصیلان برونل می توانند از تخفیف اضافی برخوردار شوند.
 • بورسیه های مشترک المنافع (فوق لیسانس): بورسیه مشترک المنافع برای کاندیداهای کشورهای مشترک المنافع کمتر توسعه یافته، کم درآمد و متوسط پایین تر، برای تحصیل کارشناسی ارشد تمام وقت در دوره های انتخاب شده است.

دانشجویان برای واجد شرایط بودن برای این بورسیه ها باید شرایطی را داشته باشند. علاوه بر این، ممکن است برخی از کمک هزینه های دوره خاص در دسترس باشد.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

متقاضیان دانشگاه برونل باید دوره تحصیلی مورد نظر خود را شناسایی کرده و شرایط خاص علمی، ویزا و مالی را برآورده کنند. الزامات بسته به سطح تحصیل در مقطع تحصیلی انتخابی و کشور محل اقامت دانشجو متفاوت است.

دانشجوی لیسانس

دانشجویان آینده نگر می توانند برای برنامه های کارشناسی تمام وقت از طریق UCAS یا به صورت آنلاین از طریق نمایندگان درخواست دهند. دانشجویان ایالات متحده می توانند از طریق برنامه مشترک درخواست دهند.

دانشجویان کارشناسی ارشد

دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند دوره های پیشنهادی را با استفاده از دوره یاب برونل پیدا کنند. آنها می توانند به صورت آنلاین با استفاده از دکمه “اعمال” در صفحه درخواست دهند.

دانشجویان بین المللی یا اتحادیه اروپا

متقاضیان بین المللی یا اتحادیه اروپا می توانند از طریق نمایندگی های ثبت شده درخواست دهند. لیستی از نمایندگان ثبت شده دانشگاه برونل را می توان در صفحات کشور خاص یافت.

دانش آموزان بین المللی باید ریز نمرات دبیرستان خود را ارائه دهند و اگر از کشوری هستند که از انگلیسی به عنوان زبان اصلی خود استفاده نمی کند، همچنین باید نمرات آزمون را از یک شریک زبان انگلیسی تأیید شده ارائه کنند، زیرا همه دوره ها در این کشور تدریس و ارزیابی می شوند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

گروه و دانشکدهبرونل همیشه در نوآوری آموزشی و پرورش کیفیت تدریس پیشرو بوده است. برای بیش از 50 سال، این دانشگاه از رویکردهای جدید برای آموزش مانند مدرک ساندویچ و اخیراً یادگیری آنلاین دفاع کرده است.

دانشگاه برونل یکی از 40 دانشگاه برتر انگلستان است که بر روی تحقیقات متمرکز است (Research Excellence Framework 2021). دانشگاهیان آن تحقیقات مشهور جهانی را تولید می کنند که به مواد آموزشی مورد استفاده برای دانش آموزان تغذیه می شود – دوره ها با استفاده از جدیدترین اطلاعات آموزش داده می شوند و به دانش آموزان کمک می کنند تا در موقعیتی فارغ التحصیل شوند تا در حرفه انتخابی خود قدم بگذارند و مبتکران و رهبران بعدی شوند.

تمام دوره های دانشگاه با طیف وسیعی از روش های آموزشی پشتیبانی می شود. سخنرانی هایی برای معرفی یک موضوع و خلاصه کردن موضوعات کلیدی ارائه می شود و مهارت های تفکر انتقادی و نوشتن دانش آموزان از طریق سمینارها پرورش و توسعه می یابد. سمینارها یا کلاس های آموزشی کوچکتر فرصت های بیشتری برای پرسیدن سؤالات و بحث درباره ایده ها با همسالان فراهم می کند.

استادان برونل در زمینه های مربوطه خود با تجربه هستند، اما همچنین مشتاق به اشتراک گذاری دانش و تخصص خود با دانش آموزان هستند و آنها را برای تحقق پتانسیل خود الهام می بخشند.

ساختار بخش

دانشگاه برونل لندن 44 حوزه موضوعی را ارائه می دهد. این دانشگاه به دلیل یادگیری عملی قوی، آموزش مبتنی بر تحقیق و امکانات مدرن مشهور است.

کالج Brunel Pathway برنامه هایی را برای کمک به دانشجویان برای آماده شدن برای تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در برونل ارائه می دهد. ورود انعطاف پذیر اجازه می دهد تا به تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، از جمله پایه، سال اول و پیش از کارشناسی ارشد دسترسی داشته باشید.

حوزه های موضوعی شامل مسیرهای کسب و کار، علوم کامپیوتر، طراحی، اقتصاد، مهندسی، علوم انسانی، علوم اجتماعی، آموزش و روانشناسی است. سه بار در سال برای حداکثر انعطاف پذیری وجود دارد: ژانویه، مه و سپتامبر.

نزدیک به 4500 دانشجو که یک برنامه مسیر را در کالج Brunel Pathway به پایان رسانده اند، با مدرک کامل کارشناسی یا کارشناسی ارشد از دانشگاه برونل فارغ التحصیل شده اند.

برنامه های کارشناسی سه ساله یا چهار ساله با جایابی هستند که 95 درصد از دوره ها دارای گزینه قرار دادن هستند. دوره ها از مهندسی هوافضا گرفته تا تئاتر و همه چیز در این بین را شامل می شود. تعداد زیادی از دوره ها توسط نهادهای حرفه ای معتبر هستند.

برنامه های تحصیلات تکمیلی طیف وسیعی از موضوعات را در زمینه علوم بهداشتی و زندگی، تجارت، هنر و علوم اجتماعی، مهندسی، طراحی و علوم فیزیکی پوشش می دهد که تعدادی از آنها فرصت های شغلی را ارائه می دهند. برنامه های PhD و Research دارای یک دوره تحصیلی 3-6 ساله هستند و در زمینه های مختلف در دسترس هستند. در حال حاضر بیش از 70 برنامه مختلف ارائه می شود.

امکانات

پردیس برونل همه چیزهایی را دارد که دانشجویان در محوطه خود نیاز دارند – چه امکانات ورزشی و تفریحی پیشرفته، غذاهای عالی، امکانات فنی و آزمایشگاه‌ها، یا طیف گسترده‌ای از خدمات پشتیبانی برای دانشجویان.

این دانشگاه ارزش بالایی برای احساس جامعه ثروتمندی قائل است که آن را احاطه کرده است و از بیش از 140 انجمن دانشجویی و باشگاه ورزشی که نقش مهمی را ایفا می کنند، حمایت می کند. فراتر از آن، پردیس سرسبز و وسیع خود مکانی ایده آل برای معاشرت یا استراحت است.

دانشگاه برونل بیش از 4300 اتاق مدرن، راحت و امن با طیف وسیعی از گزینه های اقامتی در محوطه دانشگاه دارد. تمامی تالارهای اقامتی کمتر از 10 دقیقه پیاده تا امکانات آموزشی، اجتماعی و ورزشی فاصله دارند. سالن ها دارای سیستم ورود الکترونیکی درب و دوربین مدار بسته هستند و برای آرامش بیشتر، یک تیم امنیتی 24 ساعته نیز در محل وجود دارد.

برونل به سرمایه گذاری در امکانات خود ادامه می دهد و تضمین می کند که دانش آموزان همیشه آخرین منابع مطالعاتی و یک پردیس مدرن برای یادگیری در اختیار خواهند داشت.

منبع : www.brunel.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]