دانشگاه کاونتری انگلستان

در مورد این دانشگاه

دانشگاه کاونتری انگلستانپردیس اصلی دانشگاه کاونتری در مرکز انگلستان در شهر کاونتری واقع شده است و دانشگاه کاونتری لندن تنها یک ساعت با قطار فاصله دارد . کاونتری به عنوان پنج شهر برتر دانشجویی بریتانیا (شاخص بهترین شهرهای دانشجویی QS 2023) ، مزایای یک تجربه شهری عالی و یک پردیس با جامعه ای پر رونق را به دانشجویان ارائه می دهد .

TheHub قلب زندگی دانشجویی در محوطه دانشگاه و مکانی طبیعی برای ملاقات با افراد همفکر و دوستان بالقوه مادام العمر است . تجربه دانشجویی یک اولویت برای دانشگاه کاونتری است که در فهرست کوتاه خود برای دانشگاه سال شناخته شده است ( راهنمای دانشگاه خوب تایمز و ساندی تایمز 2021 ) .

با 15000 دانشجوی بین‌المللی که از بیش از 150 کشور در سراسر جهان ثبت نام کرده‌اند ، بخش قابل توجهی از جمعیت دانشجویی را تشکیل می‌دهند ، فرصت‌های زیادی برای ملاقات با افراد از سراسر جهان در حین تحصیل در یکی از بیش از 250 دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد موجود وجود دارد .

پردیس دانشگاه کاونتری در حال توسعه مداوم است . سرمایه گذاری های اخیر شامل ساختمان چند میلیون پوندی آلیسون جینگل است که به دانشجویان علوم بهداشت و زندگی فرصتی برای تجربه سناریوهای مراقبت های بهداشتی در دنیای واقعی با آمبولانس کاملا مجهز ، سالن عمل و کلینیک ورزشی درمانی ارائه می دهد . ساختمان جدید 25 میلیون ناخالص داخلی بئاتریس شیلینگ دارای امکانات زیادی از جمله یک استودیوی بازی و واقعیت مجازی ، یک منطقه تخصصی برای چاپ سه بعدی و نمونه سازی سریع ، یک مرکز لیزر و آزمایشگاه های فیزیک و الکترونیک است .

دانشکده هنر و علوم انسانی در مراحل پایانی توسعه مجدد مجتمع ساختمانی خود است که شامل یک ابر استودیو برای پروژه های تجربی ، مشترک ، استودیوهای فراگیر جدید برای صدا و بینایی (AR VR XR)، امکانات جدید عکاسی و تولید فیلم ، هک است . آزمایشگاه‌ها ، مجموعه‌های بازی‌های پس از تولید و همچنین یک گالری جدید و استودیوهای تمرین خلاقانه ، کارگاه‌ها و فضاهای ساخت کاملاً به روز شده .

این دانشگاه همچنین بین سال‌های 2016 تا 2019 ، 89 میلیون پوند در محل اقامت سرمایه‌گذاری کرده است ، از جمله  Bishopgate، Godiva Place و The Cycle Works ، که همگی در فاصله‌ ای آسان از پردیس اصلی قرار دارند .

رتبه بندی دانشگاه کاونتریرتبه بندی دانشگاه کاونتری

  • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه QS : 651
  • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه Times : 601

برنامه های جدید بین المللی مسیر چیست

دانشگاه کاونتری برنامه های مسیر بین المللی را برای دانشجویانی که شرایط ورود مستقیم برای دوره های مدرک را ندارند راه اندازی کرده است :

  • سال تاسیس بین المللی
  • سال اول بین المللی
  • و بین المللی پیش کارشناسی ارشد

دانش آموزان این فرصت را خواهند داشت تا با مطالعه یکی از مسیرهای آکادمیک ارائه شده به درجه انتخابی خود پیشرفت کنند .

دانشگاه کاونتری برنده جایزه معتبر ملکه برای سازمانی شد

موفقیت بین المللی قابل توجه کاونتری باعث شده است که این مؤسسه با جایزه ملکه برای شرکت – معتبرترین جایزه تجاری بریتانیا – اعطا شود .

این جایزه در رده تجارت بین‌الملل ، دستاورد بزرگی برای دانشگاه است که خستگی ناپذیر برای ایجاد روابط با موسسات و شرکت‌ها در سراسر جهان تلاش کرده است و در عین حال هزاران دانشجو را از سراسر جهان به محوطه دانشگاه خود در کاونتری جذب کرده است .

چشم‌انداز جهانی دانشگاه کاونتری همچنین شاهد ایجاد شبکه ‌ای از مراکز بین‌المللی در بروکسل ، دبی ، سنگاپور و رواندا بوده و علاوه بر پردیس شعبه خود در Wroclaw ، لهستان است .

اکنون در پنجاه و سومین سال خود ، جوایز ملکه برای شرکت‌ها به کسب ‌و کارها و موسسات خیریه برنده این امکان را می‌دهد تا برای پنج سال آینده از نشان محترم جایزه ملکه استفاده کنند .

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه کاونتری چقدر است ؟هزینه تحصیل در دانشگاه کاونتری چقدر است ؟

  • متوسط هزینه سالانه تحصیل در مقطع Undergraduate : 14510 پوند
  • متوسط هزینه سالانه تحصیل در مقطع Postgraduate : 14509 پوند
  • متوسط هزینه زندگی : 9451 پوند
  • متوسط هزینه زندگی درون دانشگاهی : 6513 پوند

حمایت مالی و مالی

دانشگاه کاونتری اغلب بورسیه هایی را برای کمک به بهترین و باهوش ترین دانش آموزان در دستیابی به پتانسیل خود ارائه می دهد . این دانشگاه چالش‌های مالی تحصیل در خارج از کشور را درک می‌ کند و متعاقباً صدها بورس تحصیلی با ارزش‌های مختلف را ارائه می‌ دهد که طیف گسترده‌ای از معیارهای واجد شرایط بودن را پوشش می‌دهد . اینها شامل پیشنهادات ویژه برای دانشجویان از کشورها یا مناطق خاص ، برای نامزدهای برجسته با توانایی های خاص یا پیشرفت تحصیلی برجسته و برای برنامه های خاص در دانشگاه است . به دانشجویان توصیه می شود برای اطلاع از آخرین بورسیه های موجود ، از جمله معیارهای واجد شرایط بودن و شرایط هر کدام ، از وب سایت دانشگاه دیدن کنند . این برای دانشجویانی که به دنبال شروع در ژانویه ، مه یا سپتامبر، در کاونتری یا در محوطه دانشگاه لندن هستند، صدق می کند .

واجد شرایط بودن

الزامات ورود

شرایط ورود با توجه به منطقه ای که متقاضی از آن درخواست می دهد و دوره ای که برای آن درخواست می کند متفاوت است . الزامات ورود پذیرفته شده و سطوح آنها را می توان با توجه به کشور درخواست پیدا کرد .

برای اکثر دوره های کارشناسی ، دانش آموزان به نمره آیلتس 6.0 یا مدرک زبان انگلیسی معادل آن نیاز دارند و از آنها خواسته می شود مدرکی مبنی بر آزمون زبان انگلیسی خود را در هنگام درخواست ارائه دهند .

برای دانش آموزانی که مایل به افزایش مهارت های زبان انگلیسی خود هستند ، دانشگاه کاونتری دوره های قبل از جلسه انگلیسی را ارائه می دهد تا دانش آموزان بتوانند سطح مورد نیاز از مهارت های زبانی را برای ادامه تحصیل در دوره های کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود کسب کنند . این می تواند به آماده سازی بهتر دانشجویان برای نیازهای تحصیل آکادمیک کمک کند و همچنین فرصتی عالی برای ملاقات با سایر دانشجویان بین المللی است که به دنبال تحصیل در کاونتری هستند . برای مشاهده لیست کامل دوره های زبان انگلیسی قبل از جلسه و هزینه های آنها، لطفا به وب سایت مراجعه کنید .

برنامه های مسیر در دانشگاه کاونتری

کاونتری برنامه های آماده سازی با کیفیت بالا را برای دانشجویان بین المللی که شرایط ورود مستقیم به دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد ترجیحی خود را ندارند ارائه می دهد . این دانشگاه از دانشجویان برای دستیابی به نمرات علمی و/ یا انگلیسی مورد نیازشان حمایت می کند و به کسب مهارت های شخصی و حرفه ای مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه کمک می کند .

امکانات

امکاناتپردیس کاونتری طیف وسیعی از امکانات عالی ، اجتماعی و دانشگاهی را ارائه می دهد ، از جمله:

TheHub

مرکز زندگی دانشجویی در محوطه دانشگاه ، TheHub شامل یک فودکورت ، فروشگاه محلی و اتحادیه دانشجویان ، یک فضای اجتماعی عالی برای دانشجویان است . همچنین شامل مرکز سلامت و رفاه است که در کنار مرکز پزشکی دارای مراکزی برای معلولیت، مشاوره و خدمات سلامت روان است . همچنین یک مرکز معنویت و ایمان، یک کلیسای غیر مذهبی و نمازخانه مسلمانان وجود دارد . در نهایت ، TheHub میزبان تیم خدمات حرفه‌ای است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند پس از فارغ‌التحصیلی، مکان مناسبی را برای خود پیدا کنند .

محل اقامت

دانشگاه کاونتری طیف وسیعی از گزینه های اقامتی راحت، امن و با قیمت مناسب را ارائه می دهد که به طور هدفمند برای رفع نیازهای دانشجویان طراحی شده اند . همچنین یک برنامه Residential Life در تمام محل‌های اقامتی متعلق به دانشگاه و شریک وجود دارد که رویدادها و مناسبت‌های اجتماعی را در طول سال برای کمک به دانش‌آموزان برنامه‌ریزی می ‌کند .

کتابخانه

کتابخانه لانچستر که به تازگی بازسازی شده است، در پنج طبقه قرار دارد و دارای امکاناتی در سطح جهانی است که منابع عالی را ارائه می دهد . دانشجویان به میز خدمات فناوری اطلاعات و واحد آموزش الکترونیکی ، مرکز نویسندگی دانشگاهی و امکانات فتوکپی و چاپ دسترسی دارند . آنها همچنین می توانند کاتالوگ 6000 DVD قوی را بررسی کنند یا یکی از 50 لپ تاپ را قرض بگیرند . کتابخانه در طول ترم 24/7 برای استفاده دانشجویان باز است .

مرکز ورزش دانشگاه کاونتری

درست روبه ‌روی  TheHub، مرکز ورزشی محل باشگاه ‌های ورزشی دانشگاه ، هم رقابتی و هم تفریحی است . دانش‌آموزان همچنین می‌توانند برای دسترسی به سالن‌های ورزشی و کلاس‌ها به مرکز ورزش و تفریح کاونتری، مستقر در محوطه دانشگاه بپیوندند .

منبع : www.coventry.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]