دانشگاه کنت انگلستان

درباره دانشگاه

دانشگاه کنت انگلستاندانشگاه کنت، جایی که جاه طلبی موفقیت جهانی را در دسترس دانش آموزان قرار می دهد.

دانشگاه کنت یک دانشگاه برتر جهانی با تدریس برجسته، امکانات مدرن، پشتیبانی از دانشجویان برنده جوایز و مکان های تحصیلی خوب است. بیش از 18000 دانشجو از 152 کشور در دو پردیس بزرگ بریتانیا در کانتربری و مدوی و مراکز تخصصی فوق لیسانس در پاریس تحصیل می کنند.

دانشجویانی که دانشگاه کنت را برای مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود انتخاب می‌کنند، به مؤسسه‌ای می‌پیوندند که به‌خاطر تحقیقات برجسته‌اش شناخته می‌شود، و مؤسسه‌ای که می‌تواند به دانشجویان کمک کند تا از طریق پشتیبانی عالی و آموزش با کیفیت به جاه‌طلبی‌های شغلی خود برسند. اما فراتر از آن، دانش‌آموزان نیز به جامعه متنوعی از متفکران – منتقد و خلاق – ملحق می‌شوند که جرقه‌ای الهام بخش می‌شوند و دانش‌آموزان را به چالش می‌کشند تا تخصص خود را زیر سوال ببرند.

دانش‌آموزان در دو پردیس بریتانیا و دو مرکز اروپایی از امکانات پیشرو، آخرین فن‌آوری، و یک محیط واقعاً حمایتی از جمله خدمات مختلف با هدف مقابله با هر گونه نگرانی یا موانع دانشجویی برای تحصیل موفق بهره‌مند خواهند شد.

تمرکز هر مدرک در کنت صرفاً بر موضوع موضوع نیست، بلکه مهارت‌های گسترده‌تر مورد نیاز برای کار در آن زمینه را نیز شامل می‌شود. به این ترتیب، هر جا که ممکن است، تجربیات دنیای واقعی در هر مدرک بافته می شود و دانش آموزان را به طور کامل برای نقش آینده خود آماده می کند.

دانشجویان در دانشگاه کنت از تحقیقات در سطح جهانی، کیفیت آموزشی برجسته و راهنمایی شغلی عالی نیز بهره مند خواهند شد. دانش‌آموزان علاوه بر توسعه مهارت‌ها در مصاحبه، یافتن شغل و ایجاد طیف گسترده‌ای از استعدادها، امتیازهای اشتغال را کسب می‌کنند و به فعال‌ترین دانشجویان با بهترین فرصت‌ها برای کارآموزی و موارد دیگر پاداش می‌دهند.

چه خبر از تازه ها ؟

دانشگاه کنت انگلستان

کنت تنها دانشگاه انگلستان است که سیستم تماس قابل دسترسی را با SignLive ارائه می دهد

دانشگاه کنت با SignLive، یک سرویس ترجمه مجازی زبان اشاره بریتانیا (BSL) همکاری کرده است. این بدان معنی است که دانشجویان و کارکنان دانشگاه که از BSL استفاده می کنند، می توانند با سایر کارکنان و دانشجویان بسیار راحت تر ارتباط برقرار کنند.

این کار از طریق یک سرویس آنلاین انجام می شود که کاربران را به یک مترجم ثبت شده متصل می کند، که مکالمات را از طریق تماس ویدیویی ارسال می کند. به عنوان تنها دانشگاه در انگلستان که از این سرویس استفاده می کند، این یک مزیت بزرگ برای کاربران BSL است که می خواهند بدون محدودیت در ارتباطات خود درخواست دهند.

Postgraduate on-demand open day

دانشجویان می توانند پردیس ها و مراکز خیره کننده دانشگاه کنت را از هر کجای دنیا که هستند تجربه کنند. دانشجویان می‌توانند ضبط پرسش و پاسخ دانشجو را از رویداد زنده چهارشنبه 22 فوریه تماشا کنند، از کارکنان و دانشجویان در مورد دوره‌هایی که دانشگاه در بریتانیا و اروپا ارائه می‌دهد بشنوند، و پردیس‌های ما در کانتربری و مدوی و مراکز در پاریس را بررسی کنند.

علایق و اهداف دانشجویان هر چه که باشد، دانشگاه می تواند به جاه طلبی آنها کمک کند. دانشجویانی که مایل به مشاهده ضبط روز آزاد هستند می توانند این کار را در وب سایت دانشگاه انجام دهند.

مالی

بورسیه ها و فاند دانشگاه کنت

بورسیه های دانشگاه کنت

کنت تعدادی بورسیه برای حمایت از دانشجویان از طریق تحصیل ارائه می دهد، از جمله جوایز خاص برای ورزش، موسیقی و آنهایی که برای دانشجویان از مکان های خاص طراحی شده است.

هر ساله این دانشگاه بورسیه های تحصیلی اختصاصی برای دانشجویان بین المللی خود ارائه می دهد. اینها شامل بورسیه های تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است که به ازای هزینه های شهریه در هر سال تحصیل پرداخت می شود، که برای اتباع هر کشوری که هزینه های خارج از کشور را پرداخت می کند، در دسترس است.

دانشگاه کنت از ارائه کمک هزینه های تحصیلی عالی به شورای بریتانیا با همکاری شورای بریتانیا خرسند است، این بورسیه ها 10000 پوند در سال ارزش دارند. برای سال 2023، این گذرنامه ها برای دارندگان پاسپورت چینی، غنی، کنیایی، مالزیایی، پاکستانی و تایلندی که برای برنامه کارشناسی ارشد در یکی از پردیس های دانشگاه های انگلستان درخواست داده اند، در دسترس خواهد بود.

کنت همراه با بنیاد بست وی، چندین بورس تحصیلی را به دانشجویانی از پاکستان و مقیم آن ارائه می‌کند که برای برنامه‌های کارشناسی ارشد یک ساله در علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات درخواست می‌کنند.

طیف کامل بورسیه ها در وب سایت دانشگاه موجود است.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

دانشگاه کنت پذیرای دانشجویانی از سراسر جهان با طیف وسیعی از مدارک تحصیلی مختلف است. دانشجویان می توانند برای بررسی شرایط مورد نیاز کشوری که در آن تحصیل کرده اند، به صفحات وب کشور دانشگاه نگاهی بیندازند.

درخواست برای دوره های کارشناسی تمام وقت باید از طریق UCAS Apply یا از طریق مسیر درخواست مستقیم کنت برای دانشجویانی که از طریق UCAS درخواست نکرده اند و قصد انجام آن را ندارند، انجام شود.

دانشجویان بین المللی نیز می توانند با کمک یکی از نمایندگان کنت در خارج از کشور درخواست دهند. تیم استخدام بین‌المللی اختصاصی کنت می‌تواند به دانشجویان کمک کند تا درخواست خود را پیگیری کنند و یک نقطه تماس دائمی برای همه سؤالات دانشجو هستند.

برای متقاضیان تحصیلات تکمیلی

دانشجویان می توانند مستقیماً به صورت آنلاین برای تمام دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه کنت درخواست دهند. دانشجویان بین المللی باید شرایط ورود خاص کشور را بررسی کنند.

برای متقاضیان برنامه foundation

اگر تحصیلات یا تجربه دانش‌آموزی، صلاحیت‌ها، مهارت‌های تحصیلی یا توانایی زبان انگلیسی مورد نیاز برای تحصیل در مقطع کارشناسی را به آنها نداده باشد، کنت دو نوع برنامه پایه را ارائه می‌کند که امکان پیشرفت در طیف گسترده‌ای از مدارک کارشناسی را فراهم می‌کند. برنامه بنیاد بین المللی (IFP) و برنامه های یکپارچه چهار ساله هر دو شامل یک سال پایه می شوند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

کیفیت تدریس

همه مدارس دانشگاهی در دانشگاه کنت به دلیل تحقیقات پیشرو و در سطح جهانی شناخته شده اند.

این دانشگاه به عنوان یک موسسه پیشرو در جهان در زمینه های هنر و علوم انسانی، علوم و علوم اجتماعی توسط چارچوب تعالی پژوهشی (REF) تایید شده است، در حالی که سایر حوزه های موضوعی نیز از پروژه های تحقیقاتی هیجان انگیز بهره می برند.

برای دانشجویان آینده نگر، این به معنای شانس پیوستن به دانشگاهی است که نه تنها به دانشجویان کمک می کند تا معاصرترین یافته های مرتبط با رشته خود را درک کنند، بلکه آنها به طور فعال دانش جهان را در مورد این موضوعات شکل می دهند و با انجام این کار به مشارکت مثبت کمک می کنند. به جامعه جهانی و زندگی فردی.

دانش‌آموزان با کارشناسان واقعی در حوزه خود کار می‌کنند و از آنها یاد می‌گیرند، از جمله برخی از متفکران واقعاً پیشرو که به طور کامل آنچه را که برای تولید تحقیقات در سطح جهانی لازم است، درک می‌کنند.

ساختار بخش

دانشگاه کنت دارای شش بخش دانشگاهی است که طیف گسترده ای از زمینه های موضوعی را در بر می گیرد که دانشجویان می توانند در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد تحصیل کنند.

  • بخش هنر و علوم انسانی – شامل دوره های مرتبط با معماری، هنر، انگلیسی، تاریخ و موسیقی
  • بخش علوم طبیعی – شامل علوم زیستی، علوم فیزیکی، علوم ورزشی و ورزشی و دوره های دارویی و پزشکی
  • بخش محاسبات، مهندسی و علوم ریاضی – شامل دوره های مرتبط با ریاضیات، آمار، محاسبات و مهندسی از جمله هنرهای دیجیتال
  • مدرسه کسب و کار کنت – شامل دوره های مرتبط با تجارت
  • بخش علوم انسانی و اجتماعی – شامل دانشکده های اقتصاد، روانشناسی، سیاست و مردم شناسی
  • بخش مطالعه حقوق، جامعه و عدالت اجتماعی – شامل دوره های روزنامه نگاری، حقوق و جامعه شناسی.

امکانات دانشگاه کنت

پردیس زیبای کانتربری کنت در سیصد هکتار از پارک بکر واقع شده است که مشرف به کلیسای جامع کانتربری، قلب میراث جهانی یونسکو است. این پردیس در عرض یک ساعت با قطار از پایتخت لندن قابل دسترسی است و تنها 25 دقیقه پیاده تا مرکز شهر کانتربری فاصله دارد.

پردیس یک سایت مستقل و امن است و دانشجویان همچنین می توانند از خوابگاه های دانشجویی با کیفیت عالی، امکانات آموزشی پیشرفته، کتابخانه بزرگ، مراکز ورزشی و امکانات ورزشی، کلوپ شبانه، سینما و … بهره مند شوند. و همچنین طیف وسیعی از غذاخوری ها، بارها، مغازه ها و موارد دیگر.

پردیس مدوی دانشگاه کنت تنها در یک سفر کوتاه از لندن قرار دارد و از طریق احیا و دگرگونی یک پایگاه نیروی دریایی سابق ساخته شده است. اکنون، این سایت یک فضای مطالعاتی پیشرفته است که برای دانشجویان قرن بیست و یکم مناسب است و خدمات و امکانات پشتیبانی برجسته را میزبانی می کند.

پردیس به خاطر فضای پر جنب و جوش و پر جنب و جوش و جامعه پذیرایی از دانشجویان و کارکنان شناخته شده است. فرصت‌های زیادی برای دانشجویان در پردیس مدوی وجود دارد تا در ورزش، فعالیت‌های جامعه دانشجویی یا طیف وسیعی از فعالیت‌های اجتماعی یا مرتبط با علاقه شرکت کنند. ساختمان ها و امکانات داخل پردیس فقط در فاصله کوتاهی از یکدیگر قرار دارند، بنابراین دانشجویان به راحتی می توانند از امکانات خود بیشترین بهره را ببرند.

منبع : www.kent.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]