دانشگاه تیساید ( دانشگاه Teesside )

درباره این دانشگاه

دانشگاه تیساید ( دانشگاه Teesside )در قلب شهر چندفرهنگی میدلزبورو، دانشگاه تیساید ( دانشگاه Teesside ) دارای یک پردیس پیشرفته و مکانی امن و دوستانه برای دانشجویان است تا بر روی تحصیلات خود تمرکز کنند.

دانشگاه Teesside با داشتن طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی فردی و مشاوره در دسترس از طریق ساختمان زندگی دانشجویی، فضایی با محوریت دانشجو که برای بهبود بیشتر تجربه دانشجویی و ارتقای رفاه طراحی شده است، به رفاه و رضایت دانشجویان افتخار می کند.

دانشگاه تیساید دارای میراث غنی است که از محیط نوآورانه، پویا و پر انرژی آن خبر می دهد. این موسسه در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته است و چهار دفتر منطقه ای در چین، هند، مالزی و نیجریه دارد. دانشگاه Teesside دارای یک شبکه جهانی از شرکا و دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارکنانی است که در سطح بین المللی به هم متصل هستند.

به دنبال بیش از 275 میلیون پوند سرمایه گذاری، دانشگاه Teesside پردیس خود را تغییر داده است تا تعهد خود را برای ارائه یک دانش آموز برجسته و تجربه یادگیری تقویت کند. مرکز ملی افق‌های هیجان‌انگیز که به تازگی تکمیل شده است نیز دانشگاه تیساید را در قلب پیشرفت‌های صنعت هیجان‌انگیز در سراسر بریتانیا در صنایع مبتنی بر زیست قرار می‌دهد. از دیگر پیشرفت‌های اخیر می‌توان به ساختمان زندگی دانشجویی برای کلیه خدمات دانشجویی، بازسازی کتابخانه جدید ۷ میلیون پوندی و یک مدرسه تجاری مدرن‌شده اشاره کرد.

دانش‌آموزان می‌توانند حومه‌های زیبای اطراف، از جمله مورخ‌های شمالی یورک، و همچنین پیشنهادهای فرهنگی مانند گالری MIMA، که بخشی از دانشگاه است را کشف کنند.

دانشگاه Teesside از فناوری دیجیتال پیشرفته استفاده کرده است تا روش یادگیری دانش آموزان را کاملاً تغییر دهد، یعنی یادگیری آینده، که Teesside را در مکان واقعاً خوبی برای ارائه عناصر آنلاین مطالعه قرار می دهد.

رتبه بندی دانشگاه تیساید

رتبه بندی تایمز

  • 2023 : 1001
  • 2022 : 1001
  • 2021 : 801

نتایج فارغ التحصیلان

رتبه بندی دانشگاه تیسایددانشجویان دانشگاه تیساید بخشی از یک جامعه جاه طلب و مبتکر خواهند بود که فرصت های بین المللی را در یک محیط یادگیری آینده برای آنها فراهم می کند. دوره های نوآورانه Teesside با در نظر گرفتن صنعت جهانی و چالش های اجتماعی ایجاد شده است. Teesside انتظارات و مرزها را به چالش می کشد و فرصت های جدیدی را به وجود می آورد. دانش آموزان این اختیار را دارند که با مهارت های کلیدی برای موفقیت آینده خود فارغ التحصیل شوند.

دانشگاه Teesside رتبه یک را در بین 42 دانشگاه بریتانیا برای مشاوره شغلی در نظرسنجی بین‌المللی فشارسنج دانشجویی 2019* دارد.

دانشگاه Teesside به آینده دانشجویان اهمیت می دهد و می خواهد فرصت هایی را برای آنها فراهم کند تا مهارت های سازمانی و تجربه کاری کسب کنند تا بهترین شروع ممکن را به آنها ارائه دهد. Teesside’s Student Futures یک تیم اختصاصی متمرکز بر مشاغل با مشاوران برای کمک به تمام جنبه های توسعه حرفه ای است. از برنامه‌ریزی مراحل بعدی، ایجاد مسیر شغلی، یافتن راه‌هایی برای به دست آوردن تجربیات ارزشمند، یا حتی کمک به درخواست شغل.

فارغ التحصیلان دانشگاه تیساید خود را برای سازمان های مشهور بین المللی مانند مایکروسافت، دیزنی، رولز رویس، HSBC، Vodafone و Aston Martin کار می کنند.

اطلاعات جوایز، جوایز و رتبه بندی

دانشگاه تیساید در نظر دارد سال تحصیلی را طبق برنامه ریزی شده در سپتامبر 2020 برای همه دانشجویان آغاز کند. با این حال، دانشگاه قصد دارد یک مدل آموزشی ترکیبی را اتخاذ کند. این بدان معناست که دانش‌آموزان می‌توانند انتظار داشته باشند که در راستای محدودیت‌های فاصله‌گذاری اجتماعی فعلی دولت بریتانیا، مدتی را به یادگیری آنلاین و در محوطه دانشگاه بگذرانند. دانشگاه Teesside امیدوار است بتواند به دانش آموزان از مزایای امکانات و منابع به عنوان بخش مهمی از تجربه آموزشی کمک کند، اما دانش آموزان همچنین باید بتوانند بخش هایی از دوره را در زمان و سرعتی که مناسب آنهاست تکمیل کنند.

دانشگاه تیساید سابقه قوی در زمینه نوآوری در آموزش و یادگیری دارد، و رویکرد یادگیری آینده آن، آن را در مکان بسیار خوبی برای ارائه عناصر مطالعه آنلاین قرار می دهد..

اتحادیه دانشجویان دانشگاه Teesside (TUSU) در حال حاضر بسته است زیرا همچنان از دستورالعمل های دولت و دانشگاه پیروی می کند. با این حال، در حال برنامه‌ریزی است که حداقل برخی از خدماتش از اوایل سپتامبر 2020 در دسترس باشد، و امیدوار است که این میز میز استقبال SU و حداقل یک عضو از تیم فعالیت‌های SU در دسترس هر روز باشد.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه تیساید چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

  • مقطع کارشناسی : 14970 پوند
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 12640 پوند

متوسط سالانه زندگی

  • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 9207 پوند
  • هزینه زندگی درون دانشگاه : 3380 پوند

بورسیه و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه تیساید چقدر است ؟دانشجویان بین المللی ممکن است واجد شرایط تعدادی بورسیه تحصیلی از جمله:

بورسیه جایزه جهانی تعالی 1000 پوند یا 1500 پوند در سال اول تحصیل برای یک برنامه پایه، کارشناسی یا کارشناسی ارشد، برای دانشجویانی که استعداد زبان انگلیسی نشان می دهند یا نمرات بالاتر از متوسط دارند، آزاد است.

بورسیه معاونت صدراعظم یکبار پرداخت 5000 پوند برای چشم پوشی از هزینه های سال اول برای یک دانشجوی بین المللی که در درخواست بورسیه خود نشان می دهد که تعهد دارد به یک رهبر جهانی آینده تبدیل شود، اعطا می کند.

دانشگاه تیساید برای دانشجویان بین المللی که هزینه های خود را قبل از ثبت نام پرداخت می کنند، تخفیف ارائه می کند و برای دانشجویان بین المللی که در مقطع کارشناسی تحصیل می کنند و مستقیماً درخواست می دهند، بورسیه تحصیلی فارغ التحصیلان تا سقف 1000 پوند ارائه می دهد.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه Teesside در نظرسنجی بین‌المللی فشارسنج دانشجویی در سال 2019 رتبه اول را در بین 42 دانشگاه بریتانیا از نظر میانگین رضایت کلی و رتبه اول را در بین 42 دانشگاه بریتانیا برای میانگین رضایت از یادگیری دارد.

Teesside از فناوری دیجیتال پیشرفته استفاده کرده است تا روش یادگیری دانش آموزان را کاملاً تغییر دهد، ابتکار آموزش آینده رو به رو، Teesside را در مکان واقعاً خوبی برای ارائه آموزش آنلاین قرار می دهد.

دانشگاه تیساید آموزش و تحقیق عالی را با صنعت در ذهن ترکیب می کند. دانش آموزان این فرصت را دارند که هم با کادر آموزشی مجرب و هم با متخصصان صنعت کار کنند.

نمونه های قابل توجه این رویکرد عبارتند از:

مدرسه بازرگانی دانشگاه Teesside، که شهرت بین المللی برای ایجاد فارغ التحصیلان عالی از طریق ارائه برنامه های درسی نوآورانه و تعامل تجاری دارد. این مدرسه ارتباط خوبی با سازمان‌های پیشرو جهانی مانند زیمنس، تد ایکس و ویژوال سافت و همچنین شرکای منطقه‌ای مانند میدلزبرو اف سی دارد.

دانشکده محاسبات، مهندسی و فناوری‌های دیجیتال، Animex، یک رویداد انیمیشن و بازی در سطح جهانی را اجرا می‌کند. کنفرانس سالانه کارگاه‌ها، گفتگوها، نمایش‌ها، نمایشگاه‌ها و نمایش‌ها بر شبکه‌سازی بین دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و صنعت تاکید دارد که نمایندگان و جذب‌کنندگان استعداد را به این رویداد می‌فرستند.

پشتیبانی دانشجویی

دانشگاه تیساید از دانشجویان استقبال می کند، حمایت می کند و به آنها مشاوره می دهد و به آنها کمک می کند تا تجربه ای شاد و سازنده در دانشگاه داشته باشند. دانشگاه Teesside رویکرد خود را برای حمایت و رفاه دانشجویان از نو تصور کرده است. ساختمان جدید زندگی دانشجویی که در قلب پردیس دانشگاه قرار دارد، خدمات دانشجویی را برای حمایت، الهام بخشیدن و تقویت موفقیت در یادگیری و زندگی ارائه می دهد.

مشاوران دانشجویی بین المللی

مشاوران در هر مرحله از فرآیند درخواست کمک می‌کنند و زمانی که دانش‌آموزان در دانشگاه تیساید تحصیل می‌کنند، برای ارائه کمک‌های ویزا و مهاجرت در دسترس هستند.

خدمات معلولیت

خدمات ناتوانی از دانش آموزانی با طیف وسیعی از نیازها از جمله شرایط سلامت روان، اختلالات طیف اوتیسم، شرایط پزشکی و کسانی که نیازهای یادگیری خاص مانند نارساخوانی دارند، پشتیبانی می کند.

خدمات مشاوره

دسترسی رایگان و محرمانه به پشتیبانی از طریق تیم زندگی دانشجویی در دسترس است.

تامین مالی دانشجویی

تیم زندگی دانشجویی می تواند در مسائل مالی، مشکلات مالی اساسی یا نیازهای پیچیده تر مشاوره و پشتیبانی ارائه دهد.

ایمنی دانش آموزان

دانشگاه تیساید به عنوان یک دانشگاه پردیس، فضای امنی را در قلب میدلزبرو به دانشجویان ارائه می دهد، از جمله پشتیبانی از دانشجویان و طیف وسیعی از فعالیت ها برای احساس در خانه. این شهر دارای یک زندگی اجتماعی شلوغ با موارد زیادی است، اما به اندازه کافی کوچک است تا دانش آموزان راه خود را بدانند و احساس امنیت کنند.

همچنین مجموعه ای از خوابگاه های دانشجویی که توسط دانشگاه مدیریت می شود، در فاصله چند قدمی محوطه دانشگاه، از جمله خوابگاه ها و خانه های مشترک در دسترس است.

دانشگاه Teesside از SafeZone، یک برنامه رایگان استفاده می‌کند که دانشجویان می‌توانند آن را روی تلفن خود دانلود کنند. با استفاده از این برنامه، دانش آموزان می توانند به سرعت در مواقع اضطراری شخصی یا در صورت نیاز به کمک های اولیه یا کمک های عمومی کمک دریافت کنند.

دانش‌آموزان همچنین همیشه می‌توانند از طریق ساختمان زندگی دانشجویی یا ساختمان اتحادیه دانشجویان، با کارکنان آموزش دیده برای کمک به مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید، کمک بیابند.

منبع : www.tees.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]