شغل در ویزای Skilled Worker انگلستان

شغل در ویزای Skilled Worker انگلستانشغل در ویزای Skilled Worker انگلستان برای واجد شرایط بودن باید تمام شرایط زیر را داشته باشید:

  • شغل شما واجد شرایط دریافت این ویزا باشد
  • شما برای یک کارفرمای بریتانیایی کار کنید که توسط وزارت کشور تایید شده است
  • برای نوع کاری که انجام می دهید حداقل حقوق به شما پرداخت شود

باید حداقل دستمزد برای نوع کاری که انجام می‌دهید، هر کدام بالاتر از 3 گزینه زیر باشد:

  • 26200 پوند در سال
  • 75 پوند در ساعت
  • “نرخ پیش رفتن” برای نوع کاری که انجام خواهید داد

کارفرمای شما باید مطمئن شود که شغل شما حداقل دستمزد را پرداخت می کند و از قوانین بریتانیا برای چند ساعت کار در هفته پیروی می کند. اگر کارفرمای شما این کار را انجام ندهد، درخواست شما رد خواهد شد.

بررسی کنید که آیا شغل شما واجد شرایط است یا خیر

قبل از اینکه بتوانید از واجد شرایط بودن شغل در ویزای Skilled Worker انگلستان مطلع شوید، باید کد شغلی 4 رقمی آن را بدانید.

اگر قبلاً یک پیشنهاد شغلی دارید، از کارفرمای خود کد شغل خود را بخواهید.

کد شغلی خود را جستجو کنید

اگر کد خود را نمی دانید، می توانید شغل خود را در ابزار کدگذاری شغلی ONS جستجو کنید.

این ابزار هر عنوان شغلی را شامل نمی شود. اگر نمی توانید عنوان شغلی دقیق خود را پیدا کنید، سعی کنید مشاغل مشابه را جستجو کنید.

اطمینان حاصل کنید که شرح شغل با کاری که انجام می دهید مطابقت دارد. برخی از مشاغل مشابه کدهای مختلفی دارند، به عنوان مثال chefs  و cooks. chefs  واجد شرایط ویزای Skilled Worker هستند، اما cooks  واجد شرایط نیستند.

بررسی کنید که آیا کد شغلی برای این ویزا واجد شرایط است یا خیر

هنگامی که کد شغل خود را می دانید، جدول مشاغل واجد شرایط را مشاهده کنید تا ببینید آیا شامل آن می شود یا خیر.

جدول خیلی بزرگه به ترتیب کد شغلی با کوچکترین اعداد در بالا مرتب شده است. ممکن است بتوانید از مرورگر وب خود برای جستجوی کد خود در صفحه استفاده کنید.

الزامات حقوق و دستمزد شغل در ویزای Skilled Worker انگلستان

معمولاً باید حداقل 26200 پوند در سال یا 10.75 پوند در ساعت دریافت کنید، هر کدام که بیشتر باشد. اگر «نرخ ادامه کار» برای شغل شما بالاتر از هر دوی این موارد است، معمولاً باید حداقل نرخ ادامه کار را دریافت کنید.

مثال

حقوق شما 27000 پوند در سال است، اما نرخ سالانه کاری که انجام می دهید 30000 پوند است. شما شرایط معمول حقوق و دستمزد برای این ویزا را ندارید.

هر کد شغلی نرخ سالانه خود را دارد. نرخ ادامه کار برای شغل خود را در جدول نرخ های ادامه دار بررسی کنید.

اگر در بخش بهداشت و درمان یا آموزش کار می کنید

اگر در برخی از مشاغل بهداشتی یا آموزشی کار می کنید، قوانین حقوق و دستمزد متفاوتی وجود دارد، جایی که نرخ پرداخت بر اساس مقیاس های حقوق ملی است.

زمانی که بتوان به شما دستمزد کمتری داد

اگر شرایط معمول حقوق را ندارید و در بخش مراقبت های بهداشتی یا آموزشی کار نمی کنید، اگر حقوق شما حداقل 20960 پوند در سال و حداقل 10.75 پوند در ساعت باشد، ممکن است واجد شرایط باشید.

کارفرمایان مورد تایید انگلستان

قبل از درخواست ویزای Skilled Worker باید یک پیشنهاد شغل در ویزای Skilled Worker انگلستان از یک کارفرمای تایید شده بریتانیا داشته باشید. کارفرمایان تایید شده به عنوان حامیان مالی نیز شناخته می شوند، زیرا آنها از شما حمایت مالی می کنند تا به بریتانیا بیایید یا در آن بمانید.

اگر کارفرمای شما در حال حاضر تایید نشده است، در صورت واجد شرایط بودن می تواند برای مجوز حامی درخواست دهد.

آنها باید هزینه ای بپردازند – 536 پوند برای مشاغل کوچک و موسسات خیریه یا 1476 پوند برای سازمان های متوسط و بزرگ. رسیدگی به درخواست مجوز معمولاً حدود 8 هفته طول می کشد.

اگر قبلاً یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای تأیید شده دارید

کارفرمای شما – که به عنوان حامی شما نیز شناخته می شود – بررسی می کند که شرایط واجد شرایط بودن را دارید یا خیر. آنها برای اثبات این موضوع به شما “گواهی حمایت” می دهند.

گواهی حمایت یک پرونده الکترونیکی است نه یک سند فیزیکی. این یک شماره مرجع خواهد داشت که برای درخواست ویزای خود به آن نیاز دارید.

شما باید ظرف 3 ماه پس از دریافت گواهی اسپانسر برای ویزای خود اقدام کنید.

منبع : www.gov.uk

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]