دانشگاه ساری انگلستان

دانشگاه ساری انگلستاندر مورد این دانشگاه

به دانشگاه ساری، جامعه ای جهانی متشکل از بیش از 16000 دانشجو که بیش از یک سوم آنها از خارج از بریتانیا هستند، خوش آمدید. دانشجویان بین‌المللی ساری را برای کیفیت آموزش انتخاب می‌کنند – چندین دوره آن در 10 دوره برتر در بریتانیا هستند و در رتبه‌بندی جهانی رشته‌های آکادمیک 2022 رتبه دوم را برای مدیریت مهمان‌نوازی و گردشگری در سراسر جهان دارد – و تجربه دانشجویی.

دانشگاه ساری در شهر محبوب گیلدفورد واقع شده است که تنها 35 دقیقه با قطار از مرکز لندن فاصله دارد. این پردیس زیبا و سبز است که دارای امکانات آموزشی برجسته، آزمایشگاهی و شبیه‌سازی در هر دانشکده، به‌علاوه طیف گسترده‌ای از خدمات دانشجویی، انتخاب گسترده محل اقامت و پشتیبانی اختصاصی برای دانشجویان بین‌المللی است تا به آنها کمک کند از زندگی دانشگاهی نهایت استفاده را ببرند.

سه دانشکده  دانشگاه ساری 96 دوره کارشناسی و 100 دوره کارشناسی ارشد را ارائه می دهند که همگی برای شخصی سازی مدرک دانشجویان با علایق و اهدافشان انعطاف پذیر هستند. هر دانش آموز ساری همچنین از پشتیبانی و راهنمایی شغلی بسیار مؤثر بهره می برد. این دانشگاه از نظر work placements (جوایز استخدامی دانشگاه ملی) و استخدام فارغ التحصیلان (راهنمای دانشگاه کامل تایمز و ساندی تایمز 2022) رتبه اول را در بریتانیا دارد. همچنین فرصت‌های زیادی برای دانش‌آموزان وجود دارد تا مهارت‌های حرفه‌ای خود را خارج از مدرک اصلی خود توسعه دهند.

هدف ساری ارائه یک تجربه دانشگاهی چالش برانگیز و پرارزش است که خاطرات باورنکردنی ایجاد می کند و به دانشجویان کمک می کند تا به جاه طلبی های خود دست یابند، در حالی که دوستی ها و ارتباطاتی را ایجاد می کنند که تا آخر عمر باقی خواهند ماند.

رتبه بندی دانشگاه ساری انگلستانرتبه بندی دانشگاه ساری انگلستان

academic ranking of world universities

 • 2022 : 301
 • 2021 : 301
 • 2020 : 301

رتبه بندی QS

 • 2022 : 305
 • 2021 : 272
 • 2020 : 267

رتبه بندی تایمز

 • 2022 : 201
 • 2021 : 201
 • 2020 : 251

نتایج فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان ساری قابل استخدام هستند – راهنمای دانشگاه خوب تایمز/ساندی تایمز برای سال 2022 به عنوان دانشگاه سال ، دانشگاه ساری را برای استخدام فارغ التحصیلان نامگذاری کرده است و بیش از 95 درصد از فارغ التحصیلان آن در حال کار یا ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی هستند. بر اساس نظرسنجی سالانه نتایج فارغ التحصیلان، که توسط آژانس استانداردهای آموزش عالی بریتانیا (HESA) منتشر شده است، این نشان می دهد که ساری در بین ده مورد برتر بریتانیا قرار می گیرد.

این اجرا ترکیبی از دانشجویان با استعداد و سخت کوش است و تعهد دانشگاه برای کمک به آنها برای دریافت بهترین تجربه کاری و مشاوره شغلی در زمانی که اینجا هستند.

ساری اولین دانشگاه در بریتانیا بود که کارآموزی حرفه ای را به عنوان بخشی از مدرک کارشناسی معرفی کرد. این رویکرد پیشگام نتیجه داده است، به طوری که تقریباً همه دانشجویان مقطع کارشناسی در ساری امروز از فرصتی برای تکمیل مشاغل در صنعت در طول تحصیل خود بهره مند می شوند. این یک تقویت عالی برای قابلیت استخدام و شبکه است و آنها را برای موفقیت حرفه ای مجهز می کند.

این دانشگاه با بیش از 2300 سازمان ، از جمله شرکت‌های معروفی مانند اوراکل، شرکت والت دیزنی و ایرباس ارتباط برقرار کرده است و طیف وسیعی از فرصت‌های شغلی را فراهم می‌کند. به راحتی می توان فهمید که چرا ساری برای چهار سال متوالی رتبه اول را برای استخدام (جوایز استخدام دانشگاه ملی) در بریتانیا کسب کرده است.

دانشگاه ساری همچنین از طریق خدمات شغلی خود، پشتیبانی مشاغل شخصی را ارائه می دهد. اگر دانش‌آموزان مسیر شغلی را در ذهن دارند، می‌توانند با مشاوره عملی و بینش در مورد نحوه ورود به این حرفه، همراه با ارتباط با کارفرمایان مرتبط با فارغ‌التحصیل، در سفر خود کمک بگیرند. اگر یادگیرندگان مطمئن نیستند، آنها همچنین برای کمک به آنها در کشف فرصت ها، از جمله از طریق مرکز مشاغل دیجیتال، Surrey Pathfinder، پشتیبانی ارائه می دهند.

چه خبر از تازه ها

ساری در نظرسنجی ملی دانشجویان بریتانیا در سال 2022 با امتیاز کلی رضایت 84 درصد در جایگاه نهم قرار گرفت.

دانشگاه ساری به تغییرات در سبک‌های یادگیری ناشی از همه‌گیری واکنش نشان داده و امکانات و فضاهای یادگیری دیجیتال را بهبود بخشیده است و به دانشجویان امکان انتخاب بیشتر در مورد نحوه و مکان تحصیلشان را می‌دهد. این با اتصال فوق‌العاده در سراسر محوطه دانشگاه پشتیبانی می‌شود – همانطور که دانشجویان انتظار دارند زمانی که ساری مرکز نوآوری پیشرو در جهان برای 5G/6G باشد. همچنین به دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نسخه های دیجیتالی رایگان کتاب های درسی ضروری را ارائه می دهد.

ساری همچنین پیشرفت بزرگی در بزرگترین مسئله داشته است: پایداری. این دانشگاه متعهد است تا سال 2030 یک دانشگاه با انتشار خالص صفر باشد و همراه با اتحادیه دانشجویان، تغییرات بزرگ و کوچکی را در هر جنبه ای از زندگی دانشگاه ایجاد می کند. این علاوه بر تحقیقات پیشگامانه آن در هر جنبه ای از پایداری است، از تغییرات آب و هوا گرفته تا هوای پاک تا زندگی پایدار. در رتبه‌بندی تأثیر دانشگاه تایمز (THE) که دانشگاه‌ها را در برابر اهداف توسعه پایدار سازمان ملل ارزیابی می‌کند، ساری در بین بیش از ۱۴۰۰ دانشگاه در سراسر جهان در رتبه ۵۵ قرار گرفت.

امور مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه ساری چقدر است؟

 • متوسط شهریه سالانه : 20760 پوند
 • متوسط هزینه زندگی : 2223 پوند
 • متوسط هزینه زندگی درون دانشگاهی : 2808 پوند

واجد شرایط بودن

واجد شرایط بودنشرایط ورود

چه دانشجویان بین المللی باشند و چه مقیم انگلستان، ساری از همه کسانی که مایل به تحصیل در دانشگاه هستند می خواهد که شرایط تحصیلی خاصی را برای همه دوره های آن برآورده کنند. این ها بین دوره ها متفاوت است و کشورهای مختلف معادل های متفاوتی با مدارک تحصیلی انگلستان دارند. برای اطلاع از شرایط مورد نیاز برای یک دوره خاص، دانشجویان می توانند به صفحه درخواست دانشجویان بین المللی مراجعه کرده و کشوری را که در آن مدرک خود را کسب کرده اند انتخاب کنند.

برخی از دوره ها نیز ممکن است شرایط تحصیلی اضافی داشته باشند. به عنوان مثال، برای دوره های هنرهای نمایشی فرآیند تست زنی وجود دارد.

الزامات زبان انگلیسی  دانشگاه ساری

دانش آموزان برای تحصیل در ساری باید استاندارد خوبی از زبان انگلیسی داشته باشند، اما سطح دقیق آن برای هر دوره متفاوت است. دانشجویان می‌توانند وب‌سایت دانشگاه را برای شرایط کامل زبان انگلیسی و جزئیات مربوط به مدارک زبان انگلیسی که دانشگاه می‌پذیرد، بررسی کنند.

اگر دانش‌آموزان مطمئن نیستند که شرایط لازم را برآورده می‌کنند، می‌توانند نگاهی به دوره‌های فشرده انگلیسی پیش از جلسه ساری بیاندازند. اینها برای آماده سازی دانشجویان بین المللی برای برنامه های تحصیلی و توسعه مهارت زبان انگلیسی طراحی شده اند تا بتوانند شرایط ورود را برآورده کنند.

ویزا

دانشجویان بین المللی قبل از تحصیل در دانشگاه ساری به ویزای دانشجویی نیاز دارند. برای دریافت ویزای دانشجویی، دانش آموزان باید در یک دوره تحصیل کنند، سطح زبان انگلیسی کافی را داشته باشند و بتوانند از نظر مالی در طول دوره حمایت مالی کنند. دانشجویان می توانند در مورد نحوه درخواست ویزای دانشجویی در وب سایت ما بیشتری کسب کنند.

Surrey یک تیم اختصاصی برای کمک به دانشجویان بین المللی در طول فرآیند درخواست دارد – از مشاوره در مورد انتخاب دوره مناسب گرفته تا درخواست ویزا و آماده شدن برای چند هفته اول در Surrey. آنها حتی می توانند هنگام ورود به فرودگاه هیترو یا گاتویک (هر دو کمتر از 45 دقیقه از گیلدفورد) از دانش آموزان استقبال کنند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

در دانشگاه ساری ، دانش آموزان از دانشگاهیان متخصص در زمینه های خود یاد می گیرند. بسیاری از آنها همچنان در حرفه خود فعال هستند و از آنجایی که آنها همیشه در حال توسعه دانش خود هستند، به روزترین اطلاعاتی را که برای شروع کارشان باید بدانند به دانش آموزان آموزش می دهند.

ساری همچنین به دلیل تعهد خود به یادگیری مبتنی بر تمرین متمایز است. دارای طیف وسیعی از امکانات استاندارد حرفه ای، مانند آزمایشگاه ها، کارگاه ها و استودیوها است که دانش آموزان می توانند مهارت های خود را توسعه دهند و با انجام آن بیاموزند.

علاوه بر این، دانشجویان در سراسر محوطه دانشگاه امکانات شبیه سازی شگفت انگیزی را پیدا خواهند کرد: یک کارخانه فرآیند آزمایشی کاملاً عملیاتی، تونل های باد، شبیه سازهای پرواز، یک دادگاه و یک مرکز شبیه سازی بالینی، خانه ای برای یک محیط یادگیری فراگیر که دانشجویان را به مرکز بالینی منتقل می کند. سناریوها اینها محیطی امن و تحت نظارت را برای دانش آموزان فراهم می کند تا مهارت ها و دانش خود را آزمایش کنند.

ساری همچنین بر یادگیری بین رشته‌ای تمرکز می‌کند و دانش‌آموزان را تشویق می‌کند تا دیدگاهی گسترده داشته باشند و از همسالان خود و با آنها بیاموزند.

این رویکردی است که ارزش خود را در تمام بخش ها و دانشکده های خود ثابت کرده است. Surrey به طور مداوم در بین ده برتر بریتانیا برای طیف گسترده ای از دوره ها، از مهندسی گرفته تا علوم پزشکی و پزشکی و زبان های مدرن، رتبه بندی می کند.

ساختار بخش

دانشگاه ساری در اطراف سه دانشکده مستقر است که دارای طیف گسترده ای از مدارس و بخش ها هستند.

دانشکده هنر و علوم اجتماعی

با پوشش حوزه‌های مختلف، دانش‌آموزان می‌توانند در یک جامعه یادگیری که بر هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی تمرکز دارد، رشد کنند. دپارتمان ها شامل دانشکده مدیریت هتلداری و گردشگری، دانشکده حقوق، دانشکده اقتصاد، دانشکده بازیگری گیلدفورد و مدرسه بازرگانی ساری است.

دانشکده فنی و مهندسی و علوم فیزیکی

این دانشکده رشته های مهندسی اصلی و همچنین حوزه های خاص شیمی، ریاضیات، محاسبات و فیزیک را ترکیب می کند. گروه ها شامل علوم کامپیوتر، مهندسی شیمی و فرآیند، مهندسی عمران و محیط زیست، و علوم مهندسی مکانیک می باشد.

دانشکده بهداشت و علوم پزشکی

پنج مدرسه وجود دارد که دوره هایی را در زمینه سلامت انسان و حیوانات ارائه می دهند. اینها دانشکده علوم زیستی و پزشکی، دانشکده علوم بهداشت، دانشکده روانشناسی، دانشکده دامپزشکی و دانشکده جدید پزشکی (ورودی فارغ التحصیلان) هستند.

در تمام دانشکده ها، Surrey طیف گسترده ای از دوره ها را متناسب با زبان آموزان مختلف ارائه می دهد. این شامل:

 • مدارک لیسانس
 • مدارک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد
 • مدارک تحصیلی تحقیقاتی
 • توسعه حرفه ای مستمر و دوره های کوتاه مدت
 • دوره های مدرک با سال پایه
 • برنامه های مسیر بین المللی

پردیس و امکانات

امکانات دانشگاه ساریامکانات دانشگاه ساری

در تمام بخش های ساری، دانش آموزان از امکانات فوق العاده ای برای یادگیری گروهی، تحقیقات پیشرفته و مطالعه خصوصی بهره مند خواهند شد. برای مثال، دانشجویان روان‌شناسی می‌توانند آزمایش‌های خود را در آزمایشگاه‌های پیشرفته با مجموعه واقعیت مجازی انجام دهند، در حالی که دانشجویان زبان می‌توانند مهارت‌های خود را در آزمایشگاه‌های اختصاصی برای ترجمه همزمان، مجهز به ابزارهای استاندارد صنعتی تقویت کنند.

دانشجویان دانشکده مدیریت مهمان‌نوازی و گردشگری رستوران واقعی کنار دریاچه را دارند که در آن می‌توانند مهارت‌های آشپزی و توانایی مدیریت خود را آزمایش کنند، در حالی که بقیه دانشگاه می‌توانند از غذاهای افسانه‌ای با قیمت‌های عالی لذت ببرند!

این فقط یکی از بهترین مکان‌ها برای غذا خوردن، نوشیدن و گذراندن اوقات فراغت در پردیس سبز و زیبای ساری است. علاوه بر انتخاب گسترده ای از مغازه ها و کافه ها، امکاناتی مانند MySurrey Nest نیز وجود دارد، محیطی خانگی که دانش آموزان می توانند بین جلسات مطالعه با غلاف چرت و اتاق نشیمن استراحت کنند.

دانش‌آموزانی که به دنبال چیزی آرام‌تر در دانشگاه ساری هستند، ممکن است کتابخانه و مرکز آموزشی را ترجیح دهند، که ۷ روز هفته باز است و مناطق آرام اختصاصی را ارائه می‌دهد، جایی که دانش‌آموزان می‌توانند وصل یا خاموش کنند.

پشتیبانی دانشجویی از طریق MySurrey Hive، به‌علاوه یک مطب پزشکی در محوطه دانشگاه و مرکز رفاه ارائه می‌شود. برای کسانی که می خواهند سبک زندگی فعال تری داشته باشند، پردیس همچنین دارای پارک ورزشی Surrey، استخر 50 متری، سالن بدنسازی 120 ایستگاهی، و انبوهی از زمین های بازی و زمین است.

جای تعجب نیست که بسیاری از دانشجویان عاشق زندگی در پردیس Surrey هستند، با فعالیت ها و خدمات بسیاری که در دستان آنهاست. این برای بسیاری از آنها نیز ممکن است، با بیش از 6000 اتاق مطالعه که دقیقاً در محوطه دانشگاه قرار دارند و بیش از نیمی از آنها حمام اختصاصی نیز دارند. انتخاب‌هایی متناسب با تمام بودجه‌ها و الزامات وجود دارد و دانشجویان در صورت رعایت مهلت‌های درخواست مربوطه، در سال اول اقامت دانشگاه تضمین می‌شوند.

منبع : www.surrey.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]