چرا تحصیل در انگلیس – مزایای تحصیل در انگلیس

تحصیل در انگلیسچرا تحصیل در انگلیس ؟ بریتانیا و دانشگاه های آن دارای شهرتی بی نظیر برای پیشرفت تحصیلی و کیفیت با هزاران دوره آموزشی برای دانشجویان هستند . همچنین برای بسیاری از دانشجویان بین المللی ، بیش از یک میلیون دانشجو در سراسر جهان ، مقصد بسیار خوبی برای چندین دهه است .

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا باید انگلستان را به عنوان یک مقصد تحصیلی در نظر بگیرید . بعضی از این دلایل ممکن است به طور انحصاری مربوط به تحصیلات آکادمیک باشد ، اما علاوه بر آموزش با کیفیت بالا ، اگر بخواهید تحصیل در انگلستان را انتخاب کنید ، از این تجربه خاص ، لذت خاصی نیز خواهید برد .

علاوه بر این ، در مقایسه با سطح تحصیلات ارائه شده به شما ، دانشگاه های بریتانیا مقرون به صرفه تر هستند . اگر شما از خودتان بپرسید چرا باید در انگلستان تحصیل کنم ، باید بیشتر به مطالعه درباره آن بپردازید . بیایید یک نگاهی به این موضوع بیندازیم .

مزایای تحصیلی

مدرک شما هر کجا که بروید ، شناخته شده و معتبر است

مزایای تحصیلی احتمالا دلیل اصلی این است که چرا تحصیل در انگلیس می تواند بهترین تصمیم در زندگی شما باشد . اگر تصمیم بگیرید که تحصیلاتتان را در انگلستان ادامه دهید ، بدون توجه به جایی که شما در نهایت در آن استخدام می شوید ، مدرک شما به رسمیت شناخته شده و مورد احترام خواهد بود . سیستم آموزشی آن به شما پایه محکمی را ارائه می دهد و توانایی بالقوه شما برای داشتن حقوق بالاتر و پیدا کردن شغل مورد نظر ، افزایش می دهد .

هر دانشگاه بریتانیایی در سراسر جهان به داشتن محیط های خلاق و چالش برانگیز شناخته شده است . استانداردهای آن ها فوق العاده بالا است و پیوسته دانشگاه ها آزمایش می کنند تا متوجه شوند به چه میزان با چالش های مدرن مواجه هستند .

سیستم آموزش عالی در انگلستان سالهاست که به عنوان استاندارد آموزش عالی در کشورهای دیگر به کار گرفته می شود .

هر آنچه که تصمیم به مطالعه آن دارید ، می توانید در انگلستان تحصیل کنید

انگلستان دارای مؤسسات آموزشی پر شماری است و تقریبا هر یک از آن ها دارای فرصت هایی برای تحصیل در خارج از کشور است . شما می توانید از انواع مختلف تحصیلات در مقاطع undergraduate و graduate خود انتخاب کنید و دوره های خود را با هم ترکیب کنید تا برنامه تحصیلی متناسب با علایق و نیازهای خود را به وجود بیاورید .

مدارس بریتانیا از یک تاریخ و سنت غنی از ارائه آموزش عالی در سطح جهانی به دانشجویان خود بهره می برند .

بسیاری از افراد با برخی از دانشگاه های آن بدون این که حتی هیچ گونه تحقیق قبلی در مورد آن ها داشته باشند که چرا تحصیل در انگلیس در این دانشگاه ها فرصت شگفت انگیزی است ، آشنایی دارند . آکسفورد و کمبریج نام هایی هستند که در سراسر جهان شناخته شده است زیرا آن ها دارای دوره های با کیفیت بالا و مفتخر بودن به کیفیت و عملکرد تحصیلی هستند . اما انگلستان دارای تعداد محدودی از دانشگاه ها است که در آن شما می توانید به همان آموزش دقیق با کیفیت بالا برسید . شما می توانید به معنای واقعی کلمه هر دوره ای را که می خواهید در انگلستان پیدا کنید و حداقل یک (احتمالا بیشتر) موسسه پیدا کنید که در زمینه تخصص شما برتر می باشند .

شما مهارت هایی را که لازم است به دست آورید ، دریافت خواهید کرد

در اقتصاد جهانی امروز ، شما نیاز به مهارت های خاصی دارید تا بتوانید در زمینه خود موفق شوید . کارفرمایان می خواهند کارکنان با کیفیت بالا که مجموعه مهارت های خاصی دارند ، از جمله مهارت های تفکر انتقادی و خلاقانه را استخدام کنند . آن ها همچنین افرادی را که با زبان انگلیس آشنا هستند می خواهند – چه راهی برای یادگیری زبان انگلیسی بهتر از این که آن را در کشور مبداء آن یاد بگیرید ؟ با تحصیل در انگلیس شما می توانید خود را غوطه ور کنید و یاد بگیرید که زندگی کنید ، کار کنید و به زبان انگلیسی فکر کنید .

تجربه یادگیری که در هنگام تحصیل در بریتانیا دریافت خواهید کرد این است که مهارت هایی را که نیاز دارید به شما ارائه می دهد . شما به خواندن ، تفکر مستقل ، سوال کردن و تجزیه و تحلیل آنچه می خوانید و می آموزید تشویق خواهید شد . آیا می دانید که دانشمندان و موسسات بریتانیا تقریبا 100 جایزه نوبل کسب کرده اند ؟ تعداد کمی از کشورها می توانند این سطح موفقیت را ادعا کنند . افرادی که هنر ، مد ، فیلم ، تلویزیون و بازی های ویدیویی را مطالعه می کنند ، در میان بهترین ها در جهان در نظر گرفته می شوند .

چرا تحصیل در انگلیس یک گزینه عالی برا ی دانشجویان بین المللی است

انگلستان یکی از محبوب ترین کشورها است که برای تحصیل به آنجا سفر می کنند . نسل های متعددی از دانشجویان بین المللی برای تحصیل خود به انگلستان آمده اند ، این بدان معنی است که دانشگاه های انگلیس دارای چندین سال تجربه در کار با دانشجویان بین المللی هستند .

دو سازمان بزرگ وجود دارد که می توانند به شما در پیدا کردن آنچه باید برای تحصیل در انگلستان به عنوان یک دانشجوی بین المللی انجام دهید ، کمک کنند . شورای بریتانیا می تواند با هر جنبه ای از درخواست تحصیلی در دانشگاه کار کند ، دانشگاه را به نیازهای شما همگام سازد و شما را آماده تحصیل در انگلستان کند . خدمات پذیرش دانشگاه ها و کالج ها همچنین می تواند به شما در ارائه خدمات در سراسر انگلستان نیز کمک کنند .

پس از دریافت پذیرش از دانشگاه ، دانشگاه به خوبی با شما برخورد خواهد کرد . بسیاری از مؤسسات به شما کمک می کنند تا از فرودگاه به محل اقامت خود دسترسی پیدا کنید و حتی برخی از آن ها اقامت خوابگاهی را برای سال اول زندگی تان نیز ضمانت می کنند . هر دانشگاه دارای جامعه دانشجویی بین المللی است که به شما کمک می کند تا به زندگی در انگلیس خو بگیرید و با دیگر دانشجویان بین المللی ارتباط برقرار کنید .

فرصت های کاری

در حال حاضر رقابت در بازار کار سخت تر از همیشه است . برای نفس کشیدن باید به مهارت های سطح بالا مجهز باشید . بهترین راه برای رسیدن به این هدف چیست ؟ به جز تحصیلات با کیفیت بالا ؟ به همین دلیل تحصیل در انگیس باید یک گزینه عالی برای شما باشد .

اگر شما خواهان تحصیلات عالی با کمترین هزینه یا رویای آموزش رایگان هستید ، شما واقعا با واقعیت فاصله دارید . در حال حاضر ، یکی بدون دیگری کاملا غیرممکن است . در واقع ، بریتانیا نمونه خاصی از این مدل است .

مهم نیست که چه دانشگاهی را برای تحصیل در انگلیس انتخاب می کنید ، برای آن می بایستی هزینه کنید . اما نیازی به نگرانی نیست . خبر خوب این است که ، همانند محبوب ترین مقاصد مطالعه ، در انگلستان شما مجاز به کار در حین تحصیل هستید . در طول سال تحصیلی به طور منظم ، شما مجاز به کار نیمه وقت تا 20 ساعت در هفته می باشید .

هنگامی که سال تحصیلی به پایان رسید شما می توانید یک شغل تمام وقت را دنبال کنید . ظاهرا ، شما می توانید تمام هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی خود را به طور کامل پوشش دهید . در عین حال ، کار در طول تحصیلات به شما احساس استقلال واقعی را ارائه می دهد ، به طوری که شما یاد خواهید گرفت که به خودتان تکیه کنید . حتی اگر سطح تعهد و نتایج بیشترو بهتری را در طول تحصیلتان نشان دهید ، می توانید پیشنهادات بیشتری را از کارفرمایان دریافت کنید و در نهایت بعد از پایان تحصیل در انگلستان باقی بمانید . با این حال ، شرایط خاصی برای تحقق این فرصت وجود دارد .

اولا ، شما باید یک پیشنهاد از کارفرمای خود داشته باشید . یک مدرک بریتانیایی می تواند کارآیی شما را افزایش دهد و پس از اتمام تحصیل در دانشگاه ، شما را به سمت پذیرش ویزا سوق دهد . دوما ، واجد شرایط بودن شما برای این ویزا ممکن است با حداقل حقوق معینی باشد . سالها پس از آن شما می توانید تبدیل به یک شهروند دائمی بریتانیا شوید . برای مثال ، حداقل مبلغ معینی از حقوق شما ممکن است برای مثال 35000 پوند در سال باشد . شما اولین و آخرین کسی نیستید که این سرنوشت را داشته باشید ، زیرا بسیاری از این شانس را داشته اند . دانستن این امر به شما کمک خواهد کرد که هرگونه شک و تردیدی را که ممکن است برای تحصیل در انگلیس در ذهن داشته باشید را حذف کنید .

مزایای مالی

دانشگاه های بریتانیا مقرون به صرفه هستند ، مهم نیست کدام یک را انتخاب می کنید

زمان کمتری برای اخذ مدرک در دانشگاه های انگلیسی نسبت به سایر کشور های دیگر سپری می شود . در کشورهای دیگر حداقل چهار سال برای یک مدرک کارشناسی و دو یا سه سال برای یک مدرک کارشناسی ارشد زمان می برد اما در انگلستان تنها سه سال برای یک مدرک کارشناسی ، و یک سال برای تحصیلات تکمیلی (مگر اینکه شما در تحقیق باشید که در این صورت ممکن است 18 ماه تا 2 سال طول بکشد ) طول می کشد . این به این معنی است که شما پول کمتری را صرف می کنید .

از همه این موارد ارزشمند تر بورس تحصیلی ، کمک هزینه و bursaries موجود در دانشگاه های بریتانیا یا موسسات خاصی است که برای دانشجویان بین المللی وجود دارد . بیش از 20000 دانشجوی بین المللی از دولت انگلیس کمک مالی دریافت می کنند و می توانید در حین تحصیل در انگلیس نیز کار کنید .

هزینه زندگی منطقی است

اگر شما در مورد دلایل اصلی زندگی و تحصیل در انگلستان خواسته شود ، احتمالا هزینه زندگی در انگلستان را ذکر می کنید . ما در مورد هزینه زندگی در مقاله دیگری بحث می کنیم ، اما همان طور که می بینید ، زندگی در انگلستان بسیار منطقی است . بدیهی است ، اگر شما در یک شهر مانند لندن زندگی می کنید ، هزینه آن کمی بیشتر خواهد شد ، اما به طور کلی ، هزینه ها منطقی هستند .

هزینه زندگی در انگلستان شامل مراقبت های بهداشتی نیز می شود که در همه موارد نگران کننده نیستند . بریتانیا یکی از کشورهایی است که دارای سیستم مراقبت های بهداشتی ملی است که هزینه های بهداشت عمومی شما را کاهش می دهد . در یکی دیگر از مقالات ، ما خدمات بهداشت ملی (NHS) را بررسی می کنیم .

سایر مزایای تحصیل در انگلیس

انگلستان یک فرهنگ منحصر به فرد دارد

انگلستان کاملا یک کشور منحصر به فرد است . هزاران خانواده از سراسر جهان تصمیم گرفته اند که در انگلستان زندگی کنند، که به آن یک فضای غنی و چند فرهنگی می دهد که شما هیچ جای دیگری در جهان همانند آن را پیدا نمی کنید .

هر سال بیش از 200،000 دانشجوی بین المللی تصمیم می گیرند فقط در انگلستان تحصیل کنند ، در حالی که تعداد آنها برای تحصیل در انگلستان حتی بیشتر است . در انگلستان شما با یک جامعه متنوع مواجه خواهید شد . شما می توانید مردم را در سراسر جهان جمع کنید و با آن ها ملاقات کنید. شما بینش ها را به کشورهای دیگر و فرهنگ ها خواهید آموخت و خیلی بیشتر از آنچه که ممکن است در کشور خودتان داشته باشید یاد بگیرید .

با این حال ، بریتانیا تنها به خاطر تمایز جهانگشایی خود منحصر به فرد نیست . بریتانیا دارای یک تاریخ غنی و جالب است که آن را یک مکان ایده آل برای افراد در همه زمینه ها تبدیل می کند . تجارت در شهرهایی مانند لندن بسیار زیاد است . زندگی شبانه در سراسر کشور متنوع است و همیشه چیزی برای انجام دادن وجود دارد . گالری های هنری ، کنسرت ها ، بازار های آزاد و بارها و …

اگر تصمیم به تحصیل در انگلیس بگیرید ، هرگز خسته نخواهید شد ، همیشه چیزی جدیدی برای انجام دادن و افراد جدید برای ملاقات وجود دارد .

انگلستان دروازه ای است برای بقیه اروپا

اگر می خواهید به اروپا سفر کنید ، انگلستان جایی است که باید به آن جا بروید . تنها در بریتانیا می توانید به اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی سفر کنید و در مورد زمینه ها و شیوه های مختلف در هر کشور یاد بگیرید . حمل و نقل عمومی باعث می شود که به کل انگلیس مسافرت کنید و از مناظر آن لذت ببرید . به عنوان یک دانشجو ، می توانید نرخ ویژه ای را برای حمل و نقل در هنگام خرید موارد ماهانه دریافت کنید .

برای رسیدن به بقیه اروپا ، همان مسیرهای حمل و نقل عمومی را می توان استفاده کرد . Chunnel (تونل کانال انگلیسی) می تواند شما را در یک روز به سایر کشورهای اروپایی برساند . شما می توانید گذرگاه های حمل و نقل عمومی را برای کشورهای نزدیک به بریتانیا به دست بیاورید و هر کجا که و در قاره اروپا را که می خواهید کشف کنید .

آموزش جهانی با تحصیل در انگلیس در یک دنیای چند فرهنگی می تواند شما را برای زندگی بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه آماده کند . و این به شما کمک می کند که قادر شوید از انگلستان و اروپا در یک روش منحصر به فرد است که نمی توانید در هیچ جای دیگر نمونه آن را بیابید ، لذت ببرید .

ویزای تحصیلی انگلیس

برای اینکه بتوانید در انگلستان به عنوان دانشجوی بین المللی اقامت کنید ، باید یک ویزای دانشجویی داشته باشید . در این راهنما با مراحل و مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای دانشجویی در انگلستان آشنا می شوید . برای توضیحات بسیار مفصل تر شما می توانید اطلاعات را در لینک پیدا کنید http://www.studying-in-england.org/visa-andentry-requirements/

ویزای دانشجویی در انگلستان ویزای Tier4 نامیده می شود . دو نوع ویزا Tier4 وجود دارد :

  • (Tier4 (General – برای دانشجویان
  • (Tier4 (Child – برای افراد بین 4 – 17 سال

اگر شما 16 سال یا بیشتر از آن سن دارید ، می توانید برای تحصیل در انگلیس برای یک ویزای Tier4 (عمومی) درخواست کنید . در اینجا الزامات اساسی واجد شرایط بودن آمده است ، بنابراین می توانید برای این ویزا درخواست بدهید .

  • پذیرفته شدن در یک دوره تحصیلی در انگلستان
  • د