میدلندز انگلستان مکانی برای تحصیل

میدلندز انگلستانمیدلندز انگلستان منطقه ای بزرگ در مرکز آن است که از غرب تا شرق کشور را در بر می گیرد. این شهر به دلیل فرهنگ، تاریخ، مناظر طبیعی و جوامع چندفرهنگی خود شناخته شده است. ما شما را از طریق تمام موارد ارائه شده در این منطقه راهنمایی می کنیم.

میدلندز انگلستان در قلب بریتانیا قرار دارد. این منطقه خانه میلیون ها نفر است و سالانه میلیون ها نفر دیگر را به خود جذب می کند. در اینجا بیرمنگام، بزرگترین شهر انگلستان خارج از لندن را خواهید دید. همچنین جایی است که می توانید از زادگاه ویلیام شکسپیر و منطقه پیک، منطقه ای با زیبایی های طبیعی فوق العاده دیدن کنید.

تاریخ، فرهنگ، طبیعت و سرگرمی های زیادی برای کشف در میدلندز و دانشگاه ها وجود دارد که به شما کمک می کند از نظر تحصیلی عالی باشید. بنابراین، اگر دانشجو بودن در آن را انتخاب کنید، مطمئنا اوقات فراموش نشدنی خواهید داشت.

میدلندز چگونه است؟

موقعیت و جمعیت

میدلندز انگلستان خانه حدود هشت میلیون نفر است. معمولاً به دو منطقه تقسیم می شود – میدلند شرقی و میدلند غربی. از آنجایی که در مرکز بریتانیا قرار دارد، یک منطقه به خوبی متصل و قابل دسترسی است. فرودگاه بیرمنگام یکی از بزرگترین فرودگاه های کشور (بعد از لندن و منچستر) است. حدود 50 شرکت هواپیمایی از آنجا به بیش از 150 نقطه در سراسر جهان پرواز می کنند.

فرهنگ و تاریخ

این منطقه دارای میراث غنی و جذاب است. در خارج از شهرهای بزرگ، بسیاری از قلعه های قرون وسطایی، کلیساهای جامع، خانه های روستایی قدیمی، کانال ها و باغ های زیبا وجود دارد که این منطقه را بسیار زیبا و جذاب کرده است. میدلندز انگلستان نقش اساسی در انقلاب صنعتی ایفا کرد و به متحول کردن صنعت موتور شناخته شده است.

این منطقه همچنین دارای فرهنگ متنوعی است. این جایی است که برخی از برجسته ترین نویسندگان و نوازندگان جهان از شکسپیر تا بلک سابث از آنجا آمده اند. کاونتری حتی در سال 2021 شهر فرهنگی بریتانیا بود. اگر می‌خواهید طعم غذاهای سنتی این منطقه را بچشید، تارت بیکول، پنیر استیلتون، پای گوشت خوک، سوسیس لینکلن شایر و نخود فرنگی را امتحان کنید.

افراد مشهور این منطقه عبارتند از چارلز داروین طبیعت شناس، لنی هنری کمدین، فلیسیتی جونز و جولی والترز بازیگران و طراح مد ویوین وست وود.

چه شهرهایی در میدلندز انگلستان هستند؟

میدلندز شامل بسیاری از شهرهای بزرگ و مهم صنعتی در انگلستان است. این شامل:

 • بیرمنگام – دومین شهر بزرگ انگلستان، با ترکیبی از معماری قدیمی مانند خانه‌ها و کانال‌های ویکتوریایی تا ساختمان‌های وسیع و مدرن مانند آسمان‌خراش‌ها و میدان‌های بزرگ. این شهر پر جنب و جوش و با امکانات عالی و فرصت های اجتماعی است.
 • کاونتری – شهر فرهنگی ۲۰۲۱ بریتانیا دارای کلیسای جامع معروف و صحنه هنری خارق‌العاده است.
 • لینکلن – در محله پرجنب‌وجوش کلیسای جامع، خانه‌های نیمه‌چوبی، بازارهای هنری، بازارهای کشاورزان، و بارهای پرجنب‌وجوش را خواهید دید.
 • ناتینگهام – مقصد ایده آل اگر عاشق رابین هود هستید. ناتینگهام چیزهای زیادی برای کشف دارد، مانند قلعه های قرون وسطایی، سالن های کنسرت و غارهای زیرزمینی.
 • Worcester – شهری با تاریخ شگفت‌انگیز، تپه‌های اطراف، چاه‌های آب چشمه، معماری نادر، و ذخایر طبیعی جنگلی.
 • لستر – شهر دوستانه و چندفرهنگی دارای مکان‌های خرید مدرن، رویدادهای موسیقی زنده هیجان‌انگیز و موارد دیگر است. این شهر میزبان یکی از بزرگترین جشن های دیوالی در خارج از هند است.
 • دربی – مرکزی ‌ترین شهر بریتانیا، دربی خوش‌آوازه است، به راحتی می‌توان در اطراف آن رفت و آمد کرد و مکانی عالی برای کاوش در منطقه قله است.

هزینه زندگی در میدلندز چقدر است؟

اگر به دنبال منطقه ای مقرون به صرفه برای زندگی هستید، میدلندز انگلستان انتخاب خوبی است. حتی در شهر بزرگ بیرمنگام، اقامت برای دانشجویان می تواند بسیار ارزان تر از سایر شهرهای بریتانیا باشد. هزینه زندگی در بیرمنگام 35 درصد کمتر از زندگی در لندن است. اگر قصد تحصیل در این منطقه را دارید، باید تقریباً 550 تا 700 پوند در ماه بودجه داشته باشید، بدون احتساب اجاره. خیلی به محل تحصیل و زندگی شما بستگی دارد، زیرا هزینه ها متفاوت است.

در میدلندز چه خدماتی وجود دارد؟

شبکه حمل و نقل محلی گسترده و به خوبی یکپارچه است. بیرمنگام دارای سه ایستگاه قطار خط اصلی است که می توانید به خدمات ریلی سریع و مکرر به نقاط دیگر میدلندز انگلستان یا فراتر از آن دسترسی داشته باشید.

حتی اگر با قطار سفر نمی‌کنید، چون این منطقه در قلب انگلستان قرار دارد، دسترسی به مکان‌های دیگر در بریتانیا با اتوبوس یا جاده آسان است – در نزدیکی آن بزرگراه‌های بزرگی وجود دارند که شما را به سراسر کشور می‌برند.

گزینه های بعد از تحصیل کدامند؟

اگر می خواهید پس از اتمام تحصیلات خود در میدلندز بمانید، دلایل خوبی برای این کار وجود دارد. این شامل بسیاری از فرصت های شغلی متنوع به دلیل گستره وسیع صنایع و سرمایه گذاری قابل توجه در منطقه می شود.

وست میدلندز یکی از سریع‌ترین اقتصادهای در حال رشد در انگلستان را دارد که نرخ رشد GVA (ارزش افزوده ناخالص) 20.2 درصد در پنج سال گذشته داشته است.

از سال 2014 تا 2020، تقریباً 4300 شغل جدید توسط اسپین‌آوت‌های مرتبط با دانشگاه‌های گروه راسل وست میدلندز ایجاد شد. اینها فرصت ها و سرمایه گذاری های فراوانی را برای منطقه به ارمغان آورد.

در میدلندز انگلستان چه دانشگاه هایی وجود دارد؟

 • دانشگاه استون – به دلیل تدریس در زمینه تجارت و فناوری شناخته شده است. استون رتبه 22 را در بین دانشگاه های بریتانیا در راهنمای دانشگاه گاردین 2023 دارد.
 • دانشگاه بیرمنگام – یک دانشگاه سنتی با تمرکز بر علم، مهندسی و تجارت. در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2023 در رتبه 91 قرار دارد.
 • دانشگاه وارویک – در خارج از کاونتری مستقر است و دارای ۲۹ بخش دانشگاهی و بیش از ۵۰ مرکز و موسسه تحقیقاتی است. در رتبه بندی جهانی QS در رتبه 64 قرار دارد.
 • دانشگاه لینکلن – این دانشگاه که به سال 1861 برمی گردد، دوره های الهام بخش را در قلب لینکلن تاریخی تدریس می کند.
 • دانشگاه لستر – به عنوان یادبود کسانی که در جنگ جهانی اول خدمت کردند یا جان خود را از دست دادند، تأسیس شد. این رتبه چهارم در بریتانیا در رتبه‌بندی تأثیر پایداری تایمز (THE) است.
 • دانشگاه لافبورو – در ۲۰ دانشگاه برتر تحت رهبری تحقیقات در انگلستان، همچنین توسط QS به عنوان بهترین دانشگاه در سراسر جهان برای موضوعات مرتبط با ورزش به مدت شش سال نامگذاری شده است.
 • دانشگاه ناتینگهام – توسط کمیسیون فولبرایت به عنوان “یکی از قدیمی ترین، بزرگترین و معتبرترین دانشگاه های بریتانیا” نامگذاری شده است.

جاذبه های اصلی در میدلندز چیست؟

فرقی نمی ‌کند ورزش، خرید، طبیعت، جشنواره‌ها یا حتی غذاخوری‌های لوکس را دوست داشته باشید، در میدلندز انگلستان چیزی برای همه وجود دارد. این منطقه چندین رستوران ستاره میشلین، رویدادهایی که هنر، فرهنگ، میراث، و ورزش را جشن می‌گیرند، و بسیاری از مناطق و بخش‌های خرید دارد. بیرمنگام حتی در سال 2022 میزبان بازی های مشترک المنافع بود.

اگر عاشق فرهنگ و تاریخ هستید، هرگز خسته نخواهید شد. از قلعه وارویک (محل قدرتمندترین منجنیق جهان) گرفته تا کلیسای جامع لیچفیلد (تنها ساختمان قرون وسطایی سه شاخه در نوع خود در بریتانیا)، چیزهای زیادی برای بازدید وجود دارد.

فراتر از این، می توانید به سرعت و به راحتی از اکثر مراکز شهر از مکان های شهری به حومه های زیبا بروید.

در میدلدنز چه چیزی را باید ببینید؟

استراتفورد آپون آون، جایی که شکسپیر در آن متولد شد، یکی از نمادین ترین شهرهای کشور است. در اینجا می توانید همه چیز را در مورد نویسنده پرکار بیاموزید، در جای پای او قدم بزنید و در یکی از تئاترهای زیبای شهر غرق شوید.

و آیا می دانستید – بیرمنگام بزرگترین بازار کریسمس در جهان را در خارج از آلمان و اتریش دارد؟

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]