دانشگاه گرینویچ انگلستان

در مورد این دانشگاه

دانشگاه گرینویچ انگلستاندانشگاه گرینویچ در سه پردیس در لندن و کنت واقع شده است که بزرگترین آن در یک میراث جهانی یونسکو در قلب گرینویچ ، لندن واقع شده است . دانشگاه گرینویچ در بین سبزترین ها در انگلستان قرار دارد و فارغ التحصیلان مشهور زیادی از جمله بازیگران برنده جوایز و ورزشکاران المپیک دارد . دانشجویان بین المللی بیش از 160 کشور جهان در دانشگاه شرکت می کنند ، بنابراین مهم نیست که از کجا هستند ، می توانند انتظار استقبال از سطح جهانی را داشته باشند .

بیش از 200 دوره کارشناسی در دانشگاه گرینویچ و همچنین حدود 150 دوره تحصیلات تکمیلی در چهار دانشکده یعنی دانشکده هنرها و علوم لیبرال وجود دارد. مدرسه کسب و کار؛ دانشکده آموزش و بهداشت ؛ و دانشکده مهندسی و علوم. میزان اصلی در ماه سپتامبر زمانی است که بیشتر دوره ها شروع می شوند و برای برخی از دوره های خاص ، یک ژانویه نیز وجود دارد .

بسیاری از دوره های دانشگاه معتبر هستند. این بدان معناست که آنها توسط یک نهاد حرفه ای شناخته می شوند که تصدیق می کند که آنها استانداردهای موافق تدریس را رعایت می کنند . اعتباربخشی از دوره به دوره دیگر متفاوت است اما مزایا ممکن است شامل اعتماد به نفس کارفرمایان باشد که موضوع مورد مطالعه از بالاترین کیفیت و معافیت از معاینات حرفه ای خاصی برخوردار است .

دانشگاه گرینویچ دارای یک سرویس اشتغال و مشاغل اختصاصی است که برای کمک به دانشجویان به بهترین فرصت ممکن برای تأمین شغل رویایی خود پس از فارغ التحصیلی کمک می کند. خدمات شامل جلسات یک به یک با یک مشاور شغلی ، کمک به نوشتن CV و اطلاعات مربوط به کارآموزی و کار داوطلبانه است .

این دانشگاه در پنج سال گذشته تقریباً 80 میلیون GBP را در آزمایشگاه ها ، فضای اجتماعی و تدریس و امکانات ورزشی سرمایه گذاری کرده است. امکانات پردیس دانشگاه در سراسر سه پردیس شامل کتابخانه های مجهز ، استودیوهای تلویزیونی ، ویرایش سوئیت ها ، آزمایشگاه های مهارت های بالینی با تکرار بخش های NHS ، کافه های دانشجویی ، یک سالن ورزشی و کافی شاپ ها و رستوران های بی شماری است .

رتبه بندی دانشگاه گرینویچرتبه بندی دانشگاه گرینویچ

  • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه QS : 801
  • رتبه بندی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه times : 501

چرا در اینجا مطالعه کنید ؟

چند دلیل برای تحصیل در دانشگاه وجود دارد :

تعالی

دانشگاه گرینویچ 9 بار جوایز آموزش عالی ، چهار جوایز سالگرد ملکه برای تحصیلات بالاتر و بیشتر و دو جایزه دانشگاه نگهبان دریافت کرده است .

جوایز آموزش عالی تایمز که توسط دانشگاه به دست آمده است شامل نوآورانه ترین معلم ، تحقیقات برجسته مهندسی ، استراتژی بین المللی برجسته ، سهم برجسته در نوآوری و فناوری و توسعه پایدار است .

جایزه نقره ای چارچوب تعالی (TEF) دریافت شده توسط دانشگاه ، رویکرد حمایتی و دانشجویی محور خود را به رسمیت می شناسد .

کارکنان تدریس دانشگاه گرینویچ در رشته های خود تخصص دارند و دانش قابل توجهی از صنایع مربوطه خود دارند .

منابع مدرن

بیش از 80 میلیون GBP در پنج سال گذشته در کتابخانه ها ، محاسبات و مراکز دانشجویی و همچنین امکانات ورزشی سرمایه گذاری شده است . کتابخانه های دانشگاه دارای فضاهای کاری ، اتاق های مطالعه گروهی ، رایانه و هزاران کتاب هستند . همچنین طیف گسترده ای از نسخه های فیزیکی از مواد یادگیری موجود است .

سرمایه گذاری های اضافی در مراکز محاسباتی و فضاهای تدریس در ساختمان Dreadnought انجام شده است که در سپتامبر 2018 پس از 25 میلیون GBP دوباره افتتاح شد. ساختمان Dreadnought همچنین خانه جدیدی برای اتحادیه دانشجویان گرینویچ است و شامل یک سالن ورزشی و اجتماعی است .

جامعه جهانی گسترده

بیش از 38000 دانشجوی بین المللی از بیش از 160 کشور جهان در کالج های همکار خود در پردیس های دانشگاه گرینویچ و در سراسر جهان تحصیل می کنند . دانش آموزان در حالی که در گرینویچ تحصیل می کردند ، فرصتی بی نظیر برای ملاقات با مردم از سراسر جهان می گیرند .

صلاحیت های شناخته شده

بسیاری از دوره های دانشگاه توسط نهادهای حرفه ای معتبر هستند . این نهادهای حرفه ای شامل ACCA ، انستیتوی رویال معماران بریتانیایی ، هیئت اعتبار سنجی مهندسی ، BCS – موسسه منشور برای فناوری اطلاعات ، موسسه مهندسی و فناوری و موارد دیگر است .

پذیرش در دانشگاه گرینویچ

پذیرش در دانشگاه گرینویچمتقاضیان بین المللی می توانند از طریق یک نماینده مجاز در کشور یا مستقیماً در دانشگاه با شکلی که بصورت آنلاین قابل دسترسی باشد ، درخواست کنند . برای اینکه دانشگاه بتواند از مناسب بودن دانشجو برای یک برنامه قضاوت کند ، دانشجویان باید یک درخواست تکمیل شده را ارائه دهند . این باید شامل رونوشت های کامل دانشگاهی ، بیانیه شخصی ، منابع و مدارک مربوط به زبان انگلیسی و همچنین سایر اسناد مورد نیاز برای انتخاب برنامه آنها باشد .

اگر دانشجویان معیارهای ورود را رعایت کنند ، این احتمال وجود دارد که بتوانند یک پیشنهاد بی قید و شرط از دانشگاه دریافت کنند . اگر آنها هنوز شرایط ورود خاص را برآورده نمی کنند ، مانند نمره IELTS 6.0 برای دوره های کارشناسی و 6.5 برای دوره کارشناسی واد اگر دانشجویان الزامات را برآورده نکنند ، ممکن است به آنها مکانی در یک برنامه مناسب تر ارائه شود یا فرصتی برای درخواست برای کالج بین المللی دانشگاه گرینویچ (UGIC) داشته باشند . همه پیشنهادات به صورت الکترونیکی به نماینده یا مستقیماً به حساب نامه الکترونیکی دانش آموز ارسال می شوند . همچنین ممکن است الزامات خاص کشور وجود داشته باشد ، و دانشگاه همچنین راهنمایی ویزا و مهاجرت را ارائه می دهد .

متقاضیان بین المللی می توانند از طریق یک نماینده مجاز در کشور یا مستقیماً در دانشگاه با شکلی که بصورت آنلاین قابل دسترسی باشد ، درخواست کنند. برای اینکه دانشگاه بتواند از مناسب بودن دانشجو برای یک برنامه قضاوت کند ، دانشجویان باید یک درخواست تکمیل شده را ارائه دهند. این باید شامل رونوشت های کامل دانشگاهی ، بیانیه شخصی ، منابع و مدارک مربوط به زبان انگلیسی و همچنین سایر اسناد مورد نیاز برای انتخاب برنامه آنها باشد .

اگر دانشجویان معیارهای ورود را رعایت کنند ، این احتمال وجود دارد که بتوانند یک پیشنهاد بی قید و شرط از دانشگاه دریافت کنند . اگر آنها هنوز شرایط ورود خاص را برآورده نمی کنند ، مانند نمره IELTS 6.0 برای دوره های کارشناسی و 6.5 برای دوره کارشناسی واد اگر دانشجویان الزامات را برآورده نکنند ، ممکن است به آنها مکانی در یک برنامه مناسب تر ارائه شود یا فرصتی برای درخواست برای کالج بین المللی دانشگاه گرینویچ (UGIC) داشته باشند. همه پیشنهادات به صورت الکترونیکی به نماینده یا مستقیماً به حساب نامه الکترونیکی دانش آموز ارسال می شوند. همچنین ممکن است الزامات خاص کشور وجود داشته باشد ، و دانشگاه همچنین راهنمایی ویزا و مهاجرت را ارائه می دهد .

چه خبر از تازه ها ؟

شاهزاده چارلز HRH و دوشس کورنوال به نمایندگان دانشگاه گرینویچ جایزه سالگرد ملکه در کاخ باکینگهام دادند .

موسسه منابع طبیعی (NRI) برای مقابله با آفات ناشی از طاعون ، قحطی و بیماری ، جایزه آموزش عالی و عالی را دریافت کرد. شاهزاده ولز و دوشس کورنوال با اعضای حزب گرینویچ آشنا شد ، که کار زمینی آنها راه حل های هوشمندانه ای برای کنترل آفات پیدا کرده است که تأثیر آن بر سلامت انسان ، حیوانات و گیاهان ، به ویژه در جهان در حال توسعه است .

مدیر NRI ، پروفسور اندرو وستبی ، گفت وقتی این جوایز اعلام شد ، ” این کار پیشرو در جهان NRI را تشخیص می دهد که کنترل آفات را با محافظت از محیط زیست ما متعادل می کند . ترکیب ما از تعالی دانشگاهی و کاربردهای عملی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما پشتیبانی می کند که دانشجویان ما یاد می گیرند رهبران آینده در این زمینه شوید. ”

برنامه مدیریت آفات NRI به طور خاص در چهار منطقه اصلی به نظر می رسد ، از جمله انتقال سیاه ” کوری رودخانه ” . جوندگان در حال گسترش بیماری و از بین بردن محصولات زراعی و زیرساخت ها. پشه هایی که بیماریهای خطرناک از جمله مالاریا ، دنگو و زیکا را منتقل می کنند . و آفات حشرات که صنعت باغبانی را تهدید می کنند .

کار NRI در مورد Blackfly به از بین بردن نابینایی رودخانه در یازده کشور در غرب آفریقا کمک کرد و مانع از کور شدن 600000 نفر و ادعای مجدد 250،000 کیلومتر مربع زمین متروکه برای کشت و اسکان مجدد شد .

NRI برای اولین بار در ابتدای قرن بیستم بر روی مدیریت آفات کار کرد و تحقیقات و اجرای مجموعه ای از برنامه ها و نوآوری های مهم مدیریت آفات ، از جمله کار بر روی طاعون ملخ در آفریقا را انجام داد .

در طی 50 سال گذشته ، این کار بر اساس این کار پیشگامانه ، متخصص در رفتار آفات به منظور طراحی راه حل های خاص برای کنترل آنها ساخته شده است .

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه گرینویچ چقدر است ؟هزینه تحصیل در دانشگاه گرینویچ چقدر است ؟

  • متوسط سالانه هزینه تحصیل در مقطع Undergraduate : 15110 پوند
  • متوسط سالانه هزینه تحصیل در مقطع Postgraduate : 15420 پوند
  • متوسط هزینه زندگی : 11385 پوند
  • متوسط هزینه زندگی درون دانشگاهی : 5849 پوند

بورسیه ها و فاندها

دانشجویان بین المللی ممکن است از طریق تعدادی از بورس های تحصیلی مختلف و گزینه های بودجه ، در دانشگاه گرینویچ پشتیبانی مالی دریافت کنند .

جایزه بورس تحصیلی بین المللی

گرینویچ هر سال یک صندوق بورس تحصیلی 1 میلیون GBP دارد تا به بهترین و درخشان ترین دانشجویان بین المللی کمک کند . برنامه های کاربردی برای بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی جدید و بین المللی که برای شروع دوره خود در سال تحصیلی 2020/21 پیشنهاد می کنند ، باز است . پرداخت این جایزه از طریق کاهش شهریه است .

فارغ التحصیلان پیشرفت

دانشجویان بین المللی ثبت نام در دوره تحصیلات تکمیلی پس از گذراندن دوره مدرک در دانشگاه گرینویچ یا کالج شریک واجد شرایط برای کاهش 20 درصدی در هزینه شهریه تحصیلات تکمیلی هستند ( در صورت داشتن مدرک درجه یک یا کلاس دوم در دوره کارشناسی خود دوره ) یا کاهش ده درصد در شهریه تحصیلات تکمیلی ( در صورت داشتن کلاس دوم پایین تر یا قرار دادن اراسموس با ما ) .

تخفیف برای پرداخت کامل

دانشجویان بین المللی می توانند پنج درصد تخفیف در شهریه خالص خود دریافت کنند . در صورتی که آنها قبل از 30 سپتامبر پرداخت کامل توسط دانشگاه را برای دوره هایی که از ماه سپتامبر و قبل از 31 ژانویه برای شروع کنندگان ژانویه شروع می شود ، دریافت می کنند. تخفیف پنج درصدی برای شهریه خالص خواهد بود .

گروه و دانشکده

ساختار بخش

گزینه های مطالعه در دانشکده ها و مدارس متعددی ارائه می شود :

دانشکده هنرها و علوم لیبرال

این دانشکده مدرک هایی را از انتخاب گسترده ای از زمینه های موضوعی ارائه می دهد که در هشت بخش مختلف قرار دارد و از روشهای نوآورانه در تدریس و تحقیق خود استفاده می کند و تجربه ای بی نظیر را ارائه می دهد .

مدرسه کسب و کار دانشگاه گرینویچ

این مدرسه از پیوندهای محکمی با صنعت برخوردار است و با کارفرمایان همکاری می کند تا برنامه های مربوطه معتبر توسط نهادهای حرفه ای را تهیه کند . این یک محیط عالی برای تحصیل و داشتن کارمندان دانشگاهی از سراسر جهان ارائه می دهد .

دانشکده آموزش و بهداشت

این دانشکده به یادگیری الهام بخش ، ترکیب تدریس با مکان های کاری و تحقیقات تأثیرگذار اختصاص یافته است . این شرکت طیف گسترده ای از شرکا برای حمایت از ابتکارات تدریس خود دارد و به دانشجویان تجربه می دهد که از نظر دانشگاهی چالش برانگیز است و پایه و اساس سالم برای تمرین است .

دانشکده مهندسی و علوم

دانشکده مهندسی و علومدانشکده مهندسی و علوم مسئولیت اکثریت دانشگاهی دانشگاه گرینویچ در پردیس مدوی را بر عهده دارد . این دانشکده شامل رشته های دانشگاهی مهندسی ، علوم و داروخانه و همچنین موسسه منابع طبیعی (NRI) است .

امکانات

دانشجویان با انتخاب گسترده ای از امکانات کلاس جهانی ، می توانند اعتماد کنند که به هر آنچه در گرینویچ نیاز دارند دسترسی خواهند داشت .

کتابخانه خیابان Stockwell Street & Drill Hall

کتابخانه های دانشگاه گرینویچ مجهز به کتاب و منابع یادگیری هستند . دانش آموزان می توانند به راحتی به کاتالوگ کتابخانه دسترسی پیدا کنند تا کتاب ها یا مقالاتی را که می خواهند جستجو کنند . کارکنان کتابخانه می توانند با منابع یادگیری موجود در کتابخانه کمک کنند. کتابخانه خیابان Stockwell دارای مناطق مطالعه ساکت برای افراد و مطالعه گروهی است . تیم مهارتهای دانشگاهی برای کمک به دانشجویان در زمینه مهارت های نوشتن مقاله در کتابخانه موجود است . آنها همچنین طیف وسیعی از کارگاه ها را برای دانش آموزان اجرا می کنند . کتابخانه سالن دریل یکی از طولانی ترین کتابخانه ها در اروپا است که 400 رایانه شخصی ، اتاق های آموزشی و اتاق های مطالعه گروهی را ارائه می دهد .

ساختمان درودنگ

ساختمان Dreadnought قطب اصلی دانشجویان در پردیس گرینویچ است. یک نمای تاریخی که یک قرن بیست و یکم در داخل آن وجود دارد ، این خانه برای اتحادیه دانشجویان و خدمات دانشجویی است. این سالن ورزشی ، کافه ها ، یک منطقه رویدادها در زیرزمین و فضای زیادی برای مطالعه و معاشرت دارد .

امکانات ورزشی

ورزش بخش بزرگی از زندگی دانشگاه گرینویچ را بازی می کند. Avery Hill Campus یک مرکز ورزشی تخصصی با دو زمین ورزشی همه آب و هوایی و یک سالن ورزشی پنج دادگاه است . همه دانشگاه ها دارای سالن های ورزشی کاملاً مجهز هستند که دانشجویان می توانند با هزینه از آن استفاده کنند .

پیوندهای حمل و نقل عالی

هر سه پردیس در دانشگاه از پیوندهای حمل و نقل درخشان بهره مند می شوند . پردیس های گرینویچ و اوری هیل از طریق اتوبوس و قطار به راحتی در مرکز لندن قابل دسترسی هستند و پردیس Medway فقط یک قطار 45 دقیقه ای است . یک اتوبوس بین المللی بین هر سه دانشگاه حرکت می کند . سرویس اتوبوس بین گرینویچ و اوری هیل رایگان است و هزینه کمی برای خدمات بین پردیس Medway و دو سایت دیگر وجود دارد .

منبع : www.gre.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]

جستجوی کاربران برای این مطلب