دانشگاه ناتینگهام انگلستان

در مورد این دانشگاه

دانشگاه ناتینگهام انگلستاندانشگاه ناتینگهام یکی از اعضای گروه راسل با شهرت جهانی برای تدریس و تحقیق است که در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2022 در رتبه 103 جهان و هجدهم در بریتانیا قرار دارد .

دانشگاه ناتینگهام همچنین در رتبه‌ بندی دانشگاه‌ های جهانی آموزش عالی تایمز در سال 2021 به‌عنوان 20 دانشگاه برتر بریتانیا رتبه‌ بندی شده است . این دانشگاه ورزشی سال در روزنامه تایمز و راهنمای دانشگاه ساندی تایمز گود در سال 2021 است .

ریشه‌ های دانشگاه ناتینگهام به سال 1881 برمی‌ گردد و از سال 1948 مدرک اعطا می‌کند . ناتینگهام دارای سابقه تحقیقات در حال تغییر جهان ، از توسعه فناوری MRI تا مبارزه مداوم علیه برده ‌داری مدرن و گرسنگی در جهان است .

این دانشگاه با پردیس هایی در بریتانیا ، چین و مالزی ، میزبان بیش از 47500 دانشجو از بیش از 150 کشور است که بیش از 34500 دانشجو در بریتانیا مستقر هستند . این دانشگاه یک تجربه جهانی برای همه دانشجویان فراهم می کند و از دانشجویان بین المللی و اتحادیه اروپا با طیف وسیعی از بورسیه ها ، راهنمایی های تخصصی و دوره های زبان انگلیسی پشتیبانی می کند .

دانشجویان دانشگاه ناتینگهام از پشتیبانی شغلی برجسته ، فرصت های کارآموزی و پیوند با کارفرمایان بهره مند می شوند . ناتینگهام همچنین یک تجربه دانشجویی فراموش نشدنی را ارائه می دهد ، از جمله بیش از 200 انجمن در اتحادیه دانشجویان خود . این دانشگاه برای ورزش شهرت زیادی دارد و در لیگ ورزشی دانشگاه‌ها و کالج‌های بریتانیا (BUCS) در سال‌های 19-2018 مقام دوم را کسب کرد .

پردیس های بریتانیا در شهر تاریخی و دوستانه ناتینگهام در مرکز انگلستان مستقر هستند . این شهر به خاطر افسانه های رابین هود شهرت جهانی دارد و یکی از شهرهای ادبی یونسکو است . چیزهای زیادی برای کاوش وجود دارد از جمله قلعه ، پارک ها و باغ ها ، کافه ها و مغازه های عجیب و غریب ، رستوران های جهانی ، جشنواره های فرهنگی و زندگی شبانه پرهیاهو .

مکان‌های ورزشی محلی عبارتند از زمین کریکت پل ترنت ، دو استادیوم فوتبال و مرکز ملی یخ . لینک های حمل و نقل عالی به جاذبه های محلی ، لندن و سایر شهرهای بزرگ وجود دارد .

رتبه بندی دانشگاه ناتینگهامرتبه بندی دانشگاه ناتینگهام

 • رتبه بندی آکاددمیک برترین دانشگاه ها جهان : 101
 • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه QS : 114
 • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه Times : 141

نتایج فارغ التحصیلان

مدرک دانشگاه ناتینگهام یک دارایی شغلی عالی است . طبق گزارش‌های سالانه بازار فارغ‌التحصیلان توسط  High Fliers، این دانشگاه همواره در میان دانشگاه‌های هدفمند توسط کارفرمایان برجسته فارغ‌التحصیل بریتانیا قرار دارد . ناتینگهام همچنین توسط رتبه بندی اشتغال فارغ التحصیلان QS در رتبه 70 برتر جهان قرار گرفته است .

فارغ‌التحصیلان بین‌المللی اخیر در شرکت‌هایی مانند EY ، PWC ، Accenture ، Morgan Stanley ، Deloitte ، KPMG ، Siemens ، Rolls-Royce ، Arup و Nestlé ، و همچنین موقعیت‌هایی در دولت ، حقوق ، مراقبت‌های بهداشتی و دانشگاهی در سرتاسر جهان کار کرده‌اند .

پتانسیل را باز کنید

Careers and Employability Service از دانشجویان در یافتن مسیر شغلی خود ، بررسی گزینه های خود ، تهیه CV و ارتباط با کارفرمایان پشتیبانی می کند . دانش‌آموزان می‌ توانند مهارت‌های خود را از طریق جایزه برتری ناتینگهام ، یک برنامه توسعه شغلی سفارشی ، ایجاد کنند و از طریق سرویس Unitemps کار پاره وقت محلی پیدا کنند . دانشجویان همچنین به پورتال شغلی پاسپورت دسترسی دارند تا در سراسر جهان برای جاهای خالی فارغ التحصیلان جستجو کنند .

دانشجویان ناتینگهام می توانند در طول تحصیل از طریق طرح های کارآموزی پولی تجربه حرفه ای کسب کنند . این موارد می ‌تواند شامل موقعیت‌های کوتاه مدت در دوره‌های تعطیلات یا دوره‌های کارآموزی یک ساله ، با کارفرمایان از مشاغل محلی گرفته تا شرکت‌های چند ملیتی باشد .

پس از فارغ التحصیلی

هنگامی که دانشجویان از دانشگاه ناتینگهام فارغ التحصیل می شوند ، به یک جامعه جهانی متشکل از تقریبا 300000 فارغ التحصیل ناتینگهام می پیوندند که دارای فرصت های داوطلبانه و شبکه سازی در سراسر جهان است . فارغ التحصیلان هنوز می توانند به راهنمایی ها و منابع شغلی دسترسی داشته باشند تا به آنها کمک کند تا مراحل بعدی سفر شغلی خود را مدیریت کنند .

دانشجویان ممکن است بخواهند از طریق یک شغل فارغ التحصیل در بریتانیا ، از طریق مسیر جدید مهاجرت فارغ التحصیلان ، که به عنوان ویزای کار پس از تحصیل نیز شناخته می شود ، که در سال 2021 معرفی می شود ، چشم انداز شغلی خود را تقویت کنند . دانشجویانی که رویای راه اندازی کسب و کار خود را دارند توسط آزمایشگاه Ingenuity این دانشگاه پشتیبانی می شود ، که راهنمایی کارآفرینی ، شبکه سازی و راهنمایی را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان ناتینگهام ارائه می دهد .

چه خبر از تازه ها

روز آزاد مجازی بین المللی مقطع کارشناسی

دانشجویان کارشناسی دانشگاه ناتینگهام که به دنبال کشف اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در موسسه هستند ، این فرصت را دارند که در یک روز آزاد مجازی شرکت کنند . دانش‌آموزان می‌توانند آنچه را که در دانشگاه ارائه می‌شود کشف کنند ، با کارکنان آگاه تعامل کنند ، به سؤالات پاسخ دهند و اطلاعات بیشتری در مورد روش‌های درخواست و گزینه‌های بورسیه دریافت کنند . ثبت نام برای این رویداد ضروری است و برای همه دانشجویان بین المللی رایگان است . رویداد مجازی در Teams در روز چهارشنبه ، 21 سپتامبر 2022 ، بین ساعت 9:00 صبح تا 3:00 بعد از ظهر (به وقت استاندارد بریتانیا) برگزار می شود .

تور مجازی

دانشگاه ناتینگهامپردیس‌های ناتینگهام در انگلستان را کاوش کنید و در تور مجازی جدید دانشگاه ، با نمای 360 درجه از برخی از فضاهای بیرونی ، امکانات آموزشی و تفریحی ، احساسی از زندگی دانشجویی داشته باشید .

بورسیه های بین المللی

دانشگاه ناتینگهام طیف وسیعی از بورسیه های تحصیلی جایزه تعالی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای دانشجویان با موفقیت از سراسر جهان ارائه می دهد . برنامه های کاربردی برای این بورسیه های تحصیلی در سال 2021 در ماه فوریه باز شد ، با تاریخ های بسته شدن در آوریل و مه . متقاضیان باید برای دوره تحصیلی اقدام کنند و قبل از درخواست، یک پیشنهاد دریافت کنند .

واکنش به COVID-19

این دانشگاه از طریق انواع تحقیقات در مورد ویروس ، درمان ، واکسیناسیون و تاثیر جهانی این بیماری همه گیر، به مبارزه مداوم جهان با ویروس کرونا کمک می کند . دانشگاهیان ناتینگهام به طور منظم این تخصص را با رسانه ها و مردم به اشتراک می گذارند . این دانشگاه همچنین تجهیزات پزشکی با فناوری پیشرفته را در اختیار دولت قرار داده است و صدها دانشجو و کارمند داوطلبانه وقت خود را برای حمایت از NHS اختصاص داده اند .

گام‌هایی برای محافظت از دانش‌آموزان و کارکنان در طول همه‌گیری و ارائه آموزش و پشتیبانی از راه دور از طریق کانال‌های آنلاین برداشته شده است . اقدامات جدید ایمنی و بهداشتی در محوطه دانشگاه اجرا شده است .

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه ناتینگهام چقدر است ؟

 • متوسط هزینه سالانه تحصیل در مقطع Undergraduate : 24100 پوند
 • متوسط هزینه سالانه تحصیل در مقطع Postgraduate : 24010 پوند
 • متوسط هزینه زندگی : 13169 پوند
 • متوسط هزینه زندگی درون دانشگاهی : 4928 پوند

بورسیه و فاندینگ

این دانشگاه طیف گسترده ای از بورسیه های بین المللی را برای کمک به دانشجویان برجسته بین المللی و اتحادیه اروپا ارائه می دهد تا تأثیر مثبتی در تحصیل و شغل خود داشته باشند . جزئیات کامل بورسیه های تحصیلی 2021 اواخر امسال اعلام خواهد شد .

بسیاری از مدارس و بخش‌ها بورسیه تحصیلی خود را برای دوره‌های انتخابی ارائه می‌دهند . این دانشگاه از دانشجویان حمایت شده استقبال می کند و پیوندهای بسیار خوبی با تامین کنندگان بودجه در سراسر جهان دارد .

جوایز تعالی منطقه ای ( Regional Excellence Awards )

در سال 2020، دانشگاه ناتینگهام طیف جدیدی از جوایز تعالی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را راه ‌اندازی کرد که کمک به هزینه‌های تحصیل در دوره کارشناسی ارشد یا سال اول دوره کارشناسی را پوشش می‌دهد .

جوایز برتری جداگانه برای مناطق مختلف جهان ، با همه کشورها وجود دارد . همچنین جوایز تعالی بین‌المللی بریتانیا برای دانشجویان بین‌المللی که در مدارس ، کالج‌ها یا دانشگاه‌های بریتانیا تحصیل کرده‌اند ، وجود دارد .

توسعه راه حل ها بورسیه کارشناسی ارشد ( Developing Solutions Masters Scholarship )

Developing Solutions بورسیه تحصیلی شاخص ناتینگهام است که در سال 2001 تأسیس شد . این بورسیه ها 50 درصد یا 100 درصد شهریه کارشناسی ارشد را برای دانشمندان برجسته آفریقا و کشورهای در حال توسعه مشترک المنافع پوشش می دهند .

 Chevening Scholarships

بورسیه های Chevening، طرح کارشناسی ارشد معتبر بریتانیا با بودجه کامل برای دانشمندان بین المللی با پتانسیل رهبری است . ناتینگهام یک مقصد محبوب برای Chevening Scholars است و این دانشگاه مفتخر است که یک موسسه شریک Chevening است . درخواست برای بورسیه تحصیلی Chevening در سال 2021 تا 3 نوامبر 2020 باز است .

بورسیه های تحقیقاتی ( Research scholarships )

مجموعه ای از بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی دانشگاه ناتینگهام و اتحادیه اروپا که وارد دوره های دکترا می شوند در دسترس است .

بورسیه های ورزشی ( Sports scholarships )

این دانشگاه از طریق طیف وسیعی از بورسیه های ورزشی ، پوشش حمایت مالی ، آموزش مربیگری و امکانات با عملکرد بالا ، از ورزشکاران نخبه حمایت می کند . جایزه بین المللی تعالی ورزشی کمک به هزینه های تحصیلی به ویژه برای رقبای ورزشی بین المللی را پوشش می دهد .

واجد شرایط بودن

الزامات ورود

اطلاعات مربوط به کشور دانشگاه شامل راهنمایی مدارک و شرایط ورود به بسیاری از کشورها ، به علاوه بورسیه تحصیلی ، اطلاعات تماس ، انجمن های دانشجویی و موارد دیگر است .

کارشناسی

شرایط ورود به اکثر دوره های کارشناسی از BBB تا AAA در سطح A یا 30 تا 36 امتیاز در دیپلم بین المللی لیسانس متغیر است .

دانشگاه ناتینگهام مجموعه ای از برنامه های پایه یک ساله را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد که مدارک تحصیلی دبیرستان آنها را برای ورود مستقیم به دوره های کارشناسی واجد شرایط نمی کند .

کارشناسی ارشد

دوره های کارشناسی ارشد نیاز به مدرک لیسانس با استاندارد خوب دارد – معمولاً یک مدرک درجه دوم عالی (2:1) از یک دانشگاه بریتانیا یا یک نمره معادل از یک دانشگاه شناخته شده در کشور دیگر .

تحقیق دکتری

در بیشتر موارد متقاضیان دکترا باید مدرک کارشناسی ارشد با استاندارد خوب از یک موسسه معتبر داشته باشند . بسیاری از برنامه‌های دکترا نیز به یک پیشنهاد تحقیقاتی دقیق نیاز دارند که برنامه‌های تحقیقاتی را توضیح دهد .

الزامات زبان انگلیسی

این دانشگاه انواع آزمون ها و مدارک آکادمیک انگلیسی از جمله آیلتس ، تافل  iBT، پیرسون  PTE، GCSE ، IB و سطح زبان انگلیسی را می پذیرد .

حداقل شرایط لازم برای دوره های مدرک دانشگاه ناتینگهام معمولاً از آیلتس 6.0 تا 7.5 به طور کلی – یا نمرات معادل در سایر آزمون های پذیرفته شده متغیر است .

دانش‌آموزانی که تحصیلات متوسطه یا دوره‌های تحصیلی کامل خود را در یک کشور یا مؤسسه انگلیسی زبان گذرانده‌اند ، نیازی به ارائه مدرک اضافی مبنی بر توانایی زبان انگلیسی خود ندارند .

این دانشگاه طیف وسیعی از دوره های آموزشی انگلیسی را برای کمک به دانشجویان برای برآورده کردن الزامات انگلیسی و توسعه مهارت های تحصیلی آکادمیک ارائه می دهد . مرکز آموزش زبان انگلیسی (CELE) توسط شورای بریتانیا برای آموزش زبان انگلیسی در انگلستان معتبر است .

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دنیایی از آموزش های الهام بخش را کشف کنید که توسط آخرین تحقیقات تقویت شده است . چارچوب تعالی تدریس ، ناتینگهام را به دلیل رعایت بالاترین استانداردها در تدریس در مقطع کارشناسی، «طلا» ارزیابی کرد . این دانشگاه همچنین در رتبه بندی آموزشی اروپا در سال 2019 در 15 دانشگاه برتر اروپا قرار گرفت .

تحصیل در ناتینگهام

دانشگاه ناتینگهام دوره های تحصیلی را در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در بسیاری از زمینه ها ، از علوم انسانی و زبان گرفته تا علوم ، مهندسی ، معماری و پزشکی ، همراه با علوم اجتماعی مانند تجارت ، اقتصاد ، سیاست و حقوق ارائه می دهد . دوره های پایه و پیش کارشناسی ارشد و همچنین دوره های آکادمیک انگلیسی که توسط شورای بریتانیا تایید شده است ارائه می شود .

دانشگاهیان پرشور با استفاده از آخرین فناوری ، آموزش تخصصی را در امکانات نوآورانه ارائه می دهند . مدارک ناتینگهام در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است و بسیاری از دوره ها توسط نهادهای حرفه ای معتبر هستند . این دانشگاه همچنین برنامه های کارآموزی و فرصت هایی را برای دانشجویان فراهم می کند تا بخشی از دوره خود را در پردیس های بین المللی دانشگاه یا دانشگاه های همکار بگذرانند .

تحقیقات دانشگاهی

تحقیقات دانشگاه ناتینگهام تأثیری جهانی دارد ، از جمله پیشرفت‌های پیتر منسفیلد برنده جایزه نوبل در فناوری MRI در دهه 1970. امروزه این دانشگاه از نظر قدرت تحقیقاتی در چارچوب تعالی پژوهشی رتبه 8 را در بریتانیا دارد .

پروفسور کوین بیلز یکی از محققان برجسته جهان در زمینه برده داری معاصر و حقوق بشر است ، در حالی که پروفسور جاناتان بال یک ویروس شناس است که به طور مرتب تخصص خود را در طول همه گیری COVID-19 با رسانه ها و مردم به اشتراک گذاشته است . پروفسور سر مارتین پولیاکوف که در سال 2015 به دلیل کارش در شیمی سبز نشان شوالیه را دریافت کرد ، به دلیل کانال یوتیوب جدول تناوبی ویدیوها شهرت جهانی دارد .

شش چراغ برتر دانشگاه در حال مقابله با برخی از بزرگترین چالش های معاصر ، از جمله برده داری مدرن ، تصویربرداری دقیق برای مراقبت های بهداشتی ، راه حل های غذا و حمل و نقل پایدار، مواد شیمیایی سبز و فناوری هوشمند هستند .

پردیس های دانشگاه ناتینگهام

 • مرکز پزشکی کوئین پردیس دانشگاه پارک پردیس پردیس ساتون بونینگتون
 • پردیس پارک دانشگاه
 • پردیس جوبیلی
 • پردیس ساتون بونینگتون
 • مرکز پزشکی کوئینز

امکانات

برای کشف دنیایی از آزمایشگاه‌های با فناوری پیشرفته ، سالن‌های سخنرانی و کتابخانه‌ها ، همراه با محل اقامت ، امکانات ورزشی ، مغازه‌ها ، بارها ، فضاهای سبز و امنیت 24 ساعته ، وارد هر یک از پردیس‌های دانشگاه شوید .

دانشجویان ناتینگهام همچنین به خدمات پشتیبانی ، راهنمایی شغلی ، پشتیبانی زبان انگلیسی ، مشاوره ویزا ، پشتیبانی مذهبی و تسهیلات ، و اتحادیه دانشجویان دسترسی دارند.  یک اتوبوس قیف رایگان بین پردیس ها حرکت می کند ، در حالی که مرکز شهر با اتوبوس یا تراموا قابل دسترسی است .

پردیس دانشگاه پارک یکی از بزرگ ‌ترین و زیباترین پردیس‌های بریتانیا است که بیش از 300 هکتار پارک و باغ ، دریاچه قایق ‌رانی ، تئاتر دانشجویی و مرکز هنری ، به‌علاوه امکانات آموزشی و تحقیقاتی در تمامی دانشکده‌ها دارد . پیشرفت‌های اخیر شامل دهکده ورزشی دیوید راس ، یک مرکز ورزشی و تناسب اندام پیشرو در بخش ، و مرکز بهداشتی کریپس است که شامل بزرگترین مطب عمومی ، یک مطب دندانپزشکی و یک داروخانه در بریتانیا می‌شود .

پردیس جوبیلی دانشگاه ناتینگهام به خاطر معماری پایدار و نوآورانه اش معروف است . این مکان دارای مدارس آموزش ، تجارت و علوم کامپیوتر ، به‌علاوه امکانات مهندسی ، یک آزمایشگاه شیمی خنثی کربن ، یک پارک نوآوری ، و مرکز آموزش زبان انگلیسی است .

پردیس ساتون بونینگتون ، در حومه ناتینگهام شایر ، محل دانشکده دامپزشکی و دانشکده علوم زیستی است که دوره‌هایی در زمینه کشاورزی ، تغذیه ، آبجوسازی ، علوم گیاهی و جانوری ارائه می‌دهد . پردیس شامل یک مزرعه تجاری ، اصطبل و یک مرکز لبنیات کاری است .

دوره های پزشکی و مراقبت های بهداشتی در چندین مکان از جمله پردیس ها ، مرکز پزشکی کوئین ، یکی از بزرگترین بیمارستان های آموزشی اروپا ، پارک دانشگاه مجاور و سایر بیمارستان های محلی در ناتینگهام، دربی و میدلندز شرقی تدریس می شوند .

پردیس های بین المللی – در نینگبو ، چین ، و سمنیه ، مالزی – گزینه یک تجربه تحصیلی جهانی را فراهم می کنند . این دانشگاه مجموعه ای از دوره های تقسیم شده ، برنامه تبادل بین دانشگاهی و بازی های سالانه سه پردیس را ارائه می دهد .

منبع : www.nottingham.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]