دانشگاه UEA انگلستاندانشگاه UEA انگلستان

در مورد این دانشگاه

دانشگاه آنگلیا شرقی ( دانشگاه UEA ) یک دانشگاه تحقیقاتی مستقر در پردیس است که در شهر نوریچ، انگلستان واقع شده است. این دانشگاه بر اساس راهنمای کامل دانشگاه 2024 در بریتانیا رتبه 25 را به خود اختصاص داده است. این دانشگاه امکانات برجسته علمی، اجتماعی و فرهنگی را به بیش از 15000 دانشجو، از جمله بیش از 3500 دانشجوی بین المللی از بیش از 100 کشور ارائه می دهد. واقع بودن در شهر نورویچ، تعادل کاملی بین برتری تحصیلی و تجربه دانشجویی فراهم می کند.

دانشگاه UEA دارای محوطه ای خیره کننده است که در 200 هکتار پارک در حومه شهر تاریخی و در عین حال پر جنب و جوش نورویچ ساخته شده است. نورویچ که با قطار کمتر از 2 ساعت از لندن فاصله دارد، اغلب به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای زندگی در بریتانیا شناخته می شود . امکانات پیشرفته شامل یک موزه هنر عمومی به نام مرکز سینزبری، با آثار هنرمندانی مانند پابلو پیکاسو، هنری مور، فرانسیس بیکن و آمدئو مودیلیانی است. همچنین پردیس Sportspark وجود دارد – یکی از تنها سه مرکز ورزشی دانشگاهی در کشور که به دلیل امکانات عالی خود در یک جایزه ملی شناخته شده است (Quest، 2018)، که توسط Sport England پشتیبانی می شود.

دانشجویان این فرصت را دارند که در بیش از 200 باشگاه و انجمنی که توسط اتحادیه دانشجویان در دانشگاه UEA اداره می شود، شرکت کنند. اینها نه تنها به دانش آموزان اجازه می دهد تا علایق و مهارت های خود را کشف کنند، بلکه فرصت های زیادی برای ملاقات با افراد جدید و ارتقای شغل شما وجود دارد.

دانشجویان بین‌المللی بخش مهمی از زندگی UEA را بازی می‌کنند و دانشگاه هم استقبال گرم و هم حمایت مستمر از دانشجو را در طول تحصیل و بعد از تحصیل ارائه می‌کند. در UEA، دانش آموزان توسط متخصصان در موضوعات خود در یک دانشگاه بسیار معتبر تدریس می شوند. دانش‌آموزان به دوره‌ها، پشتیبانی و امکانات متناسب با نیازهایشان، از جمله طرح پشتیبانی زبان دوستان برای کمک به دانش‌آموزان برای تمرین مهارت‌های زبانی خود دسترسی دارند.

رتبه بندی دانشگاه UEA

رتبه بندی علمی دانشگاه های جهان

 • 2022: 201
 • 2021: 201
 • 2020: 201

رتبه بندی QS

 • 2022: 342
 • 2021: 307
 • 2020: 333

رتبه بندی تایمز

 • 2022: 201
 • 2021: 182
 • 2020: 200

تدریس در کلاس جهانی

در دانشگاه UEA ، دانش آموزان فقط در مورد آنچه دیگران انجام داده اند، فکر می کنند یا گفته اند، یاد نمی گیرند. آنها با انجام کارها برای خودشان یاد خواهند گرفت. به این دلیل که UEA بر این باور است که دانش‌آموزان با تجربه کردن چالش‌های این موضوع از دست اول، به بهترین شکل یاد می‌گیرند.

بسیاری از مدرسان و معلمان UEA متخصصان جهانی و در زمینه های خود پیشرو هستند. مانند دکتر مایکل ورمستون، متخصص در تحقیقات آب مروارید. دکتر پل برنال، کارشناس در زمینه حقوق حریم خصوصی اینترنتی؛ دکتر ایلم آتاکاو که اولین دوره آموزشی زنان، اسلام و رسانه را در بریتانیا برگزار می کند. و کار پروفسور مت هاچینگز در کشف آنتی بیوتیک های جدید. مهمتر از همه، کارکنان UEA نیز به همان اندازه که به تحقیقات خود اختصاص می دهند، به دانشجویان و مطالعات آنها اختصاص دارند.

این بدان معنی است که مطالعات با آخرین تفکر و به روزترین تحقیقات انجام می شود. همچنین به این معنی است که دانش‌آموزان علاوه بر دستیابی به یک پایه محکم در منطقه مورد مطالعه، با دانش عمیق از جنبه‌های موضوع خود فارغ‌التحصیل خواهند شد که امروزه هنوز در حال ظهور هستند.

این دانشگاه همچنین با INTO UEA همکاری دارد که دوره های آمادگی تحصیلی و برنامه های زبان انگلیسی را که به طور خاص برای دانشجویان بین المللی طراحی شده اند ارائه می دهد.

چه خبر از تازه ها

یک دانشگاه برتر در بریتانیا

دانشگاه UEA انگلستاندانشگاه UEA مفتخر است که به دلیل اخلاق و قدرت پیشگامانه خود در تحقیق و تدریس در سطح بین المللی شناخته شده است. اخلاق اجتماعی و محوطه شگفت انگیز آن دانشگاه را متمایز می کند. دانشجویان از هر کجا که باشند، دانشگاه استعداد آنها را پرورش می دهد و به آنها کمک می کند تا شکوفا شوند. با این حال، فقط به حرف های UEA اکتفا نکنید و بدانید :

 • UEA دارای رتبه 25 امین دانشگاه برتر انگلستان است (راهنمای کامل دانشگاه 2024)
 • رتبه 30 در بریتانیا (تایمز/ساندی تایمز 2023 و گاردین 2023)
 • رتبه 200 در جهان (رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی تایمز 2022)

سرمایه گذاری در آینده

UEA به سرمایه گذاری در آینده اعتقاد دارد. این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه بین المللی تحقیقات فشرده، واقع در قلب پارک تحقیقاتی نوریچ، مشتاق توسعه رویکردهای نوآورانه، ایجاد امکانات جدید و حمایت از بورسیه های جدید برای دستیابی به برتری در تحقیق و آموزش است. UEA متعهد به سرمایه گذاری در محوطه دانشگاه، ایجاد محیط های یادگیری جدید، تقویت فن آوری های جدید یادگیری و کمک به شکل دادن به رهبران فردا است.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه UEA چقدر است ؟

 • متوسط هزینه زندگی سالانه درون دانشگاهی : 4140 پوند

بورسیه و فاند

هر ساله UEA پذیرای صدها دانشجوی بین المللی است. دانشگاه تشخیص می دهد که تصمیم برای انجام این کار هزینه مالی دارد، بنابراین UEA تعداد زیادی بورسیه تحصیلی و اطلاعات مفید در مورد هزینه ها و بودجه به طور خاص برای دانشجویان بین المللی برای کمک به پوشش هزینه تحصیل ارائه می دهد.

بورسیه های تحصیلی در مقطع لیسانس برای پاداش دادن به متقاضیان با دستاوردهای بالا طراحی شده است که محل تحصیل در UEA و کسانی که پتانسیل لازم را نشان می دهند ارائه شده است.

همچنین بورسیه های خاص کشور در کنار بورسیه های خارجی مانند بورسیه Chevening و Marshall وجود دارد. اینها تنها بخشی از بورسیه های تحصیلات تکمیلی است که در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می گیرد.

دانش‌آموزان می‌توانند اطلاعات مربوط به آیلتس، ویزا، شرایط ورود، اقامت، سفر، هزینه‌ها، بورسیه‌ها و موارد دیگر را در وب‌سایت UEA بیابند. تیم پذیرش خوش برخورد UEA نیز می‌تواند در مورد هرگونه سؤال کمک کند.

گروه و دانشکده

ساختار بخش

دانشگاه آنگلیا شرقی شامل چهار دانشکده است که طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهد و آموزش با کیفیت را برای دانشجویان مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد.

هنر و علوم انسانی

دانشکده هنر و علوم انسانی دانشگاه UEA نقش مهمی در ایجاد شهرت اولیه برای دانشگاه ایفا کرد. این دانشکده موفقیت مستمر خود را به پیوند نزدیک بین تحقیق، آموزش و نوآوری می دهد. این دانشکده شامل چهار مدرسه مطالعاتی مانند هنر، رسانه و مطالعات آمریکایی است. تاریخ؛ ادبیات، نمایشنامه و نویسندگی خلاق؛ و مطالعات سیاست، فلسفه، زبان و ارتباطات.

پزشکی و علوم بهداشتی

این دانشکده متشکل از دانشکده علوم بهداشت و پزشکی نورویچ، به دلیل آموزش متخصصان درجه یک و آماده نیروی کار از جمله در پرستاری، پزشکی و طیف گسترده ای از حرفه های بهداشتی دیگر مشهور است. UEA خانه برخی از بهترین دانشگاهیان تحقیقاتی است و مفتخر است که نقشی پیشرو در جامعه علمی بین المللی نورویچ به عنوان بخشی از یکی از بزرگترین سایت های تحقیقاتی مشترک اروپا، پارک تحقیقاتی نوریچ، ایفا می کند. از آنجایی که بیمارستان دانشگاه نورفولک و نورویچ در فاصله کوتاهی از آن قرار دارند و تعدادی بیمارستان محلی دیگر، دانشجویان از تجربیات عملی زیادی بهره مند می شوند.

علوم پایه

دانشکده علوم در UEA محیطی پر جنب و جوش و چالش برانگیز را فراهم می کند که در آن تدریس و تحقیق با کیفیت بالا و نوآورانه شکوفا می شود. این دانشکده طیف گسترده ای از دوره ها را در موضوعات مختلف از علوم زیستی تا داروسازی ارائه می دهد. دانشکده علوم شریک جدایی ناپذیر پارک تحقیقاتی نورویچ، یکی از بزرگترین سایت های تحقیقاتی مشترک اروپا با بیش از 3000 دانشمند، بیش از 80 کسب و کار علم و فناوری، و تعدادی مؤسسه در سطح جهانی است.

علوم اجتماعی

دانشکده علوم اجتماعی شامل هفت مدرسه است که در خط مقدم توسعه علمی و حرفه ای فعالیت می کنند. این مدارس در ایجاد شهرت قوی در هر یک از زمینه های مربوطه موفق بوده اند. این دانشکده طیف گسترده ای از دوره ها از جمله اقتصاد، آموزش، جغرافیا، توسعه بین المللی، تجارت، روانشناسی و مددکاری اجتماعی را ارائه می دهد.

پردیس و امکانات دانشگاه UEAپردیس و امکانات دانشگاه UEA

زندگی دانشگاهی

UEA یک تجربه دانشگاهی فوق العاده را ارائه می دهد. خواه از استراحت در هکتارها پارک، رقصیدن با موسیقی زنده، ورزش یا کاوش در گالری هنری در محوطه دانشگاه لذت ببرید، UEA برای همه چیزهایی دارد. کاوش در این منطقه نیز آسان است، پردیس UEA تنها دو مایل از مرکز نورویچ فاصله دارد و تنها یک رانندگی کوتاه یا قطار با ساحل زیبای نورفولک فاصله دارد.

زندگی در پردیس

دانش آموزان هر آنچه را که نیاز دارند در آستان خود خواهند داشت. علاوه بر ساختمان‌های برنده جوایز UEA، امکانات فوق‌العاده و مجموعه‌ای از جوامع، دانش‌آموزان همچنین به یک مرکز تناسب اندام پیشرفته، یک کتابخانه 24 ساعته، مرکز بین‌المللی تحسین‌شده Sainsbury و LCR دسترسی خواهند داشت. یک مکان موسیقی پر جنب و جوش پردیس همچنین دارای پزشک، دندانپزشک، داروخانه، مهد کودک، خشکشویی، اداره پست، امکانات فناوری اطلاعات، مرکز مشاغل، فروشگاه ها، کافه ها، مرکز چند دینی، وای فای رایگان و فضای سبز زیادی برای استراحت است.

نوریچ – یک شهر خوب

نورویچ به عنوان یکی از امن ترین و جذاب ترین شهرهای بریتانیا، به خاطر کلیساهای تاریخی، قلعه نورمن قرن دوازدهم و دیوارهای شهر باستانی ، به خوبی حفظ شده مشهور است. هر چیزی که می توانید نیاز داشته باشید را دارد – خرید عالی، یک زندگی شبانه عالی و یک صحنه موسیقی پر جنب و جوش. نوریچ علاوه بر احاطه شدن توسط حومه‌های زیبای انگلیسی، تنها با ماشین، فاصله کوتاهی از ساحل زیبای نورفولک فاصله دارد. این شهر برای فرهنگ نیز شهرت زیادی دارد و نورویچ اولین شهر ادبیات انگلیسی یونسکو است. همچنین دارای موزه‌ها و گالری‌های متعدد، تئاترها، سینماها و برخی مکان‌های موسیقی عالی و جشنواره‌های محلی است. علاقه مندان به غذا می توانند ترکیبی از آشپزی محلی و بین المللی را تجربه کنند، از ایتالیایی، چینی، ژاپنی، لبنانی، هندی، مراکشی یا تایلندی، یا اگر دانش آموزان فقط می خواهند با یک چای سفید صاف یا یک فنجان چای انگلیسی استراحت کنند، غذاهای زیادی وجود دارد.

محل اقامت در دانشگاه UEA

UEA فقط یک مکان عالی برای تحصیل نیست، بلکه یک مکان عالی برای زندگی است. این پردیس که در پارک طبیعی واقع شده است، مکانی امن، دوستانه و محل زندگی جامعه متنوعی از دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی برای سال اول اقامت خود در محوطه دانشگاه تضمین می شوند (مطابق با چند شرط)، این بدان معناست که اطراف آنها توسط حومه شهر انگلیسی خیره کننده احاطه شده است، تنها چند دقیقه پیاده روی از تمام امکانات پردیس، با نورویچ، یکی از بهترین شهرهای بریتانیا، درست در آستانه در.

دانشجویان کارشناسی ارشد بین المللی (با رعایت چند شرط) نیز می توانند در سال اول تحصیل خود در خوابگاه دانشگاه بمانند. این دانشگاه برای دانشجویان، از جمله آنهایی که خانواده دارند و مایل به زندگی در خارج از محوطه دانشگاه هستند، اطلاعات و مشاوره ارائه می دهد.

نکات برجسته

 • معماری برنده جوایز شامل زیگورات‌های درجه II* که بهترین مناظر را در محوطه دانشگاه دارد.
 • بیش از 4000 اتاق کاملاً مبله، همه با Wi-Fi رایگان.
 • گزینه های اسکان متناسب با هر بودجه.
 • اتاق های در دسترس برای دانش آموزانی که طیف وسیعی از ناتوانی های جسمی و حسی دارند.
 • امکانات پردیس شامل طیف وسیعی از فروشگاه‌ها، بارها، غذاخوری‌ها، اسپورت اسپارک، استودیو دراما، کتابخانه، مرکز Sainsbury و محل اجرای موسیقی زنده LCR است.

پردیس دانشگاه UEA به گونه ای طراحی شده است که هر چیزی که برای زندگی و تحصیل نیاز دارید در دسترس شماست. پردیس UEA حس اجتماعی قوی دارد که از یک صحنه اجتماعی و فرهنگی دوستانه لذت می برد و به آن کمک می کند. پردیس میزبان رویدادهای موسیقی زنده، نمایش فیلم و رویدادهای دیگر است تا به شما کمک کند احساس کنید در خانه هستید.

منبع : www.uea.ac.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]