دانشگاه لستر انگلستان

دانشگاه لستر انگلستاندر مورد این دانشگاه

با پشتیبانی از تحقیقات در سطح جهانی ، دانشگاه لستر موضوعات را از علوم ، علوم انسانی ، حقوق ، پزشک ی، هنر و تجارت ، ارائه می دهد . کارکنان و دانش آموزان برای ایجاد ، به اشتراک گذاری و اعمال دانش برای تغییر جهان با یکدیگر همکاری می کنند . این دانشگاه یک دانشگاه پیشرو ، متنوع و فراگیر در جهان است که در چند فرهنگی ترین شهر بریتانیا مستقر است .

در دانشگاه لستر ، دانش‌آموزان شهروندان تغییر هستند و محدودیت‌های تحصیلی ندارند . رویکرد نوآورانه ای که آنها نسبت به مطالعات خود اتخاذ خواهند کرد ، علوم و هنرها را برای یافتن راه حل هایی برای پیچیده ترین مسائل گرد هم می آورد . به دانش آموزان فضایی برای خلاقیت و پیشرفت ، هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه ای داده می شود .

دوره ها توسط کارکنان مبتکری تدریس می شود که از طریق تحقیق جهان را تغییر می دهند . تحقیقات دانشگاه لستر زمینه جدیدی را ایجاد می ‌کند و در سطح جهانی تأثیر می‌گذارد و حوزه‌های مختلف بسیاری را با کاربردهای واقعی پوشش می ‌دهد . دانش‌آموزان در معرض به ‌روزترین دانش ‌ها و آموزش ‌های حاصل از این تحقیق قرار می‌گیرند ، و همچنین تشویق می ‌شوند تا دیدگاه‌های خود را به اشتراک بگذارند .

زندگی شبانه لستر دارای بارها و کلوب هایی است که با هر سلیقه ای مطابقت دارد . طولانی ‌ترین جشنواره کمدی بریتانیا با صدها نمایش و رویداد در سراسر لستر هر سال در فوریه شهر را فرا می ‌گیرد . جشنواره‌هایی از فرهنگ‌های مختلف ، از جمله بزرگترین جشن‌های دیوالی در خارج از هند و دومین کارناوال بزرگ کارائیب در بریتانیا .

لستر شهری چند فرهنگی و ورزشی است که لستر تایگرز، باشگاه کریکت لسترشر کانتی ، لستر رایدرز (بسکتبال) و قهرمان لیگ برتر 2016 لستر سیتی را در خود جای داده است . لستر شهر دانشجویی دوستانه ، مقرون به صرفه است و فراتر از شهر، شهرستانی با حومه زیبا است .

دانشگاه لستر بیش از 150 مدرک مختلف در 30 موضوع ارائه می دهد . اکثر دوره ها شامل یک سال اختیاری در خارج از کشور در یکی از 27 کشور دیگر است . لستر همچنین یکی از 25 دانشگاه برتر در بریتانیا است و در بین بیش از 1500 دانشگاه در 93 کشور در رتبه 170 جهان قرار دارد .

رتبه بندی دانشگاه لستر

  • رتبه بندی آکادمیک برترین دانشگاه ها جهان : 301
  • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه QS : 279
  • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه Times : 163

نتایج فارغ التحصیلی

دانشگاه لستر دارای جامعه فارغ التحصیلان بیش از 185000 فارغ التحصیل در بیش از 150 کشور در سراسر جهان است . این موسسه همچنین دارای شعبه های فارغ التحصیلان در کشورهای مختلف از جمله هند ، غنا و نیجریه است .

دانشجویان و فارغ التحصیلان لستر به طیف وسیعی از خدمات دانشگاهی مانند خدمات توسعه شغلی دسترسی دارند .

خدمات توسعه شغلی به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های مورد نیاز خود را برای مسیر شغلی انتخابی خود به دست آورند و به آنها امکان دسترسی به طیف گسترده ای از کارگاه ها و قرار ملاقات های یک به یک با مشاوران حرفه ای متخصص را می دهد . خدمات توسعه شغلی لستر در سال 2017 برنده جایزه AGCAS برای تعامل با کارفرما شد و خود دانشگاه در جوایز استخدام فارغ التحصیلان ملی TARGET jobs در سال 2019 جایزه بهترین استراتژی اشتغال پذیری دانشگاه را دریافت کرد .

جشنواره مشاغل

جشنواره مشاغل یک نمایشگاه سالانه است که توسط خدمات توسعه شغلی برگزار می شود و به دانش آموزان این فرصت را می دهد تا با کارفرمایان احتمالی ملاقات و تعامل داشته باشند و در مورد دنیای کار اطلاعات بیشتری کسب کنند . غرفه داران قبلی در جشنواره عبارتند از بانک بارکلیز و بریتیش ایرویز .

جایزه لستر

جایزه دانشگاه لستر یک برنامه توسعه شخصی است که به پیشرفت شغلی دانش آموز کمک می کند . این جایزه دانش آموزان را قادر می سازد تا نقاط قوت و تجربیات قبلی خود را تامل کنند و بیان کنند . دانش آموزانی که این جایزه را تکمیل می کنند می توانند انتظار داشته باشند که از درک بیشتری از اهداف شغلی و تحصیلی آینده خود بهره مند شوند و همچنین مهارت های قابل انتقالی را کسب کنند که برای کارفرمایان آینده جذاب است .

چه خبر از تازه ها

خانه جدید برای اتحادیه دانشجویان

سپتامبر 2021 شاهد افتتاح ساختمان جدید Percy Gee در قلب پردیس بودیم . مرکز فعالیت دانشجویی ، پرسی گی ، خانه اتحادیه دانشجویان و همچنین یک آشپزخانه بزرگ پردیس جدید است که طیف گسترده ای از غذاها و نوشیدنی های با کیفیت را ارائه می دهد . مناطق جدید ، انعطاف پذیر و چند منظوره شامل فضاهای مطالعه فردی و گروهی ، یک آزمایشگاه کامپیوتری اختصاصی جدید ، یک مرکز رسانه ای با فناوری پیشرفته و یک استودیوی اجرا است .

روزهای باز

در محوطه دانشگاه یا آنلاین ، دانش‌آموزان می‌ توانند بیایند و طیف وسیعی از دوره‌ها و امکانات فوق ‌العاده را شخصاً کشف کنند تا احساس واقعی از تحصیل در دانشگاه لستر داشته باشند . از طرف دیگر ، آنها می توانند در یکی از روزهای آزاد دیجیتال ثبت نام کنند تا به محتوای دیجیتالی زیادی دسترسی داشته باشند ، از گفتگوهای موضوعی زنده و سخنرانی های مزه دار گرفته تا تورهای پردیس مجازی درخواستی و نکاتی در مورد درخواست یک مکان . دانشجویان می توانند از طریق سایت دانشگاه ثبت نام کنند .

پارک فضایی لستر

پارک فضایی جدید لستر ، که در سال 2021 افتتاح شد ، یک مرکز منطقه ‌ای برای صنعت و دانشگاه برای ملاقات و به اشتراک گذاشتن ایده‌ها ایجاد می ‌کند . این ابتکار توسط دانشگاه و با همکاری شرکای استراتژیک هدایت می شود . این مرکز به بررسی مسائل کلیدی پیش روی جامعه با هدف توسعه راه حل های نوآورانه و نوآورانه می پردازد .

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه لستر چقدر است ؟هزینه تحصیل در دانشگاه لستر چقدر است ؟

  • متوسط سالانه هزینه تحصیل در مقطع Undergraduate : 18100 پوند
  • متوسط سالانه هزینه تحصیل در مقطع Postgraduate : 19100 پوند
  • متوسط سالانه هزینه زندگی : 8721 پوند
  • متوسط سالانه هزینه زندگی درون دانشگاهی : 6240 پوند

بورسیه و بودجه

دانشگاه لستر انواع بورسیه ها را ارائه می دهد .

بورسیه تحصیلی لیسانس

Citizens of Change Scholarship

به مناسبت صد سال از افتتاح دانشگاه لستر ، 100 بورسیه تحصیلی شهروندی تغییر برای دانشجویان جدید در مقطع کارشناسی در دسترس است . برای دانشجویان بین المللی ، این ارزش 50٪ کمک هزینه بزرگ در هزینه های سال اول است !

برای ورود ، دانشجویان باید یک پیشنهاد برای دوره کارشناسی که از سپتامبر 2022 شروع می شود ، دریافت کرده باشند . برای درخواست ، آنها فقط باید یک ویدئو 60 ثانیه ای در پاسخ به این سوال ضبط کنند ، ” چه چیزی را می خواهید تغییر دهید ؟ “. این می تواند هر چیزی از جرم گرفته تا بحران آب و هوا باشد .

بورسیه تحصیلی دانشکده علوم و مهندسی در مقطع کارشناسی

این  بورسیه برای همه دانشجویان بین المللی که برای دوره لیسانس در کالج علوم و مهندسی درخواست می دهند آزاد است. دانش آموزان واجد شرایط به طور خودکار در نظر گرفته می شوند . برای کسانی که به دو درجه بالاتر از شرط ورود معادل استاندارد A-Level دست می یابند ، 3000 پوند در سال و برای کسانی که سه درجه بالاتر را کسب می کنند ، 5000 پوند در سال ارزش دارد .

بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی دانشکده بازرگانی

کلیه دانشجویان بین المللی که برای دوره کارشناسی در دانشکده بازرگانی درخواست می کنند به طور خودکار در نظر گرفته می شوند . ارزش آن 3000 پوند در سال برای کسانی است که دو درجه بالاتر از شرایط استاندارد ورودی معادل A-Level کسب می کنند .

بورسیه های کارشناسی ارشد  دانشگاه لستر

بورسیه تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم و مهندسی

این برای همه دانشجویان بین المللی که دوره های کارشناسی ارشد را در کالج علوم و مهندسی در سپتامبر 2022 یا ژانویه 2023 شروع می کنند ، آزاد است . دانشجویان واجد شرایط به طور خودکار در نظر گرفته می شوند .

برای کسانی که مدرک لیسانس معادل درجه دوم انگلستان را کسب می کنند 3000 پوند و برای کسانی که مدرک کارشناسی معادل درجه اول انگلستان را دریافت می کنند 5000 پوند در سال است .

بورسیه تحصیلی دانشکده بازرگانی دانشگاه لستر

این برای همه دانشجویان بین المللی که دوره تحصیلات تکمیلی سپتامبر 2022 یا ژانویه 2023 را در دانشکده تجارت شروع می کنند ، آزاد است . دانش آموزان واجد شرایط به طور خودکار در نظر گرفته می شوند .

ارزش آن 3000 پوند برای کسانی است که مدرک لیسانس خود را معادل مدرک درجه دو بالای انگلستان دریافت می کنند .

شایستگی

الزامات ورود

هر دوره مدرک در لستر شرایط ورودی و زبان خاص خود را دارد . برای تحصیل در دانشگاه لستر ، دانشجویان باید مهارت لازم را در دو زبان انگلیسی نوشتاری و گفتاری نشان دهند .

دانش آموزان می توانند توانایی زبان انگلیسی خود را به یکی از روش های زیر نشان دهند :

آموزش به زبان انگلیسی

مدرک تحصیلی متوسطه / دبیرستان یا دانشگاه به زبان انگلیسی از کشوری که توسط لستر تأیید شده باشد برای نشان دادن مهارت در زبان انگلیسی کافی است .

آیلتس (سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی)

این آزمون رایج ترین و شناخته شده ترین آزمون مهارت زبان انگلیسی برای آموزش عالی است . هر مدرک در لستر به حداقل نمره آیلتس نیاز دارد که بین دوره ها متفاوت است . دانش ‌آموزان می ‌توانند نمره آیلتس مورد نیاز برای هر دوره را در بخش شرایط ورود در صفحه دوره مربوط به آن موضوع پیدا کنند .

سایر آزمون ها و مدارک انگلیسی

دانشگاه لستر طیف گسترده ای از آزمون ها و مدارک مهارت انگلیسی معادل از جمله Duolingo را می پذیرد .

دوره های قبل از جلسه زبان انگلیسی و بورسیه تحصیلی

اگر دانش ‌آموزان در حال حاضر الزامات زبان انگلیسی را برآورده نمی ‌کنند ، می‌توانند یک دوره پیش‌جلسه ‌ای انگلیسی را در واحد آموزش زبان انگلیسی (ELTU) بگذرانند .

ELTU طیف گسترده ای از دوره های زبان انگلیسی و مهارت های تحصیلی را ارائه می دهد تا به دانش آموزان کمک کند تا مهارت های انگلیسی مورد نیاز برای تحصیلات آکادمیک را توسعه دهند . طول دوره قبل از جلسه بسته به سطح موجود زبان انگلیسی دانش آموز از 6 تا 40 هفته متغیر است .

ELTU توسط شورای بریتانیا معتبر است و یک مرکز مجاز برای امتحانات ESOL دانشگاه کمبریج است .

امکانات

دانشگاه لستر دارای طیف گسترده ای از امکانات ورزشی برای دانشجویانی است که مایلند تناسب اندام خود را حفظ کنند ، برای ورزش های رقابتی تمرین کنند یا پس از یک روز پر مشغله تحصیلی استراحت کنند . دو مرکز ورزشی در دانشگاه وجود دارد ، یکی در نزدیکی محل اقامت دهکده و دیگری در خود دانشگاه واقع شده است .

هر دو مرکز ورزشی دارای طیف گسترده ای از تجهیزات بدنسازی ، استخرهای شنا ، سونا و اتاق های بخار هستند و طیف وسیعی از بسته های عضویت متناسب با بودجه هر دانش آموز وجود دارد . اعضا همچنین می توانند از طیف وسیعی از کلاس های تناسب اندام مانند زومبا ، بوکس و یوگا بهره مند شوند . رشته های ورزشی از تیراندازی با کمان و بدمینتون گرفته تا شمشیربازی ، تنیس روی میز و حتی فریزبی نهایی را شامل می شود .

دانشگاه لستر دارای طیف وسیعی از اقامتگاه ها است که متناسب با هر نیاز و بودجه ای است . هر اتاق دانشجویی دارای تخت ، میز ، صندلی و کمد است . هزینه های اقامت شامل قبوض آب و برق ، بیمه محتویات اولیه و وای فای پرسرعت است . محل اقامت دانشگاه از دو مکان به نام های دهکده و شهر تشکیل شده است .

تنها با اتوبوس کوتاهی از پردیس ، دهکده شامل هشت سالن اقامتی است که هر کدام ویژگی‌های متمایز و انواع اتاق‌های خود را دارند . اتاق‌ها در داخل املاکی از ویلاهای ادواردیایی تا سالن‌های دانشجویی مدرن قرار دارند و با فضاهای سبز زیادی از جمله باغ گیاه‌ شناسی دانشگاه احاطه شده ‌اند . روستای هاب فضایی برای استراحت و استراحت دانش آموزان است ، با یک میخانه روستایی که غذا سرو می کند و همچنین یک اتاق سینما و فضاهای مطالعه اضافی .

شهر در فاصله کوتاهی از محوطه دانشگاه و در نزدیکی مرکز شهر و ایستگاه قطار واقع شده است . در هر دو اتاق‌های The Village و The City، شکل و اندازه اتاق‌ها با یک اتاق خواب یک نفره تا آپارتمان استودیویی متفاوت است . برنامه های غذایی نیز برای دانشجویان ساکن در محل اقامت دهکده در دسترس است .

حمایت و ایمنی دانشجویی اتحادیه دانشجویان

اتحادیه دانشجویان دانشگاه لستر خانه بیش از 200 انجمن و باشگاه ، از جمله انیمه ، رقص و کی پاپ ، و همچنین جوامعی برای ملیت ها و فرهنگ های مختلف مانند جوامع هندی، غنائی و ژاپنی است . هر حوزه دانشگاهی نیز جامعه خود را دارد و دانش‌آموزان می ‌توانند در صورتی که جامعه ‌ای برای حوزه مورد علاقه ‌شان وجود نداشته باشد ، درخواست کنند .

حمایت و رفاه دانشجویی

این دانشگاه همچنین تعدادی خدمات پشتیبانی و رفاهی در دسترس دارد ، مانند خدمات مشاوره دانشجویی ، که طیف گسترده ای از خدمات رایگان و محرمانه از جمله مشاوره فردی ، جلسات گروهی و کارگاه های آموزشی را ارائه می دهد . روحانیت دانشگاه همچنین دارای مشاوران مذهبی جهانی برای دانشجویان یهودی ، مسلمان ، مسیحی ، هندو ، سیک و بودایی است . همچنین یک خط کمکی که توسط دانش‌آموزان اداره می‌شود وجود دارد ، که حمایت عاطفی محرمانه و ناشناس را برای هر کسی که می‌خواهد در مورد هر موضوعی بحث کند، یا فقط به کسی نیاز دارد که با او صحبت کند، ارائه می ‌کند .

معلمان شخصی

به هر دانش آموز در دانشگاه لستر یک معلم خصوصی اختصاص داده شده است . این یکی از اعضای هیات علمی خواهد بود که در شروع دوره به آنها اختصاص داده می شود و تا پایان فارغ التحصیلی در کنار هر دانش آموز خواهد بود و برای هر گونه مشکل یا سؤال، اعم از علمی و شخصی، کمک می کند .

SafeZone و Security

اگرچه لستر شهری امن است ، اما این دانشگاه با SafeZone همکاری کرده است تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان و کارکنان توانایی برجسته کردن هرگونه نگرانی را دارند و می‌دانند در مواقع اضطراری با چه کسی تماس بگیرند .

برنامه SafeZone ، که رایگان است برای دانلود و استفاده ، به کاربران این امکان را می‌دهد تا در صورت نیاز به کمک‌های پزشکی ، با کمک‌های اولیه تماس بگیرند یا اگر به هر دلیلی به کمک نیاز داشتند، هشدار اضطراری دهند . کاربران علاوه بر اینکه می‌توانند مشکلات مربوط به برنامه را گزارش کنند ، می‌توانند اطلاعات ایمنی و به‌روزرسانی‌های مربوطه را در قالب اعلان‌های فشاری دریافت کنند .

منبع : le.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]