دانشگاه بیرمنگام سیتی انگلستان

در مورد این دانشگاه

دانشگاه بیرمنگام سیتی انگلستاندانشگاه بیرمنگام سیتی در مرکز پر جنب و جوش و متنوع بیرمنگام قرار دارد و دومین دانشگاه بزرگ این شهر است . این دانشگاه دارای تاریخ غنی و جامعه چند فرهنگی است که تجربه ای منحصر به فرد و غنی را برای دانشجویان فراهم می کند . در دو پردیس اصلی ، بیش از 340 میلیون پوند در امکانات پیشرفته ، از جمله آزمایشگاه‌های جدید علوم زیست پزشکی ، سالن جراحی ساختگی ، اتاق صحنه جرم و امکانات پخش سرمایه ‌گذاری کرده است . دانشگاه بیرمنگام سیتی و شهر بیرمنگام همچنین یکی از سرسبزترین شهرهای اروپا است که باغ های گیاه شناسی و پارک های متعددی را برای استراحت دانشجویان ارائه می دهد .

امکان کسب درآمد در حین تحصیل در دانشگاه بیرمنگام سیتی از طریق آژانس کاریابی دانشجویی فرصت وجود دارد که به دانشجویان کمک می کند تا شغل خود را با برنامه تحصیلی و تعهدات خود تطبیق دهند . این موسسه همچنین دارای مشارکت های صنعتی زیادی است که کسب تجربه کاری و کارآموزی را برای دانشجویان آسان می کن.

دانشجویان همچنین می توانند در طول مدت حضور خود در دانشگاه از طریق یک برنامه تبادلی یا با طرح Erasmus+/Turing در خارج از کشور تحصیل کنند و به آنها کمک می کند تا پس از فارغ التحصیلی از سایرین متمایز شوند و در عین حال دوستان جدیدی پیدا کنند و تجربه ای منحصر به فرد به دست آورند . این دانشگاه همچنین فرصت شرکت در یک برنامه تابستانی با دانشگاه های شریک در سراسر جهان را ارائه می دهد .

دانشگاه بیرمنگام سیتی یک تیم اختصاصی پشتیبانی شغلی دارد . دانش آموزان می توانند برای دیدن مشاوران شغلی برای کمک در مورد تمام جنبه های برنامه شغلی خود و مشاوره در مورد جستجوی شغل، رزرو کنند . منابع بیشتری برای آماده سازی مصاحبه یا نوشتن رزومه های برجسته در دسترس است .

پشتیبانی عالی از دانشجویان از طریق چندین خدمات ، با تمرکز بر همه چیز از مشاوره مالی ، حمایت از مراقبت از کودکان و اطلاعات در مورد ویزا و مهاجرت گرفته تا راهنمایی و مشاوره وجود دارد .

رتبه بندی دانشگاه بیرمنگام سیتی 

  • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه QS : 1001
  • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه Times : 501

چه خبر از تازه ها

دانشگاه بیرمنگام سیتی به طور مداوم به دنبال راه هایی برای بهبود تجربه دانشجویی است . تغییرات اخیر عبارتند از :

  • این دانشگاه 340 میلیون پوند در امکانات خود از جمله گسترش پردیس City Center سرمایه گذاری می کند .
  • در سال 2018 ، این دانشگاه 41 میلیون پوند گسترش به پردیس شهر جنوبی خود باز کرد . این برنامه شامل آزمایشگاه‌های تخصصی برای دانش‌آموزان ورزش و علوم زیستی و فضاهای یادگیری اجتماعی گسترده‌ تر و کلاس‌های درس است که دانش‌آموزان آموزش و پرورش را به‌عنوان مربیان آینده توسعه می‌دهند . پردیس همچنین دارای یک سالن سخنرانی و یک کافه است .
  • در سال 2017 ، ساختمان موسیقی کنسرواتوار سلطنتی بیرمنگام در پردیس مرکز شهر افتتاح شد . مرکز مجموعه جدید سالن کنسرت 500 نفری است و در مجموع پنج فضای اجرای عمومی به اضافه فضاهای تمرین و تمرین وجود دارد . این اولین کنسرواتوار جدید و هدفمند در بریتانیا برای بیش از 30 سال است و شامل تنها فضای جاز دائمی در هر کنسرواتوار بریتانیا است .

دانشگاه بیرمنگام سیتی به ‌روزرسانی‌هایی را برای هرگونه تغییر در سراسر دانشگاه مربوط به COVID-19 ارائه می‌کند . دانشجویان آینده نگر باید از این منبع اطلاعاتی برای درک هر گونه تغییری که بر تحصیل آینده در دانشگاه تأثیر می گذارد استفاده کنند .

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه بیرمنگام سیتی چقدر است ؟

  • متوسط سالانه هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی : 12920 پوند
  • متوسط سالانه هزینه تحصیل در مقطع Postgraduate : 16510 پوند
  • متوسط سالانه هزینه زندگی : 6866 پوند
  • متوسط سالانه هزینه زندگی درون دانشگاهی : 5483 پوند

بورسیه و فاندینگ

دانشگاه بیرمنگام سیتی طیف وسیعی از فرصت های بورس تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد . دانشجویان فقط واجد شرایط دریافت یک بورسیه هستند – هر کدام بیشتر باشد .

فقط غیر انگلستان

این دانشگاه برخی از بورسیه های تحصیلی را بر اساس شایستگی ارائه می دهد که در هزینه های شهریه برای دانشجویان بین المللی جدید کمک می کند . کسانی که در مقطع کارشناسی ثبت نام می کنند ، به طور خودکار برای بورسیه تحصیلی تا سقف 2000 پوند، بر اساس سوابق علمی متقاضی ، در نظر گرفته می شوند .

بورسیه پرداخت سریع

دانشجویانی که قبل از ورود به انگلستان یا در طول فرآیند ثبت نام ، شهریه دانشگاه بیرمنگام سیتی خود را به طور کامل پرداخت می کنند ، از تخفیفی به ارزش 300 پوند در شهریه خود برخوردار خواهند شد . این مبلغ علاوه بر بورسیه ها یا بورسیه هایی که قبلاً اعطا شده است ، کسر می شود . این بورس تحصیلی محدود به دوره های سپتامبر 2021 و ژانویه 2022 است .

واجد شرایط بودن

دانشگاه بیرمنگام سیتی انگلستانالزامات ورود

نوع و سطح مدارک مورد نیاز دانشجویان بسته به رشته انتخابی آنها متفاوت است ، اما برخی از دستورالعمل ها برای ورود به دانشگاه برای همه متقاضیان بین المللی وجود دارد :

صلاحیت در الزامات انگلیسی دانشگاه بیرمنگام سیتی 

دانش‌آموزان بین‌المللی که از کشورهای « اکثریت انگلیسی‌ زبان » طبقه ‌بندی نشده ‌اند ، معمولاً باید در آزمون زبان انگلیسی امن (SELT) مانند آزمون آیلتس آکادمیک شرکت کنند . با این حال ، BCU طیف گسترده ای از مدارک زبان انگلیسی را به جای SELT می پذیرد . این دانشگاه همچنین آزمون آنلاین مهارت انگلیسی خود را ارائه می دهد .

اگر دانشجویان آینده نگر قصد دارند دوره ای زیر سطح مدرک تحصیلی را مطالعه کنند ، باید SELT را با یکی از ارائه دهندگان آزمون زبان انگلیسی تایید شده توسط ویزا و مهاجرت انگلستان (UKVI) بگذرانند . مگر اینکه UKVI قبلاً مدرک دبیرستان آنها را پذیرفته باشد .

دوره های قبل از جلسه

اگر نتیجه SELT کمتر از استاندارد ورودی لازم باشد ، دانشجویان واجد شرایط تحصیل در دوره های پیش از جلسه دانشگاه خواهند بود . دانش آموزان در برنامه های قبل از جلسه ، انگلیسی عمومی و انگلیسی آکادمیک مقدماتی را یاد خواهند گرفت .

دانش آموزان دانشگاه بیرمنگام سیتی تمرینات نوشتن و خواندن و همچنین مطالعه قواعد دستور زبان ضروری ، درک مطلب و صحبت کردن را انجام خواهند داد . همه دانش‌آموزان با یادگیری فرهنگ و جامعه بریتانیا ، یک پروژه کوچک را نیز انجام خواهند داد .

دوره های داخل کشور

این دانشگاه همچنین دوره های داخلی را برای کمک به دانش آموزان در بهبود زبان انگلیسی در کشورهای خود قبل از ورود به بریتانیا ارائه می دهد .

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

پروفسور فیلیپ پلودن ، معاون رئیس دانشگاه بیرمنگام سیتی ، گفت : « ما خستگی ناپذیر کار کرده‌ ایم تا اطمینان حاصل کنیم که آموزش‌های مبتنی بر عمل و دانش کاربردی را به دانش‌آموزان خود ارائه می‌دهیم که بین رشته ‌ای ، کارفرما محور و دارای چشم‌اندازی جهانی است .

برخی از عوامل از جمله میزان تکمیل ، رضایت دانشجو و اشتغال فارغ التحصیل ارزیابی می شوند . ارزشیابی به تدریس، محیط تدریس دانش‌آموز و نتایجی که به دست می‌آورند ، با توجه به موضوع و پیشینه آن ها می‌ پردازد . به طور کلی ، رضایت دانشجویان بالا است و 85٪ از دانش آموزان خوشحال هستند که دوره آنها فرصت هایی را برای به کارگیری آنچه آموخته اند فراهم می کند ( نشنال نظرسنجی دانشجویی 2020 ) . علاوه بر این ، 88 درصد از دانش آموزان موافق بودند که کارکنان در توضیح مسائل به آنها خوب هستند .

ساختار بخش

در دانشگاه بیرمنگام سیتی چهار دانشکده وجود دارد :

تجارت، حقوق و علوم اجتماعی

این دانشکده طیف گسترده ای از دوره ها ، از جمله حرفه ای متمرکز ، و در دسترس بر اساس انعطاف پذیر ارائه می دهد . این دانشکده همچنین از یادگیری مادام العمر پشتیبانی می کند و دانش آموزان را به مهارت های مورد نیاز برای پیشرفت مجهز می کند .

TEF کیفیت برنامه های دانشگاهی دانشکده را تشخیص داد . بسیاری از دوره های ارائه شده دارای اعتبار از نهادهای حرفه ای هستند ، این مزیت زمانی است که دانشجویان پس از ترک دانشگاه به دنبال شغل و ادامه تحصیل می گردند .

هنر، طراحی و رسانه

این دانشکده پیوندهای چشمگیری با صنعت خلاق ، از جمله بسیاری از برندها و شرکت های مطرح دارد . Creative Skillset تعدادی از دوره های رسانه ای دانشکده را معتبر کرده است .

این تنها مرکز در Midlands مورد تایید موسسه روابط عمومی خبره (CIPR) برای ارائه دوره های گواهی پیشرفته و دیپلم خود را دارد . دوره هایی را در هنگ کنگ و تایلند برگزار می کند .

بهداشت ، آموزش و پرورش و علوم زیستی دانشگاه بیرمنگام سیتی 

تمرکز دانشکده بر آموزش متخصصان بهداشت و آموزش است . با این حال ، تأکید آن بر علوم زیستی در حال افزایش است . این کشور رکورد خوبی برای نتایج فارغ التحصیلان دارد و دانشجویان پس از مطالعه دوره های عملی در یافتن شغل موفق هستند . تمرین‌ کنندگان با تجربه برنامه‌ها را آموزش می ‌دهند و به راهنمایی دانش‌ آموزان در صنایع انتخابی خود کمک می ‌کنند .

محاسبات ، مهندسی ، و محیط ساخته شده

با پیوندهای نزدیک با شرکای صنعتی ، دانشکده محاسبات ، مهندسی و محیط ساخته شده (CEBE) به دانشجویان کمک می کند تا در جدیدترین تحقیقات درگیر شوند و کمک های واقعی و پایدار به صنایع انتخابی خود داشته باشند .

این دانشکده همچنین دارای پیوندهای بین المللی خوبی است که به دانشجویان امکان می دهد فناوری های نوظهور را از سراسر جهان کشف کنند و برنامه های تبادلی را در خارج از کشور ارائه دهند .

امکانات

دانشگاه بیرمنگام سیتی تضمین می کند که دانشجویان بهترین فضای آموزشی ممکن را دارند . این دانشگاه 340 میلیون پوند در امکانات خود سرمایه گذاری کرده است ، از جمله ساختمان چشمگیر پارک ساید که شامل چندین استودیو تلویزیونی است ، در حالی که پردیس شهر جنوبی یک سالن عمل شبیه سازی شده و بخش های بیمارستان را به دانشجویان ارائه می دهد . بیرمنگام همچنین امکانات و خدماتی را ارائه می دهد که دانشجویان می توانند از آنها استفاده کنند، مانند گسترده ترین کتابخانه عمومی در اروپا .

ساختمان کرزن

ساختمان کرزن در پردیس مرکز شهر دارای امکانات پیشرفته ای از جمله آزمایشگاه های روانشناسی ، یک دادگاه ساختگی برای دانشجویان حقوق و حتی یک اتاق تجارت CITY است .

نقطه هزاره

Millennium Point دانشگاه بیرمنگام سیتی میزبان دوره‌های محاسبات ، مهندسی و محیط ساخته شده دانشگاه است و اخیراً تحت بازسازی و ارتقاء امکانات 6.5 میلیون پوندی قرار گرفته است . این مکان همچنین خانه Thinktank، یک موزه علمی برنده جوایز است .

پردیس جنوب شهر

پردیس City South در Edgbaston به دوره های بهداشت و مراقبت اجتماعی دانشگاه پاسخ می دهد . ساختمان 41 میلیون پوندی دارای آزمایشگاه‌های تخصصی برای دوره‌های جدید دانشگاه در رشته‌های علوم ورزشی و زندگی است . دانش‌آموزان اینجا به لطف سالن جراحی ساختگی و بخش‌های واقع‌گرایانه بیمارستان ، اتاق زایمان و مجموعه رادیوتراپی ، در محیطی پیشرفته یاد می‌گیرند .

کنسرواتوار سلطنتی بیرمنگام

کنسرواتوار رویال بیرمنگام یک فضای عملکردی با فناوری پیشرفته 9000 متر مربعی است . تجهیزات و مجموعه های دیجیتال صوتی و تصویری پیشرفته ، اجراها و تمرین ها را زنده می کند و به دانش آموزان امکان می دهد جدیدترین فناوری ها را کشف و یاد بگیرند .

خیابان ویتوریا و دفتر سنجش

مدرسه جواهرات مشهور بین المللی در دانشگاه بیرمنگام سیتی ، بزرگترین مدرسه در اروپا است ، با امکانات و تخصص بی نظیر برای توسعه مشاغل دانشجویان .

منبع : www.bcu.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 1]