دانشگاه داندی

در مورد این دانشگاه

دانشگاه داندیبا تحصیل در دانشگاه داندی ، دانشجویان به مدرک معتبر بین المللی از یک دانشگاه معتبر دست خواهند یافت . دانشگاه داندی از شهرت بسیار خوبی برخوردار است و به عنوان یکی از 30 دانشگاه برتر انگلستان (راهنمای دانشگاه کامل 2022) رتبه بندی شده است .

دانشگاه داندی یک موسسه جهانی با بیش از 16000 دانشجو و 3000 کارمند از حدود 140 کشور مختلف است . این دانشگاه از تنوع فرهنگی که به ارمغان می آورد استقبال می کند و سخت تلاش می کند تا مطمئن شود که دانشجویان بین المللی از طریق خدمات پشتیبانی مانند کلاس های زبان انگلیسی و طرح های دوستان ، احساس راحتی در خانه خود می کنند .

امکانات ورزشی این دانشگاه از کیفیت عالی برخوردار است . این دانشگاه دارای یک سالن ورزشی و استخر فوق العاده است که دانشجویان می توانند از آن استفاده کنند و همچنین زمین های تخصصی ، زمین های بازی و سالن های ورزشی . اتحادیه ورزش های دانشگاهی بیش از 40 باشگاه مختلف اتحادیه ورزشی را برای پیوستن دانشجویان در دسترس دارد .

کلاس ها در دانشگاه داندی توسط کارشناسان دانشگاهی و صنعتی تدریس می شود و دانشگاه به دلیل تحقیقات خود مورد توجه است . چارچوب تعالی پژوهشی در سال 2014، 76 درصد از تحقیقات داندی را «پیشرو جهان» یا «مشهور بین‌المللی» توصیف کرد . این بدان معنی است که دانشگاه فرصت های ارزشمندی را برای کسانی که مشتاق ادامه تحصیل هستند ارائه می دهد .

خدمات شغلی در داندی از دانشجویان در یافتن شغل فارغ التحصیل پشتیبانی می کند و این دانشگاه برای دانشجویان بالقوه در اسکاتلند برتر است ( راهنمای دانشگاه کامل 2022 ) . خدمات شغلی همچنین می تواند به دانش آموزان کمک کند تا فرصت های داوطلبانه یا تجربه کاری مرتبط را در طول تحصیل خود پیدا کنند .

رتبه بندی دانشگاه داندی

 • رتبه بندی آکادمیک برترین دانشگاه های جهان : 301
 • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه QS : 354
 • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه Times : 201

چه خبر از تازه ها

چه خبر از تازه هادانشکده بازرگانی اخیراً دو دوره جدید برای تحصیلات تکمیلی اضافه کرده است :

کارشناسی ارشد مالی اسلامی – با مشارکت همکاران در کالج آل مکتوم، طیف وسیعی از مدارک کارشناسی ارشد جدید در امور مالی و بانکداری اسلامی در حال حاضر ارائه می شود .

کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل کسب و کار – این مدرک جدید تخصص هایی را در تجزیه و تحلیل مالی ، تجزیه و تحلیل بازاریابی و همچنین تجزیه و تحلیل برای تصمیم گیری مدیریت ارائه می دهد .

دانشگاه داندی توسط منشور برابری نژادی نشان سطح برنز را دریافت کرده است ، به منظور قدردانی از ادامه کار دانشگاه برای برآورده کردن استانداردهای منشور و پرورش نمایندگی و موفقیت در سراسر جامعه دانشجویان و کارکنان .

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه داندی چقدر است ؟

 • متوسط هزینه سالانه تحصیل در مقطع Undergraduate : 21410 پوند
 • متوسط هزینه سالانه تحصیل در مقطع Postgraduate : 18460 پوند
 • متوسط هزینه سالانه زندگی : 7000 پوند
 • متوسط هزینه سالانه زندگی درون دانشگاهی : 4882 پوند

بورسیه و فاندینگ

دانشگاه داندی اخیراً بر روی طیف وسیعی از بورسیه های جدید در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد سرمایه گذاری کرده است تا تعهد خود را برای جذب بهترین دانشجویان برای تحصیل در دانشگاه افزایش دهد .

دانشجویان این دانشگاه می‌توانند از بورسیه تعالی جهانی دانشگاه بهره‌مند شوند ، که دانشجویان را برای فعالیت‌های استثنایی آکادمیک ، مبتنی بر جامعه یا سایر فعالیت‌های فوق برنامه شناسایی و به آنها پاداش می ‌دهد . دانش آموزان موفق می توانند تا سقف 6000 پوند در هر سال تحصیلی دریافت کنند .

سایر بورسیه ها عبارتند از :

بورسیه بشردوستانه – تا 40000 پوند برای هر دانشجوی واجد شرایط تحصیلات تکمیلی با وضعیت پناهندگی یا حمایت بشردوستانه .

بورسیه های عالی – دانشجویان کشورهای واجد شرایط از جمله بنگلادش ، اندونزی ، مالزی و سریلانکا ممکن است یک بورسیه 10000 پوندی برای کمک به هزینه های تحصیلات تکمیلی دریافت کنند .

کمک هزینه تحصیلی معاونت صدراعظم جنوب آسیا – تا سقف 5000 پوند در سال تحصیل برای دانشجویان واجد شرایط ساکن در جنوب آسیا .

دانشجویان می توانند با مراجعه به صفحه اختصاصی بورسیه دانشگاه یا پرسش از کارکنان دانشگاه ، اطلاعات بیشتری در مورد بورسیه ها کسب کنند .

واجد شرایط بودن

الزامات ورود

الزامات ورود به دانشگاه داندیمتقاضیان دانشگاه داندی متوجه خواهند شد که شرایط ورود به یک دوره ممکن است بسته به دانشکده و نوع برنامه انتخابی متفاوت باشد . بنابراین ، متقاضیان باید قبل از درخواست ، صفحه الزامات ورودی خاص دوره انتخابی خود را بررسی کنند .

تمام محتوای دوره ارائه شده در دانشگاه به زبان انگلیسی است ، بنابراین متقاضیان بین المللی باید حداقل مهارت زبان انگلیسی را همانطور که در الزامات دوره خود ذکر شده است نشان دهند . برای کسانی که زبان اصلی آنها انگلیسی نیست ، معمولاً به یک نتیجه آیلتس که حداقل نمره 6.5 را نشان می دهد ، نیاز است . نمرات آزمون معادل از سایر ارائه دهندگان ممکن است در برخی شرایط پذیرفته شود . دانش‌آموزانی که نمرات آزمون مستندی ندارند همچنان می‌توانند درخواست دهند ، اما ممکن است پیشنهادی به آنها داده شود که مشروط به ارضای الزامات زبان باشد .

در نهایت ، دانشجویان بین المللی که برای تحصیل در انگلستان نیاز به ویزای تحصیلی انگلستان دارند نیز باید سطح زبان انگلیسی مورد نیاز ویزا و مهاجرت انگلستان (UKVI) را داشته باشند .

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانش آموزانی که برای تحصیل در دانشگاه داندی انتخاب می کنند از استاندارد عالی تدریس در تمام برنامه ها و دوره های آن بهره مند خواهند شد . دانستی رتبه اول را در بریتانیا برای نوشتن خلاق و در رتبه 5 برتر برای پزشکی ، پزشکی قانونی ، علوم زیست پزشکی ، فارماکولوژی و داروسازی ، و آموزش قرار دارد .

دانش‌آموزان می ‌توانند برای افزودن به آموزش عالی ارائه شده ، به امکانات کلاس جهانی دسترسی داشته باشند . امکانات شامل یک کتابخانه پیشرفته ، امکانات گسترده فناوری اطلاعات و وای فای دانشگاه است .

دانش‌آموزان می ‌توانند از کلاس‌های نسبتاً کوچک با معلمانی استفاده کنند که برای پاسخ به هر سؤالی که ممکن است داشته باشند ، در دسترس هستند . در نتیجه ، دانش‌آموزان فرصت مناسبی خواهند داشت تا بیشترین بهره را از شهریه خود ببرند که متناسب با نیاز آنها خواهد بود .

شاگردان داندی به وضوح موافق هستند که آموزش از کیفیت بالایی برخوردار است . در نظرسنجی ملی دانشجویی 2021 ، داندی رضایت کلی 78.3 درصد را برای دانشجویان تمام وقت در مقاطع کارشناسی ثبت کرد .

ساختار بخش

دانشگاه داندی به ده مدرسه تقسیم می‌شود که هر کدام بر مجموعه ‌ای از رشته ‌های دانشگاهی تمرکز دارند . همه مدارس دارای مراکز یا واحدهای تحقیقاتی مرتبط هستند . مدارس عبارتند از :

 • دانکن از کالج هنر و طراحی جردن استون – دوره هایی را در ده رشته مختلف هنر و طراحی از جمله انیمیشن ، هنرهای زیبا و طراحی پارچه ارائه می دهد .
 • دانشکده بازرگانی – این مدرسه دوره هایی را در زمینه های مختلف از جمله حسابداری ، تجارت و اقتصاد تدریس می کند .
 • دانشکده دندانپزشکی – داندی در رتبه پنجم دندانپزشکی بریتانیا قرار دارد .
 • مدرسه آموزش و مددکاری اجتماعی – این مدرسه دارای دو مرکز تحقیقاتی است : مرکز آموزش همتایان و مرکز تغییر تحول‌آفرین : انتقال‌های آموزشی و زندگی (TCELT).
 • دانشکده علوم انسانی – موضوعاتی که در دانشکده علوم انسانی تدریس می شود شامل انگلیسی ، تاریخ و فلسفه است .
 • دانشکده علوم زیستی – دانشکده علوم زیستی یکی از پیشتازان جهان در علوم زیست پزشکی و بهداشتی است .
 • دانشکده پزشکی – دانشجویان پزشکی در داندی به طیف وسیعی از امکانات از جمله مرکز تخیل تحقیقات بالینی (CRIF) دسترسی دارند .
 • دانشکده علوم بهداشت – این دانشکده در دو پردیس واقع شده است و آموزش پرستاری بزرگسالان ، کودک و بهداشت روان را ارائه می دهد .
 • دانشکده علوم و مهندسی – این دانشکده برنامه هایی را در زمینه آناتومی و شناسایی انسان ، محاسبات ، مهندسی ، ریاضیات و فیزیک ارائه می دهد .
 • دانشکده علوم اجتماعی – ارائه موضوعات مختلف در معماری ، حقوق و سیاست .

امکانات

امکانات دانشگاه داندیدانشگاه داندی سطوح عالی دسترسی به امکانات کلاس جهانی را به دانشجویان خود ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که آنها می توانند پتانسیل علمی و پژوهشی خود را در حین حضور در دانشگاه به حداکثر برسانند .

 • محل اقامت – طیف گسترده ای از گزینه های اقامتی مناسب برای دانشجویان در هر سطح ، از مقطع کارشناسی تا کارشناسی ارشد ، در محوطه دانشگاه یا نزدیک به آن در دسترس هستند . همه انواع اقامتگاه با آشپزخانه مشترک ، اتاق خواب خصوصی و حمام اختصاصی مبله شده اند .
 • اتحادیه دانشجویان – انجمن دانشجویان دانشگاه داندی (DUSA) از بیش از 180 جامعه پشتیبانی می کند ، بنابراین دانشجویان به راحتی می توانند با افراد جدید ملاقات کنند و چیزهای مختلف را امتحان کنند . آنها همچنین می توانند قهوه ، چای و ناهار را در DUSA خریداری کنند ، که آن را به مکانی ایده آل برای معاشرت تبدیل می کند .
 • کتابخانه ها – کتابخانه های متعددی در محوطه دانشگاه برای استفاده دانشجویان وجود دارد . کتابخانه اصلی دارای طیف گسترده ای از منابع الکترونیکی و چاپی ، و همچنین یک کافه و مناطق استراحت ، اتاق های مطالعه گروهی با آخرین فن آوری ، و فضاهای انعطاف پذیر و خلاق است .
 • آرامش – پردیس همچنین دارای مجموعه ای از مناطق است که دانش آموزان می توانند در آن استراحت کنند ، از جمله اتاق جهانی . در اینجا ، دانش آموزان می توانند با تیم دوستانه صحبت کنند که اطلاعاتی در مورد رویدادهای هیجان انگیز از جمله نمایش فیلم های بین المللی و رویدادهای فرهنگی مانند جشن های روز سنت اندرو ارائه می دهند .

منبع : www.dundee.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]