دانشگاه هادرسفیلد انگلستان

درباره دانشگاه

دانشگاه هادرسفیلد انگلستاندانشگاه هادرسفیلد یک دانشگاه مدرن و برنده جوایز متعدد با امکانات در سطح جهانی در یک شهر چند فرهنگی و پر رونق است. این یک دانشگاه دولتی مدرن است که بر اساس سایتی است که از قرن نوزدهم میزبان مؤسسات دانشگاهی بوده است.

با بیش از 4500 دانشجوی بین المللی از حدود 110 کشور در محوطه دانشگاه. جامعه دانشجویی متنوع فرهنگی دانشگاه هادرسفیلد چشم انداز جهانی را به ارمغان می آورد و در نتیجه تجربه دانشگاه را غنی می کند.

دانشگاه HUD مجموعه ای جامع از برنامه های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که طیف گسترده ای از زمینه های موضوعی را در بر می گیرد. در سال های اخیر زمان و منابع زیادی را برای ارائه کیفیت عالی شهریه که در سطح بین المللی شناخته شده است، اختصاص داده است. دانش آموزان از کارشناسان ماهر که در خط مقدم رشته های مربوطه خود هستند یاد می گیرند.

هادرزفیلد در بین 20 دانشگاه برتر انگلستان برای جابجایی در صنعت قرار دارد. دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه هادرسفیلد ارتباط تنگاتنگی با کسب و کار دارد و بسیاری از آنها دارای اعتبار حرفه ای هستند که به افزایش قابلیت اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاه کمک می کند. 96 درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی و 95.2 درصد از دانشجویان کارشناسی ارشد از هادرسفیلد طی 15 ماه پس از فارغ التحصیلی به ادامه تحصیل یا اشتغال می روند (HESA, 2020).

این دانشگاه سرمایه گذاری قابل توجهی در توسعه پردیس انجام داده است و امکانات پیشرفته ای از جمله استودیو، آزمایشگاه های تخصصی و فضاهای نمایشی، علاوه بر کتابخانه، امکانات تحقیقاتی و فضاهای مطالعه آرام ارائه می دهد.

دانشگاه HUD در مرکز این شهر یورکشایر غربی، احاطه شده توسط حومه سرسبز خیره کننده، با یک کانال تاریخی که از قلب محوطه دانشگاه عبور می کند و مجموعه ای از معماری و میراث چشمگیر ویکتوریایی قرار دارد. هادرسفیلد به دلیل موقعیت مناسب و سبک زندگی آرام و مقرون به صرفه برای یادگیری و شکوفایی دانشجویان بین المللی مناسب است.

رتبه بندی دانشگاه هادرسفیلد

رتبه بندی دانشگاه هادرسفیلد

رتبه بندی QS

 • 2024 : 567
 • 2023 : 651
 • 2022 : 701

رتبه بندی تایمز

 • 2022 : 501
 • 2021 : 601
 • 2020 : 601

نتایج فارغ التحصیلان دانشگاه هادرسفیلد

مدرک تحصیلی از دانشگاه HUD یک مدرک معتبر جهانی است که فارغ التحصیلان را در هنگام درخواست برای مشاغل رقابتی در نیروی کار جهانی امروزی از همتایان خود متمایز می کند. 96.0 درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی این دانشگاه در محل کار مشغول به کار هستند یا در عرض 15 ماه پس از فارغ التحصیلی به ادامه تحصیل پرداخته اند و 95.2 درصد از فارغ التحصیلان این دانشگاه کار یا ادامه تحصیل پیدا می کنند. (نتایج فارغ التحصیلی HESA 2019/20)، که به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین انگلستان است.

رویکرد نوآورانه دانشگاه هادرسفیلد برای کمک به دانشجویان برای یافتن کار پس از فارغ‌التحصیلی، باعث شده است که این موسسه برنده جایزه بهترین استراتژی اشتغال‌پذیری دانشگاه در جوایز ملی استخدام فارغ‌التحصیلان 2021 شود. هادرسفیلد همچنین به طور کلی 5 ستاره توسط QS دریافت کرد، از جمله برای بین‌المللی شدن و فراگیر بودن.

بخشی از موفقیت آنها به دلیل کیفیت خدمات اختصاصی مشاغل و اشتغال آنها است که به طرق مختلف کمک می کند، از پشتیبانی نوشتن CV، جستجوی فرصت های شغلی، آموزش مصاحبه، و برنامه ای از رویدادها و کارگاه های شبکه ای که در طول سال تحصیلی برگزار می شود.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه هادرسفیلد چقدر است ؟

هزینه تحصیل در دانشگاه هادرسفیلد چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 17190 پوند

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 3168 پوند
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 3080 پوند

بورسیه ها و فاند

دانشگاه هادرسفیلد به ارائه دسترسی عادلانه به آموزش اختصاص دارد و برنامه ای از بورسیه ها و جوایز بورسیه را برای کمک به پرداخت یارانه به هزینه تحصیل ترتیب داده است. برای دانشجویان بین المللی واجد شرایط، گزینه های مبتنی بر شایستگی و معیارهای سنجش در دسترس هستند.

دانشجویان بین المللی مقطع کارشناسی می توانند بر اساس دستاوردهای تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی غیرقابل بازپرداخت تا سقف 12000 پوند (4000 پوند برای هر سال) دوره خود دریافت کنند. 4000 پوند برای دستیابی به AAB در سطح A (یا معادل آن)، 3000 پوند برای ABB در سطح A (یا معادل آن)، و تا 2000 پوند سالانه برای برآوردن الزامات ورودی استاندارد تعلق می گیرد. برای اکثر دوره ها، دانشجویان پس از ثبت نام به طور خودکار برای این جوایز مالی در نظر گرفته می شوند.

دانشجویان بین المللی تحصیلات تکمیلی همچنین می توانند کمک هزینه تحصیلی غیرقابل بازپرداخت تا سقف 4000 پوند را در صورت داشتن مدرک درجه یک (Hons) یا 3000 پوند برای یک ثانیه بالاتر یا معادل آن دریافت کنند.

دانشگاه HUD با هزینه های رقابتی، هزینه کم زندگی و یک سیستم بورسیه تحصیلی سخاوتمندانه مبتنی بر شایستگی، ارزش بسیار خوبی را برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان فراهم می کند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه هادرسفیلد بخش بزرگی از منابع و پرسنل خود را برای تضمین بالاترین کیفیت تدریس، همراه با برنامه درسی مترقی و مرتبط با صنعت متمرکز می کند.

آژانس آمار آموزش عالی (HESA) نشان می دهد که کارکنان آموزشی دانشگاه دانشگاه HUD از نظر طیف وسیعی از اقدامات، بهترین واجد شرایط در انگلستان هستند. 94 درصد از مدرسان دارای مدارک خاص تدریس هستند، 96 درصد از اساتید دارای مدارک تحصیلی آموزش عالی هستند که بالاترین درصد در کشور است و 77 درصد از آنها دارای مدرک دکترا هستند (HESA, 2022). دانش‌آموزان می‌توانند مطمئن باشند که بدون توجه به تصمیمی که برای مطالعه دارند، توسط بهترین‌ها در هادرسفیلد آموزش خواهند دید.

بسیاری از کارکنان آموزشی دانشگاه در زمینه های علمی خود فعال هستند و این امر در موفقیت برنامه های تحقیقاتی دانشگاه نشان می دهد. دانشگاه هادرسفیلد دارای یک چارچوب تعالی پژوهشی تثبیت شده است زیرا دانشگاه 589 کارمند را در 19 واحد ارزیابی (UoA) به چارچوب تعالی پژوهشی (REF) 2021 ارسال کرد و نتایج برجسته ای را دریافت کرد. از سال 2014 تا کنون بیش از هفده پله صعود کرده است تا در بین 50 موسسه برتر بریتانیا قرار گیرد. دو سوم از مجموعه تحقیقاتی آن در جهان پیشرو است و در بین 20 دانشگاه برتر برای افزایش قدرت تحقیقاتی قرار دارد.

امکانات

دانشگاه HUD

پردیس بزرگ برنده جوایز هادرسفیلد هر شش مدرسه و 41 ساختمان چشمگیر را در خود جای داده است.

پردیس اخیراً سرمایه گذاری مالی بزرگی بالغ بر 156 میلیون پوند برای ساختن برخی از امکانات کلاس جهانی و ساختمان های جدید هیجان انگیز داشته است.

پروژه زیرساختی بعدی در مقیاس بزرگ، یک پردیس نوآوری سلامت است که در نزدیکی محل Southgate قرار دارد. پیشنهاد جدید جای مرکز ورزشی قدیمی هادرسفیلد را خواهد گرفت و مجوز برنامه ریزی برای مجموعه دانشگاهی جدید در سال 2020 اعطا شد.

پردیس اصلی دانشگاه هادرسفیلد کوئینزگیت یک محیط دانشجویی با منابع خوب است که همه چیز مورد نیاز برای موفقیت تحصیلی و شخصی را ارائه می دهد. این پردیس محل استقرار اتحادیه دانشجویان هادرزفیلد است، که یک سازمان دانشجویی است که نماینده دانشجویان است و به آنها در مورد مسائل و فرصت هایی که ممکن است در طول دوره به آنها مربوط باشد مشاوره می دهد. با همکاری نزدیک با دانشگاه، HSU بیش از 100 باشگاه، انجمن و تیم ورزشی سازماندهی شده توسط دانشجویان، و همچنین یک ایستگاه رادیویی (Radio Hud)، مجله و وب سایت (T’Hud) را هماهنگ می کند.

مرکز دانشجویی همچنین دارای مغازه ها و کافه های دانشجویی است، از جمله استارباکس، آشپزخانه بین المللی، مرکز مشاوره و پشتیبانی دانشجویی، دفتر بین المللی و آژانس اجاره (HudLets) که به دانشجویان کمک می کند تا محل اقامت دانشگاهی ایده آل خود را پیدا کنند. HudLets با همکاری نزدیک با تالارهای اقامتی و مالکان خصوصی در منطقه محلی، مسکن با کیفیت بالا را با قیمت‌های منصفانه تضمین می‌کند. در محوطه دانشگاه نیز دانشجویان موارد زیر را خواهند یافت:

 • یک کتابخانه 6 طبقه با منابع خوب متشکل از 1200 فضای مطالعه، 500 رایانه شخصی، 120 لپ تاپ و کتاب مک
 • مرکز بهداشت
 • امکانات ورزشی و تناسب اندام از جمله سالن بدنسازی بزرگ و سالن های ورزشی، دانش آموزان به بسیاری از فعالیت های رایگان دسترسی دارند
 • رفاه، مشاغل و کارکنان پشتیبانی دفتر بین المللی
 • مرکز ایمان
 • رویدادهای فرهنگی متعدد در طول سال.

پشتیبانی دانشجویی

دانشگاه هادرسفیلد به ارائه بالاترین سطح خدمات پشتیبانی به جمعیت دانشجویی خود اختصاص دارد تا الهام بخش موفقیت و کمک به یک تجربه عالی دانشجویی باشد. تیم بزرگی از کارکنان پشتیبانی دوستانه و قابل دسترسی وجود دارد که در شبکه‌ای از بخش‌های تخصصی توزیع شده‌اند که پشتیبانی هدفمند و همچنین توانایی ارجاع دانش‌آموزان را به منابع حرفه‌ای بیشتر در صورت لزوم ارائه می‌دهند. خدمات عبارتند از:

 • امور مالی، هزینه ها و پرداخت ها – شامل اطلاعات مربوط به شهریه، راهنمایی در مورد بودجه بندی و پرداخت وام، مسکن و مشاوره هزینه های زندگی است.
 • پشتیبانی دانشجویان بین المللی – خدمات رایگان، کمک به دانشجویان بین المللی برای استقرار با اطمینان، و همچنین مشاوره در مورد ویزا، بورسیه ها و مسائل بیمه
 • پشتیبانی رفاه – پشتیبانی با مسائل کلی سلامت، مشاوره رایگان و محرمانه و کلینیک در محل
 • حمایت از معلولیت – اطلاعاتی در مورد ناتوانی در محیط کار، کارگاه های مهارت آموزی و آگاهی از معلولیت در میان همه اعضای جامعه پردیس ارائه می کند.
 • ایمان و دین – برنامه های نماز و عبادت در محوطه دانشگاه، از طریق مرکز ایمان خود دانشگاه
 • پشتیبانی شغلی – راهنمایی با کیفیت بالا با نوشتن CV، آموزش مصاحبه، جستجوی کار، تجربه کاری و فرصت های داوطلبانه ارائه می کند.
 • قرار دادن کار – یک تیم اختصاصی محل کار از دانش آموزان در محل کار در سراسر بریتانیا و سراسر جهان پشتیبانی می کند
 • پشتیبانی متقاضی – هنگامی که یک دانش آموز برای هادرسفیلد درخواست می دهد، از آنها به جلسات عادی پذیرش متقاضی، وبینارها و روزهای اطلاع رسانی دعوت می شود که برای درخواست کنندگان و متقاضیان باز است.

ایمنی دانش آموزان

دانشگاه هادرسفیلد یک پردیس فوق‌العاده امن است، با فهرستی طولانی از اقدامات و سیاست‌ها برای اطمینان از اینکه همه دانشجویان و کارکنان می‌توانند با خیال راحت کار و مطالعه کنند. منابع زیادی برای پشتیبانی از این امر اختصاص داده شده است، از جمله یک تیم امنیتی پردیس که خارج از مرکز امنیتی فعالیت می کنند، و یک دفتر امنیتی تخصصی در ساختمان هارولد ویلسون، که 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال باز است و کارکنان آن باز است.

این تیم طیف وسیعی از خدمات از جمله گشت های دانشگاه، نظارت بر دوربین های مدار بسته، دسترسی به ساختمان، پرس و جو از اموال گمشده و ایمنی شخصی در اطراف محوطه دانشگاه را ارائه می دهد. اگر دانش‌آموزی به هر نحوی احساس ناامنی کرد، می‌تواند از مرکز امنیتی بازدید کند و از یکی از کارکنان بخواهد تا توصیه‌هایی را ارائه کند، که می‌تواند شامل تماس با تاکسی برای رسیدن به خانه باشد.

مرکز امنیتی همچنین مجموعه ای از اطلاعات ایمنی آنلاین و همچنین سازماندهی سیستم دسترسی به کارت شناسایی دانشگاه را منتشر می کند. هر گونه کارت شناسایی مفقود یا دزدیده شده را می توان در دفتر جایگزین کرد تا از یک محوطه امن و مطمئن اطمینان حاصل شود.

منبع : www.hud.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]