دانشگاه کاردیف

در مورد این دانشگاه

دانشگاه کاردیفدانشگاه کاردیف یک موسسه معتبر مستقر در یکی از امن ترین پایتخت های اروپا ، بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2023 ، در رتبه 166 جهان قرار دارد . با تحقیقات تأثیرگذار و امکانات مدرن،  دانشگاه کاردیف یک انتخاب محبوب برای دانشجویان بین المللی است که به دنبال مدرک تحصیلی تغییر دهنده زندگی هستند .

دانشگاه کاردیف در تدریس سرآمد است و اخیراً در آخرین چارچوب تعالی تدریس موفق به دریافت رتبه نقره ای شده است . اعضای هیئت علمی کاردیف در رشته خود از جمله دو برنده جایزه نوبل پیشرو هستند .

کیفیت کلی تحقیقات انجام شده در این مؤسسه اخیراً به عنوان یکی از 20 مورد برتر در بریتانیا رتبه بندی شده است که 90 درصد آنها به طور رسمی در سطح جهان پیشرو یا در سطح بین المللی عالی تلقی می شوند . این دانشگاه همچنین اخیراً 600 میلیون پوند در تأسیسات و ساختمان های جدید پردیس سرمایه گذاری کرده است .

دانشگاه کاردیف در سطح بین المللی توسط کارفرمایان برجسته شناخته شده است و فارغ التحصیلان آن در بسیاری از بخش ها توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند هستند . دانشجویان این دانشگاه می توانند مهارت های حرفه ای خود را بیشتر توسعه دهند و با افراد همفکر خود از طریق بیش از 200 انجمن و 60 باشگاه ورزشی آن ملاقات کنند .

بیش از 9000 دانشجوی بین المللی از بیش از 130 کشور مختلف در این موسسه تحصیل می کنند ، به این معنی که دانشجویان این فرصت را خواهند داشت که با افراد جدید زیادی آشنا شوند و دوستان مادام العمر از سراسر جهان پیدا کنند .

با داشتن 17 سالن اقامتی که در قلب کاردیف واقع شده اند ، به دانشجویان بین المللی یک مکان تک نفره در اقامتگاه های دانشگاهی برای تمام مدت تحصیلشان تضمین می شود ، مشروط بر اینکه شرایط درخواست را داشته باشند . برای کمک به تبدیل دانشگاه کاردیف به یک خانه واقعی دور از خانه، یک تیم Residence Life وجود دارد که رویدادهای اجتماعی را سازماندهی می کند و به دانشجویان کمک می کند تا در خانه جدید خود مستقر شوند .

رتبه بندی دانشگاه کاردیف

 • رتبه بندی آکادمیک دانشگاه های جهان : 151
 • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان QS : 166
 • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان Times : 189

چه خبر از تازه ها

دانشگاه کاردیفاین دانشگاه صدها میلیون پوند سرمایه گذاری می کند تا به عنوان بخشی از بزرگترین ارتقاء پردیس خود در یک نسل ، امکانات کلاس جهانی را برای دانشجویان خود فراهم کند . یک برنامه سرمایه گذاری عظیم 600 میلیون پوندی در سراسر دانشگاه در حال انجام است که تضمین می کند که دانشجویان بهترین تجربه ممکن را دارند .

اتحادیه دانشجویان دانشگاه کاردیف اخیراً به عنوان دومین بهترین در بریتانیا انتخاب شده است (WhatUni Student Choice Awards 2022) و همراه با مرکز جدید زندگی دانشجویی ، مرکزی برای فعالیت دانشجویی در محوطه دانشگاه فراهم می کند . دانش‌آموزان می ‌توانند همه چیز مورد نیاز خود را در اینجا بیابند – از فضاهای اجتماعی و مطالعاتی گرفته تا خدمات پشتیبانی ، فروشگاه‌ها و سرگرمی‌ها .

اتحادیه دانشجویی در سال‌های اخیر به پیشرفت‌های هیجان‌انگیزی منجر شده است ، از جمله یک مکان جدید یادگیری اجتماعی و سرگرمی عصرانه، Y Plas، و همچنین فروشگاه‌های جدید و خدمات دانشجویی که ساختمان را متحول کرده‌اند .

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه کاردیف چقدر است ؟

 • متوسط هزینه سالانه برای تحصیل در مقطع Postgraduate : 22940 پوند
 • متوسط هزینه زندگی : 3939 پوند
 • متوسط هزینه زندگی در پردیس دانشگاه : 4406 پوند

بورسیه و فاندینگ

دانشگاه کاردیف متعهد به کمک به دانشجویان با استعداد و جاه طلب برای دستیابی به اهداف علمی و حرفه ای خود، صرف نظر از کشور مبدأ یا پیشینه آنها ، است . در نتیجه ، طیف گسترده ای از بورس های تحصیلی ارزشمند را حفظ می کند که برای کمک به دانشجویان برای پوشش هزینه های مرتبط با تحصیل طراحی شده است . این دانشگاه مجموعه جوایز خود را مدیریت می کند و همچنین دانشجویان را به مجموعه ای از موسسات شریک یا سازمان های خارجی که بورسیه ارائه می دهند پیوند می دهد .

به عنوان مثال ، دانشجویان در کاردیف به طور خودکار برای طرح بورس تحصیلی معاونت بین المللی در نظر گرفته می شوند اگر درخواستی برای دانشگاه ارائه کرده باشند یا پیشنهادی برای یک دوره داشته باشند . اگر آنها معیارهای واجد شرایط بودن را برآورده کنند ، دانشجویان کارشناسی یا کارشناسی ارشد این فرصت را خواهند داشت که به جوایز بودجه از یک ظرف 2 میلیون پوندی اختصاص داده شده برای توانمند سازی موفقیت تحصیلی دانشجویان بین المللی دسترسی پیدا کنند .

واجد شرایط بودن شرایط ورود

دانشگاه کاردیفشرایط ورود به دانشگاه کاردیف بسته به دوره متفاوت است و می توان آن را در صفحات دوره های جداگانه یافت .

اگر دانشجویان شرایط تحصیلی یا موضوعی دوره انتخابی خود را برآورده نکنند ، یک برنامه پایه یا پیش از کارشناسی ارشد می تواند مسیر جایگزینی برای ورود به دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه دهد .

مرکز مطالعات بین المللی که با مشارکت گروه مطالعاتی اجرا می شود ، مجموعه ای از برنامه های پایه و پیش از کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که به طور خاص برای دانش آموزانی که به دنبال پیشرفت در دوره های دانشگاه کاردیف هستند طراحی شده است .

مرکز مطالعات بین المللی در مرکز پردیس مستقر است و دانش آموزان را با آمادگی تحصیلی و مهارت های تحصیلی و همچنین دسترسی به طیف گسترده ای از پشتیبانی و امکانات دانشگاهی فراهم می کند .

سال پایه بین المللی دسترسی به تقریباً تمام موضوعات در مقطع کارشناسی را از طریق یکی از چهار مسیر فراهم می کند :

 • علوم انسانی، حقوق و علوم اجتماعی
 • تجارت ، اقتصاد ، حسابداری و امور مالی
 • مهندسی ، علوم فیزیک و معماری
 • بهداشت ، پزشکی و علوم زیستی.

برنامه پیش از کارشناسی ارشد در حال حاضر دو مسیر را ارائه می دهد :

 • بازرگانی ، علوم اجتماعی و انسانی
 • علم و محاسبات.

دانش آموزان همچنین می توانند برای چندین برنامه جدید در سال 2022 درخواست دهند، از جمله :

 • سال اول بین المللی ، یک برنامه ریزی فشرده که منجر به سال دوم مدرک کاردیف می شود
 • Accelerated International Foundation Year، مسیری به موضوعات مختلف از جمله تجارت، مهندسی، حسابداری و مالی و علوم به مدت 22 هفته

همه متقاضیان باید سطح استاندارد زبان انگلیسی را نشان دهند که به آنها امکان می دهد از دوره تحصیلی خود به طور کامل بهره مند شوند . این دانشگاه برای ورود به دوره های خود مدارک زبانی مختلفی را می پذیرد .

اگر دانشجویان به دنبال بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود قبل از شروع تحصیل در دانشگاه هستند ، مرکز آموزش زبان انگلیسی دوره های متنوعی از هشت هفته تا نه ماه را ارائه می دهد که برای اکثر سطوح و توانایی های زبانی ارائه می شود .

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشگاه کاردیف به عنوان عضوی از گروه معتبر راسل ، متشکل از دانشگاه‌های تحقیقاتی پیشرو بریتانیا ، شهرت جهانی برای تدریس با کیفیت بالا و پژوهش محور در سراسر حوزه‌های موضوعی خود دارد و برنامه‌های درجه نوآورانه‌ اش در سراسر جهان شناخته شده است . آموزش و یادگیری آن در یک محیط تحقیقاتی پر جنب و جوش و پویا تعبیه شده است که در آن دانشجویان آن در کنار دانشمندان و محققان بین المللی که در خط مقدم رشته های خود هستند کار می کنند .

دانشگاه به داشتن رویکردی متنوع برای تدریس و ارزشیابی ، که برای تکمیل موضوع انتخابی و سبک یادگیری هر دانشجو طراحی شده است ، افتخار می کند . زبان آموزان در کاردیف قادر خواهند بود از طریق سخنرانی ها ، سمینارها ، آموزش های فردی ، جلسات آزمایشگاهی ، دوره های آموزشی ، امتحانات و جایگاه های صنعتی پیشرفت کنند . در نتیجه ، فارغ التحصیلان دانشگاه کاردیف دارای پایه مهارت های گسترده ای هستند و در آخرین تکنیک ها و تئوری رشته خود آموزش دیده اند .

دانشگاه کاردیفاز طریق حمایت نزدیک کارکنان متخصص و توسعه مهارت های حرفه ای ، دانش آموزان می توانند از نظر علمی پیشرفت کنند و برای مطالعه مداوم یا موفقیت حرفه ای آماده شوند . مدل یادگیری این دانشگاه به شهرت آن به عنوان یک دانشگاه بین المللی کمک کرده است و فارغ التحصیلانی را ایجاد می کند که آماده مشاغل مدرن و متنوع هستند .

دانش آموزان ، والدین ، معلمان و کارفرمایان فارغ التحصیل می توانند به کیفیت و استانداردهای تدریس آن به دلیل جوایز مستقل دانشگاه ، و همچنین اعتبار و به رسمیت شناخته شدن از سوی نهادهای حرفه ای، اطمینان داشته باشند .

ساختار بخش

دانشگاه کاردیف صدها برنامه تحصیلی را در طیف وسیعی از زمینه های موضوعی ارائه می دهد . دارای سه کالج شامل 24 مدرسه علمی است .

دانشکده هنر ، علوم انسانی و اجتماعی

 • کسب و کار
 • انگلیسی ، ارتباطات و فلسفه
 • جغرافیا و برنامه ریزی
 • تاریخ ، باستان شناسی و دین
 • روزنامه نگاری ، رسانه و فرهنگ
 • حقوق و سیاست
 • زبان های مدرن
 • موسیقی
 • علوم اجتماعی
 • ولزی

دانشکده زیست پزشکی و علوم زیستی

 • علوم زیستی
 • دندانپزشکی
 • علوم مراقبت های بهداشتی
 • دارو
 • اپتومتری و علوم بینایی
 • داروسازی و علوم دارویی
 • روانشناسی

دانشکده علوم و مهندسی فیزیکی

 • معماری
 • علم شیمی
 • علوم کامپیوتر و انفورماتیک
 • زمین و علوم محیطی
 • مهندسی
 • ریاضیات
 • فیزیک و نجوم

کاردیف به کیفیت مدرسه خود می بالد و بسیاری از آنها به دلیل موضوعات خود در سراسر بریتانیا رتبه بالایی دارند و میزبان دانش پژوهان برنده جایزه هستند . کاردیف یکی از اعضای برجسته گروه راسل است و از بودجه ، کمک های مالی و جایزه ای که جذب می کند به نفع دانشجویان و محققان خود استفاده می کند .

دانشگاه کاردیف در بین 50 رشته برتر جهان از جمله مدیریت دولتی ، جغرافیا ، علوم زیستی ، مطالعات ارتباطات و رسانه ، معماری / محیط ساختمانی ، روانشناسی و جامعه شناسی رتبه بندی شده است (رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS بر اساس موضوع 2021، رتبه بندی دانشگاهی شانگهای دانشگاه های جهانی 2021) .

امکانات

دانشگاه کاردیف طیف وسیعی از اقامتگاه‌های دانشگاهی را ارائه می‌دهد که در نزدیکی محوطه دانشگاه و مرکز شهر قرار دارند ، با گزینه‌ هایی مانند غذای جزئی . خود خوری ؛ خانواده ؛ زوج ها ؛ دانش آموزان معلول ؛ زندگی آرام ؛ و محل اقامت در اتاق در دسترس است .

برای دانشجویان بین المللی به شرط داشتن شرایط درخواست ، یک مکان تک نفره در اقامتگاه های دانشگاهی برای تمام مدت تحصیل تضمین می شود . برای کمک به تبدیل دانشگاه کاردیف به یک خانه واقعی دور از خانه ، یک تیم Residence Life وجود دارد که رویدادهای اجتماعی را سازماندهی می کند و به دانشجویان کمک می کند تا در خانه جدید خود مستقر شوند .

کاردیف دانشگاهی با چشم ‌اندازی روشن برای ایجاد محیطی است که به دانشجویان اجازه می‌دهد شکوفا شوند و پتانسیل‌های خود را تکمیل کنند . کتابخانه‌های آن بیش از 1.2 میلیون کتاب چاپی دارند و به بیش از 1.5 میلیون کتاب و مجله آنلاین دسترسی دارند ، با کتابخانه‌های تخصصی در سراسر محوطه دانشگاه ، از جمله آرشیو مجموعه‌های ویژه که حاوی اسناد تاریخی مربوط به قرن 15 است .

امکانات IT آن مدرن است ، با دسترسی به وای فای پرسرعت در سراسر محوطه دانشگاه و محل سکونت و فضاهای مطالعه با هدف طراحی شده . برخی از کتابخانه ها و امکانات فناوری اطلاعات با دسترسی آزاد به صورت 24 ساعته در طول سال باز هستند .

منبع : www.cardiff.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 2 Average: 5]