دانشگاه کینگستون انگللستاندانشگاه کینگستون انگللستان

در مورد این دانشگاه

دانشگاه کینگستون یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی بین المللی است که در جنوب غربی لندن واقع شده است و مجموعه ای جامع از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد با میراث آموزشی به سال 1899 ارائه می دهد.

دانشگاه کینگستون از تنوع استقبال می کند و از جمعیتی پویا و فراگیر از حدود 25000 دانشجو حمایت می کند و تجربه دانشگاهی جهان وطنی را برای آنها فراهم می کند که شامل طیف گسترده ای از فرصت ها، منابع و خدمات پشتیبانی در سطح جهانی است.

دانشگاه کینگستون طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد که شامل چهار دانشکده دانشگاهی می شود:

 • دانشکده هنر کینگستون
 • دانشکده تجارت و علوم اجتماعی
 • دانشکده بهداشت، علوم، مراقبت های اجتماعی و آموزش
 • دانشکده مهندسی، محاسبات و محیط زیست

برنامه درسی چشمگیر و مترقی آنها با همکاری شبکه شرکای صنعتی دانشگاه طراحی شده است و تضمین می کند که محتوای دوره به طور مداوم به روز می شود و در عین حال مرتبط با محل کار مدرن است. دانش‌آموزان به خوبی با مهارت‌ها و دانش‌های لازم برای انتقال هموار به مسیر شغلی انتخابی خود مجهز شده‌اند و در موقعیت ایده‌آلی برای یافتن شغل رقابتی و معنادار در بازار کار گسترده لندن، یکی از بزرگترین و بهترین مراکز اشتغال در سطح جهان، قرار دارند.

تحصیل مدرک از دانشگاه کینگستون به دانشجویان مدرک معتبر بین المللی را ارائه می دهد که درها را به روی بسیاری از فرصت های حرفه ای باز می کند و یک سبک زندگی دانشجویی هیجان انگیز را ارائه می دهد که چشم انداز غنی از تجربیات اجتماعی و شخصی را ارائه می دهد.

رتبه بندی دانشگاه کینگستونرتبه بندی دانشگاه کینگستون

رتبه بندی QS

 • 2023 : 601
 • 2022 : 601
 • 2021 : 581

رتبه بندی تایمز

 • 2023 : 801
 • 2022 : 801
 • 2021 : 801

ساختار آکادمیک دانشگاه

مجموعه چشمگیر دوره های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کینگستون از طریق چهار دانشکده دانشگاهی این دانشگاه ارائه می شود:

دانشکده بازرگانی و علوم اجتماعی

دانشکده تجارت و علوم اجتماعی منابع مدرسه بازرگانی کینگستون و دانشکده حقوق، علوم اجتماعی و رفتاری را ترکیب می کند. این دانشکده ذهن‌های کنجکاو و مهارت‌های تفکر انتقادی قوی را تشویق می‌کند که فارغ‌التحصیلان را قادر می‌سازد تا قراردادها را به چالش بکشند و در یک محیط حرفه‌ای به طور مداوم در حال تکامل موفق شوند.

دانشکده بهداشت، علوم، مراقبت های اجتماعی و آموزش

دانشکده فوق العاده مجهز به منابع و فناوری های استاندارد صنعتی است و دوره های با کیفیت بالا در علوم زیستی، داروسازی، پرستاری، مامایی، مددکاری اجتماعی، علوم ورزشی، تغذیه، آموزش و پژوهش ارائه می دهد. این دپارتمان دانشجویان را برای زندگی حرفه‌ای آماده می‌کند، با تجربه عملی فراوان و رویکردی بین‌رشته‌ای نسبت به شهریه، تشویق مهارت‌های رهبری و کار گروهی.

دانشکده مهندسی، محاسبات و محیط زیست

دانشگاه کینگستون که در سال 2022 تشکیل شد، تحقیقات بین رشته ای را با مشارکت بین دانشگاه و صنعت ترکیب می کند. دوره ها از طریق دو دانشکده ارائه می شود: دانشکده مهندسی و محیط زیست و دانشکده علوم کامپیوتر و ریاضیات.

دانشکده هنر کینگستون (KSA)

این دانشکده از سه مدرسه تشکیل شده است:

 • دانشکده هنر، میزبان طولانی‌ترین رشته‌های مکتب هنر کینگستون، معماری و هنرهای زیبا، به همراه رشته‌های فیلم و عکاسی و هنرهای نمایشی است.
 • دانشکده صنایع خلاق و فرهنگی، دوره های نظری و تاریخی متنوعی را ارائه می دهد که شامل بسیاری از رشته های خلاقانه از جمله هنر، طراحی، مد و فیلم است.
 • مدرسه طراحی یک برنامه دقیق آموزشی، تحقیقاتی و سازمانی ارائه می دهد.

دانش‌آموزان در سراسر مدرسه همچنین می‌توانند بهترین کار خود را در نمایش مدرک KSA به نمایش بگذارند، که جامعه‌ای پر جنب و جوش از هنرمندان، نویسندگان، مجریان و طراحان را گرد هم می‌آورد.

نتایج فارغ التحصیلاننتایج فارغ التحصیلان

دانشگاه کینگستون یک دانشگاه پژوهش محور با رویکرد شغلی است. این دانشگاه مشتاق موفقیت دانشجویان خود است و از طریق ابتکاراتی مانند گزارش مهارت های آینده جدید، مسیری را برای بهبود آموزش حرفه ای و قابلیت استخدام برای دانشجویان خود ایجاد می کند. همچنین با طیف وسیعی از فرصت‌ها از جمله برنامه‌های تحصیل در خارج از کشور، آموزش رایگان زبان، جایزه کینگستون برای دستاوردهای فوق برنامه، و گزینه‌های داوطلبانه و کارهای معمولی از طریق Kingston Hub و Enterprise، از آنها در آرزوهای شغلی خود پشتیبانی می‌کند.

بخش شغلی آنها یک جدول زمانی شلوغ از رویدادها و کارگاه ها را سازماندهی می کند که بر مهارت های استخدام، آموزش مصاحبه، نوشتن CV و موارد دیگر تمرکز دارد. سخنرانان مهمان و رویدادهای شبکه فرصت هایی را برای ارتباط مستقیم با متخصصان صنعت و شبکه گسترده فارغ التحصیلان حرفه ای دانشگاه که در بخش های شغلی بی شماری در سراسر جهان کار می کنند، به ارمغان می آورد.

این باعث می شود فارغ التحصیلان افرادی بسیار آگاه و سازگار با مهارت ها، دانش و تجربیات فراوانی باشند که آنها را برای کارفرمایان آینده بسیار مطلوب می کند. این دانشگاه از نرخ اشتغال فارغ التحصیلان فوق العاده بالایی برخوردار است، به طوری که 92 درصد از فارغ التحصیلان در طی پانزده ماه پس از اتمام دوره در حال اشتغال یا ادامه تحصیل هستند.

چه خبر از تازه ها

دانشگاه کینگستون یک مؤسسه مترقی و بیرون نگر است که سخت تلاش می کند تا برای مسائل جهانی که دارای اهمیت اجتماعی هستند مبارزه کند. در سال 2022، این دانشگاه مفتخر است که با مشارکت اتحادیه دانشجویان کینگستون (UKS) به یک جایزه دانشگاه و کالج تجارت منصفانه دست یافته است و به یکی از تنها 25 موسسه آموزش عالی در بریتانیا تبدیل شده است که این جایزه را دریافت کرده است.

این جایزه معتبر در حال حاضر در پنجمین سال خود است و دانشگاه ها را تشویق می کند تا مشارکت های قوی و پایدار بین اتحادیه دانشجویان، هیات علمی، و بخش های پذیرایی ایجاد کنند. این طرح شامل برنامه های مبارزاتی فعال است که توسط داوطلبان دانشجو سازماندهی شده است، که به عنوان حسابرس استخدام می شوند و با مهارت های قابل انتقال آموزش می بینند که برای تهیه محصولات و شیوه های پایدار به کار می روند.

کینگستون اخیراً گزارشی را منتشر کرده است که در آن ایجاد یک شورای مهارت‌های آینده پیشگام را تشویق می‌کند که به دانشگاه‌ها اجازه می‌دهد تا با سیاست‌گذاران و رهبران صنعت گرد هم آیند تا به کمبود مهارت در کشور رسیدگی کنند و رونق آینده بریتانیا را ارتقا دهند. گزارش دانشگاه خواستار یک مدل آموزشی تجدید شده برای آموزش عالی است، چیزی که بدون شک دانشجویان کینگستون در خط مقدم خواهند بود.

مالی

هزینه تحصیلی در دانشگاه کینگستون چقدر است ؟هزینه تحصیلی در دانشگاه کینگستون چقدر است ؟

شهریه متوسط در سال

 • مقطع کارشناسی : 17270 پوند
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 16550 پوند

هزینه های زندگی

 • هزینه های زندگی در خارج از محیط دانشگاه : 1980 پوند
 • هزینه های زندگی در دانشگاه : 4824 پوند

بورسیه و فاند

دانشگاه کینگستون متعهد است اطمینان حاصل کند که همه دانشجویان از امنیت مالی لازم برای تکمیل محرمانه تحصیلات خود برخوردار هستند. این دانشگاه تشخیص می دهد که هزینه تحصیل می تواند قابل توجه باشد، به ویژه در یک مکان لندن، و برنامه سخاوتمندانه ای از بورسیه ها و فاند ها را برای حمایت از افراد نیازمند اجرا می کند، و همچنین فرصت هایی را برای دانشجویان جاه طلب و سخت کوش فراهم می کند تا هزینه های تحصیل را از طریق دستاوردهای شخصی آنها جبران کنند.

کینگستون یک طرح بورسیه بین المللی ارائه می دهد که بسیار رقابتی است و هر ساله هزاران درخواست را جذب می کند. معمولاً دو بار در سال برای درخواست‌های دارندگان پیشنهاد کینگستون باز است و بر اساس برتری علمی اعطا می‌شود.

کینگستون طیف وسیعی از بورس های تحصیلی دانشکده را در اختیار دانشجویان تحصیلات تکمیلی قرار می دهد که توسط بخش های علمی خاص سازماندهی می شوند. اینها برای مشاهده آنلاین در دسترس هستند. همچنین یک جایزه وفاداری برای هر دانشجوی کارشناسی ارشد که قبلاً تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در دانشگاه کینگستون به پایان رسانده است وجود دارد که به عنوان کاهش 10 درصدی در شهریه اعطا می شود.

جوایز مالی معمولاً به عنوان تخفیف در مبلغ کلی هزینه تحصیل یا به عنوان کمک هزینه غیرقابل بازپرداخت قابل بازخرید هستند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

طیف گسترده ای از مدارک بین المللی برای پذیرش در یک دوره در کینگستون پذیرفته می شود. دانش آموزان ممکن است مدارک رسمی داشته باشند، یا ممکن است شایستگی خود را برای یک برنامه از طریق تجربه قبلی حرفه ای، داوطلبانه یا شخصی نشان دهند. این دانشگاه از اپلیکیشن ها در طیف گسترده ای از زمینه ها استقبال می کند.

تیم پذیرش با در نظر گرفتن مهارت ها و تجربیات فراتر از دستاوردهای رسمی تحصیلی، به دنبال علاقه، توانایی و پتانسیل موفقیت هر متقاضی است. دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند، بنابراین متقاضیان باید قبل از شروع دوره خود حداقل سطح مهارت زبان انگلیسی را نشان دهند و تمام متقاضیان باید حداقل 18 سال تا اول سپتامبر سال اول دوره خود سن داشته باشند.

دوره های مختلف شرایط ورودی متفاوتی دارند. به عنوان مثال، برخی از دوره ها نیاز به ارائه یک نمونه کار به همراه شواهد پیشرفت تحصیلی قبلی دارند. دانشجویان آینده نگر تشویق می شوند برای جزئیات کامل به صفحات دوره خاص در وب سایت دانشگاه مراجعه کنند. تیم پذیرش دانشگاه در تمام طول سال برای مشاوره و راهنمایی در دسترس هستند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریسکیفیت تدریس

دانشگاه کینگستون با بیش از 120 سال میراث آموزشی سابقه طولانی در تدریس دارد. هیئت علمی آنها متشکل از تیمی از متخصصان بسیار ماهر و با تجربه است که یک جامعه بین المللی از معلمان، مربیان و محققان را نمایندگی می کنند. کارکنان دانشگاه افراد خبره ای هستند و قادر به ایجاد روابط کاری موثر با دانشجویان در تمام طبقات زندگی هستند. بسیاری از اعضای هیئت علمی در پروژه‌های تحقیقاتی فعال در حوزه خود درگیر هستند و به دانشجویان کینگستون فرصت ارزشمندی می‌دهد تا از طریق کار حرفه‌ای پیشرفته مطلع شوند و همچنین بینش مهمی در مورد دنیای صنعت فراتر از آموزش به دست آورند.

بسیاری از دوره‌ها شامل موقعیت‌های کاری هستند و فرصت‌های کارآموزی را فراهم می‌کنند، و دانشگاه برنامه‌ای هیجان‌انگیز از سخنرانان مهمان برگزار می‌کند تا دانشجویان را برای دستیابی به پتانسیل خود و دنبال کردن مسیرهای شغلی معنادار و تاثیرگذار تشویق کند.

داوران دانشجو اغلب شور و شوق معلمان و استادان خود را ستایش می کنند و تمایل آنها را برای دادن زمان و راهنمایی به دانش آموزان با بسیاری از مسائل از تحصیلی گرفته تا شخصی برجسته می کنند.

منبع : https://www.kingston.ac.uk/

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]